Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

8 sierpnia 2008 r.
20:20
Edytuj ten wpis

Platforma odwdzięczyła się PiS za poparcie dla prezydenta?

0 6 A A

Piotr Kowalczyk, przewodniczący klubu miejskich radnych PiS, jest od kilku dni dyrektorem generalnym i prokurentem państwowej firmy FS Holding.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Pracę znalazł tam też Zbigniew Targoński (również rajca PiS). Od kilku tygodni jest szefem kadr.

Obaj panowie do czerwca kierowali Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Odeszli, bo nie chciała ich rządząca województwem koalicja PO-PSL. Dlaczego teraz trafili do FS Holding?

- Platforma dziękuje Kowalczykowi i PiS za poparcie dla prezydenta Adama Wasilewskiego i liczy na więcej - ocenia nasz informator.

- Mnie polityka nie interesuje i nikt na mnie nie naciskał. Mieliśmy wakat w kadrach i dlatego przyjąłem pana Targońskiego - zapewnia Jerzy Frąckiewicz, prezes FS Holding. Tłumaczy: Potrzebowałem wsparcia, a pan Kowalczyk ma doświadczenie w zarządzaniu, jest merytorycznie dobrze przygotowany. W razie mojej choroby czy urlopu pokieruje firmą.

- Dostałem propozycję od prezesa. Przyjąłem ją i zamierzam solidnie wykonać swoje obowiązki. Byłem w spółce-córce FS Holding i znam dobrze tę firmę. Jeśli ktoś będzie mnie szantażował, że stracę pracę, jeśli nie będę potulny w Radzie Miasta, to natychmiast pójdę do prokuratury - deklaruje Kowalczyk.

FS Holding ma być według planów Ministerstwa Skarbu Państwa sprywatyzowany w 2011 roku.
(rp)

Komentarze 6

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Wyborca81 / 11 sierpnia 2008 o 20:59
0
Tak sobie czytam te wpisy na forum i oczom nie wierze...rozumiem zawiść, że ludziom się powodzi i niektórzy mają z tym problem...ale kilka słów myślę, że warto napisać. Od jakiegoś czasu śledzę karierę p. Piotra Kowalczyka i coraz bardziej mi się podoba, pragnę zwrócić uwagę na jego życiorys - zna go ktoś wogóle??a może warto zapoznać! Nie chodzi o poglądy polityczne (bardziej pargmatycznego i zdrowo myślącego polityka trudno znaleźć - w końcu zawsze jest po PRAWEJ stronie że przypomnę AWS a obecnie PiS -> bez domieszek fałszu) chodzi mi raczej o działalność zawodową. Najlepszy przykład to czas kiedy był zatrudniony w LUW - to właśnie od tamtej pory wreszcie oddział komunikacji zaczął rzetelnie prowadzić choćby stronę internetową Urzędu!! a jesli chodzi o czasy nieodległe czyli praca w FOŚ - pytajcie kogo chcecie umial zaprowadzic porządek (zrobił coś dla miasta, w końcu jeden nowy trolejbus kupiło zapyziałe MPK z kasy Funduszu)i nikt nie puszczał zwróćcie uwagę info o jakichś szemranych interesach. Spytacie dlaczego?? bo gość ma to gdzieś robi swoje i łachom zarobić niedaje -> stad paru wrogów ma i wśród PiS-owców...
Oby więcej takich ludzi!!
BRAWO Panie Piotrze!!
Tak sobie czytam te wpisy na forum i oczom nie wierze...rozumiem zawiść, że ludziom się powodzi i niektórzy mają z tym problem...ale kilka słów myślę, że warto napisać. Od jakiegoś czasu śledzę karierę p. Piotra Kowalczyka i coraz bardziej mi się podoba, pragnę zwrócić uwagę na jego życiorys - zna go ktoś wogóle??a może warto zapoznać! Nie chodzi o poglądy polityczne (bardziej pargmatycznego i zdrowo myślącego polityka trudno znaleźć - w końcu zawsze jest po PRAWEJ stronie że przypomnę AWS a obecnie PiS -> bez domieszek fałszu) chodzi... rozwiń
Avatar
Krusnik02 / 11 sierpnia 2008 o 15:09
0
PO naprawia błędy - po wpuszczeniu do WFOŚiGW PSL (chyba są z Australii - wracają jak bumerangi) i wyrzuceniu ludzi, którzy de facto postawili tą instytucję na nogi (nie służyło jej "finansowanie" wozów strażackich za poprzedniego zarządu) lokalni liderzy partii rządzącej doszli chyba do wniosku, że z koniczynkami daleko nie zajadą i ze dobrych fachowców należy szanować. Miejmy nadzieję, że Donek też się obudzi i pogoni Pawlaka - to jedyna szansa dla Polski.
Avatar
Rysio / 11 sierpnia 2008 o 00:27
0
wyborca napisał:
Wstyd, chociaż o powołaniu tego wybitnego specjalisty mówiono w Lublinie od dwóch miesięcy. Przypuszczalnie to nie on pójdzie do prokuratury, ale to prokuratura do siebie go zaprosi - na pogawędkę w towarzystwie swojego nowego prezesa. A będzie o czym rozmawiać... Sprawa jest tak czytelna politycznie, że nie można mieć wątpliwości. Bedąc wyborcą PO zmieniam diametralnie swoje poglądy polityczne, gdyż czuję się ohydnie oszukany. Pan Prezydent Wasilewski et consortes przejdą chyba do niechlubnej historii miasta Lublina. Jeszcze czegoś takiego nie było... Szkoda ze została juz tylko tzw. lewica.


Nie wiem czy on specjalista czy nie ale sugestie chyba za daleko posunięte.

To niestety typowo lubelskie. Zaściankowe. A tak swoją drogą, to jak się orientuję, to lewica nie specjalnie lubi gadających głupoty bez podstawy. Zostaje chyba na Marsa...


Nie wiem czy on specjalista czy nie ale sugestie chyba za daleko posunięte.

To niestety typowo lubelskie. Zaściankowe. A tak swoją drogą, to jak się orientuję, to lewica nie specjalnie lubi gadających głupoty bez podstawy. Zostaje chyba na Marsa... rozwiń
Avatar
wyborca / 10 sierpnia 2008 o 23:14
0
Wstyd, chociaż o powołaniu tego wybitnego specjalisty mówiono w Lublinie od dwóch miesięcy. Przypuszczalnie to nie on pójdzie do prokuratury, ale to prokuratura do siebie go zaprosi - na pogawędkę w towarzystwie swojego nowego prezesa. A będzie o czym rozmawiać... Sprawa jest tak czytelna politycznie, że nie można mieć wątpliwości. Bedąc wyborcą PO zmieniam diametralnie swoje poglądy polityczne, gdyż czuję się ohydnie oszukany. Pan Prezydent Wasilewski et consortes przejdą chyba do niechlubnej historii miasta Lublina. Jeszcze czegoś takiego nie było... Szkoda ze została juz tylko tzw. lewica.
Wstyd, chociaż o powołaniu tego wybitnego specjalisty mówiono w Lublinie od dwóch miesięcy. Przypuszczalnie to nie on pójdzie do prokuratury, ale to prokuratura do siebie go zaprosi - na pogawędkę w towarzystwie swojego nowego prezesa. A będzie o czym rozmawiać... Sprawa jest tak czytelna politycznie, że nie można mieć wątpliwości. Bedąc wyborcą PO zmieniam diametralnie swoje poglądy polityczne, gdyż czuję się ohydnie oszukany. Pan Prezydent Wasilewski et consortes przejdą chyba do niechlubnej historii miasta Lublina. Jeszcze czegoś takiego ... rozwiń
Avatar
ekspert.ad.vocem / 9 sierpnia 2008 o 22:04
0
Cudny tandem, a nawet tridem... Oj, bedzie mial klopoty Zuk z ta prywatyzacja, zwlaszcza, ze ona juz bedzie w roku wyborczym (?)... A swoja droga - co za krotkowzroczna decyzja - oddac dojna krowe w rece amatorow? Gratuluje prezydentowi krotkowzrocznosci ;-P
Avatar
czujny / 9 sierpnia 2008 o 12:38
0
Czy skrót RP oznacza Rafała Panasa?

Jeżeli tak, to strasznie smutne. A wyglądało parę lat temu, że będziemy mieli w Lublinie dobrego, merytorycznego dziennikarza...

Ale cóż, jak się wejdzie między wrony trzeba krakać jak i one. Znowu w DW kretyński artykuł o niczym. Teraz FS Holding na tapecie. Przyjrzyjcie się lepiej takim firmom jak MPWiK. Chyba, że strach zagląda w oczy...
Avatar
Wyborca81 / 11 sierpnia 2008 o 20:59
0
Tak sobie czytam te wpisy na forum i oczom nie wierze...rozumiem zawiść, że ludziom się powodzi i niektórzy mają z tym problem...ale kilka słów myślę, że warto napisać. Od jakiegoś czasu śledzę karierę p. Piotra Kowalczyka i coraz bardziej mi się podoba, pragnę zwrócić uwagę na jego życiorys - zna go ktoś wogóle??a może warto zapoznać! Nie chodzi o poglądy polityczne (bardziej pargmatycznego i zdrowo myślącego polityka trudno znaleźć - w końcu zawsze jest po PRAWEJ stronie że przypomnę AWS a obecnie PiS -> bez domieszek fałszu) chodzi mi raczej o działalność zawodową. Najlepszy przykład to czas kiedy był zatrudniony w LUW - to właśnie od tamtej pory wreszcie oddział komunikacji zaczął rzetelnie prowadzić choćby stronę internetową Urzędu!! a jesli chodzi o czasy nieodległe czyli praca w FOŚ - pytajcie kogo chcecie umial zaprowadzic porządek (zrobił coś dla miasta, w końcu jeden nowy trolejbus kupiło zapyziałe MPK z kasy Funduszu)i nikt nie puszczał zwróćcie uwagę info o jakichś szemranych interesach. Spytacie dlaczego?? bo gość ma to gdzieś robi swoje i łachom zarobić niedaje -> stad paru wrogów ma i wśród PiS-owców...
Oby więcej takich ludzi!!
BRAWO Panie Piotrze!!
Tak sobie czytam te wpisy na forum i oczom nie wierze...rozumiem zawiść, że ludziom się powodzi i niektórzy mają z tym problem...ale kilka słów myślę, że warto napisać. Od jakiegoś czasu śledzę karierę p. Piotra Kowalczyka i coraz bardziej mi się podoba, pragnę zwrócić uwagę na jego życiorys - zna go ktoś wogóle??a może warto zapoznać! Nie chodzi o poglądy polityczne (bardziej pargmatycznego i zdrowo myślącego polityka trudno znaleźć - w końcu zawsze jest po PRAWEJ stronie że przypomnę AWS a obecnie PiS -> bez domieszek fałszu) chodzi... rozwiń
Avatar
Krusnik02 / 11 sierpnia 2008 o 15:09
0
PO naprawia błędy - po wpuszczeniu do WFOŚiGW PSL (chyba są z Australii - wracają jak bumerangi) i wyrzuceniu ludzi, którzy de facto postawili tą instytucję na nogi (nie służyło jej "finansowanie" wozów strażackich za poprzedniego zarządu) lokalni liderzy partii rządzącej doszli chyba do wniosku, że z koniczynkami daleko nie zajadą i ze dobrych fachowców należy szanować. Miejmy nadzieję, że Donek też się obudzi i pogoni Pawlaka - to jedyna szansa dla Polski.
Avatar
Rysio / 11 sierpnia 2008 o 00:27
0
wyborca napisał:
Wstyd, chociaż o powołaniu tego wybitnego specjalisty mówiono w Lublinie od dwóch miesięcy. Przypuszczalnie to nie on pójdzie do prokuratury, ale to prokuratura do siebie go zaprosi - na pogawędkę w towarzystwie swojego nowego prezesa. A będzie o czym rozmawiać... Sprawa jest tak czytelna politycznie, że nie można mieć wątpliwości. Bedąc wyborcą PO zmieniam diametralnie swoje poglądy polityczne, gdyż czuję się ohydnie oszukany. Pan Prezydent Wasilewski et consortes przejdą chyba do niechlubnej historii miasta Lublina. Jeszcze czegoś takiego nie było... Szkoda ze została juz tylko tzw. lewica.


Nie wiem czy on specjalista czy nie ale sugestie chyba za daleko posunięte.

To niestety typowo lubelskie. Zaściankowe. A tak swoją drogą, to jak się orientuję, to lewica nie specjalnie lubi gadających głupoty bez podstawy. Zostaje chyba na Marsa...


Nie wiem czy on specjalista czy nie ale sugestie chyba za daleko posunięte.

To niestety typowo lubelskie. Zaściankowe. A tak swoją drogą, to jak się orientuję, to lewica nie specjalnie lubi gadających głupoty bez podstawy. Zostaje chyba na Marsa... rozwiń
Avatar
wyborca / 10 sierpnia 2008 o 23:14
0
Wstyd, chociaż o powołaniu tego wybitnego specjalisty mówiono w Lublinie od dwóch miesięcy. Przypuszczalnie to nie on pójdzie do prokuratury, ale to prokuratura do siebie go zaprosi - na pogawędkę w towarzystwie swojego nowego prezesa. A będzie o czym rozmawiać... Sprawa jest tak czytelna politycznie, że nie można mieć wątpliwości. Bedąc wyborcą PO zmieniam diametralnie swoje poglądy polityczne, gdyż czuję się ohydnie oszukany. Pan Prezydent Wasilewski et consortes przejdą chyba do niechlubnej historii miasta Lublina. Jeszcze czegoś takiego nie było... Szkoda ze została juz tylko tzw. lewica.
Wstyd, chociaż o powołaniu tego wybitnego specjalisty mówiono w Lublinie od dwóch miesięcy. Przypuszczalnie to nie on pójdzie do prokuratury, ale to prokuratura do siebie go zaprosi - na pogawędkę w towarzystwie swojego nowego prezesa. A będzie o czym rozmawiać... Sprawa jest tak czytelna politycznie, że nie można mieć wątpliwości. Bedąc wyborcą PO zmieniam diametralnie swoje poglądy polityczne, gdyż czuję się ohydnie oszukany. Pan Prezydent Wasilewski et consortes przejdą chyba do niechlubnej historii miasta Lublina. Jeszcze czegoś takiego ... rozwiń
Avatar
ekspert.ad.vocem / 9 sierpnia 2008 o 22:04
0
Cudny tandem, a nawet tridem... Oj, bedzie mial klopoty Zuk z ta prywatyzacja, zwlaszcza, ze ona juz bedzie w roku wyborczym (?)... A swoja droga - co za krotkowzroczna decyzja - oddac dojna krowe w rece amatorow? Gratuluje prezydentowi krotkowzrocznosci ;-P
Avatar
czujny / 9 sierpnia 2008 o 12:38
0
Czy skrót RP oznacza Rafała Panasa?

Jeżeli tak, to strasznie smutne. A wyglądało parę lat temu, że będziemy mieli w Lublinie dobrego, merytorycznego dziennikarza...

Ale cóż, jak się wejdzie między wrony trzeba krakać jak i one. Znowu w DW kretyński artykuł o niczym. Teraz FS Holding na tapecie. Przyjrzyjcie się lepiej takim firmom jak MPWiK. Chyba, że strach zagląda w oczy...
Zobacz wszystkie komentarze 6

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Ustępujący burmistrz Bełżyc: Nikogo do żadnej rewolty nie będę namawiać

Ustępujący burmistrz Bełżyc: Nikogo do żadnej rewolty nie będę namawiać 0 0

Rozmowa z Ryszardem Górą (PSL), ustępującym burmistrzem Bełżyc.

Biała Podlaska: Szpital zaświeci na fioletowo

Biała Podlaska: Szpital zaświeci na fioletowo 0 0

Szpital w Białej Podlaskiej włączy się w obchody Światowego Dnia Wcześniaka, które przypadają w sobotę.

Staranował zaparkowane auto i uciekł, bo bał się „konsekwencji”

Staranował zaparkowane auto i uciekł, bo bał się „konsekwencji” 0 0

Prowadził samochód pod wpływem alkoholu, staranował zaparkowane auto, a potem zbiegł z miejsca stłuczki. 26-latek z Łukowa może trafić za to nawet za kratki.

Sylwester 2018/2019. Sprawdź co będzie modne: ubranie, makijaż, fryzura, dodatki

Sylwester 2018/2019. Sprawdź co będzie modne: ubranie, makijaż, fryzura, dodatki 0 0

Rozmowa z Katarzyną Kolasą – lubelską stylistką, doradcą wizerunku, personal shopper. Pani Katarzyna prowadzi szkolenia na terenie województwa lubelskiego i mazowieckiego.

Podawał się za policjanta, wyłudził ogromną sumę pieniędzy od mieszkańca Lublina

Podawał się za policjanta, wyłudził ogromną sumę pieniędzy od mieszkańca Lublina 6 3

Są kolejne zarzuty w śledztwie, dotyczącym oszustw na „policjanta”. 44-letni Krzysztof W. wyłudził od mieszkańca Lublina ponad 400 tys. zł. Przekonał go, by przekazał mu gotówkę i hasła do kont bankowych.

Włodawa coraz mniej zielona. "Wnioskowali o to sami mieszkańcy"

Włodawa coraz mniej zielona. "Wnioskowali o to sami mieszkańcy" 0 4

Mieszkańcy miasta, którzy sprzeciwiają się bezmyślnemu przycinaniu drzew, obawiają się, że drogowcy i władze spółdzielni mieszkaniowej unikną kar.

Lekarze z województwa lubelskiego zarobią więcej. Musieli jednak spełnić jeden warunek

Lekarze z województwa lubelskiego zarobią więcej. Musieli jednak spełnić jeden warunek 5 5

Ponad 1450 lekarzy specjalistów z województwa lubelskiego zadeklarowało pracę tylko w jednym szpitalu w zamian za wynagrodzenie w wysokości 6750 zł brutto. Stwarza to problem dla mniejszych szpitali, które ze względu na braki kadrowe korzystały ze wsparcia medyków z innych ośrodków.

Pogranicznicy zatrzymali duży przemyt nielegalnych papierosów

Pogranicznicy zatrzymali duży przemyt nielegalnych papierosów 0 3

Nielegalne papierosy o wartości niemal 600 tysięcy złotych skonfiskowali funkcjonariusze Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej i Krajowej Administracji Skarbowej. Zatrzymali towar na przejściu granicznym z Białorusią w Terespolu.

Znany youtuber przyjedzie do Lublina. Ma 2,3 mln widzów
film

Znany youtuber przyjedzie do Lublina. Ma 2,3 mln widzów 161 15

Naruciak - znany youtuber i gracz w sobotę spotka się z fanami w Tarasach Zamkowych.

Wystawa Doroty Miącz w Skansenie
18 listopada 2018, 12:00

Wystawa Doroty Miącz w Skansenie 0 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 18 listopada o godz. 12 w Muzeum Wsi Lubelskiej w Lublinie na terenie sektora Miasteczko (ratuszu z Głuska) odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Doroty Miącz.

Kupujesz mieszkanie? Nie daj się oszukać

Kupujesz mieszkanie? Nie daj się oszukać 0 2

Osoby kupujące mieszkanie na rynku wtórnym narażone są na zupełnie inne zagrożenia niż ci, którzy zdecydowali się na lokal od dewelopera. Zwracamy uwagę na te najważniejsze.

Ominęła zapory i wjechała w pociąg na przejeździe. Tłumaczyła, że "samochód jej nie hamował"
galeria

Ominęła zapory i wjechała w pociąg na przejeździe. Tłumaczyła, że "samochód jej nie hamował" 0 6

30-latka z Łukowa kierując mercedesem uderzyła w 30 wagon pociągu towarowego. Kobieta chwilę wcześniej ominęła stojący przed przejazdem samochód oraz „opuszczoną” półzaporę.

Bialskie Dni bez Długów. Bezpłatne porady dla zadłużonych

Bialskie Dni bez Długów. Bezpłatne porady dla zadłużonych 2 3

Trzy dni bezpłatnych porad i konsultacji w zakresie zadłużenia. Tak będą wyglądać Bialskie Dni bez Długów, od 16 do 20 listopada.

Premiera monodramu "Potestad" w Chatce Żaka
18 listopada 2018, 17:00

Premiera monodramu "Potestad" w Chatce Żaka 0 0

Co Gdzie Kiedy. 18 listopada o godz. 17 w Chatce Żaka (ul. Radziszewskiego 16) będzie miała miejsce polska premiera monodramu Eduardo Pavlovsky'ego Potestad.

Worek medali pływaków AZS UMCS Lublin w Łodzi

Worek medali pływaków AZS UMCS Lublin w Łodzi 2 1

Drugie w tym sezonie zawody z cyklu Arena Grand Prix Puchar Polski zostały rozegrane w Łodzi. Znowu sporo powodów do zadowolenia mieli zawodnicy AZS UMCS Lublin, którzy w sumie stawali na podium aż 42 razy

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!