Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

koronawirus

6 stycznia 2021 r.
11:24

Prezydent Andrzej Duda: Zaszczepię się, gdy przyjdzie moja kolej

92 12 A A
(fot. Jacek Szydłowski/archiwum)

- Nie widzę powodu, bym miał być szczepiony poza kolejnością, ale oczywiście, zaszczepię się, gdy przyjdzie mój czas - powiedział w wywiadzie dla portalu Interia.pl prezydent Andrzej Duda. - Generalnie jestem przeciwnikiem omijania kolejki. Wszyscy powinniśmy przestrzegać reguł - dodał.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Prezydent był pytany w rozmowie z portalem Interia.pl, kiedy się zaszczepi przeciwko COVID-19. Podkreślił, że zrobi to, jak będzie jego kolej.

Pytany, czy nie brał pod uwagę, by wzorem innych głów państw zaszczepić się w pierwszej kolejności i dać w ten sposób przykład, odparł, że według ekspertów, z którymi rozmawiał, ozdrowieńcy - jak on - powinni być szczepieni w ostatniej kolejności.

- Rząd przygotował pewne reguły, które obowiązują wszystkich i ja też się do nich stosuję. Powinienem być zaszczepiony wraz z ludźmi w wieku 49 lat. Jak przyjdzie ten moment, to zostanę zaszczepiony. W ogóle nie wyobrażam sobie, żebym został zaszczepiony przed moimi rodzicami. To, że jestem prezydentem, nic tu nie zmienia - oświadczył Duda.

Zaznaczył, że nie jest zwolennikiem akcji, które polegają na tym, że politycy szczepią się przed innymi. - Zwłaszcza, że obiektywnie są mniej narażeni, a ja mam jeszcze dodatkowo przeciwciała. Nie widzę powodu, bym miał być szczepiony poza kolejnością, ale oczywiście, zaszczepię się, gdy przyjdzie mój czas - zapewnił prezydent.

Pytany, co sobie pomyślał, gdy usłyszał, że niektórzy aktorzy i ludzie mediów zaszczepili się poza kolejnością, odparł: Pomyślałem, że może niektórzy boją się bardziej. - Widać, że w tej obawie pojawia się również cwaniactwo, że jak pojawia się możliwość, to się wpychamy. Nie znam szczegółowo sytuacji tych osób, ale generalnie jestem przeciwnikiem omijania kolejki. Wszyscy powinniśmy przestrzegać reguł - stwierdził Duda.

Na uwagę, że "te szczepienia aktorów to dla PiS-u polityczny prezent od losu; potwierdzają to, co mówicie o elitach" odparł, że "to raczej prezent od tych elit, a nie od losu". - Jeśli można ich w ogóle nazwać elitą (...). Prawdziwa elita rozumie, że ma przede wszystkim zobowiązania, a nie tylko prawa i korzyści - powiedział prezydent.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku
e-Wydanie

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
adamczuk / 6 stycznia 2021 r. o 13:47
+15
Pzprowiec Miller był premierem i szefem partii wywodzącej się z  NKWD-KGB. Miszczak to lider propagandy antypolskiej. Janda to aktywistka najordynarniejszej propagandy anty-PiS!  Lewactwo okopane bezpiecznie pasożyty na Polakach
 Ok spoko, skoro jesteś ekspertem w określaniu zachowań różnych ludzi to jak nazwiesz tego Pana: Wypowiedź z 07 lipca 2020 przed II turą wyborów: "Natomiast jeżeli chodzi o szczepionkę. Absolutnie nie jestem zwolennikiem jakichkolwiek szczepień obowiązkowych. Powiem Państwu otwarcie, ja osobiście nigdy się nie zaszczepiłem na grypę, bo uważam, że nie. Miałem oczywiście różne szczepienia jako dziecko i później jako dorastający chłopak, ale na grypę się nigdy nie szczepiłem i nie chcę szczepić i uważam, że szczepienia na koronawirusa absolutnie nie powinny być obowiązkowe" Wypowiedź z 06 stycznia 2021: Nie widzę powodu, bym miał być szczepiony poza kolejnością, ale oczywiście, zaszczepię się, gdy przyjdzie mój czas.
 Ok spoko, skoro jesteś ekspertem w określaniu zachowań różnych ludzi to jak nazwiesz tego Pana: Wypowiedź z 07 lipca 2020 przed II turą wyborów: "Natomiast jeżeli chodzi o szczepionkę. Absolutnie nie jestem zwolennikiem jakichkolwiek szczepień obowiązkowych. Powiem Państwu otwarcie, ja osobiście nigdy się nie zaszczepiłem na grypę, bo uważam, że nie. Miałem oczywiście różne szczepienia jako dziecko i później jako dorastający chłopak, ale na grypę się nigdy nie szczepiłem i nie chcę szczepić i uważam, że szczepienia na... rozwiń
Avatar
Janusz_Paliwas / 6 stycznia 2021 r. o 14:50
+14
Pzprowiec Miller był premierem i szefem partii wywodzącej się z  NKWD-KGB. Miszczak to lider propagandy antypolskiej. Janda to aktywistka najordynarniejszej propagandy anty-PiS!  Lewactwo okopane bezpiecznie pasożyty na Polakach
Ale nastała dobra zmiana i towarzysze lat minionych dalej są te pasożyty przy korycie... np. towarzysz piotrowicz. Idźmy dalej: towarzysz Andrzej Aumiller, towarzysz Aleksander Chłopek, towarzysz Henryk Cioch, towarzysz Krzysztof Czabański, towarzysz Wojciech Jasiński, towarzysz Karol Karski, towarzysz Stanisław Kostrzewski, towarzysz Andrzej Kryże, towarzysz Maciej Łopiński,  czy też nadwony blazen towarzysz Jan Pietrzak. Takie są ogólnodostępne fakty.
A była w Polsce dekomunizacja? Komu pasowała gruba kreska? Kto na tym zarobił? Komu zawdzięczamy ogołocenie Polski ze wszystkiego, co ludzie wypracowali?
 Rycerzom z okrągłego stołu na czele z prezesem jarozławem zbawpolskę !!, o dziwnym rodowym nazwisku kalstein korzeniami z Odessy.
 Rycerzom z okrągłego stołu na czele z prezesem jarozławem zbawpolskę !!, o dziwnym rodowym nazwisku kalstein korzeniami z Odessy. rozwiń
Avatar
Janusz_Paliwas / 6 stycznia 2021 r. o 14:27
+13
Pzprowiec Miller był premierem i szefem partii wywodzącej się z  NKWD-KGB. Miszczak to lider propagandy antypolskiej. Janda to aktywistka najordynarniejszej propagandy anty-PiS!  Lewactwo okopane bezpiecznie pasożyty na Polakach
 Ale nastała dobra zmiana i towarzysze lat minionych dalej są te pasożyty przy korycie... np. towarzysz piotrowicz. Idźmy dalej: towarzysz Andrzej Aumiller, towarzysz Aleksander Chłopek, towarzysz Henryk Cioch, towarzysz Krzysztof Czabański, towarzysz Wojciech Jasiński, towarzysz Karol Karski, towarzysz Stanisław Kostrzewski, towarzysz Andrzej Kryże, towarzysz Maciej Łopiński,  czy też nadwony blazen towarzysz Jan Pietrzak. Takie są ogólnodostępne fakty.
 Ale nastała dobra zmiana i towarzysze lat minionych dalej są te pasożyty przy korycie... np. towarzysz piotrowicz. Idźmy dalej: towarzysz Andrzej Aumiller, towarzysz Aleksander Chłopek, towarzysz Henryk Cioch, towarzysz Krzysztof Czabański, towarzysz Wojciech Jasiński, towarzysz Karol Karski, towarzysz Stanisław Kostrzewski, towarzysz Andrzej Kryże, towarzysz Maciej Łopiński,  czy też nadwony blazen towarzysz Jan Pietrzak. Takie są ogólnodostępne fakty. rozwiń
Avatar
___K___ / 6 stycznia 2021 r. o 20:21
+7
Pzprowiec Miller był premierem i szefem partii wywodzącej się z  NKWD-KGB. Miszczak to lider propagandy antypolskiej. Janda to aktywistka najordynarniejszej propagandy anty-PiS!  Lewactwo okopane bezpiecznie pasożyty na Polakach
Ok spoko, skoro jesteś ekspertem w określaniu zachowań różnych ludzi to jak nazwiesz tego Pana: Wypowiedź z 07 lipca 2020 przed II turą wyborów: "Natomiast jeżeli chodzi o szczepionkę. Absolutnie nie jestem zwolennikiem jakichkolwiek szczepień obowiązkowych. Powiem Państwu otwarcie, ja osobiście nigdy się nie zaszczepiłem na grypę, bo uważam, że nie. Miałem oczywiście różne szczepienia jako dziecko i później jako dorastający chłopak, ale na grypę się nigdy nie szczepiłem i nie chcę szczepić i uważam, że szczepienia na koronawirusa absolutnie nie powinny być obowiązkowe" Wypowiedź z 06 stycznia 2021: Nie widzę powodu, bym miał być szczepiony poza kolejnością, ale oczywiście, zaszczepię się, gdy przyjdzie mój czas.
No i....? Czy nie zauważyłeś, że od tamtej wypowiedzi upłynęło sporo czasu ? Sporo się zmieniło dla wszystkich z wyjątkiem komunistów. Oni nadal uważają się za lepszych od innych. Dlaczego? Bo im udało się wymordować i wygnać z kraju tych co ocaleli, a byli lepsi od nich.
Podobno Kaczyński się zaszczepil jeszcze w grudniu. A to by potwierdzało twoją tezę o komunistach :-)
Podobno Kaczyński się zaszczepil jeszcze w grudniu. A to by potwierdzało twoją tezę o komunistach :-) rozwiń
Avatar
adamczuk / 6 stycznia 2021 r. o 16:21
+7
Pzprowiec Miller był premierem i szefem partii wywodzącej się z  NKWD-KGB. Miszczak to lider propagandy antypolskiej. Janda to aktywistka najordynarniejszej propagandy anty-PiS!  Lewactwo okopane bezpiecznie pasożyty na Polakach
Ok spoko, skoro jesteś ekspertem w określaniu zachowań różnych ludzi to jak nazwiesz tego Pana: Wypowiedź z 07 lipca 2020 przed II turą wyborów: "Natomiast jeżeli chodzi o szczepionkę. Absolutnie nie jestem zwolennikiem jakichkolwiek szczepień obowiązkowych. Powiem Państwu otwarcie, ja osobiście nigdy się nie zaszczepiłem na grypę, bo uważam, że nie. Miałem oczywiście różne szczepienia jako dziecko i później jako dorastający chłopak, ale na grypę się nigdy nie szczepiłem i nie chcę szczepić i uważam, że szczepienia na koronawirusa absolutnie nie powinny być obowiązkowe" Wypowiedź z 06 stycznia 2021: Nie widzę powodu, bym miał być szczepiony poza kolejnością, ale oczywiście, zaszczepię się, gdy przyjdzie mój czas.
No i....? Czy nie zauważyłeś, że od tamtej wypowiedzi upłynęło sporo czasu ? Sporo się zmieniło dla wszystkich z wyjątkiem komunistów. Oni nadal uważają się za lepszych od innych. Dlaczego? Bo im udało się wymordować i wygnać z kraju tych co ocaleli, a byli lepsi od nich.
 Czyli rozumiem że według Ciebie można sobie zmieniać zdanie w zależności od sytuacji? Albo masz poglądy i starasz się ich bronisz niezależnie od sytuacji, pomimo że komuś to nie pasuje albo jesteś człowiekiem zupełnie niegodnym zaufania żeby nie użyć innego określenia. Ja takich ludzie staram się ich unikać w życiu, ale co kto lubi.
 Czyli rozumiem że według Ciebie można sobie zmieniać zdanie w zależności od sytuacji? Albo masz poglądy i starasz się ich bronisz niezależnie od sytuacji, pomimo że komuś to nie pasuje albo jesteś człowiekiem zupełnie niegodnym zaufania żeby nie użyć innego określenia. Ja takich ludzie staram się ich unikać w życiu, ale co kto lubi. rozwiń
Avatar
Janusz_Paliwas / 6 stycznia 2021 r. o 15:51
+5
Pzprowiec Miller był premierem i szefem partii wywodzącej się z  NKWD-KGB. Miszczak to lider propagandy antypolskiej. Janda to aktywistka najordynarniejszej propagandy anty-PiS!  Lewactwo okopane bezpiecznie pasożyty na Polakach
Ale nastała dobra zmiana i towarzysze lat minionych dalej są te pasożyty przy korycie... np. towarzysz piotrowicz. Idźmy dalej: towarzysz Andrzej Aumiller, towarzysz Aleksander Chłopek, towarzysz Henryk Cioch, towarzysz Krzysztof Czabański, towarzysz Wojciech Jasiński, towarzysz Karol Karski, towarzysz Stanisław Kostrzewski, towarzysz Andrzej Kryże, towarzysz Maciej Łopiński,  czy też nadwony blazen towarzysz Jan Pietrzak. Takie są ogólnodostępne fakty.
A była w Polsce dekomunizacja? Komu pasowała gruba kreska? Kto na tym zarobił? Komu zawdzięczamy ogołocenie Polski ze wszystkiego, co ludzie wypracowali?
Rycerzom z okrągłego stołu na czele z prezesem jarozławem zbawpolskę !!, o dziwnym rodowym nazwisku kalstein korzeniami z Odessy.
A normalnie, merytorycznie nie potrafisz?! Nienawiść cię zaślepia, skoro zapominasz o prawdziwych graczach.
 Chyba kończyłeś gimnazjum, albo jesteś kolejnym efektem reformy zalewskiej lub uczyłeś się ze złych podręczników... Nie znasz najnowszej historii pisanej obecnie przez piss, nie wiem co na to centrala, ale jak się prezes dowie że umniejszasz jego wkłąd w budowę demokracji i że był tylko pionkiem i nic nie znaczył, to nie chciałbym być w Twojej skórze.
 Chyba kończyłeś gimnazjum, albo jesteś kolejnym efektem reformy zalewskiej lub uczyłeś się ze złych podręczników... Nie znasz najnowszej historii pisanej obecnie przez piss, nie wiem co na to centrala, ale jak się prezes dowie że umniejszasz jego wkłąd w budowę demokracji i że był tylko pionkiem i nic nie znaczył, to nie chciałbym być w Twojej skórze. rozwiń
Avatar
TECZOWY_ZSL / 6 stycznia 2021 r. o 19:07
-7
"Fundacja billa od windowsów" przekazała w 2019r. na wspieranie szkopskiej firmy *ontech 50 mln $.... ktorzy teraz tłuką szczepionki mrna .... przypadek
Avatar
anka-anka / 6 stycznia 2021 r. o 15:53
-8
Czyli chyba w II etapie, bo tam są wpisani ci co - "bezpośrednio zapewniają funkcjonowanie podstawowej działalności państwa i narażone są na zakażenie ze względu na częste kontakty społeczne". Osobiście uważam, ze tak ważna osoba jak Prezydent, to powinna byc zaszczepiona jako pierwsza i to nie tylko w świetle kamer, ale i szczepionką na spółkę ze starszymi lekarzami, którzy mają choroby współistniejące, aby było bardziej wiarygodnie. Pozostała część społeczeństwa powinna odczekać z 6 mcy, ot tak, aby się jeszcze bardziej upewnić, iż to wspaniała szczepionka :P.
Czyli chyba w II etapie, bo tam są wpisani ci co - "bezpośrednio zapewniają funkcjonowanie podstawowej działalności państwa i narażone są na zakażenie ze względu na częste kontakty społeczne". Osobiście uważam, ze tak ważna osoba jak Prezydent, to powinna byc zaszczepiona jako pierwsza i to nie tylko w świetle kamer, ale i szczepionką na spółkę ze starszymi lekarzami, którzy mają choroby współistniejące, aby było bardziej wiarygodnie. Pozostała część społeczeństwa powinna odczekać z 6 mcy, ot tak, aby się jeszcze bardziej upewnić... rozwiń
Avatar
poker / 6 stycznia 2021 r. o 15:23
-9
Pzprowiec Miller był premierem i szefem partii wywodzącej się z  NKWD-KGB. Miszczak to lider propagandy antypolskiej. Janda to aktywistka najordynarniejszej propagandy anty-PiS!  Lewactwo okopane bezpiecznie pasożyty na Polakach
Ale nastała dobra zmiana i towarzysze lat minionych dalej są te pasożyty przy korycie... np. towarzysz piotrowicz. Idźmy dalej: towarzysz Andrzej Aumiller, towarzysz Aleksander Chłopek, towarzysz Henryk Cioch, towarzysz Krzysztof Czabański, towarzysz Wojciech Jasiński, towarzysz Karol Karski, towarzysz Stanisław Kostrzewski, towarzysz Andrzej Kryże, towarzysz Maciej Łopiński,  czy też nadwony blazen towarzysz Jan Pietrzak. Takie są ogólnodostępne fakty.
A była w Polsce dekomunizacja? Komu pasowała gruba kreska? Kto na tym zarobił? Komu zawdzięczamy ogołocenie Polski ze wszystkiego, co ludzie wypracowali?
Rycerzom z okrągłego stołu na czele z prezesem jarozławem zbawpolskę !!, o dziwnym rodowym nazwisku kalstein korzeniami z Odessy.
 A normalnie, merytorycznie nie potrafisz?! Nienawiść cię zaślepia, skoro zapominasz o prawdziwych graczach.
 A normalnie, merytorycznie nie potrafisz?! Nienawiść cię zaślepia, skoro zapominasz o prawdziwych graczach. rozwiń
Avatar
poker / 6 stycznia 2021 r. o 14:33
-11
Pzprowiec Miller był premierem i szefem partii wywodzącej się z  NKWD-KGB. Miszczak to lider propagandy antypolskiej. Janda to aktywistka najordynarniejszej propagandy anty-PiS!  Lewactwo okopane bezpiecznie pasożyty na Polakach
Ale nastała dobra zmiana i towarzysze lat minionych dalej są te pasożyty przy korycie... np. towarzysz piotrowicz. Idźmy dalej: towarzysz Andrzej Aumiller, towarzysz Aleksander Chłopek, towarzysz Henryk Cioch, towarzysz Krzysztof Czabański, towarzysz Wojciech Jasiński, towarzysz Karol Karski, towarzysz Stanisław Kostrzewski, towarzysz Andrzej Kryże, towarzysz Maciej Łopiński,  czy też nadwony blazen towarzysz Jan Pietrzak. Takie są ogólnodostępne fakty.
 A była w Polsce dekomunizacja? Komu pasowała gruba kreska? Kto na tym zarobił? Komu zawdzięczamy ogołocenie Polski ze wszystkiego, co ludzie wypracowali?
 A była w Polsce dekomunizacja? Komu pasowała gruba kreska? Kto na tym zarobił? Komu zawdzięczamy ogołocenie Polski ze wszystkiego, co ludzie wypracowali? rozwiń
Avatar
___K___ / 6 stycznia 2021 r. o 20:21
+7
Pzprowiec Miller był premierem i szefem partii wywodzącej się z  NKWD-KGB. Miszczak to lider propagandy antypolskiej. Janda to aktywistka najordynarniejszej propagandy anty-PiS!  Lewactwo okopane bezpiecznie pasożyty na Polakach
Ok spoko, skoro jesteś ekspertem w określaniu zachowań różnych ludzi to jak nazwiesz tego Pana: Wypowiedź z 07 lipca 2020 przed II turą wyborów: "Natomiast jeżeli chodzi o szczepionkę. Absolutnie nie jestem zwolennikiem jakichkolwiek szczepień obowiązkowych. Powiem Państwu otwarcie, ja osobiście nigdy się nie zaszczepiłem na grypę, bo uważam, że nie. Miałem oczywiście różne szczepienia jako dziecko i później jako dorastający chłopak, ale na grypę się nigdy nie szczepiłem i nie chcę szczepić i uważam, że szczepienia na koronawirusa absolutnie nie powinny być obowiązkowe" Wypowiedź z 06 stycznia 2021: Nie widzę powodu, bym miał być szczepiony poza kolejnością, ale oczywiście, zaszczepię się, gdy przyjdzie mój czas.
No i....? Czy nie zauważyłeś, że od tamtej wypowiedzi upłynęło sporo czasu ? Sporo się zmieniło dla wszystkich z wyjątkiem komunistów. Oni nadal uważają się za lepszych od innych. Dlaczego? Bo im udało się wymordować i wygnać z kraju tych co ocaleli, a byli lepsi od nich.
Podobno Kaczyński się zaszczepil jeszcze w grudniu. A to by potwierdzało twoją tezę o komunistach :-)
Podobno Kaczyński się zaszczepil jeszcze w grudniu. A to by potwierdzało twoją tezę o komunistach :-) rozwiń
Avatar
TECZOWY_ZSL / 6 stycznia 2021 r. o 19:07
-7
"Fundacja billa od windowsów" przekazała w 2019r. na wspieranie szkopskiej firmy *ontech 50 mln $.... ktorzy teraz tłuką szczepionki mrna .... przypadek
Avatar
adamczuk / 6 stycznia 2021 r. o 16:21
+7
Pzprowiec Miller był premierem i szefem partii wywodzącej się z  NKWD-KGB. Miszczak to lider propagandy antypolskiej. Janda to aktywistka najordynarniejszej propagandy anty-PiS!  Lewactwo okopane bezpiecznie pasożyty na Polakach
Ok spoko, skoro jesteś ekspertem w określaniu zachowań różnych ludzi to jak nazwiesz tego Pana: Wypowiedź z 07 lipca 2020 przed II turą wyborów: "Natomiast jeżeli chodzi o szczepionkę. Absolutnie nie jestem zwolennikiem jakichkolwiek szczepień obowiązkowych. Powiem Państwu otwarcie, ja osobiście nigdy się nie zaszczepiłem na grypę, bo uważam, że nie. Miałem oczywiście różne szczepienia jako dziecko i później jako dorastający chłopak, ale na grypę się nigdy nie szczepiłem i nie chcę szczepić i uważam, że szczepienia na koronawirusa absolutnie nie powinny być obowiązkowe" Wypowiedź z 06 stycznia 2021: Nie widzę powodu, bym miał być szczepiony poza kolejnością, ale oczywiście, zaszczepię się, gdy przyjdzie mój czas.
No i....? Czy nie zauważyłeś, że od tamtej wypowiedzi upłynęło sporo czasu ? Sporo się zmieniło dla wszystkich z wyjątkiem komunistów. Oni nadal uważają się za lepszych od innych. Dlaczego? Bo im udało się wymordować i wygnać z kraju tych co ocaleli, a byli lepsi od nich.
 Czyli rozumiem że według Ciebie można sobie zmieniać zdanie w zależności od sytuacji? Albo masz poglądy i starasz się ich bronisz niezależnie od sytuacji, pomimo że komuś to nie pasuje albo jesteś człowiekiem zupełnie niegodnym zaufania żeby nie użyć innego określenia. Ja takich ludzie staram się ich unikać w życiu, ale co kto lubi.
 Czyli rozumiem że według Ciebie można sobie zmieniać zdanie w zależności od sytuacji? Albo masz poglądy i starasz się ich bronisz niezależnie od sytuacji, pomimo że komuś to nie pasuje albo jesteś człowiekiem zupełnie niegodnym zaufania żeby nie użyć innego określenia. Ja takich ludzie staram się ich unikać w życiu, ale co kto lubi. rozwiń
Avatar
anka-anka / 6 stycznia 2021 r. o 15:53
-8
Czyli chyba w II etapie, bo tam są wpisani ci co - "bezpośrednio zapewniają funkcjonowanie podstawowej działalności państwa i narażone są na zakażenie ze względu na częste kontakty społeczne". Osobiście uważam, ze tak ważna osoba jak Prezydent, to powinna byc zaszczepiona jako pierwsza i to nie tylko w świetle kamer, ale i szczepionką na spółkę ze starszymi lekarzami, którzy mają choroby współistniejące, aby było bardziej wiarygodnie. Pozostała część społeczeństwa powinna odczekać z 6 mcy, ot tak, aby się jeszcze bardziej upewnić, iż to wspaniała szczepionka :P.
Czyli chyba w II etapie, bo tam są wpisani ci co - "bezpośrednio zapewniają funkcjonowanie podstawowej działalności państwa i narażone są na zakażenie ze względu na częste kontakty społeczne". Osobiście uważam, ze tak ważna osoba jak Prezydent, to powinna byc zaszczepiona jako pierwsza i to nie tylko w świetle kamer, ale i szczepionką na spółkę ze starszymi lekarzami, którzy mają choroby współistniejące, aby było bardziej wiarygodnie. Pozostała część społeczeństwa powinna odczekać z 6 mcy, ot tak, aby się jeszcze bardziej upewnić... rozwiń
Avatar
Janusz_Paliwas / 6 stycznia 2021 r. o 15:51
+5
Pzprowiec Miller był premierem i szefem partii wywodzącej się z  NKWD-KGB. Miszczak to lider propagandy antypolskiej. Janda to aktywistka najordynarniejszej propagandy anty-PiS!  Lewactwo okopane bezpiecznie pasożyty na Polakach
Ale nastała dobra zmiana i towarzysze lat minionych dalej są te pasożyty przy korycie... np. towarzysz piotrowicz. Idźmy dalej: towarzysz Andrzej Aumiller, towarzysz Aleksander Chłopek, towarzysz Henryk Cioch, towarzysz Krzysztof Czabański, towarzysz Wojciech Jasiński, towarzysz Karol Karski, towarzysz Stanisław Kostrzewski, towarzysz Andrzej Kryże, towarzysz Maciej Łopiński,  czy też nadwony blazen towarzysz Jan Pietrzak. Takie są ogólnodostępne fakty.
A była w Polsce dekomunizacja? Komu pasowała gruba kreska? Kto na tym zarobił? Komu zawdzięczamy ogołocenie Polski ze wszystkiego, co ludzie wypracowali?
Rycerzom z okrągłego stołu na czele z prezesem jarozławem zbawpolskę !!, o dziwnym rodowym nazwisku kalstein korzeniami z Odessy.
A normalnie, merytorycznie nie potrafisz?! Nienawiść cię zaślepia, skoro zapominasz o prawdziwych graczach.
 Chyba kończyłeś gimnazjum, albo jesteś kolejnym efektem reformy zalewskiej lub uczyłeś się ze złych podręczników... Nie znasz najnowszej historii pisanej obecnie przez piss, nie wiem co na to centrala, ale jak się prezes dowie że umniejszasz jego wkłąd w budowę demokracji i że był tylko pionkiem i nic nie znaczył, to nie chciałbym być w Twojej skórze.
 Chyba kończyłeś gimnazjum, albo jesteś kolejnym efektem reformy zalewskiej lub uczyłeś się ze złych podręczników... Nie znasz najnowszej historii pisanej obecnie przez piss, nie wiem co na to centrala, ale jak się prezes dowie że umniejszasz jego wkłąd w budowę demokracji i że był tylko pionkiem i nic nie znaczył, to nie chciałbym być w Twojej skórze. rozwiń
Avatar
poker / 6 stycznia 2021 r. o 15:23
-9
Pzprowiec Miller był premierem i szefem partii wywodzącej się z  NKWD-KGB. Miszczak to lider propagandy antypolskiej. Janda to aktywistka najordynarniejszej propagandy anty-PiS!  Lewactwo okopane bezpiecznie pasożyty na Polakach
Ale nastała dobra zmiana i towarzysze lat minionych dalej są te pasożyty przy korycie... np. towarzysz piotrowicz. Idźmy dalej: towarzysz Andrzej Aumiller, towarzysz Aleksander Chłopek, towarzysz Henryk Cioch, towarzysz Krzysztof Czabański, towarzysz Wojciech Jasiński, towarzysz Karol Karski, towarzysz Stanisław Kostrzewski, towarzysz Andrzej Kryże, towarzysz Maciej Łopiński,  czy też nadwony blazen towarzysz Jan Pietrzak. Takie są ogólnodostępne fakty.
A była w Polsce dekomunizacja? Komu pasowała gruba kreska? Kto na tym zarobił? Komu zawdzięczamy ogołocenie Polski ze wszystkiego, co ludzie wypracowali?
Rycerzom z okrągłego stołu na czele z prezesem jarozławem zbawpolskę !!, o dziwnym rodowym nazwisku kalstein korzeniami z Odessy.
 A normalnie, merytorycznie nie potrafisz?! Nienawiść cię zaślepia, skoro zapominasz o prawdziwych graczach.
 A normalnie, merytorycznie nie potrafisz?! Nienawiść cię zaślepia, skoro zapominasz o prawdziwych graczach. rozwiń
Avatar
Janusz_Paliwas / 6 stycznia 2021 r. o 14:50
+14
Pzprowiec Miller był premierem i szefem partii wywodzącej się z  NKWD-KGB. Miszczak to lider propagandy antypolskiej. Janda to aktywistka najordynarniejszej propagandy anty-PiS!  Lewactwo okopane bezpiecznie pasożyty na Polakach
Ale nastała dobra zmiana i towarzysze lat minionych dalej są te pasożyty przy korycie... np. towarzysz piotrowicz. Idźmy dalej: towarzysz Andrzej Aumiller, towarzysz Aleksander Chłopek, towarzysz Henryk Cioch, towarzysz Krzysztof Czabański, towarzysz Wojciech Jasiński, towarzysz Karol Karski, towarzysz Stanisław Kostrzewski, towarzysz Andrzej Kryże, towarzysz Maciej Łopiński,  czy też nadwony blazen towarzysz Jan Pietrzak. Takie są ogólnodostępne fakty.
A była w Polsce dekomunizacja? Komu pasowała gruba kreska? Kto na tym zarobił? Komu zawdzięczamy ogołocenie Polski ze wszystkiego, co ludzie wypracowali?
 Rycerzom z okrągłego stołu na czele z prezesem jarozławem zbawpolskę !!, o dziwnym rodowym nazwisku kalstein korzeniami z Odessy.
 Rycerzom z okrągłego stołu na czele z prezesem jarozławem zbawpolskę !!, o dziwnym rodowym nazwisku kalstein korzeniami z Odessy. rozwiń
Avatar
poker / 6 stycznia 2021 r. o 14:33
-11
Pzprowiec Miller był premierem i szefem partii wywodzącej się z  NKWD-KGB. Miszczak to lider propagandy antypolskiej. Janda to aktywistka najordynarniejszej propagandy anty-PiS!  Lewactwo okopane bezpiecznie pasożyty na Polakach
Ale nastała dobra zmiana i towarzysze lat minionych dalej są te pasożyty przy korycie... np. towarzysz piotrowicz. Idźmy dalej: towarzysz Andrzej Aumiller, towarzysz Aleksander Chłopek, towarzysz Henryk Cioch, towarzysz Krzysztof Czabański, towarzysz Wojciech Jasiński, towarzysz Karol Karski, towarzysz Stanisław Kostrzewski, towarzysz Andrzej Kryże, towarzysz Maciej Łopiński,  czy też nadwony blazen towarzysz Jan Pietrzak. Takie są ogólnodostępne fakty.
 A była w Polsce dekomunizacja? Komu pasowała gruba kreska? Kto na tym zarobił? Komu zawdzięczamy ogołocenie Polski ze wszystkiego, co ludzie wypracowali?
 A była w Polsce dekomunizacja? Komu pasowała gruba kreska? Kto na tym zarobił? Komu zawdzięczamy ogołocenie Polski ze wszystkiego, co ludzie wypracowali? rozwiń
Avatar
Janusz_Paliwas / 6 stycznia 2021 r. o 14:27
+13
Pzprowiec Miller był premierem i szefem partii wywodzącej się z  NKWD-KGB. Miszczak to lider propagandy antypolskiej. Janda to aktywistka najordynarniejszej propagandy anty-PiS!  Lewactwo okopane bezpiecznie pasożyty na Polakach
 Ale nastała dobra zmiana i towarzysze lat minionych dalej są te pasożyty przy korycie... np. towarzysz piotrowicz. Idźmy dalej: towarzysz Andrzej Aumiller, towarzysz Aleksander Chłopek, towarzysz Henryk Cioch, towarzysz Krzysztof Czabański, towarzysz Wojciech Jasiński, towarzysz Karol Karski, towarzysz Stanisław Kostrzewski, towarzysz Andrzej Kryże, towarzysz Maciej Łopiński,  czy też nadwony blazen towarzysz Jan Pietrzak. Takie są ogólnodostępne fakty.
 Ale nastała dobra zmiana i towarzysze lat minionych dalej są te pasożyty przy korycie... np. towarzysz piotrowicz. Idźmy dalej: towarzysz Andrzej Aumiller, towarzysz Aleksander Chłopek, towarzysz Henryk Cioch, towarzysz Krzysztof Czabański, towarzysz Wojciech Jasiński, towarzysz Karol Karski, towarzysz Stanisław Kostrzewski, towarzysz Andrzej Kryże, towarzysz Maciej Łopiński,  czy też nadwony blazen towarzysz Jan Pietrzak. Takie są ogólnodostępne fakty. rozwiń
Avatar
poker / 6 stycznia 2021 r. o 14:16
-14
Pzprowiec Miller był premierem i szefem partii wywodzącej się z  NKWD-KGB. Miszczak to lider propagandy antypolskiej. Janda to aktywistka najordynarniejszej propagandy anty-PiS!  Lewactwo okopane bezpiecznie pasożyty na Polakach
Ok spoko, skoro jesteś ekspertem w określaniu zachowań różnych ludzi to jak nazwiesz tego Pana: Wypowiedź z 07 lipca 2020 przed II turą wyborów: "Natomiast jeżeli chodzi o szczepionkę. Absolutnie nie jestem zwolennikiem jakichkolwiek szczepień obowiązkowych. Powiem Państwu otwarcie, ja osobiście nigdy się nie zaszczepiłem na grypę, bo uważam, że nie. Miałem oczywiście różne szczepienia jako dziecko i później jako dorastający chłopak, ale na grypę się nigdy nie szczepiłem i nie chcę szczepić i uważam, że szczepienia na koronawirusa absolutnie nie powinny być obowiązkowe" Wypowiedź z 06 stycznia 2021: Nie widzę powodu, bym miał być szczepiony poza kolejnością, ale oczywiście, zaszczepię się, gdy przyjdzie mój czas.
 No i....? Czy nie zauważyłeś, że od tamtej wypowiedzi upłynęło sporo czasu ? Sporo się zmieniło dla wszystkich z wyjątkiem komunistów. Oni nadal uważają się za lepszych od innych. Dlaczego? Bo im udało się wymordować i wygnać z kraju tych co ocaleli, a byli lepsi od nich.
 No i....? Czy nie zauważyłeś, że od tamtej wypowiedzi upłynęło sporo czasu ? Sporo się zmieniło dla wszystkich z wyjątkiem komunistów. Oni nadal uważają się za lepszych od innych. Dlaczego? Bo im udało się wymordować i wygnać z kraju tych co ocaleli, a byli lepsi od nich. rozwiń