Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

13 stycznia 2014 r.
19:30
Edytuj ten wpis

200 tysięcy pasażerów lotniska Lublin

Autor: Zdjęcie autora (toma)
8 9 A A

Dwustutysięcznego pasażera odprawiono w poniedziałek na lubelskim lotnisku. Okazał się nim pochodzący ze Świdnika Zbigniew Mądrachowski (na zdjęciu w środku), który do Polski przyleciał na tydzień z Anglii, gdzie mieszka od siedmiu lat.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Wyjątkowy pasażer wysiadł z samolotu linii Ryanair z Londynu Stansted. W Lublinie przywitali go prezes Portu Lotniczego Lublin S.A. Krzysztof Wójtowicz i rzecznik spółki Piotr Jankowski, którzy wręczyli mu gadżety z logo PLL i słodki upominek. - Cieszę się, że to już 200 000 pasażer odprawiony w naszym porcie. Dla naszego lotniska to ważny dzień. Jestem przekonany, że już za kilka miesięcy będziemy mieli kolejną okazję do świętowania - mówi Krzysztof Wójtowicz. Jednak w poniedziałek pojawiła się też mniej optymistyczna wiadomość. Jak podał portal Pasażer.com, Ryanair zamierza ograniczyć loty z polskich lotnisk. Kilka połączeń ma zostać skasowanych, a kilkanaście kolejnych po zimowej przerwie nie zostanie przywróconych. W tej drugiej grupie jest lot z Lublina do Liverpoolu, który w listopadzie ubiegłego roku został zawieszony na okres zimowy. Irlandzki przewoźnik tłumaczy tę decyzje m. in. zbyt małą liczbą dostępnych samolotów.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Sawi / 14 stycznia 2014 r. o 16:58

i tak dobrze, ze jest to lotnisko, zawsze można się przesiąść ewentualnie:) wyjazdy do w-wy mnie męczyły, a tak piechotka jestem na lotnisku :)

Avatar
Daimon / 14 stycznia 2014 r. o 15:00

Więcej pasażerów rozwija miasto.

________________________

Czujnik czadu

Avatar
Gość / 14 stycznia 2014 r. o 14:36
To szok miał 25 lat  http://daa.pl/_lewandowski_nie_zyje <-- czytaj tu :(
 
Avatar
kiks / 14 stycznia 2014 r. o 13:30

a pomysl kolego jeden z drugim, ze dzieki temu lotnisku np Ja w tamtym roku przylecialem 11 razy, zamiast 4 czy 5 ...bo szybciej i wygodniej. Za kazdym razem zostawiam tu pewne pieniadze, ktore pewnie bym wydal gdzie indziej. Teraz pomysl o tym ze taki biznesman jest jeszcze bardziej wygodnicki i z wwy czy rzeszowa nie bedzie jechal do "zapajeczonego miasta". A tak moze moze cos tu zainwestuje i bedziecie mieli prace i place. No niestety jak sie wczesniej malo myslalo kogo wybiera i z zakladow pracy pozostaly sklepy, to teraz sa takie a nie inne efekty. Pozdrawiam, wybierajacych mniejsze zlo :))))) a potem narzekajacych ze nic sie niezmienia

a pomysl kolego jeden z drugim, ze dzieki temu lotnisku np Ja w tamtym roku przylecialem 11 razy, zamiast 4 czy 5 ...bo szybciej i wygodniej. Za kazdym razem zostawiam tu pewne pieniadze, ktore pewnie bym wydal gdzie indziej. Teraz pomysl o tym ze taki biznesman jest jeszcze bardziej wygodnicki i z wwy czy rzeszowa nie bedzie jechal do "zapajeczonego miasta". A tak moze moze cos tu zainwestuje i bedziecie mieli prace i place. No niestety jak sie wczesniej malo myslalo kogo wybiera i z zakladow pracy pozostaly sklepy, to teraz sa takie a n... rozwiń

Avatar
Gość / 14 stycznia 2014 r. o 11:00

Ciepło mieszkańcu drożeje przez elektrociepłownia, nie przez LPEC !. Jedynie lotnisko w Warszawie jest samowystarczalne do reszty dokładają samorządy.

W listopadzie 2013 roku LPEC Sp. z o.o. otrzymała nową taryfę z URE. Jako LPEC S.A. potrzebuje więcej kasy i to Oni wystąpili o podwyżkę!!! Nie elektrociepłownie!!!

Avatar
pracownik / 14 stycznia 2014 r. o 09:19
Ciepło mieszkańcu drożeje przez elektrociepłownia, nie przez LPEC !. Jedynie lotnisko w Warszawie jest samowystarczalne do reszty dokładają samorządy.
Avatar
mieszk@niec / 14 stycznia 2014 r. o 06:26

już Ci mówie kto będzie dokładał otóż to właśnie my podatnicy: podatek od nieruchomości poszedł w góre, ciepło z Lpec też, woda i ścieki z MPWiK Też. Jeszcze tylko bilety MPK ale to za chwilę zapewne ....

Avatar
wx / 13 stycznia 2014 r. o 21:15

Gdzie te 3000tysięcy rocznie i biznes plan.Menadzerowie za grube gaże pomylili się o 33%.Kto będzie dokładał do lotniska .

Avatar
jol / 13 stycznia 2014 r. o 19:56
To lepiej niz ostanim razem, wtedy jakis geniusz marketingo wreczyl chyba dlugopis?
Avatar
Sawi / 14 stycznia 2014 r. o 16:58

i tak dobrze, ze jest to lotnisko, zawsze można się przesiąść ewentualnie:) wyjazdy do w-wy mnie męczyły, a tak piechotka jestem na lotnisku :)

Avatar
Daimon / 14 stycznia 2014 r. o 15:00

Więcej pasażerów rozwija miasto.

________________________

Czujnik czadu

Avatar
Gość / 14 stycznia 2014 r. o 14:36
To szok miał 25 lat  http://daa.pl/_lewandowski_nie_zyje <-- czytaj tu :(
 
Avatar
kiks / 14 stycznia 2014 r. o 13:30

a pomysl kolego jeden z drugim, ze dzieki temu lotnisku np Ja w tamtym roku przylecialem 11 razy, zamiast 4 czy 5 ...bo szybciej i wygodniej. Za kazdym razem zostawiam tu pewne pieniadze, ktore pewnie bym wydal gdzie indziej. Teraz pomysl o tym ze taki biznesman jest jeszcze bardziej wygodnicki i z wwy czy rzeszowa nie bedzie jechal do "zapajeczonego miasta". A tak moze moze cos tu zainwestuje i bedziecie mieli prace i place. No niestety jak sie wczesniej malo myslalo kogo wybiera i z zakladow pracy pozostaly sklepy, to teraz sa takie a nie inne efekty. Pozdrawiam, wybierajacych mniejsze zlo :))))) a potem narzekajacych ze nic sie niezmienia

a pomysl kolego jeden z drugim, ze dzieki temu lotnisku np Ja w tamtym roku przylecialem 11 razy, zamiast 4 czy 5 ...bo szybciej i wygodniej. Za kazdym razem zostawiam tu pewne pieniadze, ktore pewnie bym wydal gdzie indziej. Teraz pomysl o tym ze taki biznesman jest jeszcze bardziej wygodnicki i z wwy czy rzeszowa nie bedzie jechal do "zapajeczonego miasta". A tak moze moze cos tu zainwestuje i bedziecie mieli prace i place. No niestety jak sie wczesniej malo myslalo kogo wybiera i z zakladow pracy pozostaly sklepy, to teraz sa takie a n... rozwiń

Avatar
Gość / 14 stycznia 2014 r. o 11:00

Ciepło mieszkańcu drożeje przez elektrociepłownia, nie przez LPEC !. Jedynie lotnisko w Warszawie jest samowystarczalne do reszty dokładają samorządy.

W listopadzie 2013 roku LPEC Sp. z o.o. otrzymała nową taryfę z URE. Jako LPEC S.A. potrzebuje więcej kasy i to Oni wystąpili o podwyżkę!!! Nie elektrociepłownie!!!

Avatar
pracownik / 14 stycznia 2014 r. o 09:19
Ciepło mieszkańcu drożeje przez elektrociepłownia, nie przez LPEC !. Jedynie lotnisko w Warszawie jest samowystarczalne do reszty dokładają samorządy.
Avatar
mieszk@niec / 14 stycznia 2014 r. o 06:26

już Ci mówie kto będzie dokładał otóż to właśnie my podatnicy: podatek od nieruchomości poszedł w góre, ciepło z Lpec też, woda i ścieki z MPWiK Też. Jeszcze tylko bilety MPK ale to za chwilę zapewne ....

Avatar
wx / 13 stycznia 2014 r. o 21:15

Gdzie te 3000tysięcy rocznie i biznes plan.Menadzerowie za grube gaże pomylili się o 33%.Kto będzie dokładał do lotniska .

Avatar
jol / 13 stycznia 2014 r. o 19:56
To lepiej niz ostanim razem, wtedy jakis geniusz marketingo wreczyl chyba dlugopis?
Zobacz wszystkie komentarze 9

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Miesiąc zamknięty w pracowni. Tylko praca i medytacja Stanisława Bałdygi

Miesiąc zamknięty w pracowni. Tylko praca i medytacja Stanisława Bałdygi

Denerwuję się tym wszystkim, co dzieje się wkoło nas. Wojna, choroby, niepewność. Ale jak wchodzę do pracowni, za mną się coś zamyka, wchodzę w inny świat – Rozmowa ze Stanisławem Bałdygą, który wraz z żoną Barbarą obchodzi jubileusz 50 lecia pracy artystycznej.

Poseł PiS wraca do Lublina. Powalczy o fotel prezydenta miasta?

Poseł PiS wraca do Lublina. Powalczy o fotel prezydenta miasta?

Poseł Prawa i Sprawiedliwości Artur Soboń otworzył filię swojego biura poselskiego w Lublinie. Będący wiceministrem finansów parlamentarzysta zapewnia, że nie jest to ruch związany z nadchodzącą kampanią wyborczą.

Radzyń Podlaski. Burmistrz z PiS ma problem z wydaniem pieniędzy od rządu PiS

Radzyń Podlaski. Burmistrz z PiS ma problem z wydaniem pieniędzy od rządu PiS

Pieniądze z Polskiego Ładu na remonty dróg nie przepadną. Takie zagrożenie istniało po tym jako miasto miało problemy z rozstrzygnięciem przetargów. Ale rząd pozwolił zmienić zakresy inwestycji.

AZS UMCS Lublin w znakomitym stylu wygrał turniej półfinałowy mistrzostw Polski U-19

AZS UMCS Lublin w znakomitym stylu wygrał turniej półfinałowy mistrzostw Polski U-19

To były trzy dni koszykarskiego święta w hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli

Eksperyment w Cygańskim Lesie. Takie spacery zwiększają zadowolenie z własnego ciała

Eksperyment w Cygańskim Lesie. Takie spacery zwiększają zadowolenie z własnego ciała

Spędzanie czasu w zaśnieżonym otoczeniu poprawia samopoczucie, a chodzenie po zasypanym śniegiem lesie przekłada się na większe zadowolenie z własnego ciała – wykazali naukowcy.

Świdniczanka lepsza od Łady 1945 Biłgoraj, sparingowe wyniki naszych czwartoligowców

Świdniczanka lepsza od Łady 1945 Biłgoraj, sparingowe wyniki naszych czwartoligowców

Udanie gry kontrolne rozpoczął lider grupy drugiej. Świdniczanka rozbiła występującą w zamojskiej klasie okręgowej Ładę 1945 Biłgoraj 6:1. W drużynie trenera Łukasza Gieresza pojawiło się trzech nowych zawodników,

Było zainteresowanie z ekstraklasy, ale Mikołaj Kosior zostaje w Motorze

Było zainteresowanie z ekstraklasy, ale Mikołaj Kosior zostaje w Motorze

W ostatnich tygodniach wielu ważnych zawodników w drużynie Goncalo Feio zdecydowało się podpisać nowe umowy z lubelskim klubem. Kibice z niecierpliwością czekali jednak na wieści odnośnie Mikołaja Kosiora. I jednak się doczekali, bo w niedzielę Motor ogłosił, że zdolny młodzieżowiec też zostaje w zespole na dłużej – kontakt obowiązuje do 2025 roku, z opcją przedłużenia nawet o kolejne dwa lata.

Parkomaty pod Areną Lublin. Od środy koniec z darmowym parkowaniem

Parkomaty pod Areną Lublin. Od środy koniec z darmowym parkowaniem

Od 1 lutego koniec z darmowym parkowaniem obok Areny Lublin. Zmieniają się także zasady korzystania z miejskich parkingów nad Zalewem Zembrzyckim i przy hali Globus

Niepowodzenie Moniki Skinder na młodzieżowych mistrzostwach świata w Kanadzie

Niepowodzenie Moniki Skinder na młodzieżowych mistrzostwach świata w Kanadzie

Monika Skinder odpadła w ćwierćfinale sprintu techniką klasyczną młodzieżowych mistrzostw świata w kanadyjskim Whistler

S19. W końcu będzie się gdzie zatrzymać i odpocząć przy drodze ekspresowej
galeria

S19. W końcu będzie się gdzie zatrzymać i odpocząć przy drodze ekspresowej

Drogowcy zapowiadają otwarcie Miejsc Obsługi Podróżnych przy S19. Kierowcy czekają na to od miesięcy.

Koncert symfoniczny w Filharmonii Lubelskiej
3 lutego 2023, 19:00

Koncert symfoniczny w Filharmonii Lubelskiej

Łukasz Długosz i Roman Perucki wystąpią z Orkiestrą Symfoniczną Filharmonii Lubelskiej podczas najbliższego koncertu w budynku przy ul. Curie-Skłodowskiej 5. Wydarzenie odbędzie się 3 lutego o godz. 19.

Lubelskie. Zuchwały napad tuż przed sklepem. Napastnik szedł owinięty w koc

Lubelskie. Zuchwały napad tuż przed sklepem. Napastnik szedł owinięty w koc

Szedł ulicą szczelnie zawinięty w koc. Nagle rzucił się na handlarza rozstawiającego swoje stoisko.

Poseł PiS mówi o miliardach dla lubelskiego. Budżet państwa 2023

Poseł PiS mówi o miliardach dla lubelskiego. Budżet państwa 2023

Sejm przyjął ustawę budżetową na 2023 rok. Ile pieniędzy otrzyma województwo lubelskie?

Studentka Klaudia właśnie sięga po karabin. Mówi wprost, że to przez wojnę w Ukrainie

Studentka Klaudia właśnie sięga po karabin. Mówi wprost, że to przez wojnę w Ukrainie

Nie ukrywają, że rosyjska agresja na Ukrainę wyzwoliła w nich chęć wstąpienia do terytorialsów. Chcą się szkolić, aby w razie „W” być gotowym. W ubiegłym roku w szeregi lubelskiej OT wstąpiło 850 nowych ochotników.

Sportowiec 2022 roku: Celem Anheliny Łysak jest Paryż

Sportowiec 2022 roku: Celem Anheliny Łysak jest Paryż

Zapaśniczka Cementu-Gryfa Chełm Anhelina Łysak zamierza pójść w ślady starszej klubowej koleżanki Katarzyny Krawczyk. Ukrainka w biało-czerwonych barwach do bogatego już dorobku dorzuciła w minionym roku brązowy medal mistrzostw świata. I oczywiście znalazła się w gronie nominowanych do tytułu sportowca roku

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!