Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

30 kwietnia 2012 r.
21:56
Edytuj ten wpis

Koncert dla neonazistów w klubie Graffiti?

0 22 A A
Plakat imprezy.
Plakat imprezy.

Nordica, Tormentia, Rewolta, Wilcze Stado i Wyrocznia. To zespoły, które zagrają na wtorkowym koncercie w klubie Graffiti. Grupy o kontrowersyjnych treściach piosenek są popularne w kręgach neonazistowskich.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
O sprawie poinformował nas na alarm24 zaniepokojony Czytelnik.

- W Lublinie w klubie Graffiti ma się odbyć koncert zespołów jawnie odwołujących się do radykalnych treści faszystowskich, nazistowskich i rasistowskich.

- Tormentia to, zespół grał na "V memoriale Szczerego” razem z serbskim zespołem Razor88. Ósemki oznaczają tutaj 8 literę alfabetu czyli "H”, co daje skrót od "Heil Hitler”. Jest to często używany przez neonazistów akronim - czytamy w liście.

Nasz Czytelnik opisuje również inny zespół, który zagra. - Nordica jest projektem członków zespołu Agressiva 88, który nagrał utwory o bardzo wymownych tytułach jak: "Dumny nadczłowieku”, "Narodowi Socjaliści”, "Biała Kur.. Czarnucha” - opisuje.

Koncert ma się odbyć 1 maja pod nazwą Voice of Patriots. Będzie to impreza zamknięta. Klub na swojej stronie internetowej o niej nie informuje. W internecie można za to znaleźć plakat z nazwami zespołów. Bilet wstępu kosztuje 40 zł.

Według ustaleń Gazety Wyborczej Lublin organizatorem jest Paweł S. Mężczyzna wyjaśnia, że jeden z zespołów - Nordica zmienił już swoje treści piosenek. Zapewnia, że na koncercie nie będzie neonazizmu i neofaszyzmu.

Wiktor Marszałek ze Stowarzyszenia "Nigdy Więcej" w rozmowie z Gazetą wyjaśnia, że Wilcze Stado, Nordica i Tormentia Mają powiązania z organizacją terrorystyczną Blood & Honour. - Zupełnie nie kryją się ze swoimi poglądami - mówi Gazecie.

Dziennikarze Gazety, przez cały dzień próbowali skontaktować się z właścicielami klubu Graffiti. Bezskutecznie.

Komentarze 22

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
alex / 21 października 2012 o 13:05
0
wszędzie widzicie faszyzm na każdym kroku ,że masz łysą głowe jesteś faszysta że masz koszulkę z orłem na piersi jesteś faszystą ,jestem dumny z tego że jestem polakiem -jesteś faszystą na kazyn kroku to słyszę w pracy na ulicy ,nawet miałem kiedyś koszulkę z żołnierzami wyklętymi i pewien pan w markecie mi powiedział jak mi nie wstyd propagować faszyzm normalnie nogi mi się ugieły szkoda słów.a o gazecie nigdy więcej już się nie wypowiem szkoda słów .... za dużo ludziom krzywdy zrobili --polska nalezy do nas my jesteśmy z tąd i jesteśmy dumni z tego ..
Avatar
anka jot. / 5 lipca 2012 o 23:16
0
do zżygania z tymi pisamkami.
albo jest wolnośc słowa albo jest nadal komuna i nie można wypowiadac własnego zdania
jebać nazistów i komunistów ale wolnośc to wolność
Avatar
SS Gruppenfuhrer / 21 czerwca 2012 o 19:38
0
No i co możecie zrobić żeby zatkać twarz skinheadom.dajcie spokój jest demokracja,sami ją chcieliscie!Wojna trwa!
Avatar
Skinhead Metal / 7 maja 2012 o 16:32
0
Byłem na tym koncercie. Chrzanicie bzdury z tymi treściami nazistowskimi. Tormentia to polski Sabaton.
Avatar
e tam / 2 maja 2012 o 15:25
0
Przyjeżdżajcie do Wrocławia, zapraszamy Was serdecznie. mam już dosyć tego, że wszystkie słupy głoszeniowe są oblepione przynajmniej 4 imprezami żydowskimi- festiwal kultury, żydowskie piosenkarki itd. Wrocław NIE jest żydowski.
Avatar
dr.ŚMIERĆ / 1 maja 2012 o 19:39
0
[quote name='...' timestamp='1335869803' post='626514']
Teraz widać w jakim społeczeństwie żyjemy..Jak nie śpiewa się religijnych pieśni i nie wychwala nad niebiosa księży i kościół to już ma być zakazane? Jak reggae to nie bo o legalizacji i w ogóle..Jak metal to nie bo szatan..Każdy ma prawo słuchać czego chce i chodzić na koncerty jakie chce..A chyba nie ma w Lublinie zakazu jako takiego co do występów takich zespołów..Ale jak przyjdą feliniday,medykalia to pierwsi poza...Bo darmocha bd i nie ważne co grają byle by być..!!!!!! A może warto się przyjrzeć sprawom ciut ważniejszym jak np.kursowanie autobusów w dni matury 4.05 jak w soboty..Nikt nie pomyślał że autobusy jeżdżą wtedy rzadko i ni jak będzie się dostać do miasta...!!! Ale cóż niech żyje dziki wschód!!!!!!!!!!!!
Ahh może napiszcie jeszcze jaki brudne i śmierdzące autobusy jeżdżą..!!!!
[/quote]
JUDE ?????
[quote name='...' timestamp='1335869803' post='626514']
Teraz widać w jakim społeczeństwie żyjemy..Jak nie śpiewa się religijnych pieśni i nie wychwala nad niebiosa księży i kościół to już ma być zakazane? Jak reggae to nie bo o legalizacji i w ogóle..Jak metal to nie bo szatan..Każdy ma prawo słuchać czego chce i chodzić na koncerty jakie chce..A chyba nie ma w Lublinie zakazu jako takiego co do występów takich zespołów..Ale jak przyjdą feliniday,medykalia to pierwsi poza...Bo darmocha bd i nie ważne co grają b... rozwiń
Avatar
screwer / 1 maja 2012 o 13:38
0
"Tormentia to, zespół grał na "V memoriale Szczerego” Gratuluję stylistyki.
Avatar
... / 1 maja 2012 o 12:56
0
Teraz widać w jakim społeczeństwie żyjemy..Jak nie śpiewa się religijnych pieśni i nie wychwala nad niebiosa księży i kościół to już ma być zakazane? Jak reggae to nie bo o legalizacji i w ogóle..Jak metal to nie bo szatan..Każdy ma prawo słuchać czego chce i chodzić na koncerty jakie chce..A chyba nie ma w Lublinie zakazu jako takiego co do występów takich zespołów..Ale jak przyjdą feliniday,medykalia to pierwsi poza...Bo darmocha bd i nie ważne co grają byle by być..!!!!!! A może warto się przyjrzeć sprawom ciut ważniejszym jak np.kursowanie autobusów w dni matury 4.05 jak w soboty..Nikt nie pomyślał że autobusy jeżdżą wtedy rzadko i ni jak będzie się dostać do miasta...!!! Ale cóż niech żyje dziki wschód!!!!!!!!!!!!
Ahh może napiszcie jeszcze jaki brudne i śmierdzące autobusy jeżdżą..!!!!
Teraz widać w jakim społeczeństwie żyjemy..Jak nie śpiewa się religijnych pieśni i nie wychwala nad niebiosa księży i kościół to już ma być zakazane? Jak reggae to nie bo o legalizacji i w ogóle..Jak metal to nie bo szatan..Każdy ma prawo słuchać czego chce i chodzić na koncerty jakie chce..A chyba nie ma w Lublinie zakazu jako takiego co do występów takich zespołów..Ale jak przyjdą feliniday,medykalia to pierwsi poza...Bo darmocha bd i nie ważne co grają byle by być..!!!!!! A może warto się przyjrzeć sprawom ciut wa... rozwiń
Avatar
MAXX / 1 maja 2012 o 12:41
0
Pejsy z Gazety Żydowskiej węszą. Może jeszcze zakażą wywieszania flag Polski w 3 maja.
PRECZ Z OBŁUDĄ I ZAKŁAMANIEM GAZECIARZY OD MICHNIKA !!!!!!!!!!!!!1
Avatar
nos / 1 maja 2012 o 12:28
0
[quote name='vax' timestamp='1335820082' post='626447']
a kiedy koncert "Kochamy Żydów?"
[/quote]
Przeciez trwa bezustannie.
Avatar
alex / 21 października 2012 o 13:05
0
wszędzie widzicie faszyzm na każdym kroku ,że masz łysą głowe jesteś faszysta że masz koszulkę z orłem na piersi jesteś faszystą ,jestem dumny z tego że jestem polakiem -jesteś faszystą na kazyn kroku to słyszę w pracy na ulicy ,nawet miałem kiedyś koszulkę z żołnierzami wyklętymi i pewien pan w markecie mi powiedział jak mi nie wstyd propagować faszyzm normalnie nogi mi się ugieły szkoda słów.a o gazecie nigdy więcej już się nie wypowiem szkoda słów .... za dużo ludziom krzywdy zrobili --polska nalezy do nas my jesteśmy z tąd i jesteśmy dumni z tego ..
Avatar
anka jot. / 5 lipca 2012 o 23:16
0
do zżygania z tymi pisamkami.
albo jest wolnośc słowa albo jest nadal komuna i nie można wypowiadac własnego zdania
jebać nazistów i komunistów ale wolnośc to wolność
Avatar
SS Gruppenfuhrer / 21 czerwca 2012 o 19:38
0
No i co możecie zrobić żeby zatkać twarz skinheadom.dajcie spokój jest demokracja,sami ją chcieliscie!Wojna trwa!
Avatar
Skinhead Metal / 7 maja 2012 o 16:32
0
Byłem na tym koncercie. Chrzanicie bzdury z tymi treściami nazistowskimi. Tormentia to polski Sabaton.
Avatar
e tam / 2 maja 2012 o 15:25
0
Przyjeżdżajcie do Wrocławia, zapraszamy Was serdecznie. mam już dosyć tego, że wszystkie słupy głoszeniowe są oblepione przynajmniej 4 imprezami żydowskimi- festiwal kultury, żydowskie piosenkarki itd. Wrocław NIE jest żydowski.
Avatar
dr.ŚMIERĆ / 1 maja 2012 o 19:39
0
[quote name='...' timestamp='1335869803' post='626514']
Teraz widać w jakim społeczeństwie żyjemy..Jak nie śpiewa się religijnych pieśni i nie wychwala nad niebiosa księży i kościół to już ma być zakazane? Jak reggae to nie bo o legalizacji i w ogóle..Jak metal to nie bo szatan..Każdy ma prawo słuchać czego chce i chodzić na koncerty jakie chce..A chyba nie ma w Lublinie zakazu jako takiego co do występów takich zespołów..Ale jak przyjdą feliniday,medykalia to pierwsi poza...Bo darmocha bd i nie ważne co grają byle by być..!!!!!! A może warto się przyjrzeć sprawom ciut ważniejszym jak np.kursowanie autobusów w dni matury 4.05 jak w soboty..Nikt nie pomyślał że autobusy jeżdżą wtedy rzadko i ni jak będzie się dostać do miasta...!!! Ale cóż niech żyje dziki wschód!!!!!!!!!!!!
Ahh może napiszcie jeszcze jaki brudne i śmierdzące autobusy jeżdżą..!!!!
[/quote]
JUDE ?????
[quote name='...' timestamp='1335869803' post='626514']
Teraz widać w jakim społeczeństwie żyjemy..Jak nie śpiewa się religijnych pieśni i nie wychwala nad niebiosa księży i kościół to już ma być zakazane? Jak reggae to nie bo o legalizacji i w ogóle..Jak metal to nie bo szatan..Każdy ma prawo słuchać czego chce i chodzić na koncerty jakie chce..A chyba nie ma w Lublinie zakazu jako takiego co do występów takich zespołów..Ale jak przyjdą feliniday,medykalia to pierwsi poza...Bo darmocha bd i nie ważne co grają b... rozwiń
Avatar
screwer / 1 maja 2012 o 13:38
0
"Tormentia to, zespół grał na "V memoriale Szczerego” Gratuluję stylistyki.
Avatar
... / 1 maja 2012 o 12:56
0
Teraz widać w jakim społeczeństwie żyjemy..Jak nie śpiewa się religijnych pieśni i nie wychwala nad niebiosa księży i kościół to już ma być zakazane? Jak reggae to nie bo o legalizacji i w ogóle..Jak metal to nie bo szatan..Każdy ma prawo słuchać czego chce i chodzić na koncerty jakie chce..A chyba nie ma w Lublinie zakazu jako takiego co do występów takich zespołów..Ale jak przyjdą feliniday,medykalia to pierwsi poza...Bo darmocha bd i nie ważne co grają byle by być..!!!!!! A może warto się przyjrzeć sprawom ciut ważniejszym jak np.kursowanie autobusów w dni matury 4.05 jak w soboty..Nikt nie pomyślał że autobusy jeżdżą wtedy rzadko i ni jak będzie się dostać do miasta...!!! Ale cóż niech żyje dziki wschód!!!!!!!!!!!!
Ahh może napiszcie jeszcze jaki brudne i śmierdzące autobusy jeżdżą..!!!!
Teraz widać w jakim społeczeństwie żyjemy..Jak nie śpiewa się religijnych pieśni i nie wychwala nad niebiosa księży i kościół to już ma być zakazane? Jak reggae to nie bo o legalizacji i w ogóle..Jak metal to nie bo szatan..Każdy ma prawo słuchać czego chce i chodzić na koncerty jakie chce..A chyba nie ma w Lublinie zakazu jako takiego co do występów takich zespołów..Ale jak przyjdą feliniday,medykalia to pierwsi poza...Bo darmocha bd i nie ważne co grają byle by być..!!!!!! A może warto się przyjrzeć sprawom ciut wa... rozwiń
Avatar
MAXX / 1 maja 2012 o 12:41
0
Pejsy z Gazety Żydowskiej węszą. Może jeszcze zakażą wywieszania flag Polski w 3 maja.
PRECZ Z OBŁUDĄ I ZAKŁAMANIEM GAZECIARZY OD MICHNIKA !!!!!!!!!!!!!1
Avatar
nos / 1 maja 2012 o 12:28
0
[quote name='vax' timestamp='1335820082' post='626447']
a kiedy koncert "Kochamy Żydów?"
[/quote]
Przeciez trwa bezustannie.
Zobacz wszystkie komentarze 22

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

PZLA 94 Mistrzostwa Polski. Podsumowanie pierwszego dnia
galeria

PZLA 94 Mistrzostwa Polski. Podsumowanie pierwszego dnia 5 1

Pierwszy dzień rozgrywanych w Lublinie MP przyniósł wiele niezapomnianych emocji. Brąz wywalczyła Joanna Bemowska i Arkadiusz Rogowski, srebro Paweł Fajdek, a złoto Damian Kopeć

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny 0 5

Jerzy Rębek burmistrz Radzynia Podlaskiego uważa że pikieta Marii Kosidło ma podtekst polityczny.

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka
31 sierpnia 2018, 20:00

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka 9 0

Co Gdzie Kiedy. 31 sierpnia o godz. 20 w Parku Bronowickim, w ramach cyklu Zatańcz z Lublinem, wystąpi zespół Rokiczanka. To okazja do wspólnej zabawy przy wspaniałej muzyce sprzed lat.

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali 0 10

O 1/5 miały zmniejszyć się wynagrodzenia samorządowców w związku ustawą przyjętą przez PiS. Tymczasem w wielu przypadkach obniżki były wręcz symboliczne. A niektórzy nawet zyskali na zmianie.

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota!
galeria

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota! 4 1

Wojciech Nowicki z Podlasia Białystok wywalczył złoty medal w konkursie rzutu młotem w Lublinie i wyprzedził Pawła Fajdka. Zawodnikowi Agrosu Zamość do złota zabrakło zaledwie 12 centymetrów. Trzecie miejsca zajął natomiast inny zawodnik Agrosu Arkadiusz Rogowski

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem!
galeria

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem! 1 1

Zawodnik Agrosu Zamość nie miał sobie równych i mimo ciężkich warunków na bieżni ze znakomitym wynikiem zdobył pierwsze miejsce na zawodach w Lublinie

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe
28 lipca 2018, 20:00

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe 7 1

Co Gdzie Kiedy. Retro-potańcówka dla miłośników klimatu lat 20-60 odbędzie się 28 lipca o godz. 20 w Teatralnej Cafe (ul. Peowiaków 1). Uczestnicy będą mogli bawić się przy dobrej muzyce do godz. 2 nad ranem.

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać 0 4

Coraz więcej obcokrajowców chce pozostać w Polsce na dłużej - mówi w rozmowie z PAP Jakub Dudziak z Urzędu do Spraw Cudzoziemców. Z danych urzędu wynika, że w pierwszym półroczu tego roku liczba cudzoziemców z zezwoleniami na pobyt zwiększyła się o 25 tys. W połowie tego roku takie zezwolenia posiadało łącznie 350 tys. osób.

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę 13 8

Od 1 września nauczyciele, wychowawcy, bibliotekarze, logopedzi czy psychologowie będą musieli być zatrudniani na umowę o pracę. Osoby prowadzące działalność gospodarczą nie będą też mogły pracować w prywatnych przedszkolach czy poradniach.

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte
galeria

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte 5 0

o godzinie 17 na stadionie w Lublinie przy komplecie publiczności nastąpiło uroczyste otwarcie imprezy, która potrwa w naszym mieście aż do niedzieli

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe
22 lipca 2018, 9:45

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe 5 0

Autobusy – Jelcz 120M i Jelcz M11 przyjadą w niedzielę z Lublina do Kraśnika. Podczas przejazdów będzie można posłuchać o historii komunikacji w Kraśniku i ważnych dla niej miejscach. O tym wszystkim będzie opowiadać Maksym Bratko, autor książki „Historia Komunikacji Publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim”, której premierę zaplanowano na niedzielę.

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku 28 12

Od poniedziałku aż do końca wakacji na ul. Nowy Świat obowiązywać będzie ruch wahadłowy. Drogowcy zabierają się tutaj za przebudowę kanalizacji deszczowej. Skrót z Bronowic na Czuby coraz bardziej przypomina tor przeszkód.

Potrącenie pieszego. Utrudnienia na ul. Choiny

Potrącenie pieszego. Utrudnienia na ul. Choiny 0 8

Utrudnienia na ul. Choiny w Lublinie. Jak informuje nasz Czytelnik Paweł doszło do potrącenia pieszego na przejściu.

II Festiwal w Krainie Lubelskich Ryb

II Festiwal w Krainie Lubelskich Ryb 0

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!