Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

17 listopada 2008 r.
11:08
Edytuj ten wpis

Wozili nastolatków w bagażniku

0 48 A A

Głuszczyzna. Pijani mężczyźni porwali z podwórka przed domem trzech nastolatków. Dwóch pobili, a jednemu przytrzymywali głowę pod wodą. Dzisiaj po południu prokuratura wystąpiła o ich aresztowanie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W sobotę, około godziny 22 na podwórko, na którym byli dwaj bracia - trzynastolatek i szestanolatek oraz ich nieco starszy kolega, wjechał czerwony opel.

- Z relacji chłopców wynika, że z auta wysiadło trzech nieznanych im mężczyzn - mówi Anna Smarzak, z biura prasowego KWP w Lublinie. - Ruszyli w kierunku chłopców. Siłą wepchęli ich do samochodu. Starszych umieślili w bagażniku. 13-latka posadzili na tylnym fotelu auta.

W ustronnym miejscu napastnicy wyciągnęli nastolatków z pojazdu. Pobili ich, najstarszemu zabrali telefon komórkowy. Starszych chłopców puścili wolno. Z 13 - latkiem odjechali nad rzekę.

- Zaczęli go podtapiać, zanurzając jego głowę w wodzie - dodaje Smarzak. - Później kazali mu uciekać.

Chłopcy zawiadomili policję. Funkcjonariusze właśnie słuchali relacji pobitych, gdy opel znowu przejechał obok ich posesji. Policjanci zatrzymali auto. Podróżujący nim trzej mężczyźni usiłowali uciekać pieszo. Byli bardzo agresywni, próbowali wyrwać się funkcjonariuszom.

Napastnicy są mieszkańcami gminy Głusk.Wszyscy byli pijani. Mieli od 1,5 do 2,8 promila alkoholu w organizmie.

Dzisiaj zostali doprowadzeni do prokuratury.

- Podejrzanym zarzuciliśmy popełnienie rozboju, porwanie i pobicie nastolatków - mówi Bożena Wasiewicz, zastępca prokuratora rejonowego w Lublinie.


er.

Komentarze 48

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
gg / 26 listopada 2008 o 05:01
0
pozwinni dawno tych złodzieji wylać [gówniarzy]to byłoby spokojnie i zmazali by sobie życiorysów przez glutów
Avatar
lan / 24 listopada 2008 o 13:33
0
Wielkia afera kawałek przewieźli gnoi a jednemu umyli dodatkowo głowę i wielkie mi halo. Normalnym dzieciom to takie doświadczenie bardzo odbiłoby sie na psychice i wogóle, a to są zachartowane gnoje i takim nic nie będzie! Szkoda mogliby ich utopić, a tak spaprali sprawę i sobie dodatkowo życie! trzeba było to zrobić dokładniej!
Avatar
Peke / 21 listopada 2008 o 13:23
0
to raczej chodziło o to że w Głuszczyźnie panuje ciemnota i zacofanie bo nie wiedzą o tym że należą do Azji(no ale oczywiście tak nie jest)...to zdanie było raczej ironiczne...Raczej nie chodziło o to że Azja jest zacofana
Avatar
gg / 20 listopada 2008 o 22:51
0
Gość napisał:
A to my już do Azji zeszliśmy, może na tej Głuszczyźnie jeszcze taka ciemnota i zacofanie panuje.

W sumie niektóre kraje Azji są bardziej rozwinięte niż Polska więc nie mówiłbym tu o zacofaniu i ciemnocie.
Avatar
Gość / 20 listopada 2008 o 22:49
0
~gość~ napisał:
Osobiście też nie opowiadam się po żadnej ze stron, absolutnie nie popieram zachowania nastolatków i uważam że trzeba było interwencji, właśnie i tu jest sedno sprawy w jaki sposób my sobie poradzimy, jeżeli poprzemy ten samosąd to zaakceptujemy go jako społecznie dopuszczalny, zresztą granice moralności wyznaczają sami ludzie a nie sądy (z prawem jest różnie, zależy w jaki sposób pzedstawiamy daną sytuacje)
w tej sytuacji rozpatrujemy kwestie czy nastolatkowie kradli i niszczyli mienie oraz czy trzej mężczyźni mieli prawo porwać i pobić te dzieci, dodatkowo też prowadzili po pijanemu i próbowali uciec przed policją.
Naprawdę to są dwie różne sprawy. Kradzieże tych dzieciaków nie były powodem do nadużywania alkoholu przez mężczyzn jak i nie zmuszały ich to tak brutalnych zachowań jak wożenie w bagażniku czy podtapianie.
Co się tyczy nastoletnich kryminalistów, to znam bardzo dobrze ten temat, podejmowałem się różnych interwencji nawet i u rodziców którzy zacięcie bronili dzieci, niestety skąść się to musi brać.

Owszem nie powinniśmy akceptować zachowania owych trzech mężczyzn, wydaje mi się tylko że ta jak i każda sprawa związana z młodocianymi przestępcami powinna w nas ruszyć myślenie co zrobić żeby nawrócić nastolatków na dobrą drogę bo spójrzmy w przyszłość co chwila jest słychać o rozbojach małoletnich a kto wie do czego będą w stanie się posunąć za kilka lat skoro teraz czują taką swobodę w łamaniu prawa.
Jak wiadomo przemoc rodzi przemoc tylko kiedy prawo zawodzi a rodzice nastoletnich kryminalistów wiedząc o ich bandyckim zachowaniu stają w ich obronie czym zarazem akceptują ich zachowanie wtedy człowiek jest zdany tylko na siebie a nie każdy w takiej sytuacji zachowa zdrowy rozsądek.
Wiem że moje wypowiedzi wyglądają jakbym bronił owych mężczyzn ja jednak podkreślam nie staje po żadnej że stron zdecydowanie nie popieram takiego wymierzania sprawiedliwości.Po prostu za dużo napatrzyłem się już na bezkarność bezczelność i cwaniactwo młodych kryminalistów.

Owszem nie powinniśmy akceptować zachowania owych trzech mężczyzn, wydaje mi się tylko że ta jak i każda sprawa związana z młodocianymi przestępcami powinna w nas ruszyć myślenie co zrobić żeby nawrócić nastolatków na dobrą drogę bo spójrzmy w przyszłość co chwila jest słychać o rozbojach małoletnich a kto wie do czego będą w stanie się posunąć za kilka lat skoro teraz czują taką swobodę w łamaniu prawa.
Jak wiadomo przemoc rodzi przemoc tylko kiedy prawo zawodzi a rodzice nastoletnich kryminalistów wiedząc o ich ba... rozwiń
Avatar
gośc / 20 listopada 2008 o 20:50
0
Surowo ukarać- to może spalmy ich na stosie, to będzie sprawiedliwe i przecież nie bez powodu
Avatar
pppp / 20 listopada 2008 o 20:31
0
Żeby zabierać głos w tej sprawie, należy dokładnie zapoznać się z nią. Za darmo nikt nikogo nie wyciągnął by z domu i nie woził po polach. Nalezało im się!!! Szkoda, że zrobili to po pijanemu:( gdzie znajdowali się rodzice tych małoletnich przestępców, gdy oni okradali pobliskie gospodarstwa? Z gówniarzy zrobili ofiary, a powinno się ich surowo ukarać. Ale jak to w naszym państwie- wszystko obraca się w nienalezytym kierunku.
Avatar
Gość / 20 listopada 2008 o 18:42
0
Gość napisał:
A skad wiesz że niewinnego?? Dowiedziałbyś się jakie rzeczy wyprawiają w Rosji czy niektórych krajach Azji to włosy dęba stają.


A to my już do Azji zeszliśmy, może na tej Głuszczyźnie jeszcze taka ciemnota i zacofanie panuje.
Avatar
lili / 20 listopada 2008 o 14:33
0
Szkoda że sie wygłupili w stanie nietrzeźwym, i wybrali taki sposób, trzeba było tylko nakopać gnojom dupy może by coś zrozumieli przez d*** do mózgu!!! Trzeba było to zrobic po trzeźwemu!!!!
Avatar
jon / 20 listopada 2008 o 14:27
0
kej napisał:
na początku chciałam zaznaczyc, że nie bronię żadnej ze stron, bo chyba wszyscy zgodzimy się, że tym malolatom należy się kara za kradzieże i rozboje, ale ci trzej mężczyźni nie mieli prawa wymierzac sprawiedliwości. ludzie nie róbcie z nich lokalnych bohaterów. każdy mieszkaniec głuszczyzny i okolic, który chociaż raz miał stycznośc z jednym z tych mężczyzn doskonale wie, że nie są to wzorowi obywatele. nie raz byłam świadkiem nieprzyjemnych sytuacji (bójki, pijaństwo, rozboje), których inicjatorem był Kowal. rozumiem, że czuliście się zagrożeni ze strony tych chłopców, ale ludzie, proszę, spójrzcie na sprawę obiektywnie. obie strony zasługują na karę, z chłopców nie róbcie niczemu niewinnych istot, a z tych trzech mężczyzn - bohaterów.

sory ale ja nie czułem żadnego zagrożenia ze strony tych dorosłych prosze sie wypowiadać za siebie, a tak wogóle przewieźli kawałek małolatów i jednemu dodatkowo umyli głowe i wielka afera, ja najpierw wpier.... l wstawiłbym tej mamusi, ze dawała przyzwolenie na takie zachowanie małych przestępców i jakoś jej nie przeszkadza jak przynosza różne rzeczy do chałupy, wygonić taka do roboty a dzieciaczki do szkoły uczyć sie !!! a nie węszyć jak psy!! Tylko w naszym kraju nie ma prawa i kar na nieletnich małolatów, i tak sie dzieje ale jestem pewien że jeszcze o nich usłyszymy nie raz bo jak za małego maja lepkie łapy to nie wyobrazam sobie co będa robić później!!!!

sory ale ja nie czułem żadnego zagrożenia ze strony tych dorosłych prosze sie wypowiadać za siebie, a tak wogóle przewieźli kawałek małolatów i jednemu dodatkowo umyli głowe i wielka afera, ja najpierw wpier.... l wstawiłbym tej mamusi, ze dawała przyzwolenie na takie zachowanie małych przestępców i jakoś jej nie przeszkadza jak przynosza różne rzeczy do chałupy, wygonić taka do roboty a dzieciaczki do szkoły uczyć sie !!! a nie węszyć jak psy!! Tylko w naszym kraju nie ma prawa i kar na nieletnich mał... rozwiń
Avatar
gg / 26 listopada 2008 o 05:01
0
pozwinni dawno tych złodzieji wylać [gówniarzy]to byłoby spokojnie i zmazali by sobie życiorysów przez glutów
Avatar
lan / 24 listopada 2008 o 13:33
0
Wielkia afera kawałek przewieźli gnoi a jednemu umyli dodatkowo głowę i wielkie mi halo. Normalnym dzieciom to takie doświadczenie bardzo odbiłoby sie na psychice i wogóle, a to są zachartowane gnoje i takim nic nie będzie! Szkoda mogliby ich utopić, a tak spaprali sprawę i sobie dodatkowo życie! trzeba było to zrobić dokładniej!
Avatar
Peke / 21 listopada 2008 o 13:23
0
to raczej chodziło o to że w Głuszczyźnie panuje ciemnota i zacofanie bo nie wiedzą o tym że należą do Azji(no ale oczywiście tak nie jest)...to zdanie było raczej ironiczne...Raczej nie chodziło o to że Azja jest zacofana
Avatar
gg / 20 listopada 2008 o 22:51
0
Gość napisał:
A to my już do Azji zeszliśmy, może na tej Głuszczyźnie jeszcze taka ciemnota i zacofanie panuje.

W sumie niektóre kraje Azji są bardziej rozwinięte niż Polska więc nie mówiłbym tu o zacofaniu i ciemnocie.
Avatar
Gość / 20 listopada 2008 o 22:49
0
~gość~ napisał:
Osobiście też nie opowiadam się po żadnej ze stron, absolutnie nie popieram zachowania nastolatków i uważam że trzeba było interwencji, właśnie i tu jest sedno sprawy w jaki sposób my sobie poradzimy, jeżeli poprzemy ten samosąd to zaakceptujemy go jako społecznie dopuszczalny, zresztą granice moralności wyznaczają sami ludzie a nie sądy (z prawem jest różnie, zależy w jaki sposób pzedstawiamy daną sytuacje)
w tej sytuacji rozpatrujemy kwestie czy nastolatkowie kradli i niszczyli mienie oraz czy trzej mężczyźni mieli prawo porwać i pobić te dzieci, dodatkowo też prowadzili po pijanemu i próbowali uciec przed policją.
Naprawdę to są dwie różne sprawy. Kradzieże tych dzieciaków nie były powodem do nadużywania alkoholu przez mężczyzn jak i nie zmuszały ich to tak brutalnych zachowań jak wożenie w bagażniku czy podtapianie.
Co się tyczy nastoletnich kryminalistów, to znam bardzo dobrze ten temat, podejmowałem się różnych interwencji nawet i u rodziców którzy zacięcie bronili dzieci, niestety skąść się to musi brać.

Owszem nie powinniśmy akceptować zachowania owych trzech mężczyzn, wydaje mi się tylko że ta jak i każda sprawa związana z młodocianymi przestępcami powinna w nas ruszyć myślenie co zrobić żeby nawrócić nastolatków na dobrą drogę bo spójrzmy w przyszłość co chwila jest słychać o rozbojach małoletnich a kto wie do czego będą w stanie się posunąć za kilka lat skoro teraz czują taką swobodę w łamaniu prawa.
Jak wiadomo przemoc rodzi przemoc tylko kiedy prawo zawodzi a rodzice nastoletnich kryminalistów wiedząc o ich bandyckim zachowaniu stają w ich obronie czym zarazem akceptują ich zachowanie wtedy człowiek jest zdany tylko na siebie a nie każdy w takiej sytuacji zachowa zdrowy rozsądek.
Wiem że moje wypowiedzi wyglądają jakbym bronił owych mężczyzn ja jednak podkreślam nie staje po żadnej że stron zdecydowanie nie popieram takiego wymierzania sprawiedliwości.Po prostu za dużo napatrzyłem się już na bezkarność bezczelność i cwaniactwo młodych kryminalistów.

Owszem nie powinniśmy akceptować zachowania owych trzech mężczyzn, wydaje mi się tylko że ta jak i każda sprawa związana z młodocianymi przestępcami powinna w nas ruszyć myślenie co zrobić żeby nawrócić nastolatków na dobrą drogę bo spójrzmy w przyszłość co chwila jest słychać o rozbojach małoletnich a kto wie do czego będą w stanie się posunąć za kilka lat skoro teraz czują taką swobodę w łamaniu prawa.
Jak wiadomo przemoc rodzi przemoc tylko kiedy prawo zawodzi a rodzice nastoletnich kryminalistów wiedząc o ich ba... rozwiń
Avatar
gośc / 20 listopada 2008 o 20:50
0
Surowo ukarać- to może spalmy ich na stosie, to będzie sprawiedliwe i przecież nie bez powodu
Avatar
pppp / 20 listopada 2008 o 20:31
0
Żeby zabierać głos w tej sprawie, należy dokładnie zapoznać się z nią. Za darmo nikt nikogo nie wyciągnął by z domu i nie woził po polach. Nalezało im się!!! Szkoda, że zrobili to po pijanemu:( gdzie znajdowali się rodzice tych małoletnich przestępców, gdy oni okradali pobliskie gospodarstwa? Z gówniarzy zrobili ofiary, a powinno się ich surowo ukarać. Ale jak to w naszym państwie- wszystko obraca się w nienalezytym kierunku.
Avatar
Gość / 20 listopada 2008 o 18:42
0
Gość napisał:
A skad wiesz że niewinnego?? Dowiedziałbyś się jakie rzeczy wyprawiają w Rosji czy niektórych krajach Azji to włosy dęba stają.


A to my już do Azji zeszliśmy, może na tej Głuszczyźnie jeszcze taka ciemnota i zacofanie panuje.
Avatar
lili / 20 listopada 2008 o 14:33
0
Szkoda że sie wygłupili w stanie nietrzeźwym, i wybrali taki sposób, trzeba było tylko nakopać gnojom dupy może by coś zrozumieli przez d*** do mózgu!!! Trzeba było to zrobic po trzeźwemu!!!!
Avatar
jon / 20 listopada 2008 o 14:27
0
kej napisał:
na początku chciałam zaznaczyc, że nie bronię żadnej ze stron, bo chyba wszyscy zgodzimy się, że tym malolatom należy się kara za kradzieże i rozboje, ale ci trzej mężczyźni nie mieli prawa wymierzac sprawiedliwości. ludzie nie róbcie z nich lokalnych bohaterów. każdy mieszkaniec głuszczyzny i okolic, który chociaż raz miał stycznośc z jednym z tych mężczyzn doskonale wie, że nie są to wzorowi obywatele. nie raz byłam świadkiem nieprzyjemnych sytuacji (bójki, pijaństwo, rozboje), których inicjatorem był Kowal. rozumiem, że czuliście się zagrożeni ze strony tych chłopców, ale ludzie, proszę, spójrzcie na sprawę obiektywnie. obie strony zasługują na karę, z chłopców nie róbcie niczemu niewinnych istot, a z tych trzech mężczyzn - bohaterów.

sory ale ja nie czułem żadnego zagrożenia ze strony tych dorosłych prosze sie wypowiadać za siebie, a tak wogóle przewieźli kawałek małolatów i jednemu dodatkowo umyli głowe i wielka afera, ja najpierw wpier.... l wstawiłbym tej mamusi, ze dawała przyzwolenie na takie zachowanie małych przestępców i jakoś jej nie przeszkadza jak przynosza różne rzeczy do chałupy, wygonić taka do roboty a dzieciaczki do szkoły uczyć sie !!! a nie węszyć jak psy!! Tylko w naszym kraju nie ma prawa i kar na nieletnich małolatów, i tak sie dzieje ale jestem pewien że jeszcze o nich usłyszymy nie raz bo jak za małego maja lepkie łapy to nie wyobrazam sobie co będa robić później!!!!

sory ale ja nie czułem żadnego zagrożenia ze strony tych dorosłych prosze sie wypowiadać za siebie, a tak wogóle przewieźli kawałek małolatów i jednemu dodatkowo umyli głowe i wielka afera, ja najpierw wpier.... l wstawiłbym tej mamusi, ze dawała przyzwolenie na takie zachowanie małych przestępców i jakoś jej nie przeszkadza jak przynosza różne rzeczy do chałupy, wygonić taka do roboty a dzieciaczki do szkoły uczyć sie !!! a nie węszyć jak psy!! Tylko w naszym kraju nie ma prawa i kar na nieletnich mał... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 48

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lublin: Miasto dołoży połowę do wymiany pieca. Jak zdobyć dofinansowanie?

Lublin: Miasto dołoży połowę do wymiany pieca. Jak zdobyć dofinansowanie? 2 9

1 mln zł zamierza wydać Ratusz na dotacje dla osób pozbywających się pieców oraz kotłów na węgiel. Urząd Miasta zapewnia, że każdemu zainteresowanemu zwróci połowę kwoty wydanej na wymianę pieca. W taki sposób samorząd chce się przyczynić do poprawy stanu powietrza, którym oddychamy

Pogoń Szczecin – MKS Perła Lublin 19:26. Teraz czas na Francuzki

Pogoń Szczecin – MKS Perła Lublin 19:26. Teraz czas na Francuzki 3 0

MKS Perła zdecydowanie pokonał Pogoń Szczecin. Teraz podopieczne Roberta Lisa koncentrują się już tylko na sobotniej rywalizacji z E.S. Besancon Feminin rozgrywanej w ramach trzeciej rundy kwalifikacyjnej Pucharu EHF

Farsa na stacji kolejowej w Chełmie. Pasażerowie musieli wchodzić do pociągu przez okno! [foto]
alarm24

Farsa na stacji kolejowej w Chełmie. Pasażerowie musieli wchodzić do pociągu przez okno! [foto] 103 14

Tego pasażerowie, którzy czekali na stacji Chełm Miasto na pociąg TLK „Ogiński”, się nie spodziewali. W poniedziałek przed południem na peronie zatrzymał się chyba najkrótszy w historii spółki PKP Intercity skład – lokomotywa z jednym wagonem

Lublin: Subway zniknął z deptaka. Już wiadomo, co powstanie po nim

Lublin: Subway zniknął z deptaka. Już wiadomo, co powstanie po nim 65 11

Znana nad Bałtykiem i na zachodzie Polski sieć franczyzowa Stara Pączkarnia trafi do nas. Pierwszych smakołyków będzie można spróbować pod koniec miesiąca  

Kierowca MPK Lublin nie patrzył na ulicę. Pasażer zrobił mu zdjęcie

Kierowca MPK Lublin nie patrzył na ulicę. Pasażer zrobił mu zdjęcie 65 16

Kierowca trolejbusu wiózł pasażerów wpatrzony w telefon komórkowy. Po skardze naszego Czytelnika trafił na dywanik. MPK zapewnia, że nie będzie tolerować takiej jazdy. W tym roku do Zarządu Transportu Miejskiego wpłynęło już 12 skarg na kierowców używających telefonów za kierownicą

Agnieszka Radwańska zakończyła karierę sportową
film

Agnieszka Radwańska zakończyła karierę sportową 0 3

Agnieszka Radwańska zakończyła karierę. Najlepsza polska tenisistka ostatnich lat poinformowała o swojej decyzji za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Problem z pracami na stadionie żużlowym w Lublinie. Wykonawca chce za dużo pieniędzy

Problem z pracami na stadionie żużlowym w Lublinie. Wykonawca chce za dużo pieniędzy 25 11

W środę unieważniony został przetarg na zaprojektowanie i wykonanie remontu odwodnienia toru żużlowego na stadionie przy Al. Zygmuntowskich.

Tribute To... Muzyczny hołd dla gwiazd w hali Globus w Lublinie
18 listopada 2018, 20:00

Tribute To... Muzyczny hołd dla gwiazd w hali Globus w Lublinie 5 0

Co Gdzie Kiedy. Podczas koncertu współcześni polscy wykonawcy złożą hołd takim wokalistom jak Prince, Michael Jackson, George Michael, Amy Winehouse, Whitney Houston, Joe Cocker, Freddie Mercury i John Lennon.

Monika Skinder zaliczyła rewelacyjny początek sezonu

Monika Skinder zaliczyła rewelacyjny początek sezonu 0 0

Monika Skinder zajęła piąte miejsce w biegu sprinterskim w Olos

Śmierć studentki z Białorusi w Lublinie. Jest śledztwo prokuratury

Śmierć studentki z Białorusi w Lublinie. Jest śledztwo prokuratury 19 14

Prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie śmierci 17-latki z Białorusi. Ze wstępnych ustaleń wynika, że dziewczyna wyskoczyła z okna jednego z akademików.

Kieszonkowiec grasował w lubelskich autobusach. Takiego złodzieja mało kto się spodziewał

Kieszonkowiec grasował w lubelskich autobusach. Takiego złodzieja mało kto się spodziewał 16 3

55-latka z Lublina okradała pasażerów komunikacji miejskiej. Jej łupem padły dokumenty, karty bankomatowe, pieniądze i telefon. Kobieta została zatrzymana przez policjantów.

Gmina żydowska chce zwrotu kamienicy. Nie składa broni mimo porażki w sądzie

Gmina żydowska chce zwrotu kamienicy. Nie składa broni mimo porażki w sądzie 3 15

Gmina Wyznaniowa Żydowska dalej walczy o zwrot kamienicy przy placu Wolności w Białej Podlaskiej. Wniosła teraz skargę kasacyjną od wyroku Sądu Apelacyjnego w Lublinie.

Wjechał w słup galerii handlowej. Skończyło się tragicznie
film

Wjechał w słup galerii handlowej. Skończyło się tragicznie 0 5

Tarnów. Do tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego doszło dziś przed południem na wysokości Galerii Tarnovia.

Górnik Łęczna wygrał z Orlętami Kielce 4:1, ale jeszcze nie świętuje awansu do CLJ

Górnik Łęczna wygrał z Orlętami Kielce 4:1, ale jeszcze nie świętuje awansu do CLJ 29 0

Solidną zaliczkę z Kielc przywieźli piłkarze Górnika Łęczna. Zielono-czarni pokonali w pierwszym meczu barażowym o awans do Centralnej Ligi Juniorów U-15 Orlęta 4:1. Rewanż zostanie rozegrany w najbliższą niedzielę o godz. 13

Chciała obronić córkę przed gwałtem, chwyciła za nóż. Grozi jej więzienie
galeria

Chciała obronić córkę przed gwałtem, chwyciła za nóż. Grozi jej więzienie 71 17

– Nie chciałam go zabić, tylko broniłam córkę przed zgwałceniem – tłumaczyła przed sądem Salomea Ż. Kobieta odpowiada za usiłowanie zabójstwa swojego partnera. Z akt sprawy wynika, że Andrzej C. od dawna napastował jej dorosłą córkę.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?