Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

16 grudnia 2008 r.
20:46
Edytuj ten wpis

Lądowisko odlatuje

0 5 A A

Pod dużym znakiem zapytania stanęło wybudowanie w Kraśniku lądowiska dla śmigłowców sanitarnych. Taką inwestycję miały w planach władze powiatu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Chciały spełnić oczekiwania dyrekcji miejscowego szpitala, która chętnie widziałaby możliwość szybkiego transportu chorych z Kraśnika do Lublina. Do tej pory śmigłowce lądowały na prywatnych gruntach w dzielnicy Piaski w okolicach szpitala.

Według planów lądowisko miało powstać na terenie bazy wojskowej. Rozmowy z Agencją Mienia Wojskowego trwały już od pewnego czasu. Niemal wszystko było już uzgodnione.

Teraz powiat zaczyna się wycofywać ze swojego pomysłu z powodu piętrzących się kosztów wykonania inwestycji. Początkowo bowiem w grę wchodziło jedynie ogrodzenie placu i wykonanie drogi dojazdowej. Ostatnio okazało się, że konieczne byłoby przesunięcie długiego odcinaka sieci energetycznej. A na to nie ma pieniędzy.
(fp)
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 5

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 18 grudnia 2008 r. o 08:54
Gość napisał:
Hala miała być wybudowana w roku 2006, Stawiarski od lutego został jednak posłem i POkręty zaczęły rządzić.


Taa, tylko ze nikt nie chcial jej wybudowac za te pieniadze ktore Stawiarski z Marcem wymyslili. Dwa czy trzy przetargi nie wyszly bo wykonawcy stwierdzili ze to za malo kasy, a z zewnatrz nie pozyskano nic.
Avatar
ryś / 17 grudnia 2008 r. o 23:06
Łoj, żeby to lądowisko zostało, a Czabiński niechby sobie odleciał...
Avatar
Gość / 17 grudnia 2008 r. o 19:14
Gość napisał:
Pamietamy tez jak koledzy Stawiarskiego jak i sam zapowiadali ze zbuduja hale przy Reju i co?



Hala miała być wybudowana w roku 2006, Stawiarski od lutego został jednak posłem i POkręty zaczęły rządzić.
Avatar
Gość / 17 grudnia 2008 r. o 14:57
Gość napisał:
Jak z wieloma innymi inwestycjami, był to jedynie piar lub jak kto woli POlityczny belkot.
Czy pamiętacie zapowiedzi odnośnie hal sportowych z grudnia ubiegłego roku?
Szczegóły:
[url="http://www.jaroslawstawiarski.pl/index.php?modul=strona&akcja=pokazWpis&id=209&idm=6"]http://www.jaroslawstawiarski.pl/index.php...d=209&idm=6[/url]


Pamietamy tez jak koledzy Stawiarskiego jak i sam zapowiadali ze zbuduja hale przy Reju i co?
Avatar
Gość / 17 grudnia 2008 r. o 14:50
Jak z wieloma innymi inwestycjami, był to jedynie piar lub jak kto woli POlityczny belkot.
Czy pamiętacie zapowiedzi odnośnie hal sportowych z grudnia ubiegłego roku?
Szczegóły:
[url="http://www.jaroslawstawiarski.pl/index.php?modul=strona&akcja=pokazWpis&id=209&idm=6"]http://www.jaroslawstawiarski.pl/index.php...d=209&idm=6[/url]
Avatar
Gość / 18 grudnia 2008 r. o 08:54
Gość napisał:
Hala miała być wybudowana w roku 2006, Stawiarski od lutego został jednak posłem i POkręty zaczęły rządzić.


Taa, tylko ze nikt nie chcial jej wybudowac za te pieniadze ktore Stawiarski z Marcem wymyslili. Dwa czy trzy przetargi nie wyszly bo wykonawcy stwierdzili ze to za malo kasy, a z zewnatrz nie pozyskano nic.
Avatar
ryś / 17 grudnia 2008 r. o 23:06
Łoj, żeby to lądowisko zostało, a Czabiński niechby sobie odleciał...
Avatar
Gość / 17 grudnia 2008 r. o 19:14
Gość napisał:
Pamietamy tez jak koledzy Stawiarskiego jak i sam zapowiadali ze zbuduja hale przy Reju i co?



Hala miała być wybudowana w roku 2006, Stawiarski od lutego został jednak posłem i POkręty zaczęły rządzić.
Avatar
Gość / 17 grudnia 2008 r. o 14:57
Gość napisał:
Jak z wieloma innymi inwestycjami, był to jedynie piar lub jak kto woli POlityczny belkot.
Czy pamiętacie zapowiedzi odnośnie hal sportowych z grudnia ubiegłego roku?
Szczegóły:
[url="http://www.jaroslawstawiarski.pl/index.php?modul=strona&akcja=pokazWpis&id=209&idm=6"]http://www.jaroslawstawiarski.pl/index.php...d=209&idm=6[/url]


Pamietamy tez jak koledzy Stawiarskiego jak i sam zapowiadali ze zbuduja hale przy Reju i co?
Avatar
Gość / 17 grudnia 2008 r. o 14:50
Jak z wieloma innymi inwestycjami, był to jedynie piar lub jak kto woli POlityczny belkot.
Czy pamiętacie zapowiedzi odnośnie hal sportowych z grudnia ubiegłego roku?
Szczegóły:
[url="http://www.jaroslawstawiarski.pl/index.php?modul=strona&akcja=pokazWpis&id=209&idm=6"]http://www.jaroslawstawiarski.pl/index.php...d=209&idm=6[/url]
Zobacz wszystkie komentarze 5

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Tomaszów Lubelski opanowali wrotkarze

Tomaszów Lubelski opanowali wrotkarze

W Tomaszowie Lubelskim rozegrano Uliczne mistrzostwa Polski. Zawodnicy TUKS RST Roztocze Tomaszów Lubelski błyszczeli głównie w kategoriach młodzieżowych

W lipcu startuje Kazimierski Festiwal Organowy
2 lipca 2022, 19:00

W lipcu startuje Kazimierski Festiwal Organowy

Wraca prestiżowy festiwal muzyczny w Kazimierzu Dolnym. Koncerty będą odbywać się w każdą sobotę wakacji o godz. 19 w Kazimierskiej Farze.

MPWiK: Brązową wodę z kranu można pić
film

MPWiK: Brązową wodę z kranu można pić

Miejska spółka początkowo zaprzeczała, by był jakiś problem z wodą, ale teraz przyznaje, że...

Lubelskie: Samorząd chce zmienić herb. Dlaczego?

Lubelskie: Samorząd chce zmienić herb. Dlaczego?

Powiat parczewski chce zmienić swój herb. – Ten obecny nie spełnia wymogów ustawowych – tłumaczy starosta Janusz Hordejuk.

Zaginął mieszkaniec Lublina. Jego siostra prosi o pomoc w poszukiwaniach

Zaginął mieszkaniec Lublina. Jego siostra prosi o pomoc w poszukiwaniach

- Wczoraj (we wtorek - dop. aut.) z domu w Lublinie, około 8 rano, wyszedł mój brat Andrzej. Nie wziął ze sobą telefonu i nie mamy z nim od wczorajszego (wtorkowego - dop. aut.) ranka kontaktu - pisze pani Karolina na Facebooku. Kobieta prosi o pomoc w poszukiwaniach

Miliarder skończył budować cztery boiska piłkarskie w Lublinie. Co jeszcze obiecał?

Miliarder skończył budować cztery boiska piłkarskie w Lublinie. Co jeszcze obiecał?

Dzisiaj mija termin, w którym spółka miliardera Zbigniewa Jakubasa powinna zakończyć budowę czterech boisk piłkarskich na dzierżawionej od miasta części terenu po klubie jeździeckim. Spółka zameldowała ukończenie inwestycji nadzorowi budowlanemu.

"Rosja jest bezpośrednim zagrożeniem dla bezpieczeństwa i pokoju". Deklaracja szczytu NATO
film

"Rosja jest bezpośrednim zagrożeniem dla bezpieczeństwa i pokoju". Deklaracja szczytu NATO

Madryt, Hiszpania. W świetle wrogiej polityki i działań nie możemy uznać Rosji za partnera - napisano w koncepcji strategicznej NATO, którą przywódcy państw sojuszniczych przyjęli w czasie szczytu w Madrycie. Jak zaznaczono w dokumencie, Sojusz traktuje Rosję jako "najbardziej bezpośrednie zagrożenie dla bezpieczeństwa". NATO chce jednak "zachować otwarte kanały komunikacji z Moskwą, by zapobiegać eskalacji i wzmocnić przejrzystość". W dokumencie znalazło się także sformułowanie, że "ambicje i represyjna polityka Chińskiej Republiki Ludowej stanowią wyzwanie dla interesów, bezpieczeństwa i wartości".

"Weekendlove" Puławy
2 lipca 2022, 17:00

"Weekendlove" Puławy

2 lipca w Marinie Puławy odbędzie się specjalne muzyczne wydarzenie we włoskim klimacie - "Weekendlove" Puławy. Organizatorzy zapraszają już od godz. 17.

Dziś ostatni dyżur na parkingu przy S17

Dziś ostatni dyżur na parkingu przy S17

Po czterech miesiącach nieustannej pomocy, tysiącach usmażonych naleśników, hektolitrach ugotowanych zup i setkach wydanych paczek – wolontariusze z Markuszowa, Puław i okolic kończą swoją charytatywną przygodę. Ostatni dyżur zaplanowano na czwartek.

Nocą będą dymić w Ogrodzie Saskim

Nocą będą dymić w Ogrodzie Saskim

Pięć wieczorów ma trwać tegoroczna akcja oprysków przeciwko komarom opłacana przez miasto z budżetu obywatelskiego. W tym roku preparat ma być rozpylony na większym obszarze niż poprzedniego lata.

Gorąco, ale nie od ognia. Druhowie kłócą się o wozy strażackie
galeria

Gorąco, ale nie od ognia. Druhowie kłócą się o wozy strażackie

Z obu stron jest chęć porozumienia, ale wygląda na to, że szybko do kompromisu nie dojdzie. Zapowiadany na dzisiaj protest strażaków ochotników z Ignacowa (powiat lubelski) został zawieszony, ale wciąż może dojść do skutku.

"Proszę mocno dmuchnąć". "Nie, dziękuję", czyli poselskie podejście do trzeźwości na drodze
Wideo
film

"Proszę mocno dmuchnąć". "Nie, dziękuję", czyli poselskie podejście do trzeźwości na drodze

Zapowiedział, że wpłaci zadośćuczynienia na rzecz Fundacji Pomocy Ofiarom Wypadków i zrzeknie się immunitetu, by ponieść konsekwencje za swoją "nieprzepisową jazdę na rowerze" - to deklaracje posła Franciszka Sterczewskiego.

Górnik Łęczna – Puszcza Niepołomice 1:1. Trzeci mecz kontrolny bez porażki

Górnik Łęczna – Puszcza Niepołomice 1:1. Trzeci mecz kontrolny bez porażki

Za Górnikiem Łęczna trzeci tego lata mecz kontrolny. Tym razem w Busku Zdroju zielono-czarni zremisowali z Puszczą Niepołomice czyli rywalem z którym już niebawem zainaugurują rozgrywki na zapleczu PKO BP Ekstraklasy

Budowa S19 w Lubelskiem. Wybrali firmy na dwa odcinki

Budowa S19 w Lubelskiem. Wybrali firmy na dwa odcinki

W finalną fazę weszły przetargi na budowę dwóch kolejnych odcinków drogi ekspresowej numer 19. Wiadomo już z kim drogowcy chcą podpisać kontrakty.

Biała Podlaska ma hulajnogi elektryczne

Biała Podlaska ma hulajnogi elektryczne

Elektryczne hulajnogi dotarły do Białej Podlaskiej. Do dyspozycji mieszkańców jest na razie 25 pojazdów, ale będzie ich więcej.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010