Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

20 czerwca 2008 r.
23:00
Edytuj ten wpis

Krasienin: Zmarła jedna z ofiar wypadku (wideo)

0 30 A A

Najpierw tir uderzył w samochód na parkingu, potem w kolejny. Zahaczył jeszcze o róg sklepu i mężczyznę, który z niego wychodził.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Co roku mamy tu z piętnaście wypadków - mówi mieszkanka Krasienina. - Kierowcy myślą, że jak jadą na Lublin, to mają na skrzyżowaniu pierwszeństwo
Tak pewnie myślał kierowca renaulta, który wczoraj około godz. 16 wjechał na skrzyżowanie.

To od niego zaczął się karambol. Auto nie zatrzymało się przez znakiem STOP. Uderzyło w bok wielkiej ciężarówki, która jechała z Garbowa. Dwóch mężczyzn z renaulta wypadło z pojazdu. W ciężkim stanie trafili do szpitali. Uszkodzony został również polonez, który ciągnęli na lawecie.

Kierowca ciężarówki stracił panowanie nad pojazdem. Wjechał na przeciwny pas, a potem na samochody zaparkowane przed sklepem GS. Uszkodził daewoo espero, w którym rodzice zostawili dziecko.



Samochód ma zniszczony tylko tył. Dziecko prawdopodobnie nie odniosło poważniejszych obrażeń. Na szczęście pusta była kia zaparkowana przed sklepem. Jej kierowca wszedł na chwilę do środka po wodę. TIR zmiażdżył jego samochód, który po odebraniu z salonu przejechał niecałe 500 km.

Mężczyzna wychodzący ze sklepu to kolejna ofiara wypadku. Trafił do szpitala z poważnymi obrażeniami głowy uderzony przez ciężarówkę. TIR oberwał jeszcze drzwi wejściowe do sklepu i pchając przed sobą kia w końcu zatrzymał się na budynku banku.

Mieszkańcy Krasienina są przerażeni. Miejsce koło sklepu i banku jest przez nich często odwiedzane. W czwartek o tej samej porze aż roiło się tam od gimnazjalistów, którzy kończyli rok szkolny.

- Tu trzeba wybudować rodno, które spowolni ruch albo zamontować światła - mówi mieszkający w okolicy Jerzy Kotowski. - To bardzo niebezpieczne skrzyżowanie. Oznaczenia, które są teraz jakoś nie rzucają się w oczy kierowcom, którzy jadą do Lublina.

Bo miejscowi wiedzą jak jechać. Wypadki powodują przyjezdni. Od środy dochodziło do nich codziennie. Najpierw, tak jak wczoraj, samochód uderzył w ciężarówkę, ale nikomu nic się nie stało. W czwartek do rowu wpadło bmw. Bez winy nie są też kierowcy, który jadą od Garbowa z zawrotną prędkością wjeżdżają w teren zabudowany.

- Pewnie ktoś uważa, że u nas jest za mało śmiertelnych wypadków - uważają mieszkańcy Krasienina. - Nawet stopni spowalniających ruch do tej pory nie zrobili.

W nocy, w jednym z lubelskich szpitali zmarł mężczyzna jadący renault. To 24-letni mieszkaniec Kraśnika, który jechał renaultem.
(er)

Komentarze 30

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ja / 14 listopada 2008 o 08:39
0
zrobić szybko rondo w Krasieninie ! ile jeszcze istnień ludzkich chcecie mieć na sumieniu ?
Avatar
Tir?? / 2 sierpnia 2008 o 19:47
0
ejj...no wkur....a to niekturych juz!!!Kuźwa co tir temu winien?! to ze jakis pajac świrował i niezatrzymał sie na skrzyzowaniu i rąbną w ciezarowke!!?? i tylko te powalone nagłówki jak np był wypadek w woli mieczysławskiej czy cos takiego to oczywiscie tez tir zawinił bo jakis gowniaz świrował wyprzedzał na trzeciego i wpadł pod naczepe ... no jasne najlepiej zwalic wine na kierowce ciezarowki;// ....
Avatar
asienka / 26 czerwca 2008 o 09:01
0
:(Paweł to nie tak mmiało być...tyle planow i marzen..dlaczego dobrzy ludzie odchodza od nas tak szybko...pamietam jak cie poznałam a teraz juz cie nie ma....mam prośbę do pozostałych czytelników....bezsensem jest oczernianie kamila to był wypadek i on też napewno noe chciał zeby to sie tak skonczyło w koncu to też był jego kolega...pomyslcie ajk musi byc yera jemu ciężko....pałowi to zycia nie wróciale ale żyć trzeba dalej....spoczywaj w pokoju skotek[*]
Avatar
ja / 24 czerwca 2008 o 23:03
0
BRAK SLOW BY OPISAC CALA TA TRAGEDIE(:NIESTETY NIKT NIE WIE JAK BYLO NAPRAWDE I NAPWENO NIKT NIE CHCIAL ZEBY PAWEL ZGINAL!!!CALE SZCESCIE ZE NIE BYLO WIECEJ OFIAR TEGO WYPADKU!!!
Avatar
mała_krs / 23 czerwca 2008 o 23:08
0
jak było naprawdę?to tylko wie oso...
Avatar
Gość / 23 czerwca 2008 o 22:58
0
nie czaje.......... w dzienniku piszą (W szpitalu zmarł pasażer renaulta, ranny został też kierowca tego pojazdu...)
i w innych postach też jest napisane, że Paweł był pasazerem, a tu dowiaduje sie, ze on kierował... cały Kraśnik trąbi, że to poj... Oso... kierował... jak był n prawdę??
Avatar
KRAŚNICZANKA / 23 czerwca 2008 o 20:57
0
dlaczego??? ; ((( spoczywaj w pokoju...
Avatar
KRAŚNICZANKA / 23 czerwca 2008 o 20:57
0
dlaczego??? ; ((( spoczywaj w pokoju...
Avatar
homer / 23 czerwca 2008 o 11:10
0
"przyjmijcie to na klate" tego sie nie da opisac!!!!!
Avatar
GOSC / 23 czerwca 2008 o 10:39
0
PAWELKU WROC DO NAS TO JESZCZE NIE BYL TWOJ CZAS ABY NAS OPUSCIC KOCHAMY CIE NA ZAWSZE W NASZYCH SERCACH I PAMIECI
Avatar
ja / 14 listopada 2008 o 08:39
0
zrobić szybko rondo w Krasieninie ! ile jeszcze istnień ludzkich chcecie mieć na sumieniu ?
Avatar
Tir?? / 2 sierpnia 2008 o 19:47
0
ejj...no wkur....a to niekturych juz!!!Kuźwa co tir temu winien?! to ze jakis pajac świrował i niezatrzymał sie na skrzyzowaniu i rąbną w ciezarowke!!?? i tylko te powalone nagłówki jak np był wypadek w woli mieczysławskiej czy cos takiego to oczywiscie tez tir zawinił bo jakis gowniaz świrował wyprzedzał na trzeciego i wpadł pod naczepe ... no jasne najlepiej zwalic wine na kierowce ciezarowki;// ....
Avatar
asienka / 26 czerwca 2008 o 09:01
0
:(Paweł to nie tak mmiało być...tyle planow i marzen..dlaczego dobrzy ludzie odchodza od nas tak szybko...pamietam jak cie poznałam a teraz juz cie nie ma....mam prośbę do pozostałych czytelników....bezsensem jest oczernianie kamila to był wypadek i on też napewno noe chciał zeby to sie tak skonczyło w koncu to też był jego kolega...pomyslcie ajk musi byc yera jemu ciężko....pałowi to zycia nie wróciale ale żyć trzeba dalej....spoczywaj w pokoju skotek[*]
Avatar
ja / 24 czerwca 2008 o 23:03
0
BRAK SLOW BY OPISAC CALA TA TRAGEDIE(:NIESTETY NIKT NIE WIE JAK BYLO NAPRAWDE I NAPWENO NIKT NIE CHCIAL ZEBY PAWEL ZGINAL!!!CALE SZCESCIE ZE NIE BYLO WIECEJ OFIAR TEGO WYPADKU!!!
Avatar
mała_krs / 23 czerwca 2008 o 23:08
0
jak było naprawdę?to tylko wie oso...
Avatar
Gość / 23 czerwca 2008 o 22:58
0
nie czaje.......... w dzienniku piszą (W szpitalu zmarł pasażer renaulta, ranny został też kierowca tego pojazdu...)
i w innych postach też jest napisane, że Paweł był pasazerem, a tu dowiaduje sie, ze on kierował... cały Kraśnik trąbi, że to poj... Oso... kierował... jak był n prawdę??
Avatar
KRAŚNICZANKA / 23 czerwca 2008 o 20:57
0
dlaczego??? ; ((( spoczywaj w pokoju...
Avatar
KRAŚNICZANKA / 23 czerwca 2008 o 20:57
0
dlaczego??? ; ((( spoczywaj w pokoju...
Avatar
homer / 23 czerwca 2008 o 11:10
0
"przyjmijcie to na klate" tego sie nie da opisac!!!!!
Avatar
GOSC / 23 czerwca 2008 o 10:39
0
PAWELKU WROC DO NAS TO JESZCZE NIE BYL TWOJ CZAS ABY NAS OPUSCIC KOCHAMY CIE NA ZAWSZE W NASZYCH SERCACH I PAMIECI
Zobacz wszystkie komentarze 30

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lublin: Miasto dołoży połowę do wymiany pieca. Jak zdobyć dofinansowanie?

Lublin: Miasto dołoży połowę do wymiany pieca. Jak zdobyć dofinansowanie? 2 9

1 mln zł zamierza wydać Ratusz na dotacje dla osób pozbywających się pieców oraz kotłów na węgiel. Urząd Miasta zapewnia, że każdemu zainteresowanemu zwróci połowę kwoty wydanej na wymianę pieca. W taki sposób samorząd chce się przyczynić do poprawy stanu powietrza, którym oddychamy

Pogoń Szczecin – MKS Perła Lublin 19:26. Teraz czas na Francuzki

Pogoń Szczecin – MKS Perła Lublin 19:26. Teraz czas na Francuzki 3 0

MKS Perła zdecydowanie pokonał Pogoń Szczecin. Teraz podopieczne Roberta Lisa koncentrują się już tylko na sobotniej rywalizacji z E.S. Besancon Feminin rozgrywanej w ramach trzeciej rundy kwalifikacyjnej Pucharu EHF

Farsa na stacji kolejowej w Chełmie. Pasażerowie musieli wchodzić do pociągu przez okno! [foto]
alarm24

Farsa na stacji kolejowej w Chełmie. Pasażerowie musieli wchodzić do pociągu przez okno! [foto] 103 14

Tego pasażerowie, którzy czekali na stacji Chełm Miasto na pociąg TLK „Ogiński”, się nie spodziewali. W poniedziałek przed południem na peronie zatrzymał się chyba najkrótszy w historii spółki PKP Intercity skład – lokomotywa z jednym wagonem

Lublin: Subway zniknął z deptaka. Już wiadomo, co powstanie po nim

Lublin: Subway zniknął z deptaka. Już wiadomo, co powstanie po nim 65 11

Znana nad Bałtykiem i na zachodzie Polski sieć franczyzowa Stara Pączkarnia trafi do nas. Pierwszych smakołyków będzie można spróbować pod koniec miesiąca  

Kierowca MPK Lublin nie patrzył na ulicę. Pasażer zrobił mu zdjęcie

Kierowca MPK Lublin nie patrzył na ulicę. Pasażer zrobił mu zdjęcie 65 16

Kierowca trolejbusu wiózł pasażerów wpatrzony w telefon komórkowy. Po skardze naszego Czytelnika trafił na dywanik. MPK zapewnia, że nie będzie tolerować takiej jazdy. W tym roku do Zarządu Transportu Miejskiego wpłynęło już 12 skarg na kierowców używających telefonów za kierownicą

Agnieszka Radwańska zakończyła karierę sportową
film

Agnieszka Radwańska zakończyła karierę sportową 0 3

Agnieszka Radwańska zakończyła karierę. Najlepsza polska tenisistka ostatnich lat poinformowała o swojej decyzji za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Problem z pracami na stadionie żużlowym w Lublinie. Wykonawca chce za dużo pieniędzy

Problem z pracami na stadionie żużlowym w Lublinie. Wykonawca chce za dużo pieniędzy 25 11

W środę unieważniony został przetarg na zaprojektowanie i wykonanie remontu odwodnienia toru żużlowego na stadionie przy Al. Zygmuntowskich.

Tribute To... Muzyczny hołd dla gwiazd w hali Globus w Lublinie
18 listopada 2018, 20:00

Tribute To... Muzyczny hołd dla gwiazd w hali Globus w Lublinie 5 0

Co Gdzie Kiedy. Podczas koncertu współcześni polscy wykonawcy złożą hołd takim wokalistom jak Prince, Michael Jackson, George Michael, Amy Winehouse, Whitney Houston, Joe Cocker, Freddie Mercury i John Lennon.

Monika Skinder zaliczyła rewelacyjny początek sezonu

Monika Skinder zaliczyła rewelacyjny początek sezonu 0 0

Monika Skinder zajęła piąte miejsce w biegu sprinterskim w Olos

Śmierć studentki z Białorusi w Lublinie. Jest śledztwo prokuratury

Śmierć studentki z Białorusi w Lublinie. Jest śledztwo prokuratury 19 14

Prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie śmierci 17-latki z Białorusi. Ze wstępnych ustaleń wynika, że dziewczyna wyskoczyła z okna jednego z akademików.

Kieszonkowiec grasował w lubelskich autobusach. Takiego złodzieja mało kto się spodziewał

Kieszonkowiec grasował w lubelskich autobusach. Takiego złodzieja mało kto się spodziewał 16 3

55-latka z Lublina okradała pasażerów komunikacji miejskiej. Jej łupem padły dokumenty, karty bankomatowe, pieniądze i telefon. Kobieta została zatrzymana przez policjantów.

Gmina żydowska chce zwrotu kamienicy. Nie składa broni mimo porażki w sądzie

Gmina żydowska chce zwrotu kamienicy. Nie składa broni mimo porażki w sądzie 3 15

Gmina Wyznaniowa Żydowska dalej walczy o zwrot kamienicy przy placu Wolności w Białej Podlaskiej. Wniosła teraz skargę kasacyjną od wyroku Sądu Apelacyjnego w Lublinie.

Wjechał w słup galerii handlowej. Skończyło się tragicznie
film

Wjechał w słup galerii handlowej. Skończyło się tragicznie 0 5

Tarnów. Do tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego doszło dziś przed południem na wysokości Galerii Tarnovia.

Górnik Łęczna wygrał z Orlętami Kielce 4:1, ale jeszcze nie świętuje awansu do CLJ

Górnik Łęczna wygrał z Orlętami Kielce 4:1, ale jeszcze nie świętuje awansu do CLJ 29 0

Solidną zaliczkę z Kielc przywieźli piłkarze Górnika Łęczna. Zielono-czarni pokonali w pierwszym meczu barażowym o awans do Centralnej Ligi Juniorów U-15 Orlęta 4:1. Rewanż zostanie rozegrany w najbliższą niedzielę o godz. 13

Chciała obronić córkę przed gwałtem, chwyciła za nóż. Grozi jej więzienie
galeria

Chciała obronić córkę przed gwałtem, chwyciła za nóż. Grozi jej więzienie 71 17

– Nie chciałam go zabić, tylko broniłam córkę przed zgwałceniem – tłumaczyła przed sądem Salomea Ż. Kobieta odpowiada za usiłowanie zabójstwa swojego partnera. Z akt sprawy wynika, że Andrzej C. od dawna napastował jej dorosłą córkę.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?