Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

20 czerwca 2008 r.
23:00
Edytuj ten wpis

Krasienin: Zmarła jedna z ofiar wypadku (wideo)

0 30 A A

Najpierw tir uderzył w samochód na parkingu, potem w kolejny. Zahaczył jeszcze o róg sklepu i mężczyznę, który z niego wychodził.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Co roku mamy tu z piętnaście wypadków - mówi mieszkanka Krasienina. - Kierowcy myślą, że jak jadą na Lublin, to mają na skrzyżowaniu pierwszeństwo
Tak pewnie myślał kierowca renaulta, który wczoraj około godz. 16 wjechał na skrzyżowanie.

To od niego zaczął się karambol. Auto nie zatrzymało się przez znakiem STOP. Uderzyło w bok wielkiej ciężarówki, która jechała z Garbowa. Dwóch mężczyzn z renaulta wypadło z pojazdu. W ciężkim stanie trafili do szpitali. Uszkodzony został również polonez, który ciągnęli na lawecie.

Kierowca ciężarówki stracił panowanie nad pojazdem. Wjechał na przeciwny pas, a potem na samochody zaparkowane przed sklepem GS. Uszkodził daewoo espero, w którym rodzice zostawili dziecko.



Samochód ma zniszczony tylko tył. Dziecko prawdopodobnie nie odniosło poważniejszych obrażeń. Na szczęście pusta była kia zaparkowana przed sklepem. Jej kierowca wszedł na chwilę do środka po wodę. TIR zmiażdżył jego samochód, który po odebraniu z salonu przejechał niecałe 500 km.

Mężczyzna wychodzący ze sklepu to kolejna ofiara wypadku. Trafił do szpitala z poważnymi obrażeniami głowy uderzony przez ciężarówkę. TIR oberwał jeszcze drzwi wejściowe do sklepu i pchając przed sobą kia w końcu zatrzymał się na budynku banku.

Mieszkańcy Krasienina są przerażeni. Miejsce koło sklepu i banku jest przez nich często odwiedzane. W czwartek o tej samej porze aż roiło się tam od gimnazjalistów, którzy kończyli rok szkolny.

- Tu trzeba wybudować rodno, które spowolni ruch albo zamontować światła - mówi mieszkający w okolicy Jerzy Kotowski. - To bardzo niebezpieczne skrzyżowanie. Oznaczenia, które są teraz jakoś nie rzucają się w oczy kierowcom, którzy jadą do Lublina.

Bo miejscowi wiedzą jak jechać. Wypadki powodują przyjezdni. Od środy dochodziło do nich codziennie. Najpierw, tak jak wczoraj, samochód uderzył w ciężarówkę, ale nikomu nic się nie stało. W czwartek do rowu wpadło bmw. Bez winy nie są też kierowcy, który jadą od Garbowa z zawrotną prędkością wjeżdżają w teren zabudowany.

- Pewnie ktoś uważa, że u nas jest za mało śmiertelnych wypadków - uważają mieszkańcy Krasienina. - Nawet stopni spowalniających ruch do tej pory nie zrobili.

W nocy, w jednym z lubelskich szpitali zmarł mężczyzna jadący renault. To 24-letni mieszkaniec Kraśnika, który jechał renaultem.
(er)

Komentarze 30

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ja / 14 listopada 2008 o 08:39
0
zrobić szybko rondo w Krasieninie ! ile jeszcze istnień ludzkich chcecie mieć na sumieniu ?
Avatar
Tir?? / 2 sierpnia 2008 o 19:47
0
ejj...no wkur....a to niekturych juz!!!Kuźwa co tir temu winien?! to ze jakis pajac świrował i niezatrzymał sie na skrzyzowaniu i rąbną w ciezarowke!!?? i tylko te powalone nagłówki jak np był wypadek w woli mieczysławskiej czy cos takiego to oczywiscie tez tir zawinił bo jakis gowniaz świrował wyprzedzał na trzeciego i wpadł pod naczepe ... no jasne najlepiej zwalic wine na kierowce ciezarowki;// ....
Avatar
asienka / 26 czerwca 2008 o 09:01
0
:(Paweł to nie tak mmiało być...tyle planow i marzen..dlaczego dobrzy ludzie odchodza od nas tak szybko...pamietam jak cie poznałam a teraz juz cie nie ma....mam prośbę do pozostałych czytelników....bezsensem jest oczernianie kamila to był wypadek i on też napewno noe chciał zeby to sie tak skonczyło w koncu to też był jego kolega...pomyslcie ajk musi byc yera jemu ciężko....pałowi to zycia nie wróciale ale żyć trzeba dalej....spoczywaj w pokoju skotek[*]
Avatar
ja / 24 czerwca 2008 o 23:03
0
BRAK SLOW BY OPISAC CALA TA TRAGEDIE(:NIESTETY NIKT NIE WIE JAK BYLO NAPRAWDE I NAPWENO NIKT NIE CHCIAL ZEBY PAWEL ZGINAL!!!CALE SZCESCIE ZE NIE BYLO WIECEJ OFIAR TEGO WYPADKU!!!
Avatar
mała_krs / 23 czerwca 2008 o 23:08
0
jak było naprawdę?to tylko wie oso...
Avatar
Gość / 23 czerwca 2008 o 22:58
0
nie czaje.......... w dzienniku piszą (W szpitalu zmarł pasażer renaulta, ranny został też kierowca tego pojazdu...)
i w innych postach też jest napisane, że Paweł był pasazerem, a tu dowiaduje sie, ze on kierował... cały Kraśnik trąbi, że to poj... Oso... kierował... jak był n prawdę??
Avatar
KRAŚNICZANKA / 23 czerwca 2008 o 20:57
0
dlaczego??? ; ((( spoczywaj w pokoju...
Avatar
KRAŚNICZANKA / 23 czerwca 2008 o 20:57
0
dlaczego??? ; ((( spoczywaj w pokoju...
Avatar
homer / 23 czerwca 2008 o 11:10
0
"przyjmijcie to na klate" tego sie nie da opisac!!!!!
Avatar
GOSC / 23 czerwca 2008 o 10:39
0
PAWELKU WROC DO NAS TO JESZCZE NIE BYL TWOJ CZAS ABY NAS OPUSCIC KOCHAMY CIE NA ZAWSZE W NASZYCH SERCACH I PAMIECI
Avatar
ja / 14 listopada 2008 o 08:39
0
zrobić szybko rondo w Krasieninie ! ile jeszcze istnień ludzkich chcecie mieć na sumieniu ?
Avatar
Tir?? / 2 sierpnia 2008 o 19:47
0
ejj...no wkur....a to niekturych juz!!!Kuźwa co tir temu winien?! to ze jakis pajac świrował i niezatrzymał sie na skrzyzowaniu i rąbną w ciezarowke!!?? i tylko te powalone nagłówki jak np był wypadek w woli mieczysławskiej czy cos takiego to oczywiscie tez tir zawinił bo jakis gowniaz świrował wyprzedzał na trzeciego i wpadł pod naczepe ... no jasne najlepiej zwalic wine na kierowce ciezarowki;// ....
Avatar
asienka / 26 czerwca 2008 o 09:01
0
:(Paweł to nie tak mmiało być...tyle planow i marzen..dlaczego dobrzy ludzie odchodza od nas tak szybko...pamietam jak cie poznałam a teraz juz cie nie ma....mam prośbę do pozostałych czytelników....bezsensem jest oczernianie kamila to był wypadek i on też napewno noe chciał zeby to sie tak skonczyło w koncu to też był jego kolega...pomyslcie ajk musi byc yera jemu ciężko....pałowi to zycia nie wróciale ale żyć trzeba dalej....spoczywaj w pokoju skotek[*]
Avatar
ja / 24 czerwca 2008 o 23:03
0
BRAK SLOW BY OPISAC CALA TA TRAGEDIE(:NIESTETY NIKT NIE WIE JAK BYLO NAPRAWDE I NAPWENO NIKT NIE CHCIAL ZEBY PAWEL ZGINAL!!!CALE SZCESCIE ZE NIE BYLO WIECEJ OFIAR TEGO WYPADKU!!!
Avatar
mała_krs / 23 czerwca 2008 o 23:08
0
jak było naprawdę?to tylko wie oso...
Avatar
Gość / 23 czerwca 2008 o 22:58
0
nie czaje.......... w dzienniku piszą (W szpitalu zmarł pasażer renaulta, ranny został też kierowca tego pojazdu...)
i w innych postach też jest napisane, że Paweł był pasazerem, a tu dowiaduje sie, ze on kierował... cały Kraśnik trąbi, że to poj... Oso... kierował... jak był n prawdę??
Avatar
KRAŚNICZANKA / 23 czerwca 2008 o 20:57
0
dlaczego??? ; ((( spoczywaj w pokoju...
Avatar
KRAŚNICZANKA / 23 czerwca 2008 o 20:57
0
dlaczego??? ; ((( spoczywaj w pokoju...
Avatar
homer / 23 czerwca 2008 o 11:10
0
"przyjmijcie to na klate" tego sie nie da opisac!!!!!
Avatar
GOSC / 23 czerwca 2008 o 10:39
0
PAWELKU WROC DO NAS TO JESZCZE NIE BYL TWOJ CZAS ABY NAS OPUSCIC KOCHAMY CIE NA ZAWSZE W NASZYCH SERCACH I PAMIECI
Zobacz wszystkie komentarze 30

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Nowy festiwal w Lublinie. Swawola niszczy, Śleboda jest mądra

Nowy festiwal w Lublinie. Swawola niszczy, Śleboda jest mądra 0 0

19 lutego w lubelskim Teatrze Starym rozpocznie się Festiwal Danuty Szaflarskiej „Śleboda/Danutka”. W programie koncert, filmy, spektakl i spotkania. Nagrodę „Gong Danutki” otrzyma Janusz Gajos

S17 z Piask do Hrebennego. 10 firm jest zainteresowanych opracowaniem dokumentacji

S17 z Piask do Hrebennego. 10 firm jest zainteresowanych opracowaniem dokumentacji 0 0

Dziesięć firm jest zainteresowanych opracowaniem dokumentacji dla S17 od Piask do Hrebennego. Połowa z nich złożyła oferty na wszystkie trzy części.

Rekordowa zbiórka WOŚP na Facebooku. "Zapełnijmy ostatnią puszkę prezydenta"

Rekordowa zbiórka WOŚP na Facebooku. "Zapełnijmy ostatnią puszkę prezydenta" 0 6

Na koncie Fundacji WOŚP jest już 48,4 mln zł z deklarowanych 92,1 mln zł – mówił Jerzy Owsiak na konferencji prasowej poświęconej 27. finałowi Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Protest przed siedzibą TVP Lublin. "Wolne media", "Stop mowie nienawiści" [zdjęcia]
galeria

Protest przed siedzibą TVP Lublin. "Wolne media", "Stop mowie nienawiści" [zdjęcia] 129 30

Ponad 30 osób protestowało w poniedziałek przy siedzibie TVP Lublin.

36 mln zł unijnej dotacji. Węzły przesiadkowe, parkingi, ładowarki dla autobusów w Lublinie

36 mln zł unijnej dotacji. Węzły przesiadkowe, parkingi, ładowarki dla autobusów w Lublinie 6 6

W Lublinie powstaną nowe węzły przesiadkowe komunikacji miejskiej, które będą wyposażone w toalety dla pasażerów oraz parkingi, także te dla rowerzystów. W planie jest również budowa dodatkowego przystanku koło pl. Singera. Władze miasta dostaną na ten cel ponad 36 mln zł unijnej dotacji

18 osób dostało polskie obywatelstwo. "To najważniejszy moment w moim życiu" [zdjęcia]
galeria

18 osób dostało polskie obywatelstwo. "To najważniejszy moment w moim życiu" [zdjęcia] 38 19

18 osób mieszkających na terenie województwa lubelskiego odebrało w poniedziałek akty nadania polskiego obywatelstwa. Dostali też egzemplarze Konstytucji i biało-czerwone flagi

Szynobus potrącił mężczyznę. 45-latek zginął na miejscu

Szynobus potrącił mężczyznę. 45-latek zginął na miejscu 0 4

Szynobus śmiertelnie potrącił ok. 45-letniego mężczyznę.

Song Book Made in #jazzUMCS
23 stycznia 2019, 19:00

Song Book Made in #jazzUMCS 0 0

W środę, 23 stycznia o godz. 19 w Chatce Żaka (ul. Radziszewskiego 16) będzie miał miejsce koncert "Song Book Made in #jazzUMCS". Wystąpią studenci kierunku Jazz i muzyka estradowa UMCS.

Lublin: A jednak zamkną ul. Fabryczną. Ruch powróci dopiero jesienią

Lublin: A jednak zamkną ul. Fabryczną. Ruch powróci dopiero jesienią 96 30

Ratusz zmienia zdanie i zgadza się na zamknięcie ul. Fabrycznej na czas wymiany mostu na Czerniejówce, choć do niedawna urzędnicy twierdzili, że można przeprowadzić budowę bez wyłączania jezdni. Ulica ma być zagrodzona po 10 lutego. Ruch wróci tu jesienią.

AZS UMCS Lublin – ITD24 Remedium Pyskowice 3:0. Warto walczyć do końca

AZS UMCS Lublin – ITD24 Remedium Pyskowice 3:0. Warto walczyć do końca 1 0

W pierwszym w 2019 roku meczu futsaliści AZS UMCS Lublin pokonali u siebie Remedium Pyskowice 3:0, ale kibice na gole musieli czekać do ostatnich minut spotkania

Wieczór Chwały z zespołem Good God
3 lutego 2019, 19:00

Wieczór Chwały z zespołem Good God 1 0

Parafia pw. Św. Maksymiliana Kolbe w Lublinie (Droga Męczenników Majdanka 27) zaprasza na Wieczór Chwały z zespołem Good God. Koncert zaplanowano na 3 lutego o godz. 19, po wieczornej mszy.

Urodziła, wrzuciła dziecko do pieca i spaliła. Policja zatrzymała ją na weselu

Urodziła, wrzuciła dziecko do pieca i spaliła. Policja zatrzymała ją na weselu 144 17

Jest akt oskarżenia w sprawie głośnej zbrodni w Majdanie Kozłowieckim. Młoda kobieta tuż po urodzeniu dziecka, zawinęła je w worek, wrzuciła do pieca i spaliła. Zwłoki noworodka w piecu znaleźli jej rodzice

Potrzebny „Plan dla Lubelszczyzny” powiązany z S19

Potrzebny „Plan dla Lubelszczyzny” powiązany z S19 2 6

Do 23 stycznia można zgłaszać uwagi do projektu Krajowej Strategii Rozwoju Regionalnego. Jedno ze spotkań konsultacyjnych w tej sprawie odbyło się 16 stycznia w Białej Podlaskiej.

Nie wypełnisz formularza, nie pójdziesz na studniówkę. "Nie rozumiem po co szkole moje dane"

Nie wypełnisz formularza, nie pójdziesz na studniówkę. "Nie rozumiem po co szkole moje dane" 15 15

Osoby towarzyszące maturzystom, którzy będą bawić się na początku lutego na studniówce w XXI Liceum Ogólnokształcącym w Lublinie muszą podawać swoje dane. Niektórzy są tym zbulwersowani.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!