Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

31 marca 2010 r.
20:04
Edytuj ten wpis

Juwenalia 2010: Studenci się dogadali, będzie wspólny korowód (wideo)

0 10 A A

Skłócone samorządy doszły do porozumienia. 6 maja ulicami przejdzie jeden wielki korowód studentów wszystkich lubelskich uczelni. Trasa jak przed rokiem. Choć był pomysł na inną.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Kolorowy korowód tradycyjnie otwiera Lubelskie Dni Kultury Studenckiej. Trasa od lat jest ta sama. Studenci zwykle zaczynali przy Politechnice, potem szli ul. Głęboką (gdzie dołączał Uniwersytet Przyrodniczy), Sowińskiego (UMCS), Al. Racławickimi (KUL, WSPA i Uniwersytet Medyczny) oraz Krakowskim Przedmieściem. Potem, przed Ratuszem, odbierali od prezydenta symboliczne klucze.

Miesiąc temu powstała propozycja, żeby zmienić trasę przemarszu. Studenci zaproponowali, żeby zamiast ul. Głęboką, iść przez ul. Narutowicza i Curie-Skłodowskiej. – Ale ostatecznie stanęło na starej trasie – mówi Leszek Goździcki z samorządu UP.

Decydujące okazało się zdanie policji. Lubelscy mundurowi uznali, że na wąskich ulicach w Śródmieściu trudniej będzie zapewnić porządek. Poza tym, rozpoczynający się po południu korowód mógłby spowodować ogromne korki. Dlatego lepiej, żeby studenci przeszli starym szlakiem.

Niezależnie od trasy najważniejsze jest to, że wspólny korowód w ogóle dojdzie do skutku. Groźba, że tak nie będzie, pojawiła się na początku marca. Z Lubelskiego Porozumienia Samorządów Studenckich wystąpiły wtedy UMCS, UM i WSPA.


A tak bawili się lubelscy studenci na korowodzie 2009

Poszło o termin jednego z koncertów. Okazało się, że UP zamierza zorganizować koncert w dniu, który (wg. wcześniejszych ustaleń) miał być zaklepany dla UMCS.

We wtorek wieczorem samorządy doszły do ugody. – Ale tylko w sprawie wspólnego korowodu i wspólnego odebrania kluczy do miasta – zaznacza Anna Nieoczym z samorządu UMCS. – Do LPSS na razie nie wracamy.

– Jesteśmy otwarci na dalsze rozmowy – dodaje Jacek Biel z samorządu UM. – Pod warunkiem, że sytuacja się unormuje. I będą respektowane ustalone wcześniej zasady.

– Najważniejsze, że nie będzie pięciu korowodów, tylko jeden – podkreśla Paweł Dadej z samorządy politechniki.

– Na tym przede wszystkim nam zależało – dodaje Goździcki. – Żeby otwarcie było jedno: wspólne dla wszystkich studentów.

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
cola / 20 kwietnia 2010 o 16:12
0
ale z Was wygadane mądrale! Dla własnej satysfakcji obrażacie się nawzajem? Kiedy Wasi synowie urodzą się homoseksualistami to możecie sobie ich od "pedałów" wyzywać, chyba że wtedy nie będzie to już tak zabawne jak teraz. Co do wyśmiewania się z rolników to kolejny dowód na to, że studenci w naszych czasach nie powinni byli opuścić murów podstawówki. Nie będę tu już wyjaśniać co ludzie z miasta jedzą, bo chyba nie asfalt zamiast chleba? Najśmieszniejsze jest to, że czy z wykształceniem czy bez o pracę i tak będzie nam trudno, bo to nie tylko wykształcenie w danym kierunku decyduje o naszej przyszłości a niestety system naszego ukochanego kraju i połowa z Was wyjedzie za granicę.
A i jeszcze dodam, że mamy jedno życie, które skończy się i nawet nie zauważymy kiedy, bo nadejdzie to bardzo szybko, a kiedy już umrzemy to NIGDY nie wrócimy na ziemię więc po co się ku*** kłócić? czy ma to jakikolwiek sens moi drodzy?
pozdrawiam;*
ale z Was wygadane mądrale! Dla własnej satysfakcji obrażacie się nawzajem? Kiedy Wasi synowie urodzą się homoseksualistami to możecie sobie ich od "pedałów" wyzywać, chyba że wtedy nie będzie to już tak zabawne jak teraz. Co do wyśmiewania się z rolników to kolejny dowód na to, że studenci w naszych czasach nie powinni byli opuścić murów podstawówki. Nie będę tu już wyjaśniać co ludzie z miasta jedzą, bo chyba nie asfalt zamiast chleba? Najśmieszniejsze jest to, że czy z wykształceniem czy bez o pracę i tak będzie nam trudno, ... rozwiń
Avatar
poczytajcie o potędze umsc / 4 kwietnia 2010 o 00:35
0
potęga umsc buhahahaha


[url="http://www.kurierlubelski.pl/forum/watek/40223,794.html#93780_pokaz"]http://www.kurierlubelski.pl/forum/watek/4...tml#93780_pokaz[/url]
Avatar
TomekLBN - pedał / 4 kwietnia 2010 o 00:24
0
NIE ZAPOMNIJ ŻE MACIE 50MLN DŁUGU I WŁADZE MUSIAŁY WYRZUCIĆ NA BRUK OKOŁO 300 PRACOWNIKÓW. TO ŻE POMALOWALIŚCIE BUDYNEK PRZY POMNIKU TO TYLKO DLATEGO ŻE ZAZDROŚCILIŚCIE UP ŻE NASZ WYGLĄDA PO LUDZKU.
WSTYDŹCIE SIĘ WYGLĄDU WASZEGO REKTORATU. WYGLĄDA JAK PGR I NIE DZIWNE ŻE ZDARZA SIĘ ŻE KTOŚ WYSKOCZY Z NIEGO BO NIE MOŻE JUŻ PATRZEĆ JAK NIBY NAJLEPSZA UCZELNIA POGRĄŻĄ SIĘ PO RAZ KOLEJNY. JEDZIECIE TYLKO I WYŁĄCZNIE NA RENOMIE A JEŻELI CHODZI O ZATRUDNIENIA POI WASZEJ UCZELNI TO OPIERA SIĘ TO TYLKO I WYŁĄCZNIE NA KOLESIOSTWIE. A TAK PRZY OKAZJI PRODUKUJECIE BANDĘ BEZROBOTNYCH BARANÓW POTRAFIĄCYCH TYLKO GADAĆ.

NAJBARDZIEJ ŚMIESZĄ BŁAGANIA WASZYCH WŁADZ ŻEBY POŁĄCZYĆ UCZELNIE. REKTOR UMCS BRZYTWY SIĘ CHWYTA I PROSI O POMOC UP.

HAHAHA ŁYSO CI PEDALE Z UMCSU
NIE ZAPOMNIJ ŻE MACIE 50MLN DŁUGU I WŁADZE MUSIAŁY WYRZUCIĆ NA BRUK OKOŁO 300 PRACOWNIKÓW. TO ŻE POMALOWALIŚCIE BUDYNEK PRZY POMNIKU TO TYLKO DLATEGO ŻE ZAZDROŚCILIŚCIE UP ŻE NASZ WYGLĄDA PO LUDZKU.
WSTYDŹCIE SIĘ WYGLĄDU WASZEGO REKTORATU. WYGLĄDA JAK PGR I NIE DZIWNE ŻE ZDARZA SIĘ ŻE KTOŚ WYSKOCZY Z NIEGO BO NIE MOŻE JUŻ PATRZEĆ JAK NIBY NAJLEPSZA UCZELNIA POGRĄŻĄ SIĘ PO RAZ KOLEJNY. JEDZIECIE TYLKO I WYŁĄCZNIE NA RENOMIE A JEŻELI CHODZI O ZATRUDNIENIA POI WASZEJ UCZELNI TO OPIERA SIĘ TO TYLKO I WYŁĄCZNIE NA KOLESIOSTWIE. A TAK PRZY ... rozwiń
Avatar
TomekLBN / 1 kwietnia 2010 o 12:42
0
rolnik psotnik napisał:
Czy ćwierćmózgi z UMCSu zawsze muszę widzieć potrójne dno??? czemu wy zawsze widzicie problem tam,gdzie go nie ma? od kiedy to UP robi problemy ? żal wam du** ściska, że na koncerty pod patronatem UP przychodzi więcej ludzi???? Wolę być rolnikiem z UP niż pożal się Boże humanistą z UMCSu. Wolę orać w polu, niż wyglądać jak pedał;/

Tylko po co Ci wykształcenie do pasienia świń Drogi Rolniki?? W każdym razie skończmy już z tymi inwektywami. Co do pytania jakie problemy robi UP to odpowiadam że to właśnie Twoja uczelnia spowodowała rozłam w LPSS. Porozumieniu to powstało po to aby uczelnie nie wchodziły sobie w paradę a Twoja ukochana uczelnia oczywiście musiała to zepsuć. Bo miała w d***e wcześniejsze ustalenia na które się zgodziła. A i to porozumienie powstało również po to aby nie trzeba było wybierać koncertów na jakie chce się iść tylko móc pójść na każdy koncert. Co do humanistów to wiedz że UMCS kształci również na kierunkach wybitnie ścisłych np. matematyka/informatyka/fizyka/chemia itd. Gdzie UP może pomarzyć o tak ścisłych kierunkach. Jak Ci się nie podoba zawsze można wrócić na wieś do orania pola.

Co do rozwijania się UP muszę przyznać że idzie im to dość dobrze. Ale radził bym zauważyć że z wymienionych wcześniej budynków powstało do tej porty jedynie Centrum Sportowe na Głębokiej (swoją drogą UMCS ma Centrum Kultury Fizycznej od 1951 roku a teraz powoli je remontuje). Pozostałą infrastrukturę UMCS posiada np. bibliotekę z której wy jako Przyrodnicy korzystacie. A i aby nie było że na UMCS-ie nic nie powstaje radzę zobaczyć że ruszyła już budowa Instytutu Informatyki, trwa budowa Wydziału Biologii i Nauk o Ziemi. Wyremontowano lub remontuje się basen, DS. FEMINA itd.

ps. Nie wiem czy wiesz że UP jak i wszystkie inne uczelnie W Lublinie poza prywatnymi(w tym KUL) powstały z UMCS-u
mi inwektywami. Co do pytania jakie problemy robi UP to odpowiadam że to właśnie Twoja uczelnia spowodowała rozłam w LPSS. Porozumieniu to powstało po to aby uczelnie nie wchodziły sobie w paradę a Twoja ukochana uczelnia oczywiście musiała to zepsuć. Bo miała w d***e wcześniejsze ustalenia na które się zgodziła. A i to porozumienie powstało również po to aby nie trzeba było wybierać koncertów na jakie chce się iść tylko móc pójść na każdy koncert. Co do humanistów to wiedz że UMCS kształci również na kierunkach wybitnie ścisłych np. matemat... rozwiń
Avatar
harys / 1 kwietnia 2010 o 09:15
0
Zgoda Zgoda jak to milo w jednosci sila
Avatar
PL-mech / 1 kwietnia 2010 o 08:59
0
rolnik psotnik napisał:
Czy ćwierćmózgi z UMCSu zawsze muszę widzieć potrójne dno??? czemu wy zawsze widzicie problem tam,gdzie go nie ma? od kiedy to UP robi problemy ? żal wam du** ściska, że na koncerty pod patronatem UP przychodzi więcej ludzi???? Wolę być rolnikiem z UP niż pożal się Boże humanistą z UMCSu. Wolę orać w polu, niż wyglądać jak pedał;/



hahah dzieki za dobry joke z samego rana ))
rozwiń
Avatar
Gość / 1 kwietnia 2010 o 01:49
0
rolnik psotnik napisał:
Czy ćwierćmózgi z UMCSu zawsze muszę widzieć potrójne dno??? czemu wy zawsze widzicie problem tam,gdzie go nie ma? od kiedy to UP robi problemy ? żal wam du** ściska, że na koncerty pod patronatem UP przychodzi więcej ludzi???? Wolę być rolnikiem z UP niż pożal się Boże humanistą z UMCSu. Wolę orać w polu, niż wyglądać jak pedał;/

popieram, wole studiowac na rozwijajacej sie uczelni (centrum na glebokiej, biblioteka, parking wielopoziomowy) niz na takiej, ktora ledwo przędzie i generuje tysiace humanistow..
opoziomowy) niz na takiej, ktora ledwo przędzie i generuje tysiace humanistow.. rozwiń
Avatar
rolnik psotnik / 1 kwietnia 2010 o 01:14
0
miastowy napisał:
Czy rolnicy z UP zawsze muszą wszystko popsuć?

Pytanie do samorządu - ile kasy zarobicie pod stołem za ten koncert?



Czy ćwierćmózgi z UMCSu zawsze muszę widzieć potrójne dno??? czemu wy zawsze widzicie problem tam,gdzie go nie ma? od kiedy to UP robi problemy ? żal wam du** ściska, że na koncerty pod patronatem UP przychodzi więcej ludzi???? Wolę być rolnikiem z UP niż pożal się Boże humanistą z UMCSu. Wolę orać w polu, niż wyglądać jak pedał;/



Czy ćwierćmózgi z UMCSu zawsze muszę widzieć potrójne dno??? czemu wy zawsze widzicie problem tam,gdzie go nie ma? od kiedy to UP robi problemy ? żal wam du** ściska, że na koncerty pod patronatem UP przychodzi więcej ludzi???? Wolę być rolnikiem z UP niż pożal się Boże humanistą z UMCSu. Wolę orać w polu, niż wyglądać jak pedał;/ rozwiń
Avatar
miastowy / 31 marca 2010 o 23:55
0
Czy rolnicy z UP zawsze muszą wszystko popsuć?

Pytanie do samorządu - ile kasy zarobicie pod stołem za ten koncert?
Avatar
ktoś / 31 marca 2010 o 23:24
0
Studenci do nauki, a nie do juwenaliów! I tak czeka was korowód bezrobotnych, jeszc ze wam sie znudzi!
Avatar
cola / 20 kwietnia 2010 o 16:12
0
ale z Was wygadane mądrale! Dla własnej satysfakcji obrażacie się nawzajem? Kiedy Wasi synowie urodzą się homoseksualistami to możecie sobie ich od "pedałów" wyzywać, chyba że wtedy nie będzie to już tak zabawne jak teraz. Co do wyśmiewania się z rolników to kolejny dowód na to, że studenci w naszych czasach nie powinni byli opuścić murów podstawówki. Nie będę tu już wyjaśniać co ludzie z miasta jedzą, bo chyba nie asfalt zamiast chleba? Najśmieszniejsze jest to, że czy z wykształceniem czy bez o pracę i tak będzie nam trudno, bo to nie tylko wykształcenie w danym kierunku decyduje o naszej przyszłości a niestety system naszego ukochanego kraju i połowa z Was wyjedzie za granicę.
A i jeszcze dodam, że mamy jedno życie, które skończy się i nawet nie zauważymy kiedy, bo nadejdzie to bardzo szybko, a kiedy już umrzemy to NIGDY nie wrócimy na ziemię więc po co się ku*** kłócić? czy ma to jakikolwiek sens moi drodzy?
pozdrawiam;*
ale z Was wygadane mądrale! Dla własnej satysfakcji obrażacie się nawzajem? Kiedy Wasi synowie urodzą się homoseksualistami to możecie sobie ich od "pedałów" wyzywać, chyba że wtedy nie będzie to już tak zabawne jak teraz. Co do wyśmiewania się z rolników to kolejny dowód na to, że studenci w naszych czasach nie powinni byli opuścić murów podstawówki. Nie będę tu już wyjaśniać co ludzie z miasta jedzą, bo chyba nie asfalt zamiast chleba? Najśmieszniejsze jest to, że czy z wykształceniem czy bez o pracę i tak będzie nam trudno, ... rozwiń
Avatar
poczytajcie o potędze umsc / 4 kwietnia 2010 o 00:35
0
potęga umsc buhahahaha


[url="http://www.kurierlubelski.pl/forum/watek/40223,794.html#93780_pokaz"]http://www.kurierlubelski.pl/forum/watek/4...tml#93780_pokaz[/url]
Avatar
TomekLBN - pedał / 4 kwietnia 2010 o 00:24
0
NIE ZAPOMNIJ ŻE MACIE 50MLN DŁUGU I WŁADZE MUSIAŁY WYRZUCIĆ NA BRUK OKOŁO 300 PRACOWNIKÓW. TO ŻE POMALOWALIŚCIE BUDYNEK PRZY POMNIKU TO TYLKO DLATEGO ŻE ZAZDROŚCILIŚCIE UP ŻE NASZ WYGLĄDA PO LUDZKU.
WSTYDŹCIE SIĘ WYGLĄDU WASZEGO REKTORATU. WYGLĄDA JAK PGR I NIE DZIWNE ŻE ZDARZA SIĘ ŻE KTOŚ WYSKOCZY Z NIEGO BO NIE MOŻE JUŻ PATRZEĆ JAK NIBY NAJLEPSZA UCZELNIA POGRĄŻĄ SIĘ PO RAZ KOLEJNY. JEDZIECIE TYLKO I WYŁĄCZNIE NA RENOMIE A JEŻELI CHODZI O ZATRUDNIENIA POI WASZEJ UCZELNI TO OPIERA SIĘ TO TYLKO I WYŁĄCZNIE NA KOLESIOSTWIE. A TAK PRZY OKAZJI PRODUKUJECIE BANDĘ BEZROBOTNYCH BARANÓW POTRAFIĄCYCH TYLKO GADAĆ.

NAJBARDZIEJ ŚMIESZĄ BŁAGANIA WASZYCH WŁADZ ŻEBY POŁĄCZYĆ UCZELNIE. REKTOR UMCS BRZYTWY SIĘ CHWYTA I PROSI O POMOC UP.

HAHAHA ŁYSO CI PEDALE Z UMCSU
NIE ZAPOMNIJ ŻE MACIE 50MLN DŁUGU I WŁADZE MUSIAŁY WYRZUCIĆ NA BRUK OKOŁO 300 PRACOWNIKÓW. TO ŻE POMALOWALIŚCIE BUDYNEK PRZY POMNIKU TO TYLKO DLATEGO ŻE ZAZDROŚCILIŚCIE UP ŻE NASZ WYGLĄDA PO LUDZKU.
WSTYDŹCIE SIĘ WYGLĄDU WASZEGO REKTORATU. WYGLĄDA JAK PGR I NIE DZIWNE ŻE ZDARZA SIĘ ŻE KTOŚ WYSKOCZY Z NIEGO BO NIE MOŻE JUŻ PATRZEĆ JAK NIBY NAJLEPSZA UCZELNIA POGRĄŻĄ SIĘ PO RAZ KOLEJNY. JEDZIECIE TYLKO I WYŁĄCZNIE NA RENOMIE A JEŻELI CHODZI O ZATRUDNIENIA POI WASZEJ UCZELNI TO OPIERA SIĘ TO TYLKO I WYŁĄCZNIE NA KOLESIOSTWIE. A TAK PRZY ... rozwiń
Avatar
TomekLBN / 1 kwietnia 2010 o 12:42
0
rolnik psotnik napisał:
Czy ćwierćmózgi z UMCSu zawsze muszę widzieć potrójne dno??? czemu wy zawsze widzicie problem tam,gdzie go nie ma? od kiedy to UP robi problemy ? żal wam du** ściska, że na koncerty pod patronatem UP przychodzi więcej ludzi???? Wolę być rolnikiem z UP niż pożal się Boże humanistą z UMCSu. Wolę orać w polu, niż wyglądać jak pedał;/

Tylko po co Ci wykształcenie do pasienia świń Drogi Rolniki?? W każdym razie skończmy już z tymi inwektywami. Co do pytania jakie problemy robi UP to odpowiadam że to właśnie Twoja uczelnia spowodowała rozłam w LPSS. Porozumieniu to powstało po to aby uczelnie nie wchodziły sobie w paradę a Twoja ukochana uczelnia oczywiście musiała to zepsuć. Bo miała w d***e wcześniejsze ustalenia na które się zgodziła. A i to porozumienie powstało również po to aby nie trzeba było wybierać koncertów na jakie chce się iść tylko móc pójść na każdy koncert. Co do humanistów to wiedz że UMCS kształci również na kierunkach wybitnie ścisłych np. matematyka/informatyka/fizyka/chemia itd. Gdzie UP może pomarzyć o tak ścisłych kierunkach. Jak Ci się nie podoba zawsze można wrócić na wieś do orania pola.

Co do rozwijania się UP muszę przyznać że idzie im to dość dobrze. Ale radził bym zauważyć że z wymienionych wcześniej budynków powstało do tej porty jedynie Centrum Sportowe na Głębokiej (swoją drogą UMCS ma Centrum Kultury Fizycznej od 1951 roku a teraz powoli je remontuje). Pozostałą infrastrukturę UMCS posiada np. bibliotekę z której wy jako Przyrodnicy korzystacie. A i aby nie było że na UMCS-ie nic nie powstaje radzę zobaczyć że ruszyła już budowa Instytutu Informatyki, trwa budowa Wydziału Biologii i Nauk o Ziemi. Wyremontowano lub remontuje się basen, DS. FEMINA itd.

ps. Nie wiem czy wiesz że UP jak i wszystkie inne uczelnie W Lublinie poza prywatnymi(w tym KUL) powstały z UMCS-u
mi inwektywami. Co do pytania jakie problemy robi UP to odpowiadam że to właśnie Twoja uczelnia spowodowała rozłam w LPSS. Porozumieniu to powstało po to aby uczelnie nie wchodziły sobie w paradę a Twoja ukochana uczelnia oczywiście musiała to zepsuć. Bo miała w d***e wcześniejsze ustalenia na które się zgodziła. A i to porozumienie powstało również po to aby nie trzeba było wybierać koncertów na jakie chce się iść tylko móc pójść na każdy koncert. Co do humanistów to wiedz że UMCS kształci również na kierunkach wybitnie ścisłych np. matemat... rozwiń
Avatar
harys / 1 kwietnia 2010 o 09:15
0
Zgoda Zgoda jak to milo w jednosci sila
Avatar
PL-mech / 1 kwietnia 2010 o 08:59
0
rolnik psotnik napisał:
Czy ćwierćmózgi z UMCSu zawsze muszę widzieć potrójne dno??? czemu wy zawsze widzicie problem tam,gdzie go nie ma? od kiedy to UP robi problemy ? żal wam du** ściska, że na koncerty pod patronatem UP przychodzi więcej ludzi???? Wolę być rolnikiem z UP niż pożal się Boże humanistą z UMCSu. Wolę orać w polu, niż wyglądać jak pedał;/



hahah dzieki za dobry joke z samego rana ))
rozwiń
Avatar
Gość / 1 kwietnia 2010 o 01:49
0
rolnik psotnik napisał:
Czy ćwierćmózgi z UMCSu zawsze muszę widzieć potrójne dno??? czemu wy zawsze widzicie problem tam,gdzie go nie ma? od kiedy to UP robi problemy ? żal wam du** ściska, że na koncerty pod patronatem UP przychodzi więcej ludzi???? Wolę być rolnikiem z UP niż pożal się Boże humanistą z UMCSu. Wolę orać w polu, niż wyglądać jak pedał;/

popieram, wole studiowac na rozwijajacej sie uczelni (centrum na glebokiej, biblioteka, parking wielopoziomowy) niz na takiej, ktora ledwo przędzie i generuje tysiace humanistow..
opoziomowy) niz na takiej, ktora ledwo przędzie i generuje tysiace humanistow.. rozwiń
Avatar
rolnik psotnik / 1 kwietnia 2010 o 01:14
0
miastowy napisał:
Czy rolnicy z UP zawsze muszą wszystko popsuć?

Pytanie do samorządu - ile kasy zarobicie pod stołem za ten koncert?



Czy ćwierćmózgi z UMCSu zawsze muszę widzieć potrójne dno??? czemu wy zawsze widzicie problem tam,gdzie go nie ma? od kiedy to UP robi problemy ? żal wam du** ściska, że na koncerty pod patronatem UP przychodzi więcej ludzi???? Wolę być rolnikiem z UP niż pożal się Boże humanistą z UMCSu. Wolę orać w polu, niż wyglądać jak pedał;/



Czy ćwierćmózgi z UMCSu zawsze muszę widzieć potrójne dno??? czemu wy zawsze widzicie problem tam,gdzie go nie ma? od kiedy to UP robi problemy ? żal wam du** ściska, że na koncerty pod patronatem UP przychodzi więcej ludzi???? Wolę być rolnikiem z UP niż pożal się Boże humanistą z UMCSu. Wolę orać w polu, niż wyglądać jak pedał;/ rozwiń
Avatar
miastowy / 31 marca 2010 o 23:55
0
Czy rolnicy z UP zawsze muszą wszystko popsuć?

Pytanie do samorządu - ile kasy zarobicie pod stołem za ten koncert?
Avatar
ktoś / 31 marca 2010 o 23:24
0
Studenci do nauki, a nie do juwenaliów! I tak czeka was korowód bezrobotnych, jeszc ze wam sie znudzi!
Zobacz wszystkie komentarze 10

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 17 lipca 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 17 lipca 2018 0 0

Sound'n'Grace & Filip Lato na Zamku w Kazimierzu
20 lipca 2018, 20:30

Sound'n'Grace & Filip Lato na Zamku w Kazimierzu 1 0

W piątek, 20 lipca o godz. 20.30 na Zamku w Kazimierzu Dolnym odbędzie się koncert Sound'n'Grace & Filip Lato.

Pani Anna ma 30 lat, ale w internecie udaje 14-letnią Kamilkę. Ma ważny cel [wideo]
film

Pani Anna ma 30 lat, ale w internecie udaje 14-letnią Kamilkę. Ma ważny cel [wideo] 7 1

Pani Anna ma 30 lat. W internecie funkcjonuje jako 14-latka i od półtora roku odpowiada na ogłoszenia mężczyzn, oferujących dzieciom seks. Dzięki niej, policja zatrzymała już 40 pedofili.

Setki tysięcy drzew może pójść pod topór. "Po wycince kierowcy zawsze jeżdżą szybciej"

Setki tysięcy drzew może pójść pod topór. "Po wycince kierowcy zawsze jeżdżą szybciej" 24 20

Setki tysięcy przydrożnych drzew w całym kraju może pójść pod topór. Szykuje się zmiana w prawie ułatwiająca wycinkę. Ekolodzy protestują, a fachowcy od bezpieczeństwa na drogach są w tej sprawie podzieleni.

Michałek ma marzenie: Pójść do zerówki. Możesz mu w tym pomóc

Michałek ma marzenie: Pójść do zerówki. Możesz mu w tym pomóc 49 2

6-letni Michałek z Jedlanki urodził się z wadą genetyczną lewej nogi. Chłopczyk marzy aby we wrześniu pójść do zerówki. Będzie to możliwe, jeżeli dziecko przejdzie operację ratującą staw kolanowy i wyskakujące biodro. Ale potrzeba na to 176 tys. zł

Lublin: Zamkną ul. Staszica

Lublin: Zamkną ul. Staszica 0 0

Z powodu awarii kanalizacji burzowej zamknięty dla ruchu będzie we wtorek fragment ul. Staszica.

Lawina krytyki nad pomnikiem Lecha Kaczyńskiego w Kraśniku. Autor odpowiada
galeria
film

Lawina krytyki nad pomnikiem Lecha Kaczyńskiego w Kraśniku. Autor odpowiada 91 20

Postać Lecha Kaczyńskiego z pomnika smoleńskiego w Kraśniku zdaniem internautów i specjalistów przypomina raczej Maliniaka z „Czterdziestolatka” albo hobbita z trylogii Tolkiena niż tragicznie zmarłego prezydenta. Niektórzy wskazują też, że umieszczony na monumencie napis jest błędny.

Wege Festiwal znów w Lublinie
21 lipca 2018, 12:00

Wege Festiwal znów w Lublinie 4 0

Co Gdzie Kiedy. Klub Radość (ul. Bernardyńska 15) zaprasza na wakacyjną odsłonę Wege Festiwalu. Wydarzenie odbędzie się 21 lipca o godz. 12.

Nietypowe znalezisko po ulewie w Lublinie. Wystarczyła większa kałuża
film

Nietypowe znalezisko po ulewie w Lublinie. Wystarczyła większa kałuża 37 1

Po ulewie jaka przeszła w poniedziałek nad Lublinem tylko w jednym miejscu aż kilkunastu kierowców zgubiło tablice rejestracyjne.

Nowy pomysł na pomoc dla sadowników z woj. lubelskiego. Wojewoda winą obarcza PSL

Nowy pomysł na pomoc dla sadowników z woj. lubelskiego. Wojewoda winą obarcza PSL 66 106

Lubelski Rynek Hurtowy w Elizówce chce wydzierżawiać zakład produkcyjny w Poniatowej i jak najszybciej rozpocząć skup interwencyjny oraz produkcję. Ma to pomóc w fatalnej sytuacji na rynku owoców miękkich.

Najlepsze z najgorszych: "Turecki Rambo" w Centrum Kultury w Lublinie
19 lipca 2018, 21:00

Najlepsze z najgorszych: "Turecki Rambo" w Centrum Kultury w Lublinie 2 1

Co Gdzie Kiedy. W ramach cyklu filmowego Najlepsze z najgorszych w Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) będzie można zobaczyć film Turecki Rambo. Projekcja odbędzie się 19 lipca o godz. 21.

Moje codzienne, dorosłe życie jest proste. Potomek królewskiego rodu Poniatowskich na południowym Podlasiu

Moje codzienne, dorosłe życie jest proste. Potomek królewskiego rodu Poniatowskich na południowym Podlasiu 0 2

Hrabia Guillaume de Louvencourt Poniatowski, potomek królewskiego rodu Poniatowskich od ponad dziesięciu lat odwiedza Polskę. Ostatnio był na południowym Podlasiu. Uczestniczył we mszy świętej w Sanktuarium Matki Bożej Leśniańskiej w Leśnej Podlaskiej.

Udane starty lubelskich żużlowców

Udane starty lubelskich żużlowców 1 0

Zawodnik lubelskiego Speed Car Motoru Robert Lambert wygrał II rundę Tauron SEC

Coraz ostrzejszy konflikt w puławskich Azotach. Poważne oskarżenia ze strony związkowców

Coraz ostrzejszy konflikt w puławskich Azotach. Poważne oskarżenia ze strony związkowców 19 21

Związkowcy zakładowej Solidarności zapowiadają ogólnopolską pikietę przed siedzibą Zakładów Azotowych Puławy. Zamierzają protestować przeciwko łamaniu swoich praw. Jednocześnie narasta konflikt między organizacjami działającymi w firmie.

Zaginęła 13-latka z Lublina. Policjanci znaleźli ją w krzakach

Zaginęła 13-latka z Lublina. Policjanci znaleźli ją w krzakach 7 10

W niedzielę wieczorem policjanci z VII komisariatu w Lublinie otrzymali zgłoszenie o zaginięciu nastolatki.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!