Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

15 maja 2016 r.
19:31

Marsz dla Życia i Rodziny w Lublinie. Biskup krytykował in vitro i badania prenatalne

Autor: Zdjęcie autora aa
0 59 A A

O badaniach prenatalnych i metodzie in vitro krytycznie mówił w niedzielę podczas mszy na zakończenie Marszu dla Życia i Rodziny w Lublinie biskup Józef Wróbel. Słuchali go uczestnicy, którzy przeszli przez miasto i modlili się w archikatedrze.

Artykuł otwarty

Czytaj Dziennik Wschodni bez ograniczeń. Sprawdź naszą ofertę

Artykuł otwarty
AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

W 140 miastach Polski przeszły w niedzielę marsze, którym przyświecało hasło „Każde życie jest bezcenne”. Zorganizowano je miedzy innymi w Puławach, Zamościu i Lublinie, gdzie uczestnicy zbierali się przy kościele akademickim KUL. Później przeszli Al. Racławickimi, Krakowskim Przedmieściem i ul. Królewską skandując hasła „Uśmiech malucha dodaje ducha” i „Życie to skarb każdy jest go wart”.

– To już tradycja, że całą rodziną bierzemy udział w tym marszu – przyznała pani Elżbieta, jedna z uczestniczek. – Chcemy wspólnie z innymi przeżywać to, że rodzina jest wartością.

W lubelskim marszu wzięli udział nie tylko duchowni na czele z metropolitą lubelskim arcybiskupem Stanisławem Budzikiem, ale też politycy i samorządowcy w tym wojewoda Przemysław Czarnek. Na końcu przemarszu, pod szyldem ONR-u, szli zwolennicy tego ugrupowania.

Marsz zakończył się mszą w archikatedrze pod przewodnictwem biskupa pomocniczego archidiecezji lubelskiej Józefa Wróbla. Duchowny mówiąc o tym, że każde życie jest bezcenne poruszył m.in. temat badań prenatalnych.

– Proponuje się je aby stwierdzić czy dziecko dobrze się rozwija, czy nie jest obarczone jakąś skazą genetyczną – wskazywał bp Wróbel. – Kościół w swoim oficjalnym nauczaniu mówi, że taka diagnoza może i moralnie dobra, potrzebna i szlachetna jest wtedy, kiedy w punkcie wyjścia kieruje się i szuka takich rozwiązań aby przyjść z dziecku z pomocą lekarską – podkreśla bp. Wróbel. – Jednak zazwyczaj rzeczywistość w naszej ojczyźnie jest inna.

Duchowny wskazywał, że niektórzy lekarze odmawiają takich badań. – Oni wiedzą, że zazwyczaj, zwłaszcza kiedy matka przychodzi ze skierowaniem na taką diagnozę, to jest to diagnoza o profilu eugenicznym – stwierdził bp Wróbel. – Jeśli dziecko jest dobre, zdrowe to niech się rozwija i będzie urodzone. Jeśli jednak jest obarczone chorobą to winno być abortowane.

Biskup Józef Wróbel odnosił się również do metody in vitro. Niektórzy zwolennicy tej metody – jak podkreślał biskup Wróbel – mówią, że dzieci rodzą się zdrowe, wbrew temu co Kościół przypomina, że takie procedury „owocują często tragicznym skutkami dla dziecka i matki”. – To prawda. Dlaczego? – pytał bp Wróbel. I odpowiadał: Dlatego, że kiedy jeszcze dziecko w postaci zarodka poddawane jest diagnozie i jeśli ma objawy słabości, błędów genetycznych czy też złego rozwoju zostaje u samego początku zniszczone.

Komentarze 59

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
pierdolę nie rodzę / 16 maja 2016 o 10:25
+1
nie zaglądajcie do cudzej pizdy !
Avatar
Gość / 16 maja 2016 o 10:20
+1
Wszyscy ze zdrowymi dziećmi , na wózku ani jednego rodzica z dzieckiem nie widziałam
Avatar
łón en er / 16 maja 2016 o 01:28
+1

Jak jaja sobie i chuje poobcinają czrnuchy to wtedy bedą mieli prawo innych moralizować, w innym przypadku to wazelina w robocie.

Normalny marsz ;-) w faszystami przu du.........pe.

 łón en er

Avatar
łón en er / 16 maja 2016 o 01:27
+1

Jak jaja sobie i chuje poobcinają czrnuchy to wtedy bedą mieli prawo innych moralizować, w innym przypadku to wazelina w robocie.

Normalny marsz ;-) w faszystami przu du.........pe.

 łón en er

Avatar
Gość / 16 maja 2016 o 00:42
+1
Kler niech zrobi u siebie porzadek z pedofilami,a nie wtraca się w luckie dramaty.
Avatar
askq / 15 maja 2016 o 22:00
+1

TO MOŻE ZREZYGNUJCIE Z PRZESZCZEPÓW NARZĄDÓW, TRANSFUZJI KRWI I INNYCH METOD LECZENIA, BO BÓG DAJE I ODBIERA ŻYCIE, NIE CHODŹCIE DO LEKARZY, BO PO CO?? NIECH SIĘ DZIEJE WOLA BOŻA.... 

 OD 3 LAT STARAMY SIĘ O DZIECKO, OD ROKU JEST NAPROTECHNOLOGIA, JEDNAK JEŻELI TO ZAWIEDZIE TO ZDECYDUJEMY SIĘ NA IN-VITRO!!!TAK IN- VITRO!! I TO NASZE SUMIENIE, NASZA RODZINA. DLA MNIE TO BĘDZIE CUD- MEDYCZNY ALE CUD, NIKT KTO NIE DOŚWIADCZYŁ TAKIEGO CIERPIENIA NIE JEST W STANIE POSTAWIĆ SIĘ NA NASZYM MIEJSCU. 

MARSZ ŻYCIA, A CO Z KSIĘDZEM KTÓRY ODMÓWIŁ GODNEGO POGZEBY DZIECKU KTÓRE UMARŁO - ŚMIERĆ ŁÓŻECZKOWA??? BO NIE MIAŁO CHRZTU??? BEZ JAJ. BRONICIE ZARODKÓW Z IN-VITRO... A CZY ANIOŁKI NIE ZASŁUGUJĄ NA POGRZEB? DZIECI KTÓRE RODZĄ SIĘ MARTWE NAWET W 8 CZY W 9 MIESIĄCU TEŻ NIE ZASŁUGUJĄ NA GODNY POGRZEB??CO Z NIMI? 

NIECH KAŻDY SPOJRZY NA SIEBIE, A NIE KRYTYKUJE CZYJEŚ WYBORY!! 

TO MOŻE ZREZYGNUJCIE Z PRZESZCZEPÓW NARZĄDÓW, TRANSFUZJI KRWI I INNYCH METOD LECZENIA, BO BÓG DAJE I ODBIERA ŻYCIE, NIE CHODŹCIE DO LEKARZY, BO PO CO?? NIECH SIĘ DZIEJE WOLA BOŻA.... 

 OD 3 LAT STARAMY SIĘ O DZIECKO, OD ROKU JEST NAPROTECHNOLOGIA, JEDNAK JEŻELI TO ZAWIEDZIE TO ZDECYDUJEMY SIĘ NA IN-VITRO!!!TAK IN- VITRO!! I TO NASZE SUMIENIE, NASZA RODZINA. DLA MNIE TO BĘDZIE CUD- MEDYCZNY ALE CUD, NIKT KTO NIE DOŚWIADCZYŁ TAKIEGO CIERPIENIA NIE JEST W STANIE POSTAWIĆ SIĘ NA NASZYM MIEJSCU. 

MARSZ ŻYCIA, A C... rozwiń

Avatar
J / 15 maja 2016 o 21:41
+1

dlaczego poseł Tułajew do tej pory nie zdecydował się na dziecko?

Bo musi skonsultować to ze wspólnym Lublinem i panią Jadzią ;)

Avatar
Gość / 15 maja 2016 o 21:33
+1
Niech Kośckół zajmie sie sobą a nie medycyną i ustanawianiem prawa, do czego to wszystko dąży ?
Avatar
shym / 15 maja 2016 o 21:25
+1

Panie Wróbel. Jeśli nie ma Pan pojęcia o medycynie i czemu służą badania prenatalne i że często dzięki temu możemy dziecku uratować życie to proszę się nie wypowiadać. Kościół niestety mentalnie dalej tkwi w głębokim średniowieczu a w Polsce niestety ma dużo do powiedzenia.

Avatar
Gość / 15 maja 2016 o 21:08
+1
dlaczego poseł Tułajew do tej pory nie zdecydował się na dziecko?
Avatar
Gość / 18 maja 2016 o 11:39
0
Takich prorodzinnych imprez powinno być zdecydowanie więcej. Trzeba pokazać, że silna rodzina to silna Polska.
Avatar
hihihihihih / 17 maja 2016 o 09:33
0
jak nie maja co robić to łażą bez przerwy ha ha ha ha ha ha ha
Avatar
Gość / 16 maja 2016 o 18:00
0
a jak z takiego in vitruma urodzi sie kolejny głupi biskup ? ,to też zle ? a jak, porąbany psychicznie kardynał? życie jest niejednoznaczne i przypomina miskę pełną czereśni,co zapewne nasza wystrojoność ponad miare i napuszoność kościelna doskonale chyba wie?
Avatar
Gość / 16 maja 2016 o 17:04
0
Łatwo dawać dobre rady innym a przecież księża mają fundusz alimentacyjny dla swoich dzieci. I gdzie celibat. Najpierw niech zaczną od siebie...
Avatar
mmarkiel / 16 maja 2016 o 16:39
0
Ciekawe, od kiedy badania prenatalne, mają być podstawą do robienia aborcji...? Panie Biskupie - jeżeli taki mądry Pan jest, to całkowicie może zaprzestaniemy ratować zdrowie i życie duchownych? Każde narzędzie wytworzone przez człowieka, może służyć ku dobrej i złej woli - tak już jest skonstruowany świat. W klinice invicta w Warszawie dzięki temu badaniu URATOWANO życie mojemu dziecku i żonie właśnie dzięki wykonanym w klinikainvicta.pl badaniu prenatalnym. 
Avatar
Gość / 16 maja 2016 o 16:33
0
Durne chłopy, odwalcie się od mojej macicy!!! Co wy macie do tego, czy ja sobie badania prenatalne zrobię? Moja sprawa, zajmijcie się swoimi Wackami, by wam nie pohasały za bardzo!!!
Avatar
KA NSZZ "S" ORG. / 16 maja 2016 o 15:02
0
PEDO gogiczna ROLA KOŚCIOŁA czyli po – PiS – y ŚW. (irniętych) pół GŁÓWKÓW (z) BAWIENIA W CZARN EJ RZESZ Y POSPOLIT EJ JAK KURIA JEGO MAĆ: Chcąc mieć pełny obraz należy korzystać ze wszystkich istniejących stron związkowych FACEBOOK'a: 1) kz nszz solidarnosc organistow 2) kz nszz solidarnosc organistow 2 3) kz nszz solidarnosc organistow 3 4) kz nszz solidarnosc organistow 4 Każdy też będzie mógł nawiązać kontakt e-mailem: kznszzsolidarnoscorganistow@gmail.com W przeciwieństwie do Kuriewnych okienek kontaktowych wymagających szczegółowych danych interesanta e-mail związkowy jest anonimowy. CZARNI, czyli AXCELENCJE, księŻULE, ZAKONNICE i wszelkie inne ŚW.(irnięte) WOLONTARIATY powinny zdawać sobie sprawę, że WSZYSTKO, CO NAPISZĄ MOŻE BYĆ UŻYTE... przeciwko Nim!!!, czyli tak jak do tej pory ha ha ha... Jak się (z)BAWIĆ, to się (z)BAWIĆ!!! NIEDOJRZAŁOŚĆ EMOCJONALNĄ i wszelkie inne NIEDOJRZAŁOŚCI PSYCHO - SPOŁECZNE CZARNEGO BETONU z wszelkimi podległymi Kó ł kami Różańcowymi i Partiami Politycznego (z) BAWIENIA widać gołym okiem! Jednym słowem polskiego proroka z lat 1980 – tych: „ DOROSŁE DZIECI MAJĄ ŻAL ZA KIEPSKI prze PiS NA TEN ŚWIAT... ”! Nieograniczona władza - zdaniem CZARNEGO BETONU - pokaza ł a jedynie od lat skrywaną CHOROBĘ PSYCHICZNĄ CZARNEJ MAFII (z) BAWIENIA, a związek nie nadąża z przykładami, dowodami i innymi pier... dołami (z) BAWIENIA jak KURIA JAEGO MAĆ, ha ha ha... Tylko w maju internetowa prasa podała o CUDACH PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA NA DROD Z E (z)BAWIENIA, a wcześniej też nieźle cudowali (patrz archiwum fejsa): 1 ) „ FAKT24.PL ” z dn. 1 5 . V .2016 r. w arty KUL e : 1) „ Policja znalazła księdza pedofila. Ukrywał się pięć lat ”; 2) „ Złodziej okradł szpitalną kaplicę ” o PiS -uje PEDO gogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DROD ZE (z) BAWIENIA. 2 ) „ DZIENNIK WSCHODNI ” z dn. 1 5 . V .2016 r. w arty KUL e : „ Wicepremier Mateusz Morawiecki z wykładem na KUL ” o PiS -uje PEDO gogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DROD ZE (z) BAWIENIA. 3 ) „ GŁOS WIELKOPOLSKI ” z dn. 1 5 . V .2016 r. w arty KUL e : „ Chciałbym, aby ludzie zrozumieli język Boga - rozmowa z księdzem Radkiem Rakowskim ” o PiS -uje PEDO gogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DROD ZE (z) BAWIENIA. 4 ) „ GAZETA KARKOWSKA ” z dn. 1 6 . V .2016 r. w arty KUL e : „ Kraków. Mamy za mało parkingów dla pielgrzymów ” o PiS -uje PEDO gogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DROD ZE (z) BAWIENIA. ( . . . ) RESZTA NA FACEBOOK ‘ u. NIE WIERZYSZ? - zobacz! Wszystkich ksie ŻULI uznać należy za DEALERÓW (Słowa Bożego), a LUD BOŻY za ĆPUNÓW ! Więcej info po wpisaniu w google hasła: =K.Z. =N.S.Z.Z.= S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. =O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W= oraz z KROPKAMI między literami i z OPUSZCZONYMI kropkami - czytać należy WPISY Związkowe. Dawno minęły czasy gdzie księŻULE BŁYSZCZAŁY INTELIGENCJĄ – teraz ino błyszczy GŁUPOTA księŻULI na tle inteligencji. Z wdzięczności za WYMROŻONE DZIECI w 1994 r. i inne CUDA... ZOSTAŃCIE Z B.(L).O.G.I.E.M., a będziecie (z)BAWIENI... (PODPISANO: =K.Z. =N.S.Z.Z.= S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. =O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W= i ASC ) Pod artykułem w „DW” z 15.V.2016 r. pt. „ Wicepremier Mateusz Morawiecki z wykładem na KUL” CZARNY BETON doczekał się reakcji ZWIĄZKU: Napisano dzisiaj o 10:45 (16.V.2016 r.)
Użytkownik  napisał: [/quote]
Hej półGŁÓWKI ŚW.(irnięte) jak zwykle PLAGIAT, a ZWIĄZEK skieruje Wam SPRAWĘ DO WYJAŚNIENIA wszelkiego typu "KUL..."; ...KUL..."; ....KUL" są AUTORSTWA ZWIĄZKU, a nie wasze! Broń BORze tego UZYWAĆ bo znowu dostanieta BOB(r)U jak KURIA JEGO MAĆ! NIE PODOBAŁ SIĘ ZWIĄZEK - WY TEŻ SIĘ NIE PODOBACIE nie tylko ZWIĄZKOWI, ale LUDZIOM TEŻ! POJELI Ś TA "RZECZY NIEPOJĘTE" a takiego banału POJĄĆ NIE MOŻETA![
[quote] (pod-PiS-ano: =K.Z. =N.S.Z.Z.= S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. =O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W= i ASC)
No i jak? WRÓCIŁA już PAMIĘĆ czy JESZCZE NIE? ha ha ha...  
IE? ha ha ha...   rozwiń
Avatar
Gość / 16 maja 2016 o 13:35
0
Biskup ma jak zwykle najwięcej do powiedzenia w sprawach polskich rodzin i ich wyborów odnośnie dzieci.
Avatar
Gość / 16 maja 2016 o 13:03
0
wróbel na drzewo !! Małpom ogony czesać! A od mojej du.py wara czarny imbecylu!!!!!
Avatar
Gość / 16 maja 2016 o 10:27
0
Przekłamanie. Nie krytykował badań prenatalnych jako takich, tylko zabiegi eugeniczne podejmowanie w ich wyniku. Sami go cytujecie w tekście.
Zobacz wszystkie komentarze 59

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku 0 1

Od poniedziałku aż do końca wakacji na ul. Nowy Świat obowiązywać będzie ruch wahadłowy. Drogowcy zabierają się tutaj za przebudowę kanalizacji deszczowej. Skrót z Bronowic na Czuby coraz bardziej przypomina tor przeszkód.

Potrącenie pieszego. Utrudnienia na ul. Choiny

Potrącenie pieszego. Utrudnienia na ul. Choiny 0 2

Utrudnienia na ul. Choiny w Lublinie. Jak informuje nasz Czytelnik Paweł doszło do potrącenia pieszego na przejściu.

II Festiwal w Krainie Lubelskich Ryb

II Festiwal w Krainie Lubelskich Ryb 0

Był Zielony Rynek, a będą apartamenty. Zmiany na zamojskiej starówce
wizualizacje
galeria

Był Zielony Rynek, a będą apartamenty. Zmiany na zamojskiej starówce 9 3

43 apartamenty, parking podziemny, lokale usługowe i przede wszystkim przepiękny widok z okien – tak najkrócej opisać można „Apartamenty Bazyliańska 1”. Inwestycja na Zielonym Rynku otrzymała już pozytywną opinię służb konserwatorskich

Rozbiórka starej altany ogrodowej - co zrobić z odpadami?

Rozbiórka starej altany ogrodowej - co zrobić z odpadami? 0 0

Rodzinne ogródki działkowe są charakterystycznym elementem miejskiej przestrzeni w Polsce. Przez kilka dekad korzystali z nich pracownicy dużych zakładów oraz lokatorzy spółdzielni mieszkaniowych. W ogrodach uprawiano warzywa i owoce dla swoich rodzin, gdy sklepowe półki były puste. Obecnie coraz więcej ogrodów jest użytkowanych przez młodych ludzi, którzy stawiają nową, typowo rekreacyjną architekturę ogrodową. Co zrobić z odpadami z rozbiórki altany?

Ks. Ignacy Kłopotowski urodził się 152 lata temu. Specjalista od crowdfundingu i fundraisingu
Magazyn
galeria

Ks. Ignacy Kłopotowski urodził się 152 lata temu. Specjalista od crowdfundingu i fundraisingu 0 0

Dziś rocznica urodzin księdza Ignacego Kłopotowskiego. Był związany z Lublinem ponad 20 lat. Pomagał wykluczonym. Mając ich sporo pod opieką, był specjalistą crowdfundingu i nie był mu obcy fundraising. Z konieczności propagował i stosował idee zero waste. Twórca konsorcjum wydawniczego, publicysta wykorzystujący mechanizmy marketingu i public relations. Co w tym niezwykłego? Błogosławiony ksiądz Ignacy Kłopotowski urodził się 152 lata temu.

Turniej Purpurowej Róży

Turniej Purpurowej Róży 0 0

Waleczni wojownicy z Magicznych Ogrodów ogłaszają turniej, który ma rozstrzygnąć, która armia jest najsprawniejsza! Czy to zaszczytne miano przypadnie wojownikom dowodzonym przez Thoroda Raptora, czy może Bestiom Araga?

IV NightSkating Lublin 2018: Rolkarze dla zwierząt
21 lipca 2018, 20:00

IV NightSkating Lublin 2018: Rolkarze dla zwierząt 1 0

Co Gdzie Kiedy. Fani rolek i wrotek ponownie wyjadą w nocy na ulice miasta. Kolejną edycję NightSkating Lublin zaplanowano na sobotę. Tym razem przejażdżka będzie połączona z akcją charytatywną.

Turniej Neuroshimy Hex w Chatce Żaka
22 lipca 2018, 12:00

Turniej Neuroshimy Hex w Chatce Żaka 1 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 22 lipca o godz. 12 w Chatce Żaka (ul. Radziszewskiego 16) odbędzie się turniej eliminacyjny do Mistrzostw Polski 2018 w grze planszowej Neuroshima Hex. Chętni mogą zapisywać się do udziału od godz. 11.30 na miejscu.

Przez pół roku jej rodzina ma wstęp do Aqua Lublin za darmo. Pani Anna miała szczęście

Przez pół roku jej rodzina ma wstęp do Aqua Lublin za darmo. Pani Anna miała szczęście 31 3

Milionowym klientem pochwalił się dzisiaj kompleks pływacki Aqua Lublin przy Al. Zygmuntowskich. Pani Anna, która miała to szczęście, dostała rodzinny karnet do Aqua Lublin.

1 grosz za 1 kilometr szczęśliwej jazdy. Zbiórka na środki transportu dla misjonarzy

1 grosz za 1 kilometr szczęśliwej jazdy. Zbiórka na środki transportu dla misjonarzy 0 1

W niedzielę zaczyna się Akcja św. Krzysztofa – 1 grosz za 1 kilometr szczęśliwej jazdy na środki transportu dla misjonarzy. W ubiegłym roku dzięki przekazanym pieniądzom udało się spełnić prośby polskich misjonarzy w 30 krajach świata.

Pokazy fontanny na placu Litewskim w Lublinie: Nowe widowisko "Anioły lubelskie"

Pokazy fontanny na placu Litewskim w Lublinie: Nowe widowisko "Anioły lubelskie" 6 0

Co Gdzie Kiedy. Już w piątek 20 lipca po raz pierwszy pokazane zostanie w fontannie na pl. Litewskim nowe widowisko „Anioły lubelskie”. W lipcu zobaczymy je w sumie sześć razy, bo Ratusz zmienił harmonogram pokazów.

Chwila nieuwagi i takie efekty. Dachowanie audi [zdjęcia]
galeria

Chwila nieuwagi i takie efekty. Dachowanie audi [zdjęcia] 0 3

Do zdarzenia doszło w piątek po godz. 8 w Janowicach (pow. świdnicki).

94 PZLA Mistrzostwa Polski: Brązowy medal Joanny Bemowskiej z AZS UMCS
galeria

94 PZLA Mistrzostwa Polski: Brązowy medal Joanny Bemowskiej z AZS UMCS 3 0

Świetny początek 94 PZLA Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce dla AZS UMCS. Joanna Bemowska wywalczyła brązowy medal w chodzie sportowym na 5 km.

Rzucił się z nożem na swoją matkę. Bo nie zostawili mu kotletów na kolację

Rzucił się z nożem na swoją matkę. Bo nie zostawili mu kotletów na kolację 50 8

Cztery lata więzienia i przymusowa terapia odwykowa. To kara dla 26-latka z okolic Puław, który ugodził nożem własną matkę. Wcześniej latami znęcał się nad rodziną.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!