Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

11 stycznia 2018 r.
13:04

Lublin: Zmasakrowane ciało mężczyzny we wraku samochodu. Udławił się własną krwią

Autor: Zdjęcie autora jsz
0 11 A A

Śledczy wyjaśniają okoliczności śmierci 52-latka, którego ciało znaleziono przy ul. Kąpielowej w Lublinie. Według biegłych, mężczyzna mógł zginąć dławiąc się własną krwią. W sprawie aresztowano już jedną osobę, podejrzaną o zabójstwo.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Do prokuratury dotarła właśnie opinia biegłych z zakresu medycyny sądowej, którzy badali ciało 52-latka.

– U mężczyzny stwierdzono liczne zasinienia oraz rany tłuczone, przede wszystkim na głowie – wyjaśnia Agnieszka Kępka, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Lublinie. – Z opinii biegłych wynika, że do śmierci 55-latka doszło w wyniku niewydolności oddechowo-krążeniowej, której mogło towarzyszyć zachłyśnięcie się krwią.

Zmasakrowane ciało Wojciecha W. odnaleziono na początku października przy ul. Kąpielowej w Lublinie. Zwłoki leżały we wraku samochodu. Zauważył je kolega mężczyzny, który powiadomił o sprawie policję. Zmarły miał na ciele liczne obrażenia. Późniejsze badanie wykazało również obustronne złamanie kości gnykowej.

Wojciech W. nie miał stałego miejsca zamieszkania. Według prokuratury, mężczyzna został zabity przez swojego kolegę – Jacka N., również bezdomnego. 49-latek został zatrzymany i przewieziony na przesłuchanie. Postawiono mu zarzut zabójstwa. Nie przyznał się do winy i składał wyjaśnienia, ale śledczy nie zdradzają ich treści.

Nie wiadomo, dlaczego 49-latek zaatakował swojego znajomego. Jacek N. trafił do aresztu. Za zabójstwo grozi do 25 lat więzienia lub dożywocie.

>>>

Zobacz także: Potrącenie na przejściu dla pieszych w Puławach

Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
k / 11 stycznia 2018 r. o 16:34
[quote=undefined] undefined  napisał: """Jak sam sie zadławił swojo krwia to po mojeu był nieszczęsliwy wypadek nie? Tak na logike...""" TO NA PEWNO NAPISAŁ PROKURATOR DOŚWIADCZONY W CZASACH PO-PSL.[/quote]
 a co pisi trepie, co doświadczeni w czasach PIS, nie potrafią pisać?
Raczej nie o pisanie tutaj chodzi tylko o interpretację rzeczywistości. 
Avatar
szpak / 11 stycznia 2018 r. o 14:31
Dopiero w połowie artykułu można się dowiedzieć że chodzi o sytuację z października. Poziom dziennikarstwa sięga dna...
Avatar
Gość / 11 stycznia 2018 r. o 14:04
On mial chyba 56 lat
Avatar
Gość / 11 stycznia 2018 r. o 14:03
W rzeczywistości człowiek miał 54 lata
Avatar
? / 11 stycznia 2018 r. o 13:59
undefined napisał:
"""Jak sam sie zadławił swojo krwia to po mojeu był nieszczęsliwy wypadek nie? Tak na logike...""" TO NA PEWNO NAPISAŁ PROKURATOR DOŚWIADCZONY W CZASACH PO-PSL.
 a co pisi trepie, co doświadczeni w czasach PIS, nie potrafią pisać?
Avatar
Gość / 11 stycznia 2018 r. o 13:55
"""Jak sam sie zadławił swojo krwia to po mojeu był nieszczęsliwy wypadek nie? Tak na logike...""" TO NA PEWNO NAPISAŁ PROKURATOR DOŚWIADCZONY W CZASACH PO-PSL.
Avatar
Gość / 11 stycznia 2018 r. o 13:52
"Jak sam sie zadławił swojo krwia to po mojeu był nieszczęsliwy wypadek nie? Tak na logike..." To ja ci nogę podstawię żebyś upadł i się w łeb pirdolnął. To też będzie wtedy nieszczęśliwy wypadek i do tego jaki pouczający - może w łebku się coś rozjaśni- i też wypadek bo sam się potknąłeś.
Avatar
Gość / 11 stycznia 2018 r. o 13:48
WINNEGO ŚMIERCI TEŻ UŚMIERCIĆ.PASOŻYTA POLAKOM NIE POTRZEBA.ILE POLACY WYDAJĄ NA DARMOZJADÓW W WIĘZIENIACH.
Avatar
Gość / 11 stycznia 2018 r. o 13:28
Co za idiota pisał ten artykuł? najpierw miał lat 52 a w dalszej części artykułu już 55-lat. Szybko się postarzach, no chyba że pismak ten artykuł tworzył 3-lata.
Avatar
Gość / 11 stycznia 2018 r. o 13:27
zdecydujcie się. 52 lata czy 55 lat? dziennik zatrudnia Ukraińców na czarno czy taki niski poziom "dziennikarstwa" w Lublinie
Avatar
k / 11 stycznia 2018 r. o 16:34
[quote=undefined] undefined  napisał: """Jak sam sie zadławił swojo krwia to po mojeu był nieszczęsliwy wypadek nie? Tak na logike...""" TO NA PEWNO NAPISAŁ PROKURATOR DOŚWIADCZONY W CZASACH PO-PSL.[/quote]
 a co pisi trepie, co doświadczeni w czasach PIS, nie potrafią pisać?
Raczej nie o pisanie tutaj chodzi tylko o interpretację rzeczywistości. 
Avatar
szpak / 11 stycznia 2018 r. o 14:31
Dopiero w połowie artykułu można się dowiedzieć że chodzi o sytuację z października. Poziom dziennikarstwa sięga dna...
Avatar
Gość / 11 stycznia 2018 r. o 14:04
On mial chyba 56 lat
Avatar
Gość / 11 stycznia 2018 r. o 14:03
W rzeczywistości człowiek miał 54 lata
Avatar
? / 11 stycznia 2018 r. o 13:59
undefined napisał:
"""Jak sam sie zadławił swojo krwia to po mojeu był nieszczęsliwy wypadek nie? Tak na logike...""" TO NA PEWNO NAPISAŁ PROKURATOR DOŚWIADCZONY W CZASACH PO-PSL.
 a co pisi trepie, co doświadczeni w czasach PIS, nie potrafią pisać?
Avatar
Gość / 11 stycznia 2018 r. o 13:55
"""Jak sam sie zadławił swojo krwia to po mojeu był nieszczęsliwy wypadek nie? Tak na logike...""" TO NA PEWNO NAPISAŁ PROKURATOR DOŚWIADCZONY W CZASACH PO-PSL.
Avatar
Gość / 11 stycznia 2018 r. o 13:52
"Jak sam sie zadławił swojo krwia to po mojeu był nieszczęsliwy wypadek nie? Tak na logike..." To ja ci nogę podstawię żebyś upadł i się w łeb pirdolnął. To też będzie wtedy nieszczęśliwy wypadek i do tego jaki pouczający - może w łebku się coś rozjaśni- i też wypadek bo sam się potknąłeś.
Avatar
Gość / 11 stycznia 2018 r. o 13:48
WINNEGO ŚMIERCI TEŻ UŚMIERCIĆ.PASOŻYTA POLAKOM NIE POTRZEBA.ILE POLACY WYDAJĄ NA DARMOZJADÓW W WIĘZIENIACH.
Avatar
Gość / 11 stycznia 2018 r. o 13:28
Co za idiota pisał ten artykuł? najpierw miał lat 52 a w dalszej części artykułu już 55-lat. Szybko się postarzach, no chyba że pismak ten artykuł tworzył 3-lata.
Avatar
Gość / 11 stycznia 2018 r. o 13:27
zdecydujcie się. 52 lata czy 55 lat? dziennik zatrudnia Ukraińców na czarno czy taki niski poziom "dziennikarstwa" w Lublinie
Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Stand-up Sebastiana Rejenta w Kraśniku
2 lutego 2023, 19:00

Stand-up Sebastiana Rejenta w Kraśniku

Restauracja Dworska w Kraśniku (ul. Dworska 6) zaprasza na występ stand-upera Sebastiana Rejenta. Wydarzenie odbędzie się 2 lutego o godz. 19.

Chciał zarobić na handlu kryptowalutami. Dorobili się tylko oszuści

Chciał zarobić na handlu kryptowalutami. Dorobili się tylko oszuści

65-letni mieszkaniec Lublina namawiany przez „doradcę” zainstalował na swoim komputerze tzw. zdalny pulpit. Dzięki temu oszust wyprowadził z jego bankowego rachunku wszystkie oszczędności.

Dwa sparingi, dwa zwycięstwa i sześć goli Motoru

Dwa sparingi, dwa zwycięstwa i sześć goli Motoru

Piłkarze Motoru mają za sobą kolejne mecze kontrolne. W piątek podopieczni Goncalo Feio znowu pojawili się na boisku dwa razy. Tym razem sprawdzili formę na tle trzecioligowców z grupy czwartej. Najpierw pokonali Chełmiankę 3:0, a następnie wbili trzy bramki KS Wiązownica.

Międzynarodowy Dzień Pamięci o Ofiarach Holokaustu "Lubelszczyzna miała kluczowe znaczenie"

Międzynarodowy Dzień Pamięci o Ofiarach Holokaustu "Lubelszczyzna miała kluczowe znaczenie"

Rozmowa z dr hab. Adamem Kopciowskim, prof. UMCS, p.o. Kierownika Pracowni Kultury i Historii Żydów w Instytucie Kulturoznawstwa UMCS.

Pożegnanie ferii 2023. Superfajna „Pchła Szachrajka” – to dopiero była bajka!
galeria

Pożegnanie ferii 2023. Superfajna „Pchła Szachrajka” – to dopiero była bajka!

Na pożegnanie ferii w Domu Kultury LSM odbyła się premiera bajki Jana Brzechwy „Pchła Szachrajka”. To wyczekiwane wydarzenie przyciągnęło na widownię tłumy, a przede wszystkim: mamusie i tatusiów, babcie i dziadków aktorów animujących kukiełki oraz dzieci z pobliskiego przedszkola.

Poszukiwany za narkotyki wpadł z narkotykami

Poszukiwany za narkotyki wpadł z narkotykami

39-letni mieszkaniec Świdnika ukrywał się nie chcąc trafić do więzienia. Wpadł w czwartek. W jego mieszkaniu policjanci znaleźli narkotyki.

Zderzenie między Piaskami a Krasnymstawem

Zderzenie między Piaskami a Krasnymstawem

Policjanci wyjaśniają okoliczności zderzenia Mercedesa z samochodem ciężarowym, do którego doszło w piątek po południu w Łopienniku Górnym na DK 17.

Kobieta była na torach. Właśnie nadjeżdżał pociąg

Kobieta była na torach. Właśnie nadjeżdżał pociąg

W czwartek po południu wzdłuż torowiska na stacji kolejowej w Świdniku szła kobieta. Z przeciwnego kierunku przejeżdżał pociąg.

"Optima Forma" - stand-up w Zamościu
1 lutego 2023, 19:00

"Optima Forma" - stand-up w Zamościu

Już 1 lutego o godz. 19 w restauracji Brama Spotkań w Zamościu (ul. Królowej Jadwigi 2) wystąpi popularny komiks Sebastian Rejent. Autor wykona swój najnowszy program "Optima Forma".

Teren przy Prochowni będzie nie do poznania. Altana i miniaturowy ogród

Teren przy Prochowni będzie nie do poznania. Altana i miniaturowy ogród

Miejskie targowisko w Terespolu zmieni się nie do poznania. Za pieniądze z Polskiego Ładu przy ulicy Granicznej powstanie też altana rekreacyjna i ogród w stylu XVIII–wiecznym.

Rzuciła się na męża z nożyczkami. Wcześniej miała się nad nim znęcać

Rzuciła się na męża z nożyczkami. Wcześniej miała się nad nim znęcać

Policjanci ze Świdnika zatrzymali 50-latkę, która zraniła swojego męża nożyczkami. Kobieta wcześniej miała się też nad nim znęcać psychicznie i fizycznie.

Piszczac będzie się starał o prawa miejskie

Piszczac będzie się starał o prawa miejskie

Piszczac w powiecie bialskim może starać się o status miasta. Ale najpierw władze gminy spytają o zdanie mieszkańców.

Polski Cukier Start zagra w Sopocie z Treflem. Kluczowy moment sezonu

Polski Cukier Start zagra w Sopocie z Treflem. Kluczowy moment sezonu

Przed drużyną z Lublina seria bardzo ważnych meczów. Za kilka tygodni powinniśmy już poznać odpowiedź na pytanie: na co w tym sezonie stać Polski Cukier Start? Na początek już w sobotę drużyna Artura Gronka postara się o niespodziankę w Sopocie, gdzie zmierzy się z tamtejszym Treflem (godz. 19.30).

14-latka zmanipulowana przez byłego kryminalistę. "Mam nadzieję, że pójdzie do więzienia za to, co jej zrobił"
film

14-latka zmanipulowana przez byłego kryminalistę. "Mam nadzieję, że pójdzie do więzienia za to, co jej zrobił"

14-letna Alicja po miesiącu poszukiwań odnalazła się na terenie Niemiec, w towarzystwie 33-letniego byłego kryminalisty. Zakochana nastolatka, po tygodniu spędzonym w domu dziecka, znowu uciekła i przez dwa tygodnie ukrywała się z Dawidem R. Czy organy ścigania wystarczająco chroniły autystyczną nastolatkę?

Spora suma do podziału. Miasto dopłaca do wymiany pieców

Spora suma do podziału. Miasto dopłaca do wymiany pieców

Ponad 1,8 mln zł wydało miasto Zamość od 2016 przyznając mieszkańcom i lokalnym przedsiębiorstwom dotacje na wymianę starych pieców węglowych na ekologiczne. W tym roku do rozdysponowania jest kolejnych 360 tys. zł. Nabór wniosków ruszy za kilka dni.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010