Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

koronawirus

28 września 2021 r.
8:12

Obostrzenia jeszcze w tym tygodniu? Może być powrót do maseczek na dworze

Autor: Zdjęcie autora sko
50 20 A A
(fot. Maciej Kaczanowski/archiwum)

Nieoficjalne informacje wskazują, że w ciągu kilku dni rząd ogłosi wprowadzenie pandemicznych obostrzeń.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Tak podaje radio RMF FM. Według dziennikarzy, do końca tego tygodnia, rząd może zdecydować o wprowadzeniu restrykcji związanych z pandemią koronawirusa. Będzie to pokłosie przekroczenia liczby dziennych zachorowań, ponad stan wcześniej wskazywanych. Od dłuższego czasu ta granica wskazywana była na 1 tys. przypadków.

Obostrzenia miałyby dotyczyć tylko osób niezaszczepionych. Jakie rozwiązania wchodzą w grę?

  • Noszenie maseczek na świeżym powietrzu.
  • Wprowadzenie limitu osób w komunikacji publicznej.
  • Limit uczestników imprez i wydarzeń masowych.

Obostrzenia mają być wprowadzanie regionalnie, a nawet powiatowo. Już teraz powiat łęczyński spełnia kryteria znalezienia się w strefie żółtej.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku
e-Wydanie

Komentarze 20

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
___K___ / 28 września 2021 r. o 09:46
HARVARD.... światli, wyedukowani, liderzy wiedzy, zaszprycowali się w 95 proc. I właśnie przechodzą na nauczanie zdalne, bo zaczęli się zakażać na potęgę. Follow the hard science.
Zaszczepiony może się zakazić, nikt tego nie neguje. Ale nie musi zachorować. A przechodzi na nauczanie zdalne, bo jest odpowiedzialny i nie chce zakazić niezaszczepionych. Za mały masz rozumek, żeby to ogarnąć?
Avatar
___K___ / 28 września 2021 r. o 09:31
TECZOWY_ZSL , sam często piszesz o ponadnormatywnych zgonach w ubiegłym roku. Bo chodzy nie dostawali pomocy. A jednocześnie swoją debilną propogandą niepopartą żadnymi dowodami naukowymi przyczyniasz się do kolejnych zgonów. W jaki sposób? Ano w taki, że jeśli świat nie zapanuje nad tym cholerstwem, to będziemy się zajmować najpierw Covidem, a dopiero w dalszej kolejności śmiertelnymi schorzeniami. Jesteś więc jeszcze głupszy, niż tęczowy gumowiec w twoim avatarze.
Avatar
___K___ / 28 września 2021 r. o 09:42
„Prawdą jest, że to zaszczepieni stwarzają ryzyko, a nie nieszczepieni” - Wynalazca technologii szczepionek mRNA dr Robert Malone
Ale tylko dla niezaszczepionych. W czym masz problem, proPiSowski ściekmistrzuniu? Nie szczep się. To ciebie będą dotyczyły restrykcje, a nie mnie. To ty ponosisz ryzyko ciężkiego zachorowania, a nawet śmierci. Ale IMHO powinieneś też ponosić koszty ewentualnej hospitalizacji, bo skoro państwo daje ci szansę na uniknięcie choroby, albo ciężkiego jej przejścia, a ty nie chcesz, to powinieneś płacić za leczenie.
możesz mnie obrażać dowolo, to o tobie tylko świadczy lewaku ... a propos przyznałeś rację dr MALONE?! Szok!  Dokąd ta spirala szczepień prowadzi? ps Płacę duuużo na pensje medyków... i nie wiem dlaczego jest to obowiązkowe, skoro oni nakłaniają do udziału w eksperymecie medycznym, za który NIKT z nich NIE BIERZE ODPOWIEDZIALNOŚCI
Ty płacisz? Z tego trollowania?
Ty płacisz? Z tego trollowania? rozwiń
Avatar
___K___ / 28 września 2021 r. o 09:23
„Prawdą jest, że to zaszczepieni stwarzają ryzyko, a nie nieszczepieni” - Wynalazca technologii szczepionek mRNA dr Robert Malone
Ale tylko dla niezaszczepionych. W czym masz problem, proPiSowski ściekmistrzuniu? Nie szczep się. To ciebie będą dotyczyły restrykcje, a nie mnie. To ty ponosisz ryzyko ciężkiego zachorowania, a nawet śmierci. Ale IMHO powinieneś też ponosić koszty ewentualnej hospitalizacji, bo skoro państwo daje ci szansę na uniknięcie choroby, albo ciężkiego jej przejścia, a ty nie chcesz, to powinieneś płacić za leczenie.
Ale tylko dla niezaszczepionych. W czym masz problem, proPiSowski ściekmistrzuniu? Nie szczep się. To ciebie będą dotyczyły restrykcje, a nie mnie. To ty ponosisz ryzyko ciężkiego zachorowania, a nawet śmierci. Ale IMHO powinieneś też ponosić koszty ewentualnej hospitalizacji, bo skoro państwo daje ci szansę na uniknięcie choroby, albo ciężkiego jej przejścia, a ty nie chcesz, to powinieneś płacić za leczenie. rozwiń
Avatar
taios / 28 września 2021 r. o 11:03
TECZOWY_ZSL  to jest trollowski robot, prawodpodobnie działający na zlecenie ekip rządzących lub rosyjskich ludzi. Nie reagujcie na jego wypowiedzi.
Avatar
Robik / 28 września 2021 r. o 08:21
Z niecierpliwością czekam na komentarz tenczowego ćwoka po akademi dr. googla i wieczorowych studiach na youtube.
 No tak, ten "...ZSL" ma jakieś parcie na wypisywanie głupot w niesamowitej ilości. (Nie chodzi o rozwlekłość wypowiedzi, jak w niektórych innych przypadkach, ale o ilość głupstw.)
Avatar
TECZOWY_ZSL / 28 września 2021 r. o 14:21
Jedno już wiemy / czołowi dziennikarze są inteligentni na tyle, że dokładnie już rozumieją lub w prosty sposób mogą się dowiedzieć (patrząc ma dane) - jaki jest rzeczywisty cel polityki NW0h... Nie będzie przebaczenia... Norymberga 2.0
Avatar
Robik / 28 września 2021 r. o 10:27
„Prawdą jest, że to zaszczepieni stwarzają ryzyko, a nie nieszczepieni” - Wynalazca technologii szczepionek mRNA dr Robert Malone
 1) " Autor zgłoszonego wpisu przedstawia dr Roberta Malone'a jako wynalazcę szczepionek mRNA. Jest to mylące. W 1989 r. Malone opublikował pracę zatytułowaną „Cationic liposome-mediated RNA transfection". Chociaż stanowi ona dowód jego ważnego wkładu w powstającą wówczas dziedzinę, nie czyni go wynalazcą szczepionek mRNA. " (***s://fakehunter.pap.pl/raport/494e6899-c19b-47df-930d-e8ac60731741) 2) " Otóż w opublikowanym  13 czerwca nagraniu na YouTube  stwierdził wraz z innym naukowcem, że umieszczone w szczepionce białko kolca wirusa stanowi zagrożenie dla zdrowia. Z kolei 24 czerwca w programie  "Tucker Carlson Tonight" w Fox News  dr Malone wygłosił kolejne ostrzeżenia dotyczące szczepionek na COVID-19. Oświadczył, że wciąż nie ma wystarczających danych, by ktokolwiek mógł podjąć świadomą decyzję o tym, czy się zaszczepić, czy nie. Ostrzegł przed podawaniem preparatów młodym ludziom. "Korzyści prawdopodobnie nie przewyższają ryzyka w tej grupie. Niestety, analiza ryzyka i korzyści nie jest wykonywana" – stwierdził. " (***s://konkret24.tvn24.pl/swiat,109/tworca-szczepionki-mrna-usuniety-z-wikipedii-za-krytyke-szczepien-nie-jest-jej-tworca-problem-jest-inny,1069913.html) Tak więc stanowisko dra Malone, jednego ze znawców dziedziny badań, jest ostrożniejsze. Poza tym - jest to jeden z niewielu głosów ze środowiska badaczy spraw COVID-19 i nie poparty dowodami, a jedynie obawami. Jest wiele głosów przeciwnych - ze środowiska badaczy COVID-19 3) Jakie jest źródło wypowiedzi przytoczonej jako dra Malone?  Oby to nie było wymyślone na poczekaniu...
 1) " Autor zgłoszonego wpisu przedstawia dr Roberta Malone'a jako wynalazcę szczepionek mRNA. Jest to mylące. W 1989 r. Malone opublikował pracę zatytułowaną „Cationic liposome-mediated RNA transfection". Chociaż stanowi ona dowód jego ważnego wkładu w powstającą wówczas dziedzinę, nie czyni go wynalazcą szczepionek mRNA. " (***s://fakehunter.pap.pl/raport/494e6899-c19b-47df-930d-e8ac60731741) 2) " Otóż w opublikowanym  13 czerwca nagraniu na YouTube  stwierdził wraz z innym naukowcem, że ... rozwiń
Avatar
Robik / 28 września 2021 r. o 08:26
PS. Przy sposobności, "tenczowego ćwoka" trzeba by dać w cudzysłowie, żeby nie sprawiać wrażenia, iż samemu uznaje się zapis "tenczowy" za poprawny. (Jakoś "edytowanie" poprzedniego wpisu nie zadziałało - nie widać żadnego dopisku po "odświeżeniu strony" - więc obecnie wypada dopisać się w postscriptum.) 
Avatar
TECZOWY_ZSL / 28 września 2021 r. o 14:23
HARVARD .... światli, wyedukowani, liderzy wiedzy, zaszprycowali się w 95 proc. I  właśnie przechodzą na nauczanie zdalne,  bo zaczęli się z akażać na potęgę.  Follow the hard science...
Avatar
_XD_ / 28 września 2021 r. o 15:27
 HARVARD    .... światli, wyedukowani, liderzy wiedzy, zaszprycowali się w 95 proc. I    właśnie przechodzą na nauczanie zdalne,     bo zaczęli się z    akażać na potęgę.     Follow the hard science...
 Wszytko się zgadza. Zapomniałeś tylko dopisać durny ruski trollu, że zdalne nauczanie obejmie jedynie studentów pierwszego i drugiego roku, bo wśród nich jest najniższy poziom wyszczepienia. XD
Avatar
___K___ / 28 września 2021 r. o 14:55
 HARVARD    .... światli, wyedukowani, liderzy wiedzy, zaszprycowali się w 95 proc. I    właśnie przechodzą na nauczanie zdalne,     bo zaczęli się z    akażać na potęgę.     Follow the hard science...
Zaszczepiony może się zakazić, nikt tego nie neguje. Ale nie musi zachorować. A przechodzi na nauczanie zdalne, bo jest odpowiedzialny i nie chce zakazić niezaszczepionych. Jednak za mały masz rozumek, żeby to ogarnąć...
Avatar
TECZOWY_ZSL / 28 września 2021 r. o 14:23
HARVARD .... światli, wyedukowani, liderzy wiedzy, zaszprycowali się w 95 proc. I  właśnie przechodzą na nauczanie zdalne,  bo zaczęli się z akażać na potęgę.  Follow the hard science...
Avatar
TECZOWY_ZSL / 28 września 2021 r. o 14:21
Jedno już wiemy / czołowi dziennikarze są inteligentni na tyle, że dokładnie już rozumieją lub w prosty sposób mogą się dowiedzieć (patrząc ma dane) - jaki jest rzeczywisty cel polityki NW0h... Nie będzie przebaczenia... Norymberga 2.0
Avatar
___K___ / 28 września 2021 r. o 14:00
...od 16 do 22 wrzesnia w Pl zarejestrowano prawie 105 tys przypadkow grypy a u nas chore umysly rady medycznej i MZ chca wprowadzac obostrzenia przy niecalym tysiacu przypadkow covida dziennie, jescze raz 105 tys grypa-7 tys covid /D..  pandemia???,paranoja!!!
Grypa jest wprawdzie tylko mniej więcej dwukrotnie mniej śmiertelna, ale przede wszystkim nie sieje takiego spustoszenia w organizmie zainfekowanego człowieka, jak może to zrobić SARS-CoV2. Już rozumiesz?
Avatar
TECZOWY_ZSL / 28 września 2021 r. o 13:10
...od 16 do 22 wrzesnia w Pl zarejestrowano prawie 105 tys przypadkow grypy a u nas chore umysly rady medycznej i MZ chca wprowadzac obostrzenia przy niecalym tysiacu przypadkow covida dziennie, jescze raz 105 tys grypa-7 tys covid /D.. pandemia???,paranoja!!!
Avatar
taios / 28 września 2021 r. o 11:03
TECZOWY_ZSL  to jest trollowski robot, prawodpodobnie działający na zlecenie ekip rządzących lub rosyjskich ludzi. Nie reagujcie na jego wypowiedzi.
Avatar
Robik / 28 września 2021 r. o 10:33
Podczas tzw. pandemii greccy lekarze milczeli (jak większość lekarzy w PL) ... aż system dotarł i do nich... obowiązkowe szczepienia rozpoczęły się w Grecji i  nie od kogo innego ale od medyków !!!!!!. Teraz lekarze płaczą i mówią, że szczepionki są be. Diabeł najbardziej gardzi swoimi sługusami
 Co to za brednie! Greccy lekarze cały czas "podczas tzw. pandemii" nic nie mówili? Jaki system dotarł do nich? Czy to dziwne, że lekarze pierwsi się szczepili, skoro oceniali, że szczepionki  są skuteczne? Lekarze płaczą, są jakieś przykłady płaczących lekarzy? ... Co to w końcu za brednie o jakimś "diable" i jego usposobieniu? Zaczerpnięte od p. Guza czy może wzięte z własnego guza na mózgu tego "...ZSL"?
 Co to za brednie! Greccy lekarze cały czas "podczas tzw. pandemii" nic nie mówili? Jaki system dotarł do nich? Czy to dziwne, że lekarze pierwsi się szczepili, skoro oceniali, że szczepionki  są skuteczne? Lekarze płaczą, są jakieś przykłady płaczących lekarzy? ... Co to w końcu za brednie o jakimś "diable" i jego usposobieniu? Zaczerpnięte od p. Guza czy może wzięte z własnego guza na mózgu tego "...ZSL"? rozwiń
Avatar
Robik / 28 września 2021 r. o 10:27
„Prawdą jest, że to zaszczepieni stwarzają ryzyko, a nie nieszczepieni” - Wynalazca technologii szczepionek mRNA dr Robert Malone
 1) " Autor zgłoszonego wpisu przedstawia dr Roberta Malone'a jako wynalazcę szczepionek mRNA. Jest to mylące. W 1989 r. Malone opublikował pracę zatytułowaną „Cationic liposome-mediated RNA transfection". Chociaż stanowi ona dowód jego ważnego wkładu w powstającą wówczas dziedzinę, nie czyni go wynalazcą szczepionek mRNA. " (***s://fakehunter.pap.pl/raport/494e6899-c19b-47df-930d-e8ac60731741) 2) " Otóż w opublikowanym  13 czerwca nagraniu na YouTube  stwierdził wraz z innym naukowcem, że umieszczone w szczepionce białko kolca wirusa stanowi zagrożenie dla zdrowia. Z kolei 24 czerwca w programie  "Tucker Carlson Tonight" w Fox News  dr Malone wygłosił kolejne ostrzeżenia dotyczące szczepionek na COVID-19. Oświadczył, że wciąż nie ma wystarczających danych, by ktokolwiek mógł podjąć świadomą decyzję o tym, czy się zaszczepić, czy nie. Ostrzegł przed podawaniem preparatów młodym ludziom. "Korzyści prawdopodobnie nie przewyższają ryzyka w tej grupie. Niestety, analiza ryzyka i korzyści nie jest wykonywana" – stwierdził. " (***s://konkret24.tvn24.pl/swiat,109/tworca-szczepionki-mrna-usuniety-z-wikipedii-za-krytyke-szczepien-nie-jest-jej-tworca-problem-jest-inny,1069913.html) Tak więc stanowisko dra Malone, jednego ze znawców dziedziny badań, jest ostrożniejsze. Poza tym - jest to jeden z niewielu głosów ze środowiska badaczy spraw COVID-19 i nie poparty dowodami, a jedynie obawami. Jest wiele głosów przeciwnych - ze środowiska badaczy COVID-19 3) Jakie jest źródło wypowiedzi przytoczonej jako dra Malone?  Oby to nie było wymyślone na poczekaniu...
 1) " Autor zgłoszonego wpisu przedstawia dr Roberta Malone'a jako wynalazcę szczepionek mRNA. Jest to mylące. W 1989 r. Malone opublikował pracę zatytułowaną „Cationic liposome-mediated RNA transfection". Chociaż stanowi ona dowód jego ważnego wkładu w powstającą wówczas dziedzinę, nie czyni go wynalazcą szczepionek mRNA. " (***s://fakehunter.pap.pl/raport/494e6899-c19b-47df-930d-e8ac60731741) 2) " Otóż w opublikowanym  13 czerwca nagraniu na YouTube  stwierdził wraz z innym naukowcem, że ... rozwiń
Avatar
___K___ / 28 września 2021 r. o 09:46
HARVARD.... światli, wyedukowani, liderzy wiedzy, zaszprycowali się w 95 proc. I właśnie przechodzą na nauczanie zdalne, bo zaczęli się zakażać na potęgę. Follow the hard science.
Zaszczepiony może się zakazić, nikt tego nie neguje. Ale nie musi zachorować. A przechodzi na nauczanie zdalne, bo jest odpowiedzialny i nie chce zakazić niezaszczepionych. Za mały masz rozumek, żeby to ogarnąć?
Zobacz wszystkie komentarze 20

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Ślub Marzeń. Agata i Grzegorz – miłość z internetu, która wygrała plebiscyt Dziennika Wschodniego
galeria

Ślub Marzeń. Agata i Grzegorz – miłość z internetu, która wygrała plebiscyt Dziennika Wschodniego

Poznali się w internecie, a na pierwszej randce w ciepły letni dzień poszli na lody. Agata i Grzegorz zajęli pierwsze miejsce w plebiscycie „Ślub Marzeń” organizowanym przez Dziennik Wchodni we współpracy z salonem sukni ślubnych Lanesta. W nagrodę otrzymali voucher na zakup sukni ślubnej o wartości 3 tys. zł. Zwycięska para otrzymała 49 proc. wszystkich głosów.

Polski Cukier Start Lublin – King Szczecin 75:69. Koniec złej passy [zdjęcia]
galeria

Polski Cukier Start Lublin – King Szczecin 75:69. Koniec złej passy [zdjęcia]

Polski Cukier Start Lublin przełamał serię porażek i pokonał King Szczecin

Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę. W piątek specjalna aukcja, a na niej naszyjnik Agaty Kornhauser-Dudy
PDPZ 2022

Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę. W piątek specjalna aukcja, a na niej naszyjnik Agaty Kornhauser-Dudy

Płyty z autografami muzyków, pamiątki od sportowców czy dzieła sztuki będzie można dziś nabyć w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim na rzecz akcji charytatywnej Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę. To kolejna odsłona wyjątkowej „aukcji”, której uczestnicy licytować mogą nie za pieniądze, ale przede wszystkim za produkty spożywcze. Początek o godz. 15.30.

Nowe miejsce dla seniorów w Lublinie. Był też Święty Mikołaj

Nowe miejsce dla seniorów w Lublinie. Był też Święty Mikołaj

Na poniedziałek zaplanowano pierwsze zajęcia w Środowiskowym Centrum Seniorów, które powstało w budynku podstawówki przy ul. Śliwińskiego. Starsi mieszkańcy będą mogli aktywnie spędzać tu czas, korzystając m.in. z ćwiczeń.

Jak zadzwonisz na 112, to teraz odbierają przy Wojciechowskiej
zdjęcia
galeria

Jak zadzwonisz na 112, to teraz odbierają przy Wojciechowskiej

Już nie przy ul. Szczerbowskiego, na piętrze u strażaków, tylko w samodzielnym budynku przy ul. Wojciechowskiej 1. Operatorzy Centrum Powiadamiania Ratunkowego i Dyspozytorni Medycznej w Lublinie od 1 grudnia pracują już w nowym miejscu.

Lubelskie. Bakterie coli w wodociągu. Wyszło to w próbkach pobranych w Biedronce

Lubelskie. Bakterie coli w wodociągu. Wyszło to w próbkach pobranych w Biedronce

Puławski sanepid poinformował o zanieczyszczeniu wody z wodociągu w Wierzchoniowie. Pobrane próbki wykazały obecność bakterii z grupy coli. Woda nie nadaje się do spożycia.

Lublinianka do końca roku potrzebuje 150 tysięcy złotych. "Nie brakuje nam niczego innego, jak funduszy"

Lublinianka do końca roku potrzebuje 150 tysięcy złotych. "Nie brakuje nam niczego innego, jak funduszy"

Rozmowa z Pawłem Brzuszkiewiczem, prezesem Lublinianki

Świerk ma być w tym roku królem rozdania. Sprawdzamy ceny choinek w Lublinie

Świerk ma być w tym roku królem rozdania. Sprawdzamy ceny choinek w Lublinie

Sprzedawcy choinek mówią, że starają się trzymać ceny w ryzach, ale i tak jest drożej. A jeśli chodzi o trendy w choinkowej modzie, to świerki z plantacji mają przyćmić najpiękniejsze jodły.

Świetny występ bokserek z województwa lubelskiego podczas mistrzostw Polski seniorek w Zabrzu

Świetny występ bokserek z województwa lubelskiego podczas mistrzostw Polski seniorek w Zabrzu

W finałowej gali mogliśmy zobaczyć dwie zawodniczki z naszego regionu – Sandrę Bobowicz i Julię Szeremetę

Minister środowiska o elektrowni atomowej. Wskazuje na wieś w Lubelskiem
zdjęcia
galeria

Minister środowiska o elektrowni atomowej. Wskazuje na wieś w Lubelskiem

Wkrótce zostanie wskazana lokalizacja dla kolejnej elektrowni jądrowej. Na liście - ale nic nie jest przesądzone - jest miejscowość w Lubelskiem. Podczas Konwentu Marszałków Województw RP w Lublinie była też mowa o bezpieczeństwie żywnościowym.

Czego Polacy szukali w Google w 2022 roku? Nie tylko hasło "Putin"
Ranking
galeria

Czego Polacy szukali w Google w 2022 roku? Nie tylko hasło "Putin"

Najpopularniejsza wyszukiwarka świata przedstawia raport za 2022 roku. Prezentuje hasła, które były najczęściej wyszukiwane.

Marszałek chce odwołać dyrektora najlepszego szpitala w województwie

Marszałek chce odwołać dyrektora najlepszego szpitala w województwie

Ważą się losy Adama Chodzińskiego. Dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego może stracić stanowisko, bo marszałek województwa lubelskiego stracił do niego zaufanie m.in. wskutek pogorszenia sytuacji finansowej placówki.

Pod koszami Dziennika Wschodniego im. Andrzeja Wawrzyckiego: Lider wciąż w formie

Pod koszami Dziennika Wschodniego im. Andrzeja Wawrzyckiego: Lider wciąż w formie

Symbit udał się na świąteczną przerwę jako lider zmagań. Podopieczni Sławomira Łątki pokonali po emocjonującym spotkaniu Piąty Faul

Rządowy węgiel dla Lublina okazał się kiepski jakościowo. Za dużo miału

Rządowy węgiel dla Lublina okazał się kiepski jakościowo. Za dużo miału

Jest spory problem z jakością indonezyjskiego węgla rozprowadzanego przez miasto po niższej cenie w ramach rządowego programu. Paliwo nie jest sortowane po przywiezieniu i zawiera zbyt dużo miału.

Trzy darmowe spektakle w ramach Przestrzeni Sztuki w Centrum Kultury w Lublinie
8 grudnia 2022, 19:30

Trzy darmowe spektakle w ramach Przestrzeni Sztuki w Centrum Kultury w Lublinie

W najbliższych dniach w Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) będzie można uczestniczyć w próbach otwartych spektakli w ramach konkursu Przestrzeni Sztuki Teatr. Pierwszy pokaz dziś o godz. 19.30.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!