Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

4 września 2008 r.
17:43
Edytuj ten wpis

Kowala: Konflikt w szkole trwa, ale dzieci wróciły do ławek

0 8 A A

Krzyki, pretensje i żale - emocji na środowym spotkaniu rodziców z kuratorem oświaty nie brakowało.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Kurator apelował, by rodzice wysłali dzieci do szkoły. I od czwartku mają lekcje w starej szkole z emerytowanymi nauczycielami.

W czwartek wizytator lubelskiego Kuratorium Oświaty sprawdzał, czy dzieci z klas 4-6 w Kowali dopełniają obowiązku szkolnego. Okazało się, że rodzice przyszli z dziećmi na lekcje, ale do starej szkoły. Zajęcia poprowadzili emerytowani nauczyciele, m.in. z języka polskiego, matematyki i przyrody. Nauczyciele deklarują, że są w stanie tak uczyć nawet przez miesiąc.

Konflikt w Kowali trwa od kilku dni. W ubiegły piątek - trzy dni przed pierwszym dzwonkiem - radni Poniatowej przegłosowali uchwałę o przekształceniu szkoły podstawowej w Kowali w filię szkoły w Kraczewicach tylko z klasami 1-3. Starsze dzieci miały dojeżdżać do Kraczewic. Na to zgodziło się Ministerstwo Edukacji.

Rodzice są jednak przeciwni dowożeniu dzieci do Kraczewic. Od początku roku szkolnego nie posyłali ich do szkoły. We wtorek poprosili o mediację kuratora oświaty. W środę po południu kurator przybył do Kowali i apelował do rodziców, by do czasu rozwiązania sporu zapewnili dzieciom edukację.

- Uchwałę Rady Gminy może uchylić tylko wojewoda - tłumaczył rodzicom Krzysztof Babisz, lubelski kurator oświaty. - W tym konflikcie nie znajdziemy złotego środka, ktoś musi ustąpić. Zależy mi na tym, żeby dzieci chodziły do szkoły. Deklarowaliście, że będą się uczyły, ale tak nie jest. Dzieci przychodzą na 15 minut do szkoły rano, pograją w piłkę i idą do domów. Jeśli nie pobierają nauki, to taka sytuacja podlega surowej karze.

- Kurator nas straszy, a miał mediować. Jest stronniczy! - przerywały mu okrzyki rodziców.

Babisz zapewnił, że oglądał obie szkoły i lepsze warunki dzieci będą miały w Kraczewicach. Te słowa zostały zagłuszone przez śmiech.

- W tym momencie w Kowali nie ma już klas 4-6 - nie ustępował kurator. - I nie oczekujcie ode mnie, że zmienię prawo.

- Nie puścimy naszych dzieci do innej szkoły! U nas nie ma narkotyków, a w mieście są - przekrzykiwali się rodzice. - Dlaczego to my mamy ustąpić? Jakie ustępstwa proponuje burmistrz?

- Możecie zapisać dzieci do miasta, do Poniatowej - mówiła Lilla Stefanek, burmistrz Poniatowej. To nie zadowoliło rodziców i do porozumienia nie doszło. Teraz mieszkańcy Kowali czekają na decyzję wojewody. Jedyne co udało się uzyskać, to powrót dzieci do szkoły. Choć niezupełnie legalny. Bo dzieci uczą emerytowani nauczyciele, którzy nie są nigdzie zatrudnieni.

Komentarze 8

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 13 września 2008 o 09:05
0
~gość~ napisał:
A kto Ci broni , wybuduj fabrykę i zatrudniaj ludzi - będziesz zwolniony z podatku . Ludziom dasz pracę i sam zarobisz .Przecież dziś są fabryki prywatne , a za państwowe jak wybudują to powiesz dziadu na forum , że komuna wybudowała i się bogaci . Ty się bogać a nie daj komunie zarobić - nierobie jeden

Te - austriak, nie bądż taki mądry a zarazem chamski! Dlaczego ty nie wybudowałeś fabryki i nie rozpocząłeś własnej działalności gospodarczej jak wróciłeś z Austrii? Lepiej było wylądować na intratnym stołku z-cy burmistrza i nic nie robić?
A może w końcu przyznasz się publicznie dlaczego musiałeś wracać do Polski?????????
Miałeś tam podobno ciepłe posadki za duże pieniądz i co - wykopali?????

Te - austriak, nie bądż taki mądry a zarazem chamski! Dlaczego ty nie wybudowałeś fabryki i nie rozpocząłeś własnej działalności gospodarczej jak wróciłeś z Austrii? Lepiej było wylądować na intratnym stołku z-cy burmistrza i nic nie robić?
A może w końcu przyznasz się publicznie dlaczego musiałeś wracać do Polski?????????
Miałeś tam podobno ciepłe posadki za duże pieniądz i co - wykopali????? rozwiń
Avatar
~gość~ / 11 września 2008 o 19:28
0
wzburzony poniatowianin napisał:
Dokładnie sie zgadzam ta Lilla to juz chciała przedszkole jedno zamykać! a tu tyle dzieci, jest i w jednym i w drugim przedszkolu! ta burmistrz to wogóle nie wie co gada! ciekawe jak te przedszkolaki by sie pomiesciły, po 40 w grupie by było!? i jakie te warunki dla przedszkolaków i praca dla przedszkolanki zz tyloma maluchami!? No ale durną Klubową remontują, a na szkołe nie ma kasy??????????????? Do domu z nia i z tym natchnionym straussem, co nasłucha sie muzyki i fruwa w chmurach, zamiast pomyśleć o przyziemnych sprawach!Juz chcą nastepny market stawiać w srodku miasta!Ty austriak, wzorem zachodu powinienes wiedzieć że takie rzeczy stawia się z dala od centrum!na uboczy miasta, jeżdzą potem te tiry pod te biedronki, nie biedronki, wyrobic sie nie mogą!, brak parkingów ciasno wszędzie i o wypadek nie trudno. Najpierw trzeba dostosować coś do czegoś, a nie powysprzedawać. Lepiej byście inwestora jakiegos ściągneli, by ludzie mieli pracę!

A kto Ci broni , wybuduj fabrykę i zatrudniaj ludzi - będziesz zwolniony z podatku . Ludziom dasz pracę i sam zarobisz .Przecież dziś są fabryki prywatne , a za państwowe jak wybudują to powiesz dziadu na forum , że komuna wybudowała i się bogaci . Ty się bogać a nie daj komunie zarobić - nierobie jeden

A kto Ci broni , wybuduj fabrykę i zatrudniaj ludzi - będziesz zwolniony z podatku . Ludziom dasz pracę i sam zarobisz .Przecież dziś są fabryki prywatne , a za państwowe jak wybudują to powiesz dziadu na forum , że komuna wybudowała i się bogaci . Ty się bogać a nie daj komunie zarobić - nierobie jeden rozwiń
Avatar
1818rgg / 9 września 2008 o 22:10
0
Co do tej ,,pani burmistrz" to ona dobrze sobie kombinuje. Zamyka szkoły... chce sprzedać OSP w Kowali ... także budynek przedszkola (obecnie znajduje się tam biblioteka)... . A remontuje np. Klubową... . Według mnie [color="#FF0000"]NIEDOUCZONĄ I PIJANĄ[/color] społecznością łatwiej się steruje ... łebska kobitka a przy tym żałosna ....
Avatar
poniatówka / 8 września 2008 o 21:21
0
Mysle ze szkola powinna zostac..zreszta szkola w kraczewicach wcale nie jest lepsza a co dopiero pani dyrektor szkoly w Kraczewicach..TRAGEDIA.strach tam dzieci posylac...tylko terror i krzyki...a jesli chodzi o panią burmistrz...to porażka.nie robi nic dla miasta...po co remont klubowej???nikt tam nie chodzi..oj przepraszam sa tam zebrania i imprezy miejscowych radnych i ludzi z kasą...tylko po to jest ta klubowa...nic tylko czekac do przyszlych wyborow...
Avatar
wzburzony poniatowianin / 5 września 2008 o 08:57
0
Jola napisał:
ta burmistrz zamyka szkołę oszczędza na edukacji dzieci(!!) a równocześnie prowadzi remont dyskoteki tzw. klubowej, bo na to wg. niej pieniądz muszą być. SKANDAL jakich mało

Dokładnie sie zgadzam ta Lilla to juz chciała przedszkole jedno zamykać! a tu tyle dzieci, jest i w jednym i w drugim przedszkolu! ta burmistrz to wogóle nie wie co gada! ciekawe jak te przedszkolaki by sie pomiesciły, po 40 w grupie by było!? i jakie te warunki dla przedszkolaków i praca dla przedszkolanki zz tyloma maluchami!? No ale durną Klubową remontują, a na szkołe nie ma kasy??????????????? Do domu z nia i z tym natchnionym straussem, co nasłucha sie muzyki i fruwa w chmurach, zamiast pomyśleć o przyziemnych sprawach!Juz chcą nastepny market stawiać w srodku miasta!Ty austriak, wzorem zachodu powinienes wiedzieć że takie rzeczy stawia się z dala od centrum!na uboczy miasta, jeżdzą potem te tiry pod te biedronki, nie biedronki, wyrobic sie nie mogą!, brak parkingów ciasno wszędzie i o wypadek nie trudno. Najpierw trzeba dostosować coś do czegoś, a nie powysprzedawać. Lepiej byście inwestora jakiegos ściągneli, by ludzie mieli pracę!

Dokładnie sie zgadzam ta Lilla to juz chciała przedszkole jedno zamykać! a tu tyle dzieci, jest i w jednym i w drugim przedszkolu! ta burmistrz to wogóle nie wie co gada! ciekawe jak te przedszkolaki by sie pomiesciły, po 40 w grupie by było!? i jakie te warunki dla przedszkolaków i praca dla przedszkolanki zz tyloma maluchami!? No ale durną Klubową remontują, a na szkołe nie ma kasy??????????????? Do domu z nia i z tym natchnionym straussem, co nasłucha sie muzyki i fruwa w chmurach, zamiast pomyśleć ... rozwiń
Avatar
Jola / 5 września 2008 o 08:43
0
ta burmistrz zamyka szkołę oszczędza na edukacji dzieci(!!) a równocześnie prowadzi remont dyskoteki tzw. klubowej, bo na to wg. niej pieniądz muszą być. SKANDAL jakich mało
Avatar
Gość / 4 września 2008 o 23:43
0
Burmistrz Poniatowej związany z PO, kurator z PO, wojewoda z koalicyjnego PSL. Sprawa jest już dawno przesądzona i na pewno wojewoda nie zmieni decyzji rady.
Avatar
kirk / 4 września 2008 o 22:33
0
K.Babisz mediatorem...?
To go zupełnie przerasta...................
Avatar
Gość / 13 września 2008 o 09:05
0
~gość~ napisał:
A kto Ci broni , wybuduj fabrykę i zatrudniaj ludzi - będziesz zwolniony z podatku . Ludziom dasz pracę i sam zarobisz .Przecież dziś są fabryki prywatne , a za państwowe jak wybudują to powiesz dziadu na forum , że komuna wybudowała i się bogaci . Ty się bogać a nie daj komunie zarobić - nierobie jeden

Te - austriak, nie bądż taki mądry a zarazem chamski! Dlaczego ty nie wybudowałeś fabryki i nie rozpocząłeś własnej działalności gospodarczej jak wróciłeś z Austrii? Lepiej było wylądować na intratnym stołku z-cy burmistrza i nic nie robić?
A może w końcu przyznasz się publicznie dlaczego musiałeś wracać do Polski?????????
Miałeś tam podobno ciepłe posadki za duże pieniądz i co - wykopali?????

Te - austriak, nie bądż taki mądry a zarazem chamski! Dlaczego ty nie wybudowałeś fabryki i nie rozpocząłeś własnej działalności gospodarczej jak wróciłeś z Austrii? Lepiej było wylądować na intratnym stołku z-cy burmistrza i nic nie robić?
A może w końcu przyznasz się publicznie dlaczego musiałeś wracać do Polski?????????
Miałeś tam podobno ciepłe posadki za duże pieniądz i co - wykopali????? rozwiń
Avatar
~gość~ / 11 września 2008 o 19:28
0
wzburzony poniatowianin napisał:
Dokładnie sie zgadzam ta Lilla to juz chciała przedszkole jedno zamykać! a tu tyle dzieci, jest i w jednym i w drugim przedszkolu! ta burmistrz to wogóle nie wie co gada! ciekawe jak te przedszkolaki by sie pomiesciły, po 40 w grupie by było!? i jakie te warunki dla przedszkolaków i praca dla przedszkolanki zz tyloma maluchami!? No ale durną Klubową remontują, a na szkołe nie ma kasy??????????????? Do domu z nia i z tym natchnionym straussem, co nasłucha sie muzyki i fruwa w chmurach, zamiast pomyśleć o przyziemnych sprawach!Juz chcą nastepny market stawiać w srodku miasta!Ty austriak, wzorem zachodu powinienes wiedzieć że takie rzeczy stawia się z dala od centrum!na uboczy miasta, jeżdzą potem te tiry pod te biedronki, nie biedronki, wyrobic sie nie mogą!, brak parkingów ciasno wszędzie i o wypadek nie trudno. Najpierw trzeba dostosować coś do czegoś, a nie powysprzedawać. Lepiej byście inwestora jakiegos ściągneli, by ludzie mieli pracę!

A kto Ci broni , wybuduj fabrykę i zatrudniaj ludzi - będziesz zwolniony z podatku . Ludziom dasz pracę i sam zarobisz .Przecież dziś są fabryki prywatne , a za państwowe jak wybudują to powiesz dziadu na forum , że komuna wybudowała i się bogaci . Ty się bogać a nie daj komunie zarobić - nierobie jeden

A kto Ci broni , wybuduj fabrykę i zatrudniaj ludzi - będziesz zwolniony z podatku . Ludziom dasz pracę i sam zarobisz .Przecież dziś są fabryki prywatne , a za państwowe jak wybudują to powiesz dziadu na forum , że komuna wybudowała i się bogaci . Ty się bogać a nie daj komunie zarobić - nierobie jeden rozwiń
Avatar
1818rgg / 9 września 2008 o 22:10
0
Co do tej ,,pani burmistrz" to ona dobrze sobie kombinuje. Zamyka szkoły... chce sprzedać OSP w Kowali ... także budynek przedszkola (obecnie znajduje się tam biblioteka)... . A remontuje np. Klubową... . Według mnie [color="#FF0000"]NIEDOUCZONĄ I PIJANĄ[/color] społecznością łatwiej się steruje ... łebska kobitka a przy tym żałosna ....
Avatar
poniatówka / 8 września 2008 o 21:21
0
Mysle ze szkola powinna zostac..zreszta szkola w kraczewicach wcale nie jest lepsza a co dopiero pani dyrektor szkoly w Kraczewicach..TRAGEDIA.strach tam dzieci posylac...tylko terror i krzyki...a jesli chodzi o panią burmistrz...to porażka.nie robi nic dla miasta...po co remont klubowej???nikt tam nie chodzi..oj przepraszam sa tam zebrania i imprezy miejscowych radnych i ludzi z kasą...tylko po to jest ta klubowa...nic tylko czekac do przyszlych wyborow...
Avatar
wzburzony poniatowianin / 5 września 2008 o 08:57
0
Jola napisał:
ta burmistrz zamyka szkołę oszczędza na edukacji dzieci(!!) a równocześnie prowadzi remont dyskoteki tzw. klubowej, bo na to wg. niej pieniądz muszą być. SKANDAL jakich mało

Dokładnie sie zgadzam ta Lilla to juz chciała przedszkole jedno zamykać! a tu tyle dzieci, jest i w jednym i w drugim przedszkolu! ta burmistrz to wogóle nie wie co gada! ciekawe jak te przedszkolaki by sie pomiesciły, po 40 w grupie by było!? i jakie te warunki dla przedszkolaków i praca dla przedszkolanki zz tyloma maluchami!? No ale durną Klubową remontują, a na szkołe nie ma kasy??????????????? Do domu z nia i z tym natchnionym straussem, co nasłucha sie muzyki i fruwa w chmurach, zamiast pomyśleć o przyziemnych sprawach!Juz chcą nastepny market stawiać w srodku miasta!Ty austriak, wzorem zachodu powinienes wiedzieć że takie rzeczy stawia się z dala od centrum!na uboczy miasta, jeżdzą potem te tiry pod te biedronki, nie biedronki, wyrobic sie nie mogą!, brak parkingów ciasno wszędzie i o wypadek nie trudno. Najpierw trzeba dostosować coś do czegoś, a nie powysprzedawać. Lepiej byście inwestora jakiegos ściągneli, by ludzie mieli pracę!

Dokładnie sie zgadzam ta Lilla to juz chciała przedszkole jedno zamykać! a tu tyle dzieci, jest i w jednym i w drugim przedszkolu! ta burmistrz to wogóle nie wie co gada! ciekawe jak te przedszkolaki by sie pomiesciły, po 40 w grupie by było!? i jakie te warunki dla przedszkolaków i praca dla przedszkolanki zz tyloma maluchami!? No ale durną Klubową remontują, a na szkołe nie ma kasy??????????????? Do domu z nia i z tym natchnionym straussem, co nasłucha sie muzyki i fruwa w chmurach, zamiast pomyśleć ... rozwiń
Avatar
Jola / 5 września 2008 o 08:43
0
ta burmistrz zamyka szkołę oszczędza na edukacji dzieci(!!) a równocześnie prowadzi remont dyskoteki tzw. klubowej, bo na to wg. niej pieniądz muszą być. SKANDAL jakich mało
Avatar
Gość / 4 września 2008 o 23:43
0
Burmistrz Poniatowej związany z PO, kurator z PO, wojewoda z koalicyjnego PSL. Sprawa jest już dawno przesądzona i na pewno wojewoda nie zmieni decyzji rady.
Avatar
kirk / 4 września 2008 o 22:33
0
K.Babisz mediatorem...?
To go zupełnie przerasta...................
Zobacz wszystkie komentarze 8

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

To będzie największa inwestycja w regionie w ciągu ostatnich lat. Tysiąc nowych etatów

To będzie największa inwestycja w regionie w ciągu ostatnich lat. Tysiąc nowych etatów 5 0

Tysiąc osób zatrudni w podlubelskich Niemcach firma pracująca dla przemysłu motoryzacyjnego. Swój zakład zamierza uruchomić w połowie przyszłego roku. Zaczęła już nabór pracowników, a docelowo może ich potrzebować nawet dwa tysiące. Kolejne setki miejsc pracy mają wkrótce powstać na terenie Lublina

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 13 listopada 2018 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 13 listopada 2018 roku 0 0

Port Lotniczy Lublin: Jesień na lotnisku gorsza niż przed rokiem

Port Lotniczy Lublin: Jesień na lotnisku gorsza niż przed rokiem 0 5

W październiku Port Lotniczy Lublin obsłużył 37,7 tys. pasażerów, czyli o prawie 5,4 tys. mniej niż w październiku zeszłego roku (spadek o 12,46 proc.).

Tragiczny cios na Arenie Lublin. Znaleźli martwego mężczyznę dwa dni po meczu

Tragiczny cios na Arenie Lublin. Znaleźli martwego mężczyznę dwa dni po meczu 50 3

Dożywocie grozi mężczyźnie, który w stadionowej toalecie uderzył pięścią w twarz innego kibica. Uderzony mężczyzna zmarł. Do sądu trafił właśnie akt oskarżenia przeciwko napastnikowi

Lubelski Rower Miejski w wersji elektrycznej? Pomysły aktywistów trafiły do prezydenta

Lubelski Rower Miejski w wersji elektrycznej? Pomysły aktywistów trafiły do prezydenta 0 7

Zagęszczenie sieci Lubelskiego Roweru Miejskiego i uzupełnienie jej o pojazdy elektryczne proponują działacze Porozumienia Rowerowego. Aktywiści przekazali prezydentowi swoje sugestie dotyczące tego, jak powinien być zorganizowany następny system publicznych rowerów mający zastąpić ten, który działa obecnie

Lublin: Mieszkańcy zablokują drogę w godzinach szczytu? Nie chcą objazdów przez ich ulice

Lublin: Mieszkańcy zablokują drogę w godzinach szczytu? Nie chcą objazdów przez ich ulice 1 19

Blokadą dróg grożą mieszkańcy ulic, przez które wyznaczono objazdy dla kierowców omijających przebudowywane skrzyżowanie ul. Diamentowej z Krochmalną. – Nikt nie nadzoruje tego objazdu – skarży się przewodnicząca rady dzielnicy. Demonstracje mają się odbywać na jezdni przez kilka dni w godzinach szczytu

Lublin: Szczęśliwy finał poszukiwań 75-latka

Lublin: Szczęśliwy finał poszukiwań 75-latka 68 0

Mężczyzna, który przebywał na leczeniu w szpitalu przy al. Kraśnickiej w Lublinie w niedzielę opuścił oddział. Udało się go znaleźć w poniedziałek.

Codziennie do Wisły trafiają ścieki. Nowa oczyszczalnia miała już ruszać, ale są opóźnienia

Codziennie do Wisły trafiają ścieki. Nowa oczyszczalnia miała już ruszać, ale są opóźnienia 11 1

Do Wisły codziennie płynie od 100 do 150 metrów sześciennych ścieków. Linia oczyszczania powinna ruszyć w listopadzie ale budowa ma blisko dwa miesiące opóźnienia – alarmuje przedsiębiorca. Będą kontrole

Stal Poniatowa – LKS Stróża 1:1. Pozostałe mecze lubelskiej klasy okręgowej

Stal Poniatowa – LKS Stróża 1:1. Pozostałe mecze lubelskiej klasy okręgowej 7 3

Mecz obserwowało ponad 400 kibiców. Tak duża frekwencja była spowodowana akcją charytatywną. Piłkarze zagrali dla chorej dziewczynki

Orion Niedrzwica – Granit Bychawa 2:0. Mają mistrza jesieni

Orion Niedrzwica – Granit Bychawa 2:0. Mają mistrza jesieni 0 5

Orion Niedrzwica wygrał najważniejsze spotkanie rundy jesiennej i zakończył tę część sezonu na pierwszym miejscu

"Nie zmieniajmy się!". Nagrody Ambasador Wschodu 2018 przyznane

"Nie zmieniajmy się!". Nagrody Ambasador Wschodu 2018 przyznane 1 1

Na gali wręczenia statuetek Ambasadorów Wschodu – dorocznych nagród przyznawanych przez magazyn „Kraina Bugu”, słowa „wschód” i „wschodni”, odmieniane przez wszystkie przypadki, padały wielokrotnie i tylko w najlepszym kontekście.

Sparta Rejowiec Fabryczny najlepsza na półmetku rozgrywek

Sparta Rejowiec Fabryczny najlepsza na półmetku rozgrywek 0 3

Na półmetku rywalizacji drużyna z Rejowca Fabrycznego przewodzi stawce ekip z trzema punktami przewagi nad drugim Bratem Siennica Nadolna

Lubelskie: Nowa galeria handlowa czeka na otwarcie

Lubelskie: Nowa galeria handlowa czeka na otwarcie 22 8

W środę w Biłgoraju otwarty zostanie jeden z największych kompleksów handlowych w mieście – Metro Park Biłgoraj.

NiXes - koncert w Radiu Lublin
23 listopada 2018, 19:00

NiXes - koncert w Radiu Lublin 3 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 23 listopada o godz. 19 na scenie Radia Lublin wystąpi grupa NiXes z Anią Rusowicz.

Puławy: Trwa festiwal Wszystkie Strony Świata [zdjęcia, wideo]
galeria
film

Puławy: Trwa festiwal Wszystkie Strony Świata [zdjęcia, wideo] 1 6

Występ Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Kaliskiej pod batutą Adama Klocka otworzył tegoroczny, dziewiąty już Puławski Festiwal Muzyczny "Wszystkie Strony Świata". Koncerty odbywają się w Sali Kongresowej Pałacu Czartoryskich oraz Restauracji Sybilla.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!