Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

30 grudnia 2022 r.
16:11

Lublin. Pub z centrum się zamyka. Po niemal 20 latach

Autor: Zdjęcie autora sko
0 19 A A
(fot. Pixabay)

Historia prawie 20 lat, dwóch lokalizacji, tysięcy udanych libacji – ogłasza Blues Brothers z ulicy Orlej.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Koniec istnienia lokalu ogłoszono na Facebooku. Znany pub kończy działalność. Właściciele dodają, że wyposażenia zostało zmagazynowane i może coś się stanie i uda się ponownie uruchomić Blues Brothers.

– Ale to kiedyś jeśli już, bo na razie sporo innych wyzwań świat podrzuca, a i czasy głupsze. Dziękujemy wszystkim, którzy czują, że winni im jesteśmy bardzo podziękować – napisano i dodano: – Historia prawie 20 lat, dwóch lokalizacji, tysięcy udanych libacji, wielu dżemów i innych urodzin, czy powodzi kończy się.

Czemu? Zdawkowo podano, że chodzi m.in. o niedawną pandemię

Skomentuj i udostępnij na Facebooku
e-Wydanie

Komentarze 19

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
uwaga_na_trolle / 9 stycznia 2023 r. o 08:12
Najpierw nowy naczelny DW blokuje artykuł o Piotrze Kowalczyku, a potem wypuszcza kłamliwy i zmanipulowany artykuł o Górkach Czechowskich (jak było naprawdę można przeczytać tu: jawnylublin.pl/wrocmy-do-rzetelnej-debaty-ws-gorek-czechowskich). Następnie pojawiają się kolejne kłamstwa na temat hejtu. Nieprawdą jest to, że inne media blokują możliwość komentowania, bo np. na Kurierze Lubelskim, Gazecie Wyborczej i innych portalach komentować można. Chodzi o to, żeby przestały pojawiać się krytyczne komentarze wobec układu ratuszowo-dewelopersko-żużlowego który sprawuje władzę w Lublinie. Apeluję do wszystkich, aby rozmawiali ze swoimi znajomymi i przekazywali tę informację komu się da.
Najpierw nowy naczelny DW blokuje artykuł o Piotrze Kowalczyku, a potem wypuszcza kłamliwy i zmanipulowany artykuł o Górkach Czechowskich (jak było naprawdę można przeczytać tu: jawnylublin.pl/wrocmy-do-rzetelnej-debaty-ws-gorek-czechowskich). Następnie pojawiają się kolejne kłamstwa na temat hejtu. Nieprawdą jest to, że inne media blokują możliwość komentowania, bo np. na Kurierze Lubelskim, Gazecie Wyborczej i innych portalach komentować można. Chodzi o to, żeby przestały pojawiać się krytyczne komentarze wobec układu ratu... rozwiń
Avatar
Jasin / 31 grudnia 2022 r. o 14:19
Kto mieczem wojuje... Odezwała się kacapska szumowina,  bolszewicka szmata.  Bździny tępej gadziny,  labydziny monisiny.  La Bydłoza betonoza, skończony głupcze!
Avatar
Labydnik / 31 grudnia 2022 r. o 14:13
Kto mieczem wojuje... Odezwała się kacapska szumowina,  bolszewicka szmata.  Bździny tępej gadziny,  labydziny monisiny.  La Bydłoza betonoza, skończony głupcze!
  Wklejanie tych samych bluzgów - "metoda bolszewicka". Czy to pracownik DW?
Avatar
Jasin / 31 grudnia 2022 r. o 13:54
Kto mieczem wojuje... Odezwała się kacapska szumowina, bolszewicka szmata. Bździny tępej gadziny, labydziny monisiny. La Bydłoza betonoza, skończony głupcze!
Avatar
Labydnik / 31 grudnia 2022 r. o 11:47
Kto mieczem wojuje... Odezwała się szumowina kacapska,  bolszewicka szmata.  Bździny tępej gadziny,  labydziny monisiny.  La Bydłoza betonoza, skończony głupcze!
  Bolszewickie zagrania - wyzwiska i obelgi, nic do rzeczy, "na temat" - oto poziom chłopiny Jasiny. Czy to jakiś pracownik DW?
Avatar
Jasin / 31 grudnia 2022 r. o 11:34
Kto mieczem wojuje... Odezwała się szumowina kacapska, bolszewicka szmata. Bździny tępej gadziny, labydziny monisiny. La Bydłoza betonoza, skończony głupcze!
Avatar
Askier / 31 grudnia 2022 r. o 11:22
poker kup sobie piccolo i wyluzuj a nie ciągle na posterunku w obronie jedynie słusznej linii programowej twojej partii.
Avatar
poker / 31 grudnia 2022 r. o 09:27
Kto mieczem wojuje... Odezwała się kacapska,  bolszewicka szmata.  Bździny tępej gadziny,  labydziny monisiny.  Labydłoza betonoza, skończony głupcze!
    Wytnij+wklej - tyle rozumu u chłopiny Jasiny.
 Nie ma żadnego związku z tematem. Niech się labydnica zamknie.
Avatar
Labydnik / 31 grudnia 2022 r. o 08:17
Kto mieczem wojuje... Odezwała się kacapska,  bolszewicka szmata.  Bździny tępej gadziny,  labydziny monisiny.  Labydłoza betonoza, skończony głupcze!
   Wytnij+wklej - tyle rozumu u chłopiny Jasiny.
Avatar
Jasin / 31 grudnia 2022 r. o 05:00
Kto mieczem wojuje... Odezwała się kacapska,  bolszewicka szmata.  Bździny tępej gadziny,  labydziny monisiny.  Labydłoza betonoza, skończony głupcze!
Avatar
uwaga_na_trolle / 9 stycznia 2023 r. o 08:12
Najpierw nowy naczelny DW blokuje artykuł o Piotrze Kowalczyku, a potem wypuszcza kłamliwy i zmanipulowany artykuł o Górkach Czechowskich (jak było naprawdę można przeczytać tu: jawnylublin.pl/wrocmy-do-rzetelnej-debaty-ws-gorek-czechowskich). Następnie pojawiają się kolejne kłamstwa na temat hejtu. Nieprawdą jest to, że inne media blokują możliwość komentowania, bo np. na Kurierze Lubelskim, Gazecie Wyborczej i innych portalach komentować można. Chodzi o to, żeby przestały pojawiać się krytyczne komentarze wobec układu ratuszowo-dewelopersko-żużlowego który sprawuje władzę w Lublinie. Apeluję do wszystkich, aby rozmawiali ze swoimi znajomymi i przekazywali tę informację komu się da.
Najpierw nowy naczelny DW blokuje artykuł o Piotrze Kowalczyku, a potem wypuszcza kłamliwy i zmanipulowany artykuł o Górkach Czechowskich (jak było naprawdę można przeczytać tu: jawnylublin.pl/wrocmy-do-rzetelnej-debaty-ws-gorek-czechowskich). Następnie pojawiają się kolejne kłamstwa na temat hejtu. Nieprawdą jest to, że inne media blokują możliwość komentowania, bo np. na Kurierze Lubelskim, Gazecie Wyborczej i innych portalach komentować można. Chodzi o to, żeby przestały pojawiać się krytyczne komentarze wobec układu ratu... rozwiń
Avatar
Jasin / 31 grudnia 2022 r. o 14:19
Kto mieczem wojuje... Odezwała się kacapska szumowina,  bolszewicka szmata.  Bździny tępej gadziny,  labydziny monisiny.  La Bydłoza betonoza, skończony głupcze!
Avatar
Labydnik / 31 grudnia 2022 r. o 14:13
Kto mieczem wojuje... Odezwała się kacapska szumowina,  bolszewicka szmata.  Bździny tępej gadziny,  labydziny monisiny.  La Bydłoza betonoza, skończony głupcze!
  Wklejanie tych samych bluzgów - "metoda bolszewicka". Czy to pracownik DW?
Avatar
Jasin / 31 grudnia 2022 r. o 13:54
Kto mieczem wojuje... Odezwała się kacapska szumowina, bolszewicka szmata. Bździny tępej gadziny, labydziny monisiny. La Bydłoza betonoza, skończony głupcze!
Avatar
Labydnik / 31 grudnia 2022 r. o 11:47
Kto mieczem wojuje... Odezwała się szumowina kacapska,  bolszewicka szmata.  Bździny tępej gadziny,  labydziny monisiny.  La Bydłoza betonoza, skończony głupcze!
  Bolszewickie zagrania - wyzwiska i obelgi, nic do rzeczy, "na temat" - oto poziom chłopiny Jasiny. Czy to jakiś pracownik DW?
Avatar
Jasin / 31 grudnia 2022 r. o 11:34
Kto mieczem wojuje... Odezwała się szumowina kacapska, bolszewicka szmata. Bździny tępej gadziny, labydziny monisiny. La Bydłoza betonoza, skończony głupcze!
Avatar
Askier / 31 grudnia 2022 r. o 11:22
poker kup sobie piccolo i wyluzuj a nie ciągle na posterunku w obronie jedynie słusznej linii programowej twojej partii.
Avatar
poker / 31 grudnia 2022 r. o 09:27
Kto mieczem wojuje... Odezwała się kacapska,  bolszewicka szmata.  Bździny tępej gadziny,  labydziny monisiny.  Labydłoza betonoza, skończony głupcze!
    Wytnij+wklej - tyle rozumu u chłopiny Jasiny.
 Nie ma żadnego związku z tematem. Niech się labydnica zamknie.
Avatar
Labydnik / 31 grudnia 2022 r. o 08:17
Kto mieczem wojuje... Odezwała się kacapska,  bolszewicka szmata.  Bździny tępej gadziny,  labydziny monisiny.  Labydłoza betonoza, skończony głupcze!
   Wytnij+wklej - tyle rozumu u chłopiny Jasiny.
Avatar
Jasin / 31 grudnia 2022 r. o 05:00
Kto mieczem wojuje... Odezwała się kacapska,  bolszewicka szmata.  Bździny tępej gadziny,  labydziny monisiny.  Labydłoza betonoza, skończony głupcze!
Zobacz wszystkie komentarze 19

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Miejska spółka poszła drogą lex deweloper. Radni stają twardo przeciw nowym blokom

Miejska spółka poszła drogą lex deweloper. Radni stają twardo przeciw nowym blokom

Towarzystwo Budownictwa Społecznego nie dostało zgody Rady Miasta Zamość na to, by przy ul. Wyszyńskiego zbudować dwa pięciokondygnacyjne bloki z podziemnymi garażami.

Górnik Zabrze – Azoty Puławy 26:30. Witamy w ćwierćfinale PGNiG Pucharu Polski

Górnik Zabrze – Azoty Puławy 26:30. Witamy w ćwierćfinale PGNiG Pucharu Polski

Udane wejście w nowy rok zanotowali piłkarze ręczni Azotów. We wtorek wywalczyli awans do ćwierćfinału PGNiG Pucharu Polski. A wcale nie było o to łatwo, bo drużyna Roberta Lisa musiała zagrać w Zabrzu z tamtejszym Górnikiem. Tak, jak w lidze znalazła jednak sposób na rywala i wygrała 30:26.

Tauron Puchar Polski: Arka Chełm robiła co mogła, ale dalej gra Jastrzębski Węgiel

Tauron Puchar Polski: Arka Chełm robiła co mogła, ale dalej gra Jastrzębski Węgiel

Świetny mecz w Chełmie. Tamtejsza CHKS Arka napsuła mnóstwo krwi faworytowi z PlusLigi. Około 1,5 tysiąca kibiców oglądało bardzo wyrównane zawody, ale spotkanie ćwierćfinałowe zakończyło się tak, jak wszyscy się spodziewali – wygraną Jastrzębskiego Węgla 3:0.

Ktoś się nie bał i... Radny gminy nadal bez swojego poroża

Ktoś się nie bał i... Radny gminy nadal bez swojego poroża

Wciąż nie udało się odnaleźć myśliwskich trofeów, które zaginęły podczas dożynek powiatowych. Apel Gminnego Ośrodka Kultury nie pomógł.

Polski Cukier AZS UMCS Lublin kontra Casademont Saragossa, czyli jedno z najważniejszych starć w tym sezonie

Polski Cukier AZS UMCS Lublin kontra Casademont Saragossa, czyli jedno z najważniejszych starć w tym sezonie

W środę Polski Cukier AZS UMCS Lublin rozegra jedno z najważniejszych spotkań w tym sezonie – zmierzy się z Casademont Saragossa. Wicemistrzynie Polski po meczu rozegranym w hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli mają trzypunktową zaliczkę. Stawką jest awans do ćwierćfinału

Setki rąk do pracy. Mieszkańcy Hrubieszowa sami przeprowadzili swoją bibliotekę. Zdjęcia
zdjęcia
galeria

Setki rąk do pracy. Mieszkańcy Hrubieszowa sami przeprowadzili swoją bibliotekę. Zdjęcia

„Podaj książkę, podaj książkę. Niech przechodzi z rąk do rąk. Niechaj biegnie, by odnaleźć nowy dom” – pod takim hasłem i ze śpiewem na ustach mali, więksi i całkiem duzi mieszkańcy Hrubieszowa przeprowadzali we wtorek swoją bibliotekę ze starej do zupełnie nowej, większej siedziby.

Sportowiec 2022 roku: Koszulka Roberta Lewandowskiego znalazła właściciela, inne aukcje trwają

Sportowiec 2022 roku: Koszulka Roberta Lewandowskiego znalazła właściciela, inne aukcje trwają

Już po raz 19 wybieramy najlepszego sportowca roku. Tym razem nasz plebiscyt jest jednak wyjątkowy, bo przy okazji zapraszamy do licytacji ciekawych pamiątek. A pieniądze, które uda się w ten sposób zebrać zostaną przekazane na cele charytatywne.

Górnik Łęczna na ostatniej prostej przed startem Fortuna I Ligi

Górnik Łęczna na ostatniej prostej przed startem Fortuna I Ligi

Piłkarze Górnika Łęczna wrócili z obozu w Opalenicy i powoli zaczynają myśleć o pierwszym meczu rundy rewanżowej. Zanim jednak zagrają o punkty w lidze czekają ich jeszcze dwie gry kontrolne

Puławy. Chętnych na siłownię w hali nadal brak. Tak miasto traci pieniądze

Puławy. Chętnych na siłownię w hali nadal brak. Tak miasto traci pieniądze

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Puławach od dwóch lat bezskutecznie próbuje znaleźć najemcę dla 556-metrowego lokalu w nowej hali sportowej przy Lubelskiej. Niewykorzystywana przestrzeń nie zarabia i generuje koszty.

 Biała Podlaska: Tyszkiewicz i Bury o samorządzie. Może być bezpartyjny?

Biała Podlaska: Tyszkiewicz i Bury o samorządzie. Może być bezpartyjny?

Czy samorząd może być bezpartyjny? To pytanie z pewnością padnie w poniedziałek podczas spotkania otwartego z senatorami Jackiem Burym (Polska 2050) i Wadimem Tyszkiewiczem (niezależny).

"Beksiński w Lublinie". Wiemy, ile osób obejrzało wystawę w CSK
galeria

"Beksiński w Lublinie". Wiemy, ile osób obejrzało wystawę w CSK

Prace Zdzisława Beksińskiego, w Centrum Spotkania Kultur, można było oglądać przez niespełna trzy miesiące, od 9 listopada do 29 stycznia.

Sukces KS Lublin na mistrzostwach Polski w Zawierciu

Sukces KS Lublin na mistrzostwach Polski w Zawierciu

KS Lublin najlepszą drużyną XXXII Mistrzostw Polski Oldbojów w Piłce Halowej. W wielkim finale lubelska ekipa pokonała Pogoń Szczecin, a najlepszym piłkarzem imprezy został uznany Grzegorz Bonin

O książce "Ostateczne rozwiązania. Ludobójcy i ich dzieło" w Bramie Grodzkiej
7 lutego 2023, 18:00

O książce "Ostateczne rozwiązania. Ludobójcy i ich dzieło" w Bramie Grodzkiej

We wtorek, 7 lutego o godz. 18 w siedzibie Bramy Grodzkiej - Teatru NN (ul. Grodzka 21) odbędzie się spotkanie wokół książki Konstantego Geberta "Ostateczne rozwiązania. Ludobójcy i ich dzieło".

Burmistrz chce nad zalewem Zimna Woda hotelu ze SPA. Radni wolą domki letniskowe

Burmistrz chce nad zalewem Zimna Woda hotelu ze SPA. Radni wolą domki letniskowe

Latem 2021 roku w Łukowie otwarto zmodernizowany zalew Zimna Woda. Urzędnicy uważają, że brakuje tam bazy hotelowej. Jednak taki plan nie dojdzie do skutku.

Lublin będzie gospodarzem finałowych zmagań Lotto 3x3 Liga

Lublin będzie gospodarzem finałowych zmagań Lotto 3x3 Liga

Impreza odbędzie się 25 lutego w hali MOSiR im. Zdzisława Niedzieli. Wystąpi w niej 8 drużyn, które zdobyły kwalifikacje w dwóch turniejach eliminacyjnych

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!