Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

17 kwietnia 2008 r.
16:08
Edytuj ten wpis

Euro 2012: Lubelszczyzna nie zyska nic?

0 17 A A

Lubelscy politycy zapowiadali, że zrobią wszystko, by nasz region skorzystał na piłkarskich mistrzostwach Euro 2012. Wyszło, jak zawsze

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Mija rok od przyznania Polsce i Ukrainie organizacji piłkarskich mistrzostw Europy w 2012 roku. Dwanaście miesięcy temu ówczesny wojewoda Wojciech Żukowski i marszałek Jarosław Zdrojkowski (obaj PiS) obiecali: będziemy mocno lobować, żeby przy okazji mistrzostw zachęcić rząd do większych inwestycji na Lubelszczyźnie. Tak miało być m.in. z drogami.

Rok temu wiedzieliśmy, że unia sfinansuje budowę ekspresówki S17 tylko na odcinku Warszawa-Lublin-Piaski. Politycy mieli się wystarać o pieniądze na przebudowę pozostałej części "siedemnastki” aż do granicy w Hrebennem. Zawiedli. Projekt trafił na listę rezerwową. Podobnie jak przebudowa drogi S12 od Piask do Dorohuska. Nie wiadomo, kiedy doczeka się modernizacji linia kolejowa E7, którą miała ułatwić szybki dojazd z Kijowa, przez Dorohusk i Lublin do Warszawy.

- Byliśmy optymistami, a rzeczywistość okazała się inna. Dość intensywnie lobbowaliśmy, gorzej było ze skutecznością. - przyznaje Wojciech Żukowski, teraz poseł PiS. Przekonuje, że nadal mamy szanse na pieniądze na inwestycje z listy rezerwowej. Ale to mało prawdopodobne.

- Musiałaby wypaść któraś z pierwszoplanowych inwestycji - powiedział nam kilka dni temu Zbigniew Szepietowski, zastępca dyrektora w lubelskim oddziale Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

Okazuje się, że skutecznie mogą działać lokalne samorządy i przedsiębiorcy. Na Euro gotowy będzie stadion przy al. Zygmuntowskich w Lublinie. Największy obiekt piłkarski w naszym regionie pomieści 17 tys. widzów. Wprawdzie nie zaplanowano na nim żadnego meczu turnieju, ale władze miasta liczą, że drużyny uczestniczące w mistrzostwach zechcą zagrać w Lublinie choć jeden sparing.

Za trzy lata gotowe mają być też związane z Euro inwestycje w Puławach, Nałęczowie i Kazimierzu. Te miasta wspólnie chcą stać się centrum pobytowym dla jednej z drużyn uczestniczących w turnieju. Nałęczów wyremontuje boisko wraz z zapleczem i zbuduje kompleks basenów termalnych, Kazimierz przebuduje parkingi i ośrodek zdrowia, a powiat puławski zajmie się drogami. Część prac już ruszyła.

Efekt? Lubelski "trójkąt” przeszedł pierwszą weryfikację i znalazł się w gronie 99 ośrodków wybranych przez ministerialną komisję ze 152. - Zamierzamy zrobić wszystko, żeby uczestnicy turnieju do nas przyjechali - podkreśla Michał Gil, rzecznik prezydenta Puław.

Komentarze 17

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 19 kwietnia 2008 o 20:36
0
Lustro napisał:
Znaczy się, że te 15 tys które co miesiąc pobiera z kancelarii sejmu na swoje biuro to nie kasa? Że otrzymywane dotacje w wysokości paruset tysięcy na swoje różne przedsięwzięcia z budżetu państwa i gminy to nie kasa? To czym są te pieniądze jeżeli nie kasą? Jaką "całą resztę" masz na myśli-przedsiębiorców i pracowników najemnych którzy tu i teraz płacą podatki a poseł wcale nie ukrywa, że woli to robić poza granicami bo są niższe? Która prawdę wolisz- tę wykreowaną na potrzeby posła czy prawdę obiektywną?
Łatwiej uwierzyć posłowi niż byłej, opuszczonej wraz z dziećmi żonie- wyznajesz nimb nieomylnej wadzy czy gadającej w telewizorze głowy?
Następnym razem weź poprawkę na długowieczność zostawianych w sieci internet śladów bo kiedyś ten wpis być może przeczytają Twoje prawnuki a wtedy posel juz poslem raczej nie bedzie i Bóg jeden wie co wyryją mu kiedyś na katafalku.[/quote]
[quote]Art. 107.
1. W zakresie określonym ustawą poseł nie może prowadzić działalności gospodarczej z osiąganiem korzyści z majątku Skarbu Państwa lub samorządu terytorialnego ani nabywać tego majątku.
2. Za naruszenie zakazów, o których mowa w ust. 1, poseł, uchwałą Sejmu podjętą na wniosek Marszałka Sejmu, może być pociągnięty do odpowiedzialności przed Trybunałem Stanu, który orzeka w przedmiocie pozbawienia mandatu.

To chyba mówi samo za siebie.

To chyba mówi samo za siebie. rozwiń
Avatar
Lustro / 19 kwietnia 2008 o 18:37
0
Gość napisał:
Powiem tak nie interesują mnie sprawy rozwodowe Palikota, szczególnie że adwokatem żony jest Giertych.



Nie wiem o co ci chodzi. Koleś pisze prawdę. Jedyny poseł który nie uprawia polityki dla kasy, bo ma jej wystarczająco. Nie tak jak całą reszta...


Znaczy się, że te 15 tys które co miesiąc pobiera z kancelarii sejmu na swoje biuro to nie kasa? Że otrzymywane dotacje w wysokości paruset tysięcy na swoje różne przedsięwzięcia z budżetu państwa i gminy to nie kasa? To czym są te pieniądze jeżeli nie kasą? Jaką "całą resztę" masz na myśli-przedsiębiorców i pracowników najemnych którzy tu i teraz płacą podatki a poseł wcale nie ukrywa, że woli to robić poza granicami bo są niższe? Która prawdę wolisz- tę wykreowaną na potrzeby posła czy prawdę obiektywną?
Łatwiej uwierzyć posłowi niż byłej, opuszczonej wraz z dziećmi żonie- wyznajesz nimb nieomylnej wadzy czy gadającej w telewizorze głowy?
Następnym razem weź poprawkę na długowieczność zostawianych w sieci internet śladów bo kiedyś ten wpis być może przeczytają Twoje prawnuki a wtedy posel juz poslem raczej nie bedzie i Bóg jeden wie co wyryją mu kiedyś na katafalku.


Znaczy się, że te 15 tys które co miesiąc pobiera z kancelarii sejmu na swoje biuro to nie kasa? Że otrzymywane dotacje w wysokości paruset tysięcy na swoje różne przedsięwzięcia z budżetu państwa i gminy to nie kasa? To czym są te pieniądze jeżeli nie kasą? Jaką "całą resztę" masz na myśli-przedsiębiorców i pracowników najemnych którzy tu i teraz płacą podatki a poseł wcale nie ukrywa, że woli to robić poza granicami bo są niższe? Która prawdę wolisz- tę wykreowaną na potrzeby posła czy prawdę obiektywn... rozwiń
Avatar
Gość / 19 kwietnia 2008 o 11:27
0
palikot taki cudny - poczytaj chłopcze o prywatyzacji i dziwnym wypływie kasy z polmosu, o procesach z żonką - o ukrywaniu majątku, porównaj obietnice finansowania wielu rzeczy z własnej asy a teraz jak to wygląda w praktyce i spójrz na dotacje z miasta i sejmiku na powiazane z nim fundacje i stowarzyszenia

Powiem tak nie interesują mnie sprawy rozwodowe Palikota, szczególnie że adwokatem żony jest Giertych.

Rak napisał:
Ty, rozumiem, że też masz dość "zaangażowania" posła w sprawy lubelszczyzny ale my nie jesteśmy ani ślepi ani głusi więc wyciśnij CapsLock to będzie przyjemniej czytać Twoje "poślane" sarkazmy.


Nie wiem o co ci chodzi. Koleś pisze prawdę. Jedyny poseł który nie uprawia polityki dla kasy, bo ma jej wystarczająco. Nie tak jak całą reszta...


Nie wiem o co ci chodzi. Koleś pisze prawdę. Jedyny poseł który nie uprawia polityki dla kasy, bo ma jej wystarczająco. Nie tak jak całą reszta... rozwiń
Avatar
KK / 19 kwietnia 2008 o 11:13
0
ALE MI NOWINA żE TU NIC NIE BęDZIE,CI NIEUDOLNI POSłOWIE Z PO,PIS,SLD,PSL TO POWINNI KLUB ZAłOżYć O NAZWIE MIERNOTY LUBELSKIE ,A PRAWDA JEST TAKA żE SIę DORWALI DO KORYTA I W DU..IE MAJą LUBLIN I WOJEWóDZTWO,
Avatar
Rak / 18 kwietnia 2008 o 18:04
0
r3f45t325t54 napisał:
FAKTY SĄ TAKIE,ŻE LUBLIN I LUBELSKIE TO WIEŚ NIE OBRAŻAJĄC WSI!!!DNO DO KWADRATU, WYPRZEDZIŁY NAS DAWNO: PODKARPACIE, PODLASKIE I ŚWIĘTOKRZYSKIE, KTÓRE PARĘ LAT TEMU BYŁY NA TAKIM POZOMIE JAK MY ALE TAM SĄ POLITYCY=MANEGEROWIE, KTÓRZY COŚ ROBIĄ DLA STLOLIICY WOJEWÓDZTWA I REGIONU U NAS NIC: ANI EURODUPOPARLAMENTARZYŚCI ANI WATAHA WYBRANA Z LUBELSKIEGO NA WIEJSKĄ ANI WŁADZE MIASTA..ŻENADA NA CAŁEJ LINI!!! O KONKUROWANIU Z NAJBADZIEJ ROZWIJĄCJYMI SIĘ ROEGIONAMI TO NAWET NIE WSPOMNE BO TO LATA ŚWIETLNE!!!ŻAL SERCE ŚCISKA,ŻE CZŁOWIEK MIESZKA W TAK BEZNADZIEJNYM REGIONIE POLSKI!!!WIEM MOŻNA WYJECHAĆ...I CHYBA TRZEBA O TYM POMYŚLEĆ NA POWĄŻNIE!!!



Ty, rozumiem, że też masz dość "zaangażowania" posła w sprawy lubelszczyzny ale my nie jesteśmy ani ślepi ani głusi więc wyciśnij CapsLock to będzie przyjemniej czytać Twoje "poślane" sarkazmy.



Ty, rozumiem, że też masz dość "zaangażowania" posła w sprawy lubelszczyzny ale my nie jesteśmy ani ślepi ani głusi więc wyciśnij CapsLock to będzie przyjemniej czytać Twoje "poślane" sarkazmy. rozwiń
Avatar
Lustro / 18 kwietnia 2008 o 17:57
0
observer napisał:
Skoro nawet stolica oceniana jest miernie w przygotowaniach, to czego można spodziewać się po Lubelszczyźnie, zapomnianej, PIS-owskiej, nielubianej przez "zachód" naszego ukochanego kraju. Nie ma w polityce wschodu ludzi aktywnych, potrafiących i chcących cokolwiek załatwić - świadczy to o jednym. Siedzieć na stołku aby brać kasę. A robota - niech "tamci" zrobią...


"Nie ma w polityce wschodu ludzi aktywnych, potrafiących i chcących cokolwiek załatwić"
Są, są, są i to tak zajęci aktywnością,ze pozapominali o lustracji - ale już po krzyku-zostaną powołani ponownie;)

Od 1989 roku każda kolejna ekipa jest o głowę lepsza od poprzedniej w ... spowalnianiu.
Wieść niesie, że zaczeli im płacić stawkami akordowymi za niedorozwój więc w pocie czoła przekraczają normy wypracowane przez poprzedników.


"Nie ma w polityce wschodu ludzi aktywnych, potrafiących i chcących cokolwiek załatwić"
Są, są, są i to tak zajęci aktywnością,ze pozapominali o lustracji - ale już po krzyku-zostaną powołani ponownie;)

Od 1989 roku każda kolejna ekipa jest o głowę lepsza od poprzedniej w ... spowalnianiu.
Wieść niesie, że zaczeli im płacić stawkami akordowymi za niedorozwój więc w pocie czoła przekraczają normy wypracowane przez poprzedników. rozwiń
Avatar
~Marcin~ / 18 kwietnia 2008 o 13:24
0
Lubelak napisał:
Oj kolego kolego, ty sam uważasz się za kogoś lepszego od nas bo masz rodzinę na UJ ??? Skąd ty się urwałeś bo na pewno nie z choinki. Widać w Tobie tkwią jakieś kompleksy, bo wiele osób straciło podczas wojny bliskich (niekoniecznie szanowanych wykładowców), ale na pewno nie podkreślają tego tak jak ty. A co do mieszkańców lubelszczyzny, to tak jak w każdym rejonie Polski znajdziesz ludzi inteligentnych i leniwych, więc nie uogólniaj. I jeszcze jedno, chcesz, żeby cię traktować jak poważnego, inteligentnego obywatela Krakowa z tymczasowym zameldowaniem w Lublinie, a dałeś się tak łatwo wyprowadzić z równowagi, że sam zacząłeś rzucać epitetami - heh ładnie ładnie. Pozdrowienia od wszystkich Lubelaków.

Nie obrażaj sie nie miałem na myśli wszystkich z Lublina. Pozdrowienia od lajkoników.

Nie obrażaj sie nie miałem na myśli wszystkich z Lublina. Pozdrowienia od lajkoników. rozwiń
Avatar
Lubelak / 18 kwietnia 2008 o 13:08
0
~Marcin~ napisał:
No właśnie miałem na myśli takich jak ty, zapomniałem dodać zakompleksionych Lubelaków. Co do miejsca mojego pochodzenia to uściślę , nie jestem ani z pomorza czy śląska tylko rodzina pokoleniowa z Krakowa. Mój dziadek znalazł się wśród kadry profesorskiej UJ zamordowanej przez gestapo w czasie wojny. Za komuny moja rodzina cierpiała represje ze strony komuchów. Jak byś studiował w Krakowie na AGH cz UJ to na pewno ktoś mi bliski byłby twoim wykładowcą więc nie nazywaj mnie miernotą miernoto jedna. O sobie nie będę pisał bo nie wypada.


Oj kolego kolego, ty sam uważasz się za kogoś lepszego od nas bo masz rodzinę na UJ ??? Skąd ty się urwałeś bo na pewno nie z choinki. Widać w Tobie tkwią jakieś kompleksy, bo wiele osób straciło podczas wojny bliskich (niekoniecznie szanowanych wykładowców), ale na pewno nie podkreślają tego tak jak ty. A co do mieszkańców lubelszczyzny, to tak jak w każdym rejonie Polski znajdziesz ludzi inteligentnych i leniwych, więc nie uogólniaj. I jeszcze jedno, chcesz, żeby cię traktować jak poważnego, inteligentnego obywatela Krakowa z tymczasowym zameldowaniem w Lublinie, a dałeś się tak łatwo wyprowadzić z równowagi, że sam zacząłeś rzucać epitetami - heh ładnie ładnie. Pozdrowienia od wszystkich Lubelaków.


Oj kolego kolego, ty sam uważasz się za kogoś lepszego od nas bo masz rodzinę na UJ ??? Skąd ty się urwałeś bo na pewno nie z choinki. Widać w Tobie tkwią jakieś kompleksy, bo wiele osób straciło podczas wojny bliskich (niekoniecznie szanowanych wykładowców), ale na pewno nie podkreślają tego tak jak ty. A co do mieszkańców lubelszczyzny, to tak jak w każdym rejonie Polski znajdziesz ludzi inteligentnych i leniwych, więc nie uogólniaj. I jeszcze jedno, chcesz, żeby cię traktować jak poważnego, inteligentnego obywa... rozwiń
Avatar
lin / 18 kwietnia 2008 o 12:29
0
palikot taki cudny - poczytaj chłopcze o prywatyzacji i dziwnym wypływie kasy z polmosu, o procesach z żonką - o ukrywaniu majątku, porównaj obietnice finansowania wielu rzeczy z własnej asy a teraz jak to wygląda w praktyce i spójrz na dotacje z miasta i sejmiku na powiazane z nim fundacje i stowarzyszenia
Avatar
~Marcin~ / 18 kwietnia 2008 o 11:35
0
No właśnie miałem na myśli takich jak ty, zapomniałem dodać zakompleksionych Lubelaków. Co do miejsca mojego pochodzenia to uściślę , nie jestem ani z pomorza czy śląska tylko rodzina pokoleniowa z Krakowa. Mój dziadek znalazł się wśród kadry profesorskiej UJ zamordowanej przez gestapo w czasie wojny. Za komuny moja rodzina cierpiała represje ze strony komuchów. Jak byś studiował w Krakowie na AGH cz UJ to na pewno ktoś mi bliski byłby twoim wykładowcą więc nie nazywaj mnie miernotą miernoto jedna. O sobie nie będę pisał bo nie wypada.
Avatar
Gość / 19 kwietnia 2008 o 20:36
0
Lustro napisał:
Znaczy się, że te 15 tys które co miesiąc pobiera z kancelarii sejmu na swoje biuro to nie kasa? Że otrzymywane dotacje w wysokości paruset tysięcy na swoje różne przedsięwzięcia z budżetu państwa i gminy to nie kasa? To czym są te pieniądze jeżeli nie kasą? Jaką "całą resztę" masz na myśli-przedsiębiorców i pracowników najemnych którzy tu i teraz płacą podatki a poseł wcale nie ukrywa, że woli to robić poza granicami bo są niższe? Która prawdę wolisz- tę wykreowaną na potrzeby posła czy prawdę obiektywną?
Łatwiej uwierzyć posłowi niż byłej, opuszczonej wraz z dziećmi żonie- wyznajesz nimb nieomylnej wadzy czy gadającej w telewizorze głowy?
Następnym razem weź poprawkę na długowieczność zostawianych w sieci internet śladów bo kiedyś ten wpis być może przeczytają Twoje prawnuki a wtedy posel juz poslem raczej nie bedzie i Bóg jeden wie co wyryją mu kiedyś na katafalku.[/quote]
[quote]Art. 107.
1. W zakresie określonym ustawą poseł nie może prowadzić działalności gospodarczej z osiąganiem korzyści z majątku Skarbu Państwa lub samorządu terytorialnego ani nabywać tego majątku.
2. Za naruszenie zakazów, o których mowa w ust. 1, poseł, uchwałą Sejmu podjętą na wniosek Marszałka Sejmu, może być pociągnięty do odpowiedzialności przed Trybunałem Stanu, który orzeka w przedmiocie pozbawienia mandatu.

To chyba mówi samo za siebie.

To chyba mówi samo za siebie. rozwiń
Avatar
Lustro / 19 kwietnia 2008 o 18:37
0
Gość napisał:
Powiem tak nie interesują mnie sprawy rozwodowe Palikota, szczególnie że adwokatem żony jest Giertych.



Nie wiem o co ci chodzi. Koleś pisze prawdę. Jedyny poseł który nie uprawia polityki dla kasy, bo ma jej wystarczająco. Nie tak jak całą reszta...


Znaczy się, że te 15 tys które co miesiąc pobiera z kancelarii sejmu na swoje biuro to nie kasa? Że otrzymywane dotacje w wysokości paruset tysięcy na swoje różne przedsięwzięcia z budżetu państwa i gminy to nie kasa? To czym są te pieniądze jeżeli nie kasą? Jaką "całą resztę" masz na myśli-przedsiębiorców i pracowników najemnych którzy tu i teraz płacą podatki a poseł wcale nie ukrywa, że woli to robić poza granicami bo są niższe? Która prawdę wolisz- tę wykreowaną na potrzeby posła czy prawdę obiektywną?
Łatwiej uwierzyć posłowi niż byłej, opuszczonej wraz z dziećmi żonie- wyznajesz nimb nieomylnej wadzy czy gadającej w telewizorze głowy?
Następnym razem weź poprawkę na długowieczność zostawianych w sieci internet śladów bo kiedyś ten wpis być może przeczytają Twoje prawnuki a wtedy posel juz poslem raczej nie bedzie i Bóg jeden wie co wyryją mu kiedyś na katafalku.


Znaczy się, że te 15 tys które co miesiąc pobiera z kancelarii sejmu na swoje biuro to nie kasa? Że otrzymywane dotacje w wysokości paruset tysięcy na swoje różne przedsięwzięcia z budżetu państwa i gminy to nie kasa? To czym są te pieniądze jeżeli nie kasą? Jaką "całą resztę" masz na myśli-przedsiębiorców i pracowników najemnych którzy tu i teraz płacą podatki a poseł wcale nie ukrywa, że woli to robić poza granicami bo są niższe? Która prawdę wolisz- tę wykreowaną na potrzeby posła czy prawdę obiektywn... rozwiń
Avatar
Gość / 19 kwietnia 2008 o 11:27
0
palikot taki cudny - poczytaj chłopcze o prywatyzacji i dziwnym wypływie kasy z polmosu, o procesach z żonką - o ukrywaniu majątku, porównaj obietnice finansowania wielu rzeczy z własnej asy a teraz jak to wygląda w praktyce i spójrz na dotacje z miasta i sejmiku na powiazane z nim fundacje i stowarzyszenia

Powiem tak nie interesują mnie sprawy rozwodowe Palikota, szczególnie że adwokatem żony jest Giertych.

Rak napisał:
Ty, rozumiem, że też masz dość "zaangażowania" posła w sprawy lubelszczyzny ale my nie jesteśmy ani ślepi ani głusi więc wyciśnij CapsLock to będzie przyjemniej czytać Twoje "poślane" sarkazmy.


Nie wiem o co ci chodzi. Koleś pisze prawdę. Jedyny poseł który nie uprawia polityki dla kasy, bo ma jej wystarczająco. Nie tak jak całą reszta...


Nie wiem o co ci chodzi. Koleś pisze prawdę. Jedyny poseł który nie uprawia polityki dla kasy, bo ma jej wystarczająco. Nie tak jak całą reszta... rozwiń
Avatar
KK / 19 kwietnia 2008 o 11:13
0
ALE MI NOWINA żE TU NIC NIE BęDZIE,CI NIEUDOLNI POSłOWIE Z PO,PIS,SLD,PSL TO POWINNI KLUB ZAłOżYć O NAZWIE MIERNOTY LUBELSKIE ,A PRAWDA JEST TAKA żE SIę DORWALI DO KORYTA I W DU..IE MAJą LUBLIN I WOJEWóDZTWO,
Avatar
Rak / 18 kwietnia 2008 o 18:04
0
r3f45t325t54 napisał:
FAKTY SĄ TAKIE,ŻE LUBLIN I LUBELSKIE TO WIEŚ NIE OBRAŻAJĄC WSI!!!DNO DO KWADRATU, WYPRZEDZIŁY NAS DAWNO: PODKARPACIE, PODLASKIE I ŚWIĘTOKRZYSKIE, KTÓRE PARĘ LAT TEMU BYŁY NA TAKIM POZOMIE JAK MY ALE TAM SĄ POLITYCY=MANEGEROWIE, KTÓRZY COŚ ROBIĄ DLA STLOLIICY WOJEWÓDZTWA I REGIONU U NAS NIC: ANI EURODUPOPARLAMENTARZYŚCI ANI WATAHA WYBRANA Z LUBELSKIEGO NA WIEJSKĄ ANI WŁADZE MIASTA..ŻENADA NA CAŁEJ LINI!!! O KONKUROWANIU Z NAJBADZIEJ ROZWIJĄCJYMI SIĘ ROEGIONAMI TO NAWET NIE WSPOMNE BO TO LATA ŚWIETLNE!!!ŻAL SERCE ŚCISKA,ŻE CZŁOWIEK MIESZKA W TAK BEZNADZIEJNYM REGIONIE POLSKI!!!WIEM MOŻNA WYJECHAĆ...I CHYBA TRZEBA O TYM POMYŚLEĆ NA POWĄŻNIE!!!



Ty, rozumiem, że też masz dość "zaangażowania" posła w sprawy lubelszczyzny ale my nie jesteśmy ani ślepi ani głusi więc wyciśnij CapsLock to będzie przyjemniej czytać Twoje "poślane" sarkazmy.



Ty, rozumiem, że też masz dość "zaangażowania" posła w sprawy lubelszczyzny ale my nie jesteśmy ani ślepi ani głusi więc wyciśnij CapsLock to będzie przyjemniej czytać Twoje "poślane" sarkazmy. rozwiń
Avatar
Lustro / 18 kwietnia 2008 o 17:57
0
observer napisał:
Skoro nawet stolica oceniana jest miernie w przygotowaniach, to czego można spodziewać się po Lubelszczyźnie, zapomnianej, PIS-owskiej, nielubianej przez "zachód" naszego ukochanego kraju. Nie ma w polityce wschodu ludzi aktywnych, potrafiących i chcących cokolwiek załatwić - świadczy to o jednym. Siedzieć na stołku aby brać kasę. A robota - niech "tamci" zrobią...


"Nie ma w polityce wschodu ludzi aktywnych, potrafiących i chcących cokolwiek załatwić"
Są, są, są i to tak zajęci aktywnością,ze pozapominali o lustracji - ale już po krzyku-zostaną powołani ponownie;)

Od 1989 roku każda kolejna ekipa jest o głowę lepsza od poprzedniej w ... spowalnianiu.
Wieść niesie, że zaczeli im płacić stawkami akordowymi za niedorozwój więc w pocie czoła przekraczają normy wypracowane przez poprzedników.


"Nie ma w polityce wschodu ludzi aktywnych, potrafiących i chcących cokolwiek załatwić"
Są, są, są i to tak zajęci aktywnością,ze pozapominali o lustracji - ale już po krzyku-zostaną powołani ponownie;)

Od 1989 roku każda kolejna ekipa jest o głowę lepsza od poprzedniej w ... spowalnianiu.
Wieść niesie, że zaczeli im płacić stawkami akordowymi za niedorozwój więc w pocie czoła przekraczają normy wypracowane przez poprzedników. rozwiń
Avatar
~Marcin~ / 18 kwietnia 2008 o 13:24
0
Lubelak napisał:
Oj kolego kolego, ty sam uważasz się za kogoś lepszego od nas bo masz rodzinę na UJ ??? Skąd ty się urwałeś bo na pewno nie z choinki. Widać w Tobie tkwią jakieś kompleksy, bo wiele osób straciło podczas wojny bliskich (niekoniecznie szanowanych wykładowców), ale na pewno nie podkreślają tego tak jak ty. A co do mieszkańców lubelszczyzny, to tak jak w każdym rejonie Polski znajdziesz ludzi inteligentnych i leniwych, więc nie uogólniaj. I jeszcze jedno, chcesz, żeby cię traktować jak poważnego, inteligentnego obywatela Krakowa z tymczasowym zameldowaniem w Lublinie, a dałeś się tak łatwo wyprowadzić z równowagi, że sam zacząłeś rzucać epitetami - heh ładnie ładnie. Pozdrowienia od wszystkich Lubelaków.

Nie obrażaj sie nie miałem na myśli wszystkich z Lublina. Pozdrowienia od lajkoników.

Nie obrażaj sie nie miałem na myśli wszystkich z Lublina. Pozdrowienia od lajkoników. rozwiń
Avatar
Lubelak / 18 kwietnia 2008 o 13:08
0
~Marcin~ napisał:
No właśnie miałem na myśli takich jak ty, zapomniałem dodać zakompleksionych Lubelaków. Co do miejsca mojego pochodzenia to uściślę , nie jestem ani z pomorza czy śląska tylko rodzina pokoleniowa z Krakowa. Mój dziadek znalazł się wśród kadry profesorskiej UJ zamordowanej przez gestapo w czasie wojny. Za komuny moja rodzina cierpiała represje ze strony komuchów. Jak byś studiował w Krakowie na AGH cz UJ to na pewno ktoś mi bliski byłby twoim wykładowcą więc nie nazywaj mnie miernotą miernoto jedna. O sobie nie będę pisał bo nie wypada.


Oj kolego kolego, ty sam uważasz się za kogoś lepszego od nas bo masz rodzinę na UJ ??? Skąd ty się urwałeś bo na pewno nie z choinki. Widać w Tobie tkwią jakieś kompleksy, bo wiele osób straciło podczas wojny bliskich (niekoniecznie szanowanych wykładowców), ale na pewno nie podkreślają tego tak jak ty. A co do mieszkańców lubelszczyzny, to tak jak w każdym rejonie Polski znajdziesz ludzi inteligentnych i leniwych, więc nie uogólniaj. I jeszcze jedno, chcesz, żeby cię traktować jak poważnego, inteligentnego obywatela Krakowa z tymczasowym zameldowaniem w Lublinie, a dałeś się tak łatwo wyprowadzić z równowagi, że sam zacząłeś rzucać epitetami - heh ładnie ładnie. Pozdrowienia od wszystkich Lubelaków.


Oj kolego kolego, ty sam uważasz się za kogoś lepszego od nas bo masz rodzinę na UJ ??? Skąd ty się urwałeś bo na pewno nie z choinki. Widać w Tobie tkwią jakieś kompleksy, bo wiele osób straciło podczas wojny bliskich (niekoniecznie szanowanych wykładowców), ale na pewno nie podkreślają tego tak jak ty. A co do mieszkańców lubelszczyzny, to tak jak w każdym rejonie Polski znajdziesz ludzi inteligentnych i leniwych, więc nie uogólniaj. I jeszcze jedno, chcesz, żeby cię traktować jak poważnego, inteligentnego obywa... rozwiń
Avatar
lin / 18 kwietnia 2008 o 12:29
0
palikot taki cudny - poczytaj chłopcze o prywatyzacji i dziwnym wypływie kasy z polmosu, o procesach z żonką - o ukrywaniu majątku, porównaj obietnice finansowania wielu rzeczy z własnej asy a teraz jak to wygląda w praktyce i spójrz na dotacje z miasta i sejmiku na powiazane z nim fundacje i stowarzyszenia
Avatar
~Marcin~ / 18 kwietnia 2008 o 11:35
0
No właśnie miałem na myśli takich jak ty, zapomniałem dodać zakompleksionych Lubelaków. Co do miejsca mojego pochodzenia to uściślę , nie jestem ani z pomorza czy śląska tylko rodzina pokoleniowa z Krakowa. Mój dziadek znalazł się wśród kadry profesorskiej UJ zamordowanej przez gestapo w czasie wojny. Za komuny moja rodzina cierpiała represje ze strony komuchów. Jak byś studiował w Krakowie na AGH cz UJ to na pewno ktoś mi bliski byłby twoim wykładowcą więc nie nazywaj mnie miernotą miernoto jedna. O sobie nie będę pisał bo nie wypada.
Zobacz wszystkie komentarze 17

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Stal Kraśnik kontra Wisła Sandomierz, czyli wyjątkowy mecz dla trenera

Stal Kraśnik kontra Wisła Sandomierz, czyli wyjątkowy mecz dla trenera 2 0

W niedzielę o godz. 16 Stal Kraśnik zmierzy się u siebie z Wisłą Sandomierz, czyli byłym klubem trenera Jarosława Pacholarza. Gospodarze będą próbowali się podnieść po bardzo słabym występie w Sieniawie, gdzie dostali aż pięć bramek.

Ksiądz Jan Stryczek rezygnuje po oskarżeniach o mobbing
film

Ksiądz Jan Stryczek rezygnuje po oskarżeniach o mobbing 0 1

Po oskarżeniach o mobbing ksiądz Jan Stryczek chce wycofać się z działalności Stowarzyszenia „Wiosna”. Sprawą ma zająć się prokuratura.

Kandydat na prezydenta Chełma chwali się, że „ma przełożenie na Warszawę” [zdjęcia]
galeria

Kandydat na prezydenta Chełma chwali się, że „ma przełożenie na Warszawę” [zdjęcia] 2 2

Piątkowa regionalna konwencja Prawa i Sprawiedliwości była wiecem poparcia dla Jakuba Banaszka, kandydata na prezydenta Chełma.

TBV Start Lublin zagra w finale Browar Kociewski Cup

TBV Start Lublin zagra w finale Browar Kociewski Cup 0 0

Przed tygodniem triumf na turnieju we Włocławku, a teraz dobra gra w Starogardzie Gdańskim. W piątek TBV Start rozbił w meczu półfinałowym Trefla Sopot aż 96:60. W sobotę o godz. 18.30 lublinianie zagrają w finale z gospodarzami zawodów – Polpharmą.

Mieszkaniec Lublina chciał poćwiczyć sterowanie paralotnią na ziemi. Nagle wiatr poderwał go do góry

Mieszkaniec Lublina chciał poćwiczyć sterowanie paralotnią na ziemi. Nagle wiatr poderwał go do góry 5 1

Obrażeniami ciała zakończyła się próba nauki sterowania paralotnią dla 46-letniego mieszkańca Lublina.

Jubileusz 65-lecia Zespołu Pieśni i Tańca "Powiśle"
28 września 2018, 0:00

Jubileusz 65-lecia Zespołu Pieśni i Tańca "Powiśle" 0 0

W tym roku puławski Zespół Pieśni i Tańca Powiśle obchodzi wyjątkowy jubileusz 65-lecia istnienia. Z tej okazji w dniach 28-30 września w Puławach będzie okazja do wspólnego świętowania - nie zabraknie koncertów i dodatkowych atrakcji.

Wokalista z Lublina walczy w The Voice of Poland. Wybrała go Markowska [wideo]
film

Wokalista z Lublina walczy w The Voice of Poland. Wybrała go Markowska [wideo] 9 1

Tomek Jasiński z Lublina bierze udział w telewizyjnym programie The Voice of Poland. Po swoim występie dostał owacje na stojąco i dołączył do zespołu Patrycji Markowskiej.

"Wieś w XX wieku". Międzynarodowa konferencja w IPN w Lublinie
26 września 2018, 0:00

"Wieś w XX wieku". Międzynarodowa konferencja w IPN w Lublinie 1 0

Co Gdzie Kiedy. W dniach 26-28 września w siedzibie Oddziału Instytutu Pamięci Narodowej w Lublinie (ul. Wodopojna 2) odbędzie się międzynarodowa konferencja naukowa Wieś w XX wieku. Wybrane problemy polityczne, społeczne, gospodarcze i kultura.

"Żyje i przeszczep się udał". Tak pani Ewa z Góry Puławskiej pomogła 26-letniemu Włochowi

"Żyje i przeszczep się udał". Tak pani Ewa z Góry Puławskiej pomogła 26-letniemu Włochowi 43 1

Rozmowa z Ewą Olszowy z Góry Puławskiej, dawcą komórek macierzystych szpiku.

Komunikacja miejska w Lublinie powinna być prywatna? Pomysł kandydatów

Komunikacja miejska w Lublinie powinna być prywatna? Pomysł kandydatów 45 23

Zmiany w działaniu komunikacji miejskiej w Lublinie zaproponowali w piątek działacze komitetu wyborczego „Kukiz, Wolność, Lubelscy Patrioci i Ruchy Miejskie”. Krytykowali też władze MPK.

Znany w Chełmie zabytek czekał na remont od międzywojnia

Znany w Chełmie zabytek czekał na remont od międzywojnia 1 0

Kaplica rodziny Bielskich na zabytkowym cmentarzu parafialnym przy ul. Lwowskiej w Chełmie doczekała się remontu. Miejscowi miłośnicy zabytków upominali się o to już w latach międzywojennych.

Wernisaż wystawy "Projektowanie Wszędzie" W Centrum Spotkania Kultur
28 września 2018, 17:00

Wernisaż wystawy "Projektowanie Wszędzie" W Centrum Spotkania Kultur 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 28 września o godz. 18 w Centrum Spotkania Kultur odbędzie się wernisaż wystawy Projektowanie wszędzie.

Radny PiS chce współpracy ze Smoleńskiem

Radny PiS chce współpracy ze Smoleńskiem 16 31

Czy rosyjski Smoleńsk zostanie nowym miastem partnerskim Puław? O tym, że to przyniesie nam wiele korzyści przekonuje radny PiS Ignacy Czeżyk.

Ignacy Daszyński i Maciej Rataj. Dwaj marszałkowie Sejmu, nowi kawalerowie Orderu Orła Białego
Historia

Ignacy Daszyński i Maciej Rataj. Dwaj marszałkowie Sejmu, nowi kawalerowie Orderu Orła Białego 0 0

Choć polityczne i życiowe drogi wybitnych polityków, marszałków Sejmu, Ignacego Daszyńskiego i Macieja Rataja, właśnie odznaczonych pośmiertnie najwyższym polskim odznaczeniem - Orderem Orła Białego - układały się różnie, to jednak miały pewne punkty wspólne

Wandzin: Wypadek na drodze krajowej nr 19

Wandzin: Wypadek na drodze krajowej nr 19 4 0

Do wypadku doszło około godz. 7.35 w Wandzinie na drodze krajowej nr 19 między Lublinem a Lubartowem.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!