Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

20 grudnia 2010 r.
10:07
Edytuj ten wpis

Czat z prezydentem Lublina Krzysztofem Żukiem. Przeczytaj relację

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
zly / 21 grudnia 2010 r. o 10:05
[quote name='Gość' timestamp='1292881838' post='408989']
zaoraj sobie głowe, chociaz w sumie nie musisz i tak masz zoraną
[/quote]
powiedział chłop małorolny, naoglądawszy się tvn
Avatar
Gość / 20 grudnia 2010 r. o 22:50
[quote name='zly' timestamp='1292858919' post='408774']
to może trzeba było zamieścić zdjęcie zamiast ruchomego obrazu bez dźwięku. Doprawdy to takie dziwne, że oglądający oczekiwali usłyszeć coś w XXI wieku ? to przepraszamy panie moderatorze, że jesteśmy tacy postępowi.

a co do osoby pana prezydenta. W kampanii mówił pan o wszystkim tak pięknie aż miło było posłuchać. A po kampanii jak już pan Grabarczyk , odważę się użyć tego słowa "nakłamał" pana wyborcom, to nagle się okazuje że obwodnica nie jest w gestii pana prezydenta. Doszły mnie słuchy, że reklamował się pan na bilbordach z napisem "obwodnica dla lublina.

Jest pan wykształconym człowiekiem. Niektórzy mieszkańcy tego miasta (wbrew powszechnej opinii) również. Zatem firmując tą/tę inwestycję swoją osobą niejako wziął pan za nią odpowiedzialność. Ponadto na konferencji prasowej z min. transportu był pan a nie GDDKIA więc skoro pan się promował na tle tej inwestycji to teraz trzeba zacząć coś dla niej robić. Ale rozumiem rozumiem, posadka już jest, to teraz będziemy pozorować KLASYKA gatunku.

Druga sprawa. Jak trzeba było zablokować wjazd Tirom do Lublina to był pan własciwy, podobnie przy populistycznej zagrywce - darmowe przejazdy. Tylko że wtedy była kampania to robił pan wszystko, nawet co nie było w pana gestii, a teraz jest szara rzeczywistosc i OBWODNICA LUBLINA - LUBLINA, którego jest pan prezydentem - nie leży w pana gestii. No tak... Przecież ona NIE jest DLA LUBLINA. Więc po co się o nią starać? co nie ? NIE DA SIE ??

ZAORAJMY Lubelszczyznę

Do czego to doszło !! Mieszkancy muszą wyręczać władze !! Mieszkancy piszą petycje bo posłom/prezydentowi sie nie chce zadbać o interesy regionu. Tylko gadają i obiecują a działań nie ma !! PUSTE SŁOWA , piękne ale PUSTE !
[/quote]

zaoraj sobie głowe, chociaz w sumie nie musisz i tak masz zoraną
[quote name='zly' timestamp='1292858919' post='408774']
to może trzeba było zamieścić zdjęcie zamiast ruchomego obrazu bez dźwięku. Doprawdy to takie dziwne, że oglądający oczekiwali usłyszeć coś w XXI wieku ? to przepraszamy panie moderatorze, że jesteśmy tacy postępowi.

a co do osoby pana prezydenta. W kampanii mówił pan o wszystkim tak pięknie aż miło było posłuchać. A po kampanii jak już pan Grabarczyk , odważę się użyć tego słowa "nakłamał" pana wyborcom, to nagle się okazuje że obwo... rozwiń
Avatar
Gość / 20 grudnia 2010 r. o 22:50
[quote name='zly' timestamp='1292858919' post='408774']
to może trzeba było zamieścić zdjęcie zamiast ruchomego obrazu bez dźwięku. Doprawdy to takie dziwne, że oglądający oczekiwali usłyszeć coś w XXI wieku ? to przepraszamy panie moderatorze, że jesteśmy tacy postępowi.

a co do osoby pana prezydenta. W kampanii mówił pan o wszystkim tak pięknie aż miło było posłuchać. A po kampanii jak już pan Grabarczyk , odważę się użyć tego słowa "nakłamał" pana wyborcom, to nagle się okazuje że obwodnica nie jest w gestii pana prezydenta. Doszły mnie słuchy, że reklamował się pan na bilbordach z napisem "obwodnica dla lublina.

Jest pan wykształconym człowiekiem. Niektórzy mieszkańcy tego miasta (wbrew powszechnej opinii) również. Zatem firmując tą/tę inwestycję swoją osobą niejako wziął pan za nią odpowiedzialność. Ponadto na konferencji prasowej z min. transportu był pan a nie GDDKIA więc skoro pan się promował na tle tej inwestycji to teraz trzeba zacząć coś dla niej robić. Ale rozumiem rozumiem, posadka już jest, to teraz będziemy pozorować KLASYKA gatunku.

Druga sprawa. Jak trzeba było zablokować wjazd Tirom do Lublina to był pan własciwy, podobnie przy populistycznej zagrywce - darmowe przejazdy. Tylko że wtedy była kampania to robił pan wszystko, nawet co nie było w pana gestii, a teraz jest szara rzeczywistosc i OBWODNICA LUBLINA - LUBLINA, którego jest pan prezydentem - nie leży w pana gestii. No tak... Przecież ona NIE jest DLA LUBLINA. Więc po co się o nią starać? co nie ? NIE DA SIE ??

ZAORAJMY Lubelszczyznę

Do czego to doszło !! Mieszkancy muszą wyręczać władze !! Mieszkancy piszą petycje bo posłom/prezydentowi sie nie chce zadbać o interesy regionu. Tylko gadają i obiecują a działań nie ma !! PUSTE SŁOWA , piękne ale PUSTE !
[/quote]

najlepiej czepiac się wszystkiego, we wszystkim szukac złej strony, narzekać. no cóż taki typ zgorzknialy, takie wychowanie, nic sie nie poradzi. z tego co widzialam czat nie był obowiązkowy. mozna bylo wciasnąc play, albo stop
[quote name='zly' timestamp='1292858919' post='408774']
to może trzeba było zamieścić zdjęcie zamiast ruchomego obrazu bez dźwięku. Doprawdy to takie dziwne, że oglądający oczekiwali usłyszeć coś w XXI wieku ? to przepraszamy panie moderatorze, że jesteśmy tacy postępowi.

a co do osoby pana prezydenta. W kampanii mówił pan o wszystkim tak pięknie aż miło było posłuchać. A po kampanii jak już pan Grabarczyk , odważę się użyć tego słowa "nakłamał" pana wyborcom, to nagle się okazuje że obwo... rozwiń
Avatar
harski / 20 grudnia 2010 r. o 17:17
Panie Prezydecie moze pan okreslic ksztalt stadionu czy pan czasami nie chce zrobic z Lublina powiatutypu Zamosc czy Swidnik .Stadion powinien byc wykonany z trzech stron na 18 tys a czwarta wybudujemy w przyszlosci wowczas panu UWIERZE bo dobudowanie trybun po zadaszeniu z 4 stron to wloz pan miedzy BAJKI .Powtarzam tylko wybudowanie stadionu z pojemnoscia 18 tys Caly Lublin uwierzy w pana SŁOWA.
Avatar
zly / 20 grudnia 2010 r. o 16:28
[quote name='Moderator' timestamp='1292847522' post='408678']
to może media powinny zrezygnować ze zdjęć skoro nie gadają?
[/quote]

to może trzeba było zamieścić zdjęcie zamiast ruchomego obrazu bez dźwięku. Doprawdy to takie dziwne, że oglądający oczekiwali usłyszeć coś w XXI wieku ? to przepraszamy panie moderatorze, że jesteśmy tacy postępowi.

a co do osoby pana prezydenta. W kampanii mówił pan o wszystkim tak pięknie aż miło było posłuchać. A po kampanii jak już pan Grabarczyk , odważę się użyć tego słowa "nakłamał" pana wyborcom, to nagle się okazuje że obwodnica nie jest w gestii pana prezydenta. Doszły mnie słuchy, że reklamował się pan na bilbordach z napisem "obwodnica dla lublina.

Jest pan wykształconym człowiekiem. Niektórzy mieszkańcy tego miasta (wbrew powszechnej opinii) również. Zatem firmując tą/tę inwestycję swoją osobą niejako wziął pan za nią odpowiedzialność. Ponadto na konferencji prasowej z min. transportu był pan a nie GDDKIA więc skoro pan się promował na tle tej inwestycji to teraz trzeba zacząć coś dla niej robić. Ale rozumiem rozumiem, posadka już jest, to teraz będziemy pozorować KLASYKA gatunku.

Druga sprawa. Jak trzeba było zablokować wjazd Tirom do Lublina to był pan własciwy, podobnie przy populistycznej zagrywce - darmowe przejazdy. Tylko że wtedy była kampania to robił pan wszystko, nawet co nie było w pana gestii, a teraz jest szara rzeczywistosc i OBWODNICA LUBLINA - LUBLINA, którego jest pan prezydentem - nie leży w pana gestii. No tak... Przecież ona NIE jest DLA LUBLINA. Więc po co się o nią starać? co nie ? NIE DA SIE ??

ZAORAJMY Lubelszczyznę

Do czego to doszło !! Mieszkancy muszą wyręczać władze !! Mieszkancy piszą petycje bo posłom/prezydentowi sie nie chce zadbać o interesy regionu. Tylko gadają i obiecują a działań nie ma !! PUSTE SŁOWA , piękne ale PUSTE !
[quote name='Moderator' timestamp='1292847522' post='408678']
to może media powinny zrezygnować ze zdjęć skoro nie gadają?
[/quote]

to może trzeba było zamieścić zdjęcie zamiast ruchomego obrazu bez dźwięku. Doprawdy to takie dziwne, że oglądający oczekiwali usłyszeć coś w XXI wieku ? to przepraszamy panie moderatorze, że jesteśmy tacy postępowi.

a co do osoby pana prezydenta. W kampanii mówił pan o wszystkim tak pięknie aż miło było posłuchać. A po kampanii jak już pan Grabarczy... rozwiń
Avatar
Moderator / 20 grudnia 2010 r. o 13:18
[quote name='condor' timestamp='1292845044' post='408651']
to po co ten cyrk z obrazem?
[/quote]
to może media powinny zrezygnować ze zdjęć skoro nie gadają?
Avatar
condor / 20 grudnia 2010 r. o 12:37
[quote name='Moderator' timestamp='1292843568' post='408633']
Dźwięku nie planowaliśmy, ale zastanowimy się. Może następnym razem?
[/quote]

to po co ten cyrk z obrazem?
Avatar
Moderator / 20 grudnia 2010 r. o 12:12
[quote name='condor' timestamp='1292843401' post='408632']
no i lipa,obraz był,a głosu niet,technika was przerosła?
[/quote]

Dźwięku nie planowaliśmy, ale zastanowimy się. Może następnym razem?
Avatar
condor / 20 grudnia 2010 r. o 12:10
no i lipa,obraz był,a głosu niet,technika was przerosła?
Avatar
KAKA / 20 grudnia 2010 r. o 12:01
Redakcjo dzwiek nie dziala!
Avatar
zly / 21 grudnia 2010 r. o 10:05
[quote name='Gość' timestamp='1292881838' post='408989']
zaoraj sobie głowe, chociaz w sumie nie musisz i tak masz zoraną
[/quote]
powiedział chłop małorolny, naoglądawszy się tvn
Avatar
Gość / 20 grudnia 2010 r. o 22:50
[quote name='zly' timestamp='1292858919' post='408774']
to może trzeba było zamieścić zdjęcie zamiast ruchomego obrazu bez dźwięku. Doprawdy to takie dziwne, że oglądający oczekiwali usłyszeć coś w XXI wieku ? to przepraszamy panie moderatorze, że jesteśmy tacy postępowi.

a co do osoby pana prezydenta. W kampanii mówił pan o wszystkim tak pięknie aż miło było posłuchać. A po kampanii jak już pan Grabarczyk , odważę się użyć tego słowa "nakłamał" pana wyborcom, to nagle się okazuje że obwodnica nie jest w gestii pana prezydenta. Doszły mnie słuchy, że reklamował się pan na bilbordach z napisem "obwodnica dla lublina.

Jest pan wykształconym człowiekiem. Niektórzy mieszkańcy tego miasta (wbrew powszechnej opinii) również. Zatem firmując tą/tę inwestycję swoją osobą niejako wziął pan za nią odpowiedzialność. Ponadto na konferencji prasowej z min. transportu był pan a nie GDDKIA więc skoro pan się promował na tle tej inwestycji to teraz trzeba zacząć coś dla niej robić. Ale rozumiem rozumiem, posadka już jest, to teraz będziemy pozorować KLASYKA gatunku.

Druga sprawa. Jak trzeba było zablokować wjazd Tirom do Lublina to był pan własciwy, podobnie przy populistycznej zagrywce - darmowe przejazdy. Tylko że wtedy była kampania to robił pan wszystko, nawet co nie było w pana gestii, a teraz jest szara rzeczywistosc i OBWODNICA LUBLINA - LUBLINA, którego jest pan prezydentem - nie leży w pana gestii. No tak... Przecież ona NIE jest DLA LUBLINA. Więc po co się o nią starać? co nie ? NIE DA SIE ??

ZAORAJMY Lubelszczyznę

Do czego to doszło !! Mieszkancy muszą wyręczać władze !! Mieszkancy piszą petycje bo posłom/prezydentowi sie nie chce zadbać o interesy regionu. Tylko gadają i obiecują a działań nie ma !! PUSTE SŁOWA , piękne ale PUSTE !
[/quote]

zaoraj sobie głowe, chociaz w sumie nie musisz i tak masz zoraną
[quote name='zly' timestamp='1292858919' post='408774']
to może trzeba było zamieścić zdjęcie zamiast ruchomego obrazu bez dźwięku. Doprawdy to takie dziwne, że oglądający oczekiwali usłyszeć coś w XXI wieku ? to przepraszamy panie moderatorze, że jesteśmy tacy postępowi.

a co do osoby pana prezydenta. W kampanii mówił pan o wszystkim tak pięknie aż miło było posłuchać. A po kampanii jak już pan Grabarczyk , odważę się użyć tego słowa "nakłamał" pana wyborcom, to nagle się okazuje że obwo... rozwiń
Avatar
Gość / 20 grudnia 2010 r. o 22:50
[quote name='zly' timestamp='1292858919' post='408774']
to może trzeba było zamieścić zdjęcie zamiast ruchomego obrazu bez dźwięku. Doprawdy to takie dziwne, że oglądający oczekiwali usłyszeć coś w XXI wieku ? to przepraszamy panie moderatorze, że jesteśmy tacy postępowi.

a co do osoby pana prezydenta. W kampanii mówił pan o wszystkim tak pięknie aż miło było posłuchać. A po kampanii jak już pan Grabarczyk , odważę się użyć tego słowa "nakłamał" pana wyborcom, to nagle się okazuje że obwodnica nie jest w gestii pana prezydenta. Doszły mnie słuchy, że reklamował się pan na bilbordach z napisem "obwodnica dla lublina.

Jest pan wykształconym człowiekiem. Niektórzy mieszkańcy tego miasta (wbrew powszechnej opinii) również. Zatem firmując tą/tę inwestycję swoją osobą niejako wziął pan za nią odpowiedzialność. Ponadto na konferencji prasowej z min. transportu był pan a nie GDDKIA więc skoro pan się promował na tle tej inwestycji to teraz trzeba zacząć coś dla niej robić. Ale rozumiem rozumiem, posadka już jest, to teraz będziemy pozorować KLASYKA gatunku.

Druga sprawa. Jak trzeba było zablokować wjazd Tirom do Lublina to był pan własciwy, podobnie przy populistycznej zagrywce - darmowe przejazdy. Tylko że wtedy była kampania to robił pan wszystko, nawet co nie było w pana gestii, a teraz jest szara rzeczywistosc i OBWODNICA LUBLINA - LUBLINA, którego jest pan prezydentem - nie leży w pana gestii. No tak... Przecież ona NIE jest DLA LUBLINA. Więc po co się o nią starać? co nie ? NIE DA SIE ??

ZAORAJMY Lubelszczyznę

Do czego to doszło !! Mieszkancy muszą wyręczać władze !! Mieszkancy piszą petycje bo posłom/prezydentowi sie nie chce zadbać o interesy regionu. Tylko gadają i obiecują a działań nie ma !! PUSTE SŁOWA , piękne ale PUSTE !
[/quote]

najlepiej czepiac się wszystkiego, we wszystkim szukac złej strony, narzekać. no cóż taki typ zgorzknialy, takie wychowanie, nic sie nie poradzi. z tego co widzialam czat nie był obowiązkowy. mozna bylo wciasnąc play, albo stop
[quote name='zly' timestamp='1292858919' post='408774']
to może trzeba było zamieścić zdjęcie zamiast ruchomego obrazu bez dźwięku. Doprawdy to takie dziwne, że oglądający oczekiwali usłyszeć coś w XXI wieku ? to przepraszamy panie moderatorze, że jesteśmy tacy postępowi.

a co do osoby pana prezydenta. W kampanii mówił pan o wszystkim tak pięknie aż miło było posłuchać. A po kampanii jak już pan Grabarczyk , odważę się użyć tego słowa "nakłamał" pana wyborcom, to nagle się okazuje że obwo... rozwiń
Avatar
harski / 20 grudnia 2010 r. o 17:17
Panie Prezydecie moze pan okreslic ksztalt stadionu czy pan czasami nie chce zrobic z Lublina powiatutypu Zamosc czy Swidnik .Stadion powinien byc wykonany z trzech stron na 18 tys a czwarta wybudujemy w przyszlosci wowczas panu UWIERZE bo dobudowanie trybun po zadaszeniu z 4 stron to wloz pan miedzy BAJKI .Powtarzam tylko wybudowanie stadionu z pojemnoscia 18 tys Caly Lublin uwierzy w pana SŁOWA.
Avatar
zly / 20 grudnia 2010 r. o 16:28
[quote name='Moderator' timestamp='1292847522' post='408678']
to może media powinny zrezygnować ze zdjęć skoro nie gadają?
[/quote]

to może trzeba było zamieścić zdjęcie zamiast ruchomego obrazu bez dźwięku. Doprawdy to takie dziwne, że oglądający oczekiwali usłyszeć coś w XXI wieku ? to przepraszamy panie moderatorze, że jesteśmy tacy postępowi.

a co do osoby pana prezydenta. W kampanii mówił pan o wszystkim tak pięknie aż miło było posłuchać. A po kampanii jak już pan Grabarczyk , odważę się użyć tego słowa "nakłamał" pana wyborcom, to nagle się okazuje że obwodnica nie jest w gestii pana prezydenta. Doszły mnie słuchy, że reklamował się pan na bilbordach z napisem "obwodnica dla lublina.

Jest pan wykształconym człowiekiem. Niektórzy mieszkańcy tego miasta (wbrew powszechnej opinii) również. Zatem firmując tą/tę inwestycję swoją osobą niejako wziął pan za nią odpowiedzialność. Ponadto na konferencji prasowej z min. transportu był pan a nie GDDKIA więc skoro pan się promował na tle tej inwestycji to teraz trzeba zacząć coś dla niej robić. Ale rozumiem rozumiem, posadka już jest, to teraz będziemy pozorować KLASYKA gatunku.

Druga sprawa. Jak trzeba było zablokować wjazd Tirom do Lublina to był pan własciwy, podobnie przy populistycznej zagrywce - darmowe przejazdy. Tylko że wtedy była kampania to robił pan wszystko, nawet co nie było w pana gestii, a teraz jest szara rzeczywistosc i OBWODNICA LUBLINA - LUBLINA, którego jest pan prezydentem - nie leży w pana gestii. No tak... Przecież ona NIE jest DLA LUBLINA. Więc po co się o nią starać? co nie ? NIE DA SIE ??

ZAORAJMY Lubelszczyznę

Do czego to doszło !! Mieszkancy muszą wyręczać władze !! Mieszkancy piszą petycje bo posłom/prezydentowi sie nie chce zadbać o interesy regionu. Tylko gadają i obiecują a działań nie ma !! PUSTE SŁOWA , piękne ale PUSTE !
[quote name='Moderator' timestamp='1292847522' post='408678']
to może media powinny zrezygnować ze zdjęć skoro nie gadają?
[/quote]

to może trzeba było zamieścić zdjęcie zamiast ruchomego obrazu bez dźwięku. Doprawdy to takie dziwne, że oglądający oczekiwali usłyszeć coś w XXI wieku ? to przepraszamy panie moderatorze, że jesteśmy tacy postępowi.

a co do osoby pana prezydenta. W kampanii mówił pan o wszystkim tak pięknie aż miło było posłuchać. A po kampanii jak już pan Grabarczy... rozwiń
Avatar
Moderator / 20 grudnia 2010 r. o 13:18
[quote name='condor' timestamp='1292845044' post='408651']
to po co ten cyrk z obrazem?
[/quote]
to może media powinny zrezygnować ze zdjęć skoro nie gadają?
Avatar
condor / 20 grudnia 2010 r. o 12:37
[quote name='Moderator' timestamp='1292843568' post='408633']
Dźwięku nie planowaliśmy, ale zastanowimy się. Może następnym razem?
[/quote]

to po co ten cyrk z obrazem?
Avatar
Moderator / 20 grudnia 2010 r. o 12:12
[quote name='condor' timestamp='1292843401' post='408632']
no i lipa,obraz był,a głosu niet,technika was przerosła?
[/quote]

Dźwięku nie planowaliśmy, ale zastanowimy się. Może następnym razem?
Avatar
condor / 20 grudnia 2010 r. o 12:10
no i lipa,obraz był,a głosu niet,technika was przerosła?
Avatar
KAKA / 20 grudnia 2010 r. o 12:01
Redakcjo dzwiek nie dziala!
Zobacz wszystkie komentarze 13

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Worek prezentów dla tysiąca dzieci. Ulicami Lublina przejdzie Orszak Św. Mikołaja.

Worek prezentów dla tysiąca dzieci. Ulicami Lublina przejdzie Orszak Św. Mikołaja.

Po raz dziewiąty w niedzielę, 4 grudnia, ulicami Lublina przejdzie Orszak Świętego Mikołaja. Barwny korowód wyruszy ze Starego Miasta po godz. 14.30.

Zamojskie. 15 punktów i 3 tysiące zł mandatu dla kierowcy opla

Zamojskie. 15 punktów i 3 tysiące zł mandatu dla kierowcy opla

Pieszy nie doznał poważniejszych obrażeń. Kierująca oplem 43-latka dostała wysoki mandat.

Zamość. Autobusy na prąd wyjadą w miasto. Za rok

Zamość. Autobusy na prąd wyjadą w miasto. Za rok

Ulicami Zamościa będzie jeździło 14 elektrycznych, napędzanych energią z paneli fotowoltaicznych autobusów. Umowę na ich dostawę między Miejskim Zakładem Komunikacji i firma MAN Truck & Bus Polska podpisano w piątek.

Niedzielny obiad. Zimowa rybna i żurek w innej odsłonie. Przepisy kulinarne
Magazyn

Niedzielny obiad. Zimowa rybna i żurek w innej odsłonie. Przepisy kulinarne

Są smaczne, zdrowe i bardzo energetyczne. Jaką zupę ugotować grudniu? Taką, żeby często gęsto starczyła za cały obiad. Zimowe zupy to potrafią.

Mundial 2022: Dziś mecz Polska - Francja. Gdzie oglądać? Transmisja w TV i stream on-line

Mundial 2022: Dziś mecz Polska - Francja. Gdzie oglądać? Transmisja w TV i stream on-line

Polska po słabej grze w meczu z Argentyną i porażce 0:2 awansowała po raz pierwszy w XXI do fazy pucharowej mistrzostw świata. W niedzielę podopieczni Czesława Michniewicza zmierzą się z Francją i nie będą mieli nic do stracenia, bo nikt nie wymaga od nich zwycięstwa w starciu z mistrzami świata z 2018 roku

Mundial 2022: Argentyna - Australia 2:1. Udany jubileusz Messiego

Mundial 2022: Argentyna - Australia 2:1. Udany jubileusz Messiego

Reprezentacja Argentyny zgodnie z przewidywaniami pokonała Australię, choć ekipa z Antypodów pokazała charakter i tanio skóry nie sprzedała. Albicelestes wygrali 2:1 i w ćwierćfinale zagrają z Holandią

Zupełnie „Inny Wymiar” w Chatce Żaka. Stoły pełne gier. Zdjęcia
zdjęcia
galeria

Zupełnie „Inny Wymiar” w Chatce Żaka. Stoły pełne gier. Zdjęcia

W Chatce Żaka odbył się „Inny Wymiar”. To okazja do poznania gier – nie tylko planszowych.

Ślepsk Malow Suwałki – LUK Lublin 2:3. Znów wygrali po pięciu setach

Ślepsk Malow Suwałki – LUK Lublin 2:3. Znów wygrali po pięciu setach

LUK Lublin zanotował kolejne zwycięstwo w PlusLidze i kolejny raz potrzebował na to aż pięciu setów. Lublinianie wygrali na wyjeździe po tie-breaku ze Ślepskiem Malow Suwałki

Katar 2022. Ile polscy piłkarze zarobią, jak wygrają z Francją

Katar 2022. Ile polscy piłkarze zarobią, jak wygrają z Francją

Tylko za awans na mundial FIFA płaci 9 mln dolarów. Z każdą stawką rośnie finansowa nagroda.

Lubelskie. Zima bez stoku narciarskiego, bo trzeba oszczędzać prąd

Lubelskie. Zima bez stoku narciarskiego, bo trzeba oszczędzać prąd

Samorządy muszą oszczędzać na energii, bo inaczej zapłacą kary. Dlatego Biała Podlaska zmienia godziny pracy urzędu, a Międzyrzec Podlaski nie uruchomi stoku narciarskiego.

Symfonicznie i multimedialnie - Namysłowiacy bajkowo dla dzieci
9 grudnia 2022, 10:00

Symfonicznie i multimedialnie - Namysłowiacy bajkowo dla dzieci

Jeden dzień i trzy symfoniczne, wzbogacone pokazami multimedialnymi koncerty – tak będzie w piątek (9 grudnia) w Zamojskim Domu Kultury za sprawą Orkiestry Symfonicznej im. Karola Namysłowskiego.

Świdnik będzie mieć autobusy wodorowe. Podpisanie umów z NFOŚiGW

Świdnik będzie mieć autobusy wodorowe. Podpisanie umów z NFOŚiGW

Zakup trzech autobusów wodorowych i budowa sześciu stacji ładowania pojazdów elektrycznych. Taki plan na dwa najbliższe lata ma miasto Świdnik. W tej sprawie, w sobotę w świdnickim Urzędzie Miasta zostały podpisane umowy z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Mundial 2022: Holandia – USA 3:1. Jest pierwszy ćwierćfinalista

Mundial 2022: Holandia – USA 3:1. Jest pierwszy ćwierćfinalista

Nie było niespodzianki w pierwszym meczu 1/8 finału mundialu w Katarze. Holandia pokonała w sobotę USA 3:1. W nagrodę w ćwierćfinale zagra z lepszym, z pary Argentyna – Australia.

Korona Kielce – Górnik Łęczna 4:0. Sparingowa porażka na koniec roku

Korona Kielce – Górnik Łęczna 4:0. Sparingowa porażka na koniec roku

Piłkarze Górnika Łęczna zakończyli treningi w 2022 roku. W ostatnim meczu kontrolnym zielono-czarni musieli uznać wyższość grającej w PKO BP Ekstraklasie Korony Kielce, której ulegli 0:4

To nie był dobry rok Bogdanki, jaka przyszłość kopalni? Jest ważna deklaracja prezesa
Barbórka 2022
galeria

To nie był dobry rok Bogdanki, jaka przyszłość kopalni? Jest ważna deklaracja prezesa

Lada dzień zakończą się prace przy budowie chodnika pomocniczego do zaciśniętej ściany w polu Stefanów – zapowiada p.o. prezes kopalni Bogdanka. To m.in. z powodu problemów w tym miejscu wydobycie w lubelskiej kopalni znacznie spadło, a stanowisko stracił poprzedni prezes. Podczas dzisiejszych obchodów Dnia Górnika dużo mówiło się także o tym, że z powodu obecnej wojny w Ukrainie i trudnej sytuacji w energetyce, węgiel wciąż jest dla Polski ważny.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!