Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

6 listopada 2014 r.
16:30
Edytuj ten wpis

Filmy z brawurową jazdą pirata-motocyklisty znikają z sieci

Autor: Zdjęcie autora (jsz)
0 18 A A

Jakub T. - motocyklista, który notorycznie łamie przepisy nie chwali się już swoimi "dokonaniami. 21-latek przestał udostępniać większość swoich nagrań na portalach społecznościowych. Wśród nich jest m.in. film pokazujący motocyklistę, który na jednym kole pędzi ul. Jana Pawła II w Lublinie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Jakub T., mimo młodego wieku, już 9 razy był karany przez policjantów. W październiku zatrzymano go po tym, jak na jednym kole pędził przez al. Solidarności i Tysiąclecia w Lublinie.

Jechał slalomem między samochodami i zmieniał pasy bez sygnalizacji. Mężczyzna stracił dowód rejestracyjny i prawo jazdy. Decyzją sądu odzyskał jednak uprawnienia.

W poniedziałek Jakub T. znów ruszył na ulice. Około godz. 18 doprowadził do kolizji przy ul. Sowińskiego. Jechał szybko, slalomem między autami. Zbliżał się do przejścia dla pieszych i skrzyżowania. Kiedy zauważył ludzi na pasach było już za późno. Położył motocykl, a sam uderzył w stojącego przed przejściem citroena.

Policjanci raz jeszcze skierowali do sądu wniosek o odebranie 21-latkowi prawa jazdy. Mundurowi będą się również przyglądać nagraniom, które publikował w sieci.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku
Czytaj więcej o:

Komentarze 18

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
nata / 7 listopada 2014 r. o 21:48
0

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Oj nata, nata!

Dotychczas wiedziałam, że miłość zaślepia - ale żeby aż tak rozum odbierała...

Żal mi ciebie!

Czy ty wiesz czym w ogóle jest miłość? Szczerze wątpię.O mój rozum i moje życie uczuciowe się nie martw :) Pozdrawiam i gratuluję tego, jak wiele wniosłaś/łeś do tematu dyskusji :)

Avatar
w_ewka / 7 listopada 2014 r. o 21:35
0

Mnie zastanawia tylko dlaczego autor tego wyssanego z palca artykułu na tyle wariatów drogowych łamiących przepisy i stwarzających dużo większe zagrożenie na drogach uwziął się akurat na tego jednego chłopaka... Pewnie ci "więksi" mają na prawdę koligacje i "plecy" więc ich boi się opisać i w taki sposób wylewa swoją frustrację na młodym chłopaku, któremu (jak większości młodych kierowców) zdarzają się błędy ( takie jak np. uślizg na naszych wspaniałych drogach). To właśnie tacy ludzie, jak autor artykułu stwarzają realne zagrożenie szerząc nienawiść na drogach!!! Żałosna próba wzbudzenia sensacji poprzez nagonkę na młodego motocyklistę i chore insynuacje. Chyba nie można upaść niżej.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Oj nata, nata!

Dotychczas wiedziałam, że miłość zaślepia - ale żeby aż tak rozum odbierała...

Żal mi ciebie!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Oj nata, nata!

Dotychczas wiedziałam, że miłość zaślepia - ale żeby aż tak rozum odbierała...

Żal mi ciebie!

rozwiń
Avatar
nata / 7 listopada 2014 r. o 14:26
0

słuchaj, wczoraj ok 19. przez skrzyżowanie Andersa z Walecznych taki właśnie debil na hulajnodze przepakował grubo ponad 100 km / godz jakieś 4-5 sek po zapaleniu się czerwonego światła, na przejściu mogli równie dobrze być ludzie lub na skrzyżowaniu mogły się znajdować inne pojazdy ... ciekawe czy wtedy była by to żałosna nagonka jak by twoje flaki rozbryznęły się w promieniu 50 metrów gdybyś wlazł/wlazła na to przejście za takie akcje to powinno się po pierwsze dożywotnio odebrać prawko o ile to puste coś co jechało je ma, motor zutylizować, a kretyna bez wyobraźni na 30 dni do Abramówka na obserwacje wziąć ... Bo potem taki zasraniec ze spuszczoną miną siedzi w sądzie, płacze i pierdzieli że nie wiedział i przeprasza ... 

Właśnie tak, jak napisałeś. Taki debil, ale nie ten sam. Wrzucacie wszystkich do jednego worka i pochopnie osądzacie tylko dlatego, że to motocykliści. Na Andersa ostatnio był także wypadek, gdy na przejściu dla pieszych (jak to nazywasz wariat) potrącił SAMOCHODEM pieszą. Właśnie o to tylko chodziło autorowi artykułu: o szerzenie nienawiści na drogach. A tak na marginesie, to skoro tak się wszystkiego, co mogłoby się stać boisz, to siedź w domu i nigdzie się nie ruszaj, bo wszędzie czychają potencjalne zagrożenia.

Właśnie tak, jak napisałeś. Taki debil, ale nie ten sam. Wrzucacie wszystkich do jednego worka i pochopnie osądzacie tylko dlatego, że to motocykliści. Na Andersa ostatnio był także wypadek, gdy na przejściu dla pieszych (jak to nazywasz wariat) potrącił SAMOCHODEM pieszą. Właśnie o to tylko chodziło autorowi artykułu: o szerzenie nienawiści na drogach. A tak na marginesie, to skoro tak się wszystkiego, co mogłoby się stać boisz, to siedź w domu i nigdzie się nie ruszaj, bo wszędzie czychają potencjalne zagrożenia.

rozwiń
Avatar
Don z Honolulu / 7 listopada 2014 r. o 10:07
0

Czekamy, aż ten pirat kogoś zabije ? Bo policja chyba na to czeka, albo jest bezradna i głupia.

POlicja to jest dzisiaj taka POsrana jak i te POskomunistyczne POsrane rządy !!!  POlicja dzisiaj  to zbrojne ramię na usługach tej POstkomunistycznej bandy,działa tylko w stosunku do wybranych-niePOkornych.

Avatar
Jarek / 7 listopada 2014 r. o 07:04
0

mógłyby się zabić i spokój

Avatar
Bartek / 7 listopada 2014 r. o 06:56
0
Trzeba zakazać OC i szybko ludzie zmądrzeją jak za szkody będą płacili sami. OC jest zrzutką dla tych co powodują kolizje - taka odpowiedzialnośč zbiorowa. I jest to o tyle dziwne, ze jednocześnie występuje zakaz zrzucania się na płacenie kar.
Avatar
christo / 7 listopada 2014 r. o 06:55
0

Potrzeba nerki, Jakub dawaj dalej :)

jak gdzieś przypakuje to nerka do niczego...

Avatar
Potzebójoncy / 7 listopada 2014 r. o 05:35
0

Potrzeba nerki, Jakub dawaj dalej :)

Avatar
pawel / 7 listopada 2014 r. o 05:20
0

Mnie zastanawia tylko dlaczego autor tego wyssanego z palca artykułu na tyle wariatów drogowych łamiących przepisy i stwarzających dużo większe zagrożenie na drogach uwziął się akurat na tego jednego chłopaka... Pewnie ci "więksi" mają na prawdę koligacje i "plecy" więc ich boi się opisać i w taki sposób wylewa swoją frustrację na młodym chłopaku, któremu (jak większości młodych kierowców) zdarzają się błędy ( takie jak np. uślizg na naszych wspaniałych drogach). To właśnie tacy ludzie, jak autor artykułu stwarzają realne zagrożenie szerząc nienawiść na drogach!!! Żałosna próba wzbudzenia sensacji poprzez nagonkę na młodego motocyklistę i chore insynuacje. Chyba nie można upaść niżej.

słuchaj, wczoraj ok 19. przez skrzyżowanie Andersa z Walecznych taki właśnie debil na hulajnodze przepakował grubo ponad 100 km / godz jakieś 4-5 sek po zapaleniu się czerwonego światła, na przejściu mogli równie dobrze być ludzie lub na skrzyżowaniu mogły się znajdować inne pojazdy ... ciekawe czy wtedy była by to żałosna nagonka jak by twoje flaki rozbryznęły się w promieniu 50 metrów gdybyś wlazł/wlazła na to przejście za takie akcje to powinno się po pierwsze dożywotnio odebrać prawko o ile to puste coś co jechało je ma, motor zutylizować, a kretyna bez wyobraźni na 30 dni do Abramówka na obserwacje wziąć ... Bo potem taki zasraniec ze spuszczoną miną siedzi w sądzie, płacze i pierdzieli że nie wiedział i przeprasza ... 

słuchaj, wczoraj ok 19. przez skrzyżowanie Andersa z Walecznych taki właśnie debil na hulajnodze przepakował grubo ponad 100 km / godz jakieś 4-5 sek po zapaleniu się czerwonego światła, na przejściu mogli równie dobrze być ludzie lub na skrzyżowaniu mogły się znajdować inne pojazdy ... ciekawe czy wtedy była by to żałosna nagonka jak by twoje flaki rozbryznęły się w promieniu 50 metrów gdybyś wlazł/wlazła na to przejście za takie akcje to powinno się po pierwsze dożywotnio odebrać prawko o ile to puste coś co jechało je ma... rozwiń

Avatar
nn / 7 listopada 2014 r. o 01:55
0

Czy jego rodzice o tym wiedza? Łatwo namierzyć - mama to doktor z ul lubartowskkej Dorota Toka...a

O ojcu nie wiadomo nic. Interweniujcie!!

Chyba zbyt wielu ludzi tutaj nie ma własnych problemów. Dziwne zacięcie do mieszania się w sprawy innych. To, czy rodzice wiedzą jest osobistą sprawą tego chłopaka (i jego rodziców). Jest pełnoletni.

Avatar
nata / 7 listopada 2014 r. o 21:48
0

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Oj nata, nata!

Dotychczas wiedziałam, że miłość zaślepia - ale żeby aż tak rozum odbierała...

Żal mi ciebie!

Czy ty wiesz czym w ogóle jest miłość? Szczerze wątpię.O mój rozum i moje życie uczuciowe się nie martw :) Pozdrawiam i gratuluję tego, jak wiele wniosłaś/łeś do tematu dyskusji :)

Avatar
w_ewka / 7 listopada 2014 r. o 21:35
0

Mnie zastanawia tylko dlaczego autor tego wyssanego z palca artykułu na tyle wariatów drogowych łamiących przepisy i stwarzających dużo większe zagrożenie na drogach uwziął się akurat na tego jednego chłopaka... Pewnie ci "więksi" mają na prawdę koligacje i "plecy" więc ich boi się opisać i w taki sposób wylewa swoją frustrację na młodym chłopaku, któremu (jak większości młodych kierowców) zdarzają się błędy ( takie jak np. uślizg na naszych wspaniałych drogach). To właśnie tacy ludzie, jak autor artykułu stwarzają realne zagrożenie szerząc nienawiść na drogach!!! Żałosna próba wzbudzenia sensacji poprzez nagonkę na młodego motocyklistę i chore insynuacje. Chyba nie można upaść niżej.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Oj nata, nata!

Dotychczas wiedziałam, że miłość zaślepia - ale żeby aż tak rozum odbierała...

Żal mi ciebie!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Oj nata, nata!

Dotychczas wiedziałam, że miłość zaślepia - ale żeby aż tak rozum odbierała...

Żal mi ciebie!

rozwiń
Avatar
nata / 7 listopada 2014 r. o 14:26
0

słuchaj, wczoraj ok 19. przez skrzyżowanie Andersa z Walecznych taki właśnie debil na hulajnodze przepakował grubo ponad 100 km / godz jakieś 4-5 sek po zapaleniu się czerwonego światła, na przejściu mogli równie dobrze być ludzie lub na skrzyżowaniu mogły się znajdować inne pojazdy ... ciekawe czy wtedy była by to żałosna nagonka jak by twoje flaki rozbryznęły się w promieniu 50 metrów gdybyś wlazł/wlazła na to przejście za takie akcje to powinno się po pierwsze dożywotnio odebrać prawko o ile to puste coś co jechało je ma, motor zutylizować, a kretyna bez wyobraźni na 30 dni do Abramówka na obserwacje wziąć ... Bo potem taki zasraniec ze spuszczoną miną siedzi w sądzie, płacze i pierdzieli że nie wiedział i przeprasza ... 

Właśnie tak, jak napisałeś. Taki debil, ale nie ten sam. Wrzucacie wszystkich do jednego worka i pochopnie osądzacie tylko dlatego, że to motocykliści. Na Andersa ostatnio był także wypadek, gdy na przejściu dla pieszych (jak to nazywasz wariat) potrącił SAMOCHODEM pieszą. Właśnie o to tylko chodziło autorowi artykułu: o szerzenie nienawiści na drogach. A tak na marginesie, to skoro tak się wszystkiego, co mogłoby się stać boisz, to siedź w domu i nigdzie się nie ruszaj, bo wszędzie czychają potencjalne zagrożenia.

Właśnie tak, jak napisałeś. Taki debil, ale nie ten sam. Wrzucacie wszystkich do jednego worka i pochopnie osądzacie tylko dlatego, że to motocykliści. Na Andersa ostatnio był także wypadek, gdy na przejściu dla pieszych (jak to nazywasz wariat) potrącił SAMOCHODEM pieszą. Właśnie o to tylko chodziło autorowi artykułu: o szerzenie nienawiści na drogach. A tak na marginesie, to skoro tak się wszystkiego, co mogłoby się stać boisz, to siedź w domu i nigdzie się nie ruszaj, bo wszędzie czychają potencjalne zagrożenia.

rozwiń
Avatar
Don z Honolulu / 7 listopada 2014 r. o 10:07
0

Czekamy, aż ten pirat kogoś zabije ? Bo policja chyba na to czeka, albo jest bezradna i głupia.

POlicja to jest dzisiaj taka POsrana jak i te POskomunistyczne POsrane rządy !!!  POlicja dzisiaj  to zbrojne ramię na usługach tej POstkomunistycznej bandy,działa tylko w stosunku do wybranych-niePOkornych.

Avatar
Jarek / 7 listopada 2014 r. o 07:04
0

mógłyby się zabić i spokój

Avatar
Bartek / 7 listopada 2014 r. o 06:56
0
Trzeba zakazać OC i szybko ludzie zmądrzeją jak za szkody będą płacili sami. OC jest zrzutką dla tych co powodują kolizje - taka odpowiedzialnośč zbiorowa. I jest to o tyle dziwne, ze jednocześnie występuje zakaz zrzucania się na płacenie kar.
Avatar
christo / 7 listopada 2014 r. o 06:55
0

Potrzeba nerki, Jakub dawaj dalej :)

jak gdzieś przypakuje to nerka do niczego...

Avatar
Potzebójoncy / 7 listopada 2014 r. o 05:35
0

Potrzeba nerki, Jakub dawaj dalej :)

Avatar
pawel / 7 listopada 2014 r. o 05:20
0

Mnie zastanawia tylko dlaczego autor tego wyssanego z palca artykułu na tyle wariatów drogowych łamiących przepisy i stwarzających dużo większe zagrożenie na drogach uwziął się akurat na tego jednego chłopaka... Pewnie ci "więksi" mają na prawdę koligacje i "plecy" więc ich boi się opisać i w taki sposób wylewa swoją frustrację na młodym chłopaku, któremu (jak większości młodych kierowców) zdarzają się błędy ( takie jak np. uślizg na naszych wspaniałych drogach). To właśnie tacy ludzie, jak autor artykułu stwarzają realne zagrożenie szerząc nienawiść na drogach!!! Żałosna próba wzbudzenia sensacji poprzez nagonkę na młodego motocyklistę i chore insynuacje. Chyba nie można upaść niżej.

słuchaj, wczoraj ok 19. przez skrzyżowanie Andersa z Walecznych taki właśnie debil na hulajnodze przepakował grubo ponad 100 km / godz jakieś 4-5 sek po zapaleniu się czerwonego światła, na przejściu mogli równie dobrze być ludzie lub na skrzyżowaniu mogły się znajdować inne pojazdy ... ciekawe czy wtedy była by to żałosna nagonka jak by twoje flaki rozbryznęły się w promieniu 50 metrów gdybyś wlazł/wlazła na to przejście za takie akcje to powinno się po pierwsze dożywotnio odebrać prawko o ile to puste coś co jechało je ma, motor zutylizować, a kretyna bez wyobraźni na 30 dni do Abramówka na obserwacje wziąć ... Bo potem taki zasraniec ze spuszczoną miną siedzi w sądzie, płacze i pierdzieli że nie wiedział i przeprasza ... 

słuchaj, wczoraj ok 19. przez skrzyżowanie Andersa z Walecznych taki właśnie debil na hulajnodze przepakował grubo ponad 100 km / godz jakieś 4-5 sek po zapaleniu się czerwonego światła, na przejściu mogli równie dobrze być ludzie lub na skrzyżowaniu mogły się znajdować inne pojazdy ... ciekawe czy wtedy była by to żałosna nagonka jak by twoje flaki rozbryznęły się w promieniu 50 metrów gdybyś wlazł/wlazła na to przejście za takie akcje to powinno się po pierwsze dożywotnio odebrać prawko o ile to puste coś co jechało je ma... rozwiń

Avatar
nn / 7 listopada 2014 r. o 01:55
0

Czy jego rodzice o tym wiedza? Łatwo namierzyć - mama to doktor z ul lubartowskkej Dorota Toka...a

O ojcu nie wiadomo nic. Interweniujcie!!

Chyba zbyt wielu ludzi tutaj nie ma własnych problemów. Dziwne zacięcie do mieszania się w sprawy innych. To, czy rodzice wiedzą jest osobistą sprawą tego chłopaka (i jego rodziców). Jest pełnoletni.

Zobacz wszystkie komentarze 18

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lubelskie: Czołowe zderzenie dwóch samochodów. Trzy osoby w szpitalu, są utrudnienia

Lubelskie: Czołowe zderzenie dwóch samochodów. Trzy osoby w szpitalu, są utrudnienia

Trzy osoby, które brały udział w dzisiejszym, porannym wypadku w Wólce Orłowskiej (pow. krasnostawski), zostały przewiezione do szpitala na badania. Ruch w miejscu zdarzenia jest utrudniony, zablokowany jest jeden pas w kierunku Zamościa.

Lubelskie pokaże się w Dubaju. Milionowa promocja województwa na EXPO 2020

Lubelskie pokaże się w Dubaju. Milionowa promocja województwa na EXPO 2020

Nawet 2,76 mln zł może kosztować przygotowanie prezentacji naszego województwa podczas EXPO 2020 w Dubaju. Lubelskie będzie jednym z dziewięciu polskich regionów, które będą promować się podczas największej światowej wystawy. Niektóre, głównie ze względu na pandemię, zrezygnowały z udziału w wydarzeniu

East est - II Festiwal Wschodnich Podróży
18 czerwca 2021, 16:00

East est - II Festiwal Wschodnich Podróży

Wielbiciele podróży w Lublinie po raz drugi będą mogli odkrywać kulturę Wschodu w ramach festiwalu East est, który w tym roku odbędzie się w dniach 18-20 czerwca. Gościem wydarzenia będzie m.in. legendarny polski himalaista - Krzysztof Wielicki.

Do startu Lubelskiego Roweru Miejskiego pozostał tylko tydzień

Do startu Lubelskiego Roweru Miejskiego pozostał tylko tydzień

Tylko tydzień pozostał operatorowi Lubelskiego Roweru Miejskiego na przygotowanie i uruchomienie systemu

GKS Tychy kontra Górnik Łęczna, czyli pora na baraże o PKO BP Ekstraklasę

GKS Tychy kontra Górnik Łęczna, czyli pora na baraże o PKO BP Ekstraklasę

Górnik Łęczna zakończył zmagania na szóstym miejscu i niejako w nagrodę zapewnił sobie przedłużenie sezonu. Już dziś wieczorem w ramach baraży o PKO BP Ekstraklasę zielono-czarni zagrają na wyjeździe z GKS Tychy i jeśli wygrają będą o krok od awansu do piłkarskiej elity

"Wabił, odurzał i gwałcił". Grał w serialach, chciał być politykiem
Reportaż Uwagi! TVN
film

"Wabił, odurzał i gwałcił". Grał w serialach, chciał być politykiem

Miał wabić dziewczynki pod pretekstem sesji zdjęciowych, a potem odurzać i gwałcić. Bartłomiej M. - aktor znany z seriali i reklam, bezkarnie krzywdził nieletnie dziewczyny przez prawie 25 lat?

Puławianie chętnie dzielili się książkami podczas Święta Wolnych Książek

Puławianie chętnie dzielili się książkami podczas Święta Wolnych Książek

Podczas Święta Wolnych Książek przez dziedziniec Biblioteki Miejskiej w Puławach, przewinęło się około 100 osób. Większość miłośników czytania do domów wróciła z nowymi lekturami. - To bardzo potrzebna, fajna akcja - mówią jej uczestnicy.

Zabójstwo 16-latka z Kazachstanu w Kluczkowicach. Emerytowanemu policjantowi grozi dożywocie

Zabójstwo 16-latka z Kazachstanu w Kluczkowicach. Emerytowanemu policjantowi grozi dożywocie

Kończy się śledztwo w sprawie zabójstwa 16-latka ze szkoły w Kluczkowicach. Podczas nielegalnego polowania chłopiec został zastrzelony przez emerytowanego policjanta

Biała Podlaska: Do urzędnika przez biletomat lub internetowo

Biała Podlaska: Do urzędnika przez biletomat lub internetowo

Od poniedziałku bialski magistrat działa już na takich zasadach jak przed pandemią. Mieszkańcy mogą korzystać z bezpośredniej obsługi. Ale pojawiła się pewna nowość. Zaczął obowiązywać system kolejkowy.

Teatralne premiery w Domu Chemika
18 czerwca 2021, 17:00

Teatralne premiery w Domu Chemika

W najbliższych dniach w Puławskim Ośrodku Kultury Dom Chemika nie zabraknie przede wszystkim teatralnych wrażeń. Najpierw 18 czerwca swoją premierę będzie miał spektakl dla dzieci "Czerwone Kapturki", a 24 czerwca instytucja zaprosi na premierę Teatru SPUT2 - "Historie małżeńskie wg Stefanii Grodzieńskiej".

Zamość pozostanie bez oddziału pediatrycznego. Powód? Brak specjalistów

Zamość pozostanie bez oddziału pediatrycznego. Powód? Brak specjalistów

Od 1 lipca do końca września w Zamościu i całym powiecie zamojskim nie będzie oddziału pediatrycznego. W razie potrzeby mali pacjenci będą musieli jechać do innych miast

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 czerwca 2021 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 czerwca 2021 roku

Premiera filmu "Elementum" w Chatce Żaka
19 czerwca 2021, 19:00

Premiera filmu "Elementum" w Chatce Żaka

Działająca w Chatce Żaka Grupa Taneczna zMYsł zaprezentuje film pt. "Elementum", którego dwa premierowe pokazy odbędą się 19 czerwca o godz. 19 i 20 w siedzibie akademickiej instytucji (ul. Radziszewskiego 16).

Lubelskie: Miedziane rynny na wagę złota. Złodzieje zabierają też pokrycia dachów

Lubelskie: Miedziane rynny na wagę złota. Złodzieje zabierają też pokrycia dachów

Miedź ciągle w cenie. Giną nie tylko rynny z kościołów, ale też pokrycie dachu. Do jednej z ostatnich takich kradzieży doszło na terenie powiatu kraśnickiego.

Łuków: Chodnik przy Łapiguzie. Rozmowa burmistrza z wiceministrem przyspieszy inwestycję?

Łuków: Chodnik przy Łapiguzie. Rozmowa burmistrza z wiceministrem przyspieszy inwestycję?

Mieszkańcy ulicy Łapiguz w Łukowie od lat czekają na chodnik. Wreszcie pojawia się szansa po tym, jak burmistrz Piotr Płudowski o tej sprawie poinformował wiceministra infrastruktury Rafała Webera.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!