Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

20 marca 2011 r.
18:54
Edytuj ten wpis

Cugowski w "Bitwie na głosy”: Tu nie chodzi o to, by śpiewać dobrze

0 11 A A
Na casting do programu w hotelu Europa w Lublinie przyszły tłumy. (Maciej Kaczanowski)
Na casting do programu w hotelu Europa w Lublinie przyszły tłumy. (Maciej Kaczanowski)

Lubelska grupa wokalistów odpadła w sobotę z telewizyjnego show "Bitwa na głosy”. – Postaramy się wykorzystać ich potencjał – zapowiada Krzysztof Cugowski z "Budki Suflera”.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W trzecim odcinku show, emitowanego w soboty w TVP2, prowadzona przez Krzysztofa Cugowskiego grupa lubelskich wokalistów zebrała najmniej głosów poparcia i odpadła z programu.

Najlepiej według telewidzów zaprezentowali się członkowie zespołu Halinki Mlynkowej, potem grupa prowadzona przez braci Golców i jako trzecia na podium odcinka stanęła grupa Piotra Kupichy.

Co na to Krzysztof Cugowski? – Uważam, że moi podopieczni wypadli najlepiej, zaśpiewali bardzo trudny utwór i zrobili to wyśmienicie, według opinii moich kolegów z branży muzycznej – komentuje Cugowski.

- Kiedy zacząłem z nimi pracę po castingu byłem przerażony, jednak w ciągu kilku prób zrobili ogromne postępy, jestem z nich dumny – dodaje.

Lider Budki Suflera, przyznaje, że może przegrali, bo nie przeprowadzili akcji mobilizacji widzów z Lublina, by wysyłali sms-y. – Chyba nie chodzi tutaj o to, żeby śpiewać dobrze – powiedział w trakcie programu gdy poznał wyniki sms-owego głosowania.


Wokaliści spotkają się jeszcze z Cugowskim w studio. – Chcemy nagrać dwa utwory, jakie wykonali w programie i przekazać płyty z tym materiałem jako cegiełkę na jakiś szczytny cel – wyjaśnia Krzysztof Cugowski.

- Na próbach wylewaliśmy z siebie litry potu. Daliśmy czadu i bez fałszywej skromności uważam, że to co mieliśmy zrobić, zrobiliśmy świetnie. Odeszliśmy z "Bitwy" z otwarta przyłbicą. Po wszystkim podchodzili do nas ludzie z innych zespołów, którzy byli bardzo zaskoczeni wynikiem i gratulowali nam występu. Myślę, że to było szczere – komentuje Kaja Tyzenhauz, wokalistka z zespołu Krzysztofa Cugowskiego.

- Trzeba po prostu dalej robić to, co się umie robić najlepiej i czekać na efekty. Dla mnie nie jest to żaden koniec, raczej początek kolejnego etapu – dodaje.

Grupa, która wygra program będzie mogła przekazać 100 tysięcy zł na szczytny cel.

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
hela / 22 marca 2011 o 10:18
0
Bardzo dobre wykonanie niezwykle trudnego utworu. Byłam i jestem zaskoczona. To co przezyliśmy razem, to jest nasze. A Pan Krzysztof? Bardzo miły, ciepły, chociaz niezbyt wylewny Człowiek przez ogromne "C".
Avatar
Adam / 21 marca 2011 o 15:21
0
Oglądając trzeci odcinek przeczuwałem, ze odpadnie albo grupa Michała Wiśniewskiego albo grupa Krzysztofa Cugowskiego. Dlaczego?
Grupa Michała w mojej ocenie wypadła najsłabiej, natomiast w przypadku Krzysztofa Cugowskiego było za bardzo widać, że jest on tym, który daje nazwisko, natomiast przygotowaniem grupy do występu zajmował się kto inny. P. Krzysztof w czasie występu swojej grupy bawił się nie gorzej, niż publiczność, natomiast po innych artystach widać było dużo bardziej zaangażowanie w to, co wykonywała ich grupa. Przypuszczam, że m.in to zaważyło na tym, że ta grupa odpadła.
Oglądając trzeci odcinek przeczuwałem, ze odpadnie albo grupa Michała Wiśniewskiego albo grupa Krzysztofa Cugowskiego. Dlaczego?
Grupa Michała w mojej ocenie wypadła najsłabiej, natomiast w przypadku Krzysztofa Cugowskiego było za bardzo widać, że jest on tym, który daje nazwisko, natomiast przygotowaniem grupy do występu zajmował się kto inny. P. Krzysztof w czasie występu swojej grupy bawił się nie gorzej, niż publiczność, natomiast po innych artystach widać było dużo bardziej zaangażowanie w to, co wykonywała ich grupa. Przypuszczam... rozwiń
Avatar
lublinianka / 21 marca 2011 o 13:25
0
Grupa Krzysztofa Cugowskiego przegrała, bo pan Krzysztof jest osobą powszechnie nielubianą - gdyby lubelską grupę prowadziła Beata Kozidrak, byłoby zupełnie inaczej
Avatar
krokodyl / 21 marca 2011 o 11:04
0
[quote name='zbycho' timestamp='1300693183' post='452831']
no i wiadomo-nie chodziło tu o muzykę ale o te SMS-y.deb***izm wyłudzania pieniędzy poprzez SMS-y sięgnął szczytu i dziś w państwowej TVP2 zachęcają do ich wysyłania poprzez odpowiedź na pytanie-"czy będziesz dzisiaj oglądał serial"? Niedługo odpowiesz na pytanie -"czy był dziś stolec"?
[/quote]
Może trochę kloaczne ale za to trafione, jak to mówił jeden generał MO "w sedno tarczy". Pozdrawiam.
Avatar
zbycho / 21 marca 2011 o 08:39
0
no i wiadomo-nie chodziło tu o muzykę ale o te SMS-y.deb***izm wyłudzania pieniędzy poprzez SMS-y sięgnął szczytu i dziś w państwowej TVP2 zachęcają do ich wysyłania poprzez odpowiedź na pytanie-"czy będziesz dzisiaj oglądał serial"? Niedługo odpowiesz na pytanie -"czy był dziś stolec"?
Avatar
zbyslew / 21 marca 2011 o 08:34
0
a ja po prostu uważam że tak Cugowski jak i Kozidrak za mało utożsamiali się z lubelszczyzną gdyż nie dawali tu zbyt wielu koncertów. Pogoń za robieniem kariery poza regionem i kasą sprawiła, że nie są lubiani we własnym mieście i nikt tu już się nie chce więcej cieszyć ich sukcesami.
Avatar
Josef46 / 21 marca 2011 o 07:22
0
Wiadomo,że nie chodziło o muzykę,wykonanie jako całości,a jedynie zrobienie "kasy" przez telewizję.Jest faktem,że cieplej jest byc wyróznionym,ale w tym przypadku jest to zasługa ilości wysłanych sms-ów,a do tych ludzie już nie mają przekonania,bo to zwykłe "naciąganie" i to w obrzydliwy sposób.Mnie osobiście bardzo się podobał występ grupy Cugowskiego i sądziłem ,że trójca oceniająca,będzie miała głos decydujący!A tak na kazdy nowy program telewizyjny będę patrzył bardziej krytycznie z "bulem i nadziejią"!
Avatar
jp / 20 marca 2011 o 22:50
0
Niestety biedny region wysłał za mało SMSów, Pan Krzysztof miał rację tu nie chodziło o muzykę!
Avatar
kkk / 20 marca 2011 o 21:42
0
Panie Krzysztofie, byliscie najlepsi. Bardzo dobry pomysł z nagraniem płyty. Pozdrawiam
Avatar
Popo / 20 marca 2011 o 21:38
0
Grupa Cugowskiego zaprezentowała najambitniejszą piosenkę, ale nie oszukujmy się - z Warszawą, Łodzią czy Gdańskiem raczej nie wygramy, za mało ludków mamy, zwłaszcza, że konkurs jest ustawiony i z góry wiadomo, kto ma wygrać...
Avatar
hela / 22 marca 2011 o 10:18
0
Bardzo dobre wykonanie niezwykle trudnego utworu. Byłam i jestem zaskoczona. To co przezyliśmy razem, to jest nasze. A Pan Krzysztof? Bardzo miły, ciepły, chociaz niezbyt wylewny Człowiek przez ogromne "C".
Avatar
Adam / 21 marca 2011 o 15:21
0
Oglądając trzeci odcinek przeczuwałem, ze odpadnie albo grupa Michała Wiśniewskiego albo grupa Krzysztofa Cugowskiego. Dlaczego?
Grupa Michała w mojej ocenie wypadła najsłabiej, natomiast w przypadku Krzysztofa Cugowskiego było za bardzo widać, że jest on tym, który daje nazwisko, natomiast przygotowaniem grupy do występu zajmował się kto inny. P. Krzysztof w czasie występu swojej grupy bawił się nie gorzej, niż publiczność, natomiast po innych artystach widać było dużo bardziej zaangażowanie w to, co wykonywała ich grupa. Przypuszczam, że m.in to zaważyło na tym, że ta grupa odpadła.
Oglądając trzeci odcinek przeczuwałem, ze odpadnie albo grupa Michała Wiśniewskiego albo grupa Krzysztofa Cugowskiego. Dlaczego?
Grupa Michała w mojej ocenie wypadła najsłabiej, natomiast w przypadku Krzysztofa Cugowskiego było za bardzo widać, że jest on tym, który daje nazwisko, natomiast przygotowaniem grupy do występu zajmował się kto inny. P. Krzysztof w czasie występu swojej grupy bawił się nie gorzej, niż publiczność, natomiast po innych artystach widać było dużo bardziej zaangażowanie w to, co wykonywała ich grupa. Przypuszczam... rozwiń
Avatar
lublinianka / 21 marca 2011 o 13:25
0
Grupa Krzysztofa Cugowskiego przegrała, bo pan Krzysztof jest osobą powszechnie nielubianą - gdyby lubelską grupę prowadziła Beata Kozidrak, byłoby zupełnie inaczej
Avatar
krokodyl / 21 marca 2011 o 11:04
0
[quote name='zbycho' timestamp='1300693183' post='452831']
no i wiadomo-nie chodziło tu o muzykę ale o te SMS-y.deb***izm wyłudzania pieniędzy poprzez SMS-y sięgnął szczytu i dziś w państwowej TVP2 zachęcają do ich wysyłania poprzez odpowiedź na pytanie-"czy będziesz dzisiaj oglądał serial"? Niedługo odpowiesz na pytanie -"czy był dziś stolec"?
[/quote]
Może trochę kloaczne ale za to trafione, jak to mówił jeden generał MO "w sedno tarczy". Pozdrawiam.
Avatar
zbycho / 21 marca 2011 o 08:39
0
no i wiadomo-nie chodziło tu o muzykę ale o te SMS-y.deb***izm wyłudzania pieniędzy poprzez SMS-y sięgnął szczytu i dziś w państwowej TVP2 zachęcają do ich wysyłania poprzez odpowiedź na pytanie-"czy będziesz dzisiaj oglądał serial"? Niedługo odpowiesz na pytanie -"czy był dziś stolec"?
Avatar
zbyslew / 21 marca 2011 o 08:34
0
a ja po prostu uważam że tak Cugowski jak i Kozidrak za mało utożsamiali się z lubelszczyzną gdyż nie dawali tu zbyt wielu koncertów. Pogoń za robieniem kariery poza regionem i kasą sprawiła, że nie są lubiani we własnym mieście i nikt tu już się nie chce więcej cieszyć ich sukcesami.
Avatar
Josef46 / 21 marca 2011 o 07:22
0
Wiadomo,że nie chodziło o muzykę,wykonanie jako całości,a jedynie zrobienie "kasy" przez telewizję.Jest faktem,że cieplej jest byc wyróznionym,ale w tym przypadku jest to zasługa ilości wysłanych sms-ów,a do tych ludzie już nie mają przekonania,bo to zwykłe "naciąganie" i to w obrzydliwy sposób.Mnie osobiście bardzo się podobał występ grupy Cugowskiego i sądziłem ,że trójca oceniająca,będzie miała głos decydujący!A tak na kazdy nowy program telewizyjny będę patrzył bardziej krytycznie z "bulem i nadziejią"!
Avatar
jp / 20 marca 2011 o 22:50
0
Niestety biedny region wysłał za mało SMSów, Pan Krzysztof miał rację tu nie chodziło o muzykę!
Avatar
kkk / 20 marca 2011 o 21:42
0
Panie Krzysztofie, byliscie najlepsi. Bardzo dobry pomysł z nagraniem płyty. Pozdrawiam
Avatar
Popo / 20 marca 2011 o 21:38
0
Grupa Cugowskiego zaprezentowała najambitniejszą piosenkę, ale nie oszukujmy się - z Warszawą, Łodzią czy Gdańskiem raczej nie wygramy, za mało ludków mamy, zwłaszcza, że konkurs jest ustawiony i z góry wiadomo, kto ma wygrać...
Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny 0 3

Jerzy Rębek burmistrz Radzynia Podlaskiego uważa że pikieta Marii Kosidło ma podtekst polityczny.

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka
31 sierpnia 2018, 20:00

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka 9 0

Co Gdzie Kiedy. 31 sierpnia o godz. 20 w Parku Bronowickim, w ramach cyklu Zatańcz z Lublinem, wystąpi zespół Rokiczanka. To okazja do wspólnej zabawy przy wspaniałej muzyce sprzed lat.

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali 0 9

O 1/5 miały zmniejszyć się wynagrodzenia samorządowców w związku ustawą przyjętą przez PiS. Tymczasem w wielu przypadkach obniżki były wręcz symboliczne. A niektórzy nawet zyskali na zmianie.

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota!
galeria

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota! 4 0

Wojciech Nowicki z Podlasia Białystok wywalczył złoty medal w konkursie rzutu młotem w Lublinie i wyprzedził Pawła Fajdka. Zawodnikowi Agrosu Zamość do złota zabrakło zaledwie 12 centymetrów. Trzecie miejsca zajął natomiast inny zawodnik Agrosu Arkadiusz Rogowski

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem!

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem! 0 0

Zawodnik Agrosu Zamość nie miał sobie równych i mimo ciężkich warunków na bieżni ze znakomitym wynikiem zdobył pierwsze miejsce na zawodach w Lublinie

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe
28 lipca 2018, 20:00

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe 6 1

Co Gdzie Kiedy. Retro-potańcówka dla miłośników klimatu lat 20-60 odbędzie się 28 lipca o godz. 20 w Teatralnej Cafe (ul. Peowiaków 1). Uczestnicy będą mogli bawić się przy dobrej muzyce do godz. 2 nad ranem.

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać 0 4

Coraz więcej obcokrajowców chce pozostać w Polsce na dłużej - mówi w rozmowie z PAP Jakub Dudziak z Urzędu do Spraw Cudzoziemców. Z danych urzędu wynika, że w pierwszym półroczu tego roku liczba cudzoziemców z zezwoleniami na pobyt zwiększyła się o 25 tys. W połowie tego roku takie zezwolenia posiadało łącznie 350 tys. osób.

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę 7 4

Od 1 września nauczyciele, wychowawcy, bibliotekarze, logopedzi czy psychologowie będą musieli być zatrudniani na umowę o pracę. Osoby prowadzące działalność gospodarczą nie będą też mogły pracować w prywatnych przedszkolach czy poradniach.

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte
galeria

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte 5 0

o godzinie 17 na stadionie w Lublinie przy komplecie publiczności nastąpiło uroczyste otwarcie imprezy, która potrwa w naszym mieście aż do niedzieli

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe
22 lipca 2018, 9:45

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe 3 0

Autobusy – Jelcz 120M i Jelcz M11 przyjadą w niedzielę z Lublina do Kraśnika. Podczas przejazdów będzie można posłuchać o historii komunikacji w Kraśniku i ważnych dla niej miejscach. O tym wszystkim będzie opowiadać Maksym Bratko, autor książki „Historia Komunikacji Publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim”, której premierę zaplanowano na niedzielę.

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku 25 10

Od poniedziałku aż do końca wakacji na ul. Nowy Świat obowiązywać będzie ruch wahadłowy. Drogowcy zabierają się tutaj za przebudowę kanalizacji deszczowej. Skrót z Bronowic na Czuby coraz bardziej przypomina tor przeszkód.

Potrącenie pieszego. Utrudnienia na ul. Choiny

Potrącenie pieszego. Utrudnienia na ul. Choiny 0 7

Utrudnienia na ul. Choiny w Lublinie. Jak informuje nasz Czytelnik Paweł doszło do potrącenia pieszego na przejściu.

II Festiwal w Krainie Lubelskich Ryb

II Festiwal w Krainie Lubelskich Ryb 0

Był Zielony Rynek, a będą apartamenty. Zmiany na zamojskiej starówce
wizualizacje
galeria

Był Zielony Rynek, a będą apartamenty. Zmiany na zamojskiej starówce 14 3

43 apartamenty, parking podziemny, lokale usługowe i przede wszystkim przepiękny widok z okien – tak najkrócej opisać można „Apartamenty Bazyliańska 1”. Inwestycja na Zielonym Rynku otrzymała już pozytywną opinię służb konserwatorskich

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!