Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

21 grudnia 2012 r.
12:02
Edytuj ten wpis

Stadion przy ul. Krochmalnej: Ruszyły pierwsze prace (wizualizacje)

Autor: Zdjęcie autora (drs)
0 31 A A
Tak ma wyglądać stadion miejski. (Materiały inwestora)
Tak ma wyglądać stadion miejski. (Materiały inwestora)

Dziś zaczęły się pierwsze prace na terenach po dawnej cukrowni, gdzie we wrześniu 2014 r. ma być otwarty nowy stadion. Do lutego potrwa palowanie terenu, później zacznie się zasadnicza budowa.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Obiekt ma mieścić na trybunach 15,5 tys. widzów, ma być miejscem nie tylko meczów, ale również innych imprez, w tym koncertów.

Prace miały ruszyć zdecydowanie wcześniej, ale miasto postanowiło przeprojektować obiekt tak, by więcej powierzchni przeznaczyć na cele komercyjne, co ma zmniejszyć bieżące koszty utrzymania stadionu.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 31

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
henry / 22 grudnia 2012 r. o 00:35
0
Gratuluje Lublinowi że wreszcie jest szansa na stadion[słuszna uwaga internauty Rem,Prezes].Wreszcie Lublin miasto inspiracji ,lotnisko ,stadion 2013 basen brawo brawo ,dziś dzięki lotniskowi biznesmeni odwiedzają to lotnisko.Projeekt stadionu podobny do stadionu Crakovii ,zdrowych Świąt dla optymistów
Avatar
anbar / 21 grudnia 2012 r. o 18:38
0
Nareszcie ruszyli! Z przyjemnością pójdę na mecz otwarcia na tym stadionie (oby już motorek grał klasę wyżej). Dzieje się w Kozim Grodzie i okolicy, jest już lotnisko, teraz stadion i tak trzymać.
Avatar
@ / 21 grudnia 2012 r. o 18:18
0
po tych głupich komentarzach już wiem dla czego zwią nas Polską B .Każde szanujace sie miasto w Polsce ma stadion nowoczesny bo sport napędza wizerunek miasta a np w miastach takich jak Poznań czy Wrocław nie ma kiboli bo tam powstaly piękne stadiony.LUBLIN miasto inspiracji-stadion,basen olimpijski ,lotnisko TAK
Avatar
gość / 21 grudnia 2012 r. o 17:54
0
[quote name='miki' timestamp='1356107790' post='712533']
Ten stadion jest niepotrzebny!!! Wstrzymac plany i budowe kto na to wydał pozwolenie!? Nie trzeba być znawcą tematu co do zapotrzebowania stadionu wystarczy zobaczyc jakie problemy ma i bedzie miał Wrocław, Warszawa, nawet za granicą w Portugalii(po Euro zaczeli wyburzać) Po drugie w Lublinie trzeba mieć drużyne reprezentacyjna a nie kopaczy-kopacze graja na łące. Po trzecie dla tysiąca osób jakie przychodza na mecz wystarczy dostawić więcej ławek albo zrobic nasyp po drugiej stronie łąki. A po czwarte to mozna wyremontować istniejacy stadion na Zygmuntowskich lub na Wieniawie. Jestem ZA!
[/quote]
[quote name='miki' timestamp='1356107790' post='712533']
Ten stadion jest niepotrzebny!!! Wstrzymac plany i budowe kto na to wydał pozwolenie!? Nie trzeba być znawcą tematu co do zapotrzebowania stadionu wystarczy zobaczyc jakie problemy ma i bedzie miał Wrocław, Warszawa, nawet za granicą w Portugalii(po Euro zaczeli wyburzać) Po drugie w Lublinie trzeba mieć drużyne reprezentacyjna a nie kopaczy-kopacze graja na łące. Po trzecie dla tysiąca osób jakie przychodza na mecz wystarczy dostawić więce... rozwiń
Avatar
miki / 21 grudnia 2012 r. o 17:36
0
Ten stadion jest niepotrzebny!!! Wstrzymac plany i budowe kto na to wydał pozwolenie!? Nie trzeba być znawcą tematu co do zapotrzebowania stadionu wystarczy zobaczyc jakie problemy ma i bedzie miał Wrocław, Warszawa, nawet za granicą w Portugalii(po Euro zaczeli wyburzać) Po drugie w Lublinie trzeba mieć drużyne reprezentacyjna a nie kopaczy-kopacze graja na łące. Po trzecie dla tysiąca osób jakie przychodza na mecz wystarczy dostawić więcej ławek albo zrobic nasyp po drugiej stronie łąki. A po czwarte to mozna wyremontować istniejacy stadion na Zygmuntowskich lub na Wieniawie.
Ten stadion jest niepotrzebny!!! Wstrzymac plany i budowe kto na to wydał pozwolenie!? Nie trzeba być znawcą tematu co do zapotrzebowania stadionu wystarczy zobaczyc jakie problemy ma i bedzie miał Wrocław, Warszawa, nawet za granicą w Portugalii(po Euro zaczeli wyburzać) Po drugie w Lublinie trzeba mieć drużyne reprezentacyjna a nie kopaczy-kopacze graja na łące. Po trzecie dla tysiąca osób jakie przychodza na mecz wystarczy dostawić więcej ławek albo zrobic nasyp po drugiej stronie łąki. A po czwarte to mozna wyremontować i... rozwiń
Avatar
Matoł / 21 grudnia 2012 r. o 17:34
0
Władza wie najlepiej: rentowną cukrownię zamienić na deficytowy stadion. Nobel z ekonomii gwarantowany!
Avatar
@ / 21 grudnia 2012 r. o 17:30
0
Czy któryś komentujacych jest w stanie podać numer tel lub adres w celu przedyskutowania tego tematu czy stadion jest potrzebny czy nie.Z góry dziekuje(M)y
Avatar
kirk / 21 grudnia 2012 r. o 17:06
0
już widzę jak świetnie będzie sie tam bawić cała kibicowska hołota w targowych dresikach ze szmatami popisanymi "motor lublin" - dziadostwo z kośminka, lubartowskiej, grygowej i kaliny.
Avatar
luk / 21 grudnia 2012 r. o 16:36
0
wpadnie hołota z Lbn na kilka meczy i po stadionie... pare lat temu pokazaliście jak potraficie kibicować i obchodzić rocznicę zasłużonego klubu (Motor)... takich kibiców to tylko pozazdrościć... Wesołych świąt
Avatar
as / 21 grudnia 2012 r. o 16:35
0
zlikwidowali cukrownie aby zbudować nie rentowny stadion. gdzie tu logika?
Avatar
henry / 22 grudnia 2012 r. o 00:35
0
Gratuluje Lublinowi że wreszcie jest szansa na stadion[słuszna uwaga internauty Rem,Prezes].Wreszcie Lublin miasto inspiracji ,lotnisko ,stadion 2013 basen brawo brawo ,dziś dzięki lotniskowi biznesmeni odwiedzają to lotnisko.Projeekt stadionu podobny do stadionu Crakovii ,zdrowych Świąt dla optymistów
Avatar
anbar / 21 grudnia 2012 r. o 18:38
0
Nareszcie ruszyli! Z przyjemnością pójdę na mecz otwarcia na tym stadionie (oby już motorek grał klasę wyżej). Dzieje się w Kozim Grodzie i okolicy, jest już lotnisko, teraz stadion i tak trzymać.
Avatar
@ / 21 grudnia 2012 r. o 18:18
0
po tych głupich komentarzach już wiem dla czego zwią nas Polską B .Każde szanujace sie miasto w Polsce ma stadion nowoczesny bo sport napędza wizerunek miasta a np w miastach takich jak Poznań czy Wrocław nie ma kiboli bo tam powstaly piękne stadiony.LUBLIN miasto inspiracji-stadion,basen olimpijski ,lotnisko TAK
Avatar
gość / 21 grudnia 2012 r. o 17:54
0
[quote name='miki' timestamp='1356107790' post='712533']
Ten stadion jest niepotrzebny!!! Wstrzymac plany i budowe kto na to wydał pozwolenie!? Nie trzeba być znawcą tematu co do zapotrzebowania stadionu wystarczy zobaczyc jakie problemy ma i bedzie miał Wrocław, Warszawa, nawet za granicą w Portugalii(po Euro zaczeli wyburzać) Po drugie w Lublinie trzeba mieć drużyne reprezentacyjna a nie kopaczy-kopacze graja na łące. Po trzecie dla tysiąca osób jakie przychodza na mecz wystarczy dostawić więcej ławek albo zrobic nasyp po drugiej stronie łąki. A po czwarte to mozna wyremontować istniejacy stadion na Zygmuntowskich lub na Wieniawie. Jestem ZA!
[/quote]
[quote name='miki' timestamp='1356107790' post='712533']
Ten stadion jest niepotrzebny!!! Wstrzymac plany i budowe kto na to wydał pozwolenie!? Nie trzeba być znawcą tematu co do zapotrzebowania stadionu wystarczy zobaczyc jakie problemy ma i bedzie miał Wrocław, Warszawa, nawet za granicą w Portugalii(po Euro zaczeli wyburzać) Po drugie w Lublinie trzeba mieć drużyne reprezentacyjna a nie kopaczy-kopacze graja na łące. Po trzecie dla tysiąca osób jakie przychodza na mecz wystarczy dostawić więce... rozwiń
Avatar
miki / 21 grudnia 2012 r. o 17:36
0
Ten stadion jest niepotrzebny!!! Wstrzymac plany i budowe kto na to wydał pozwolenie!? Nie trzeba być znawcą tematu co do zapotrzebowania stadionu wystarczy zobaczyc jakie problemy ma i bedzie miał Wrocław, Warszawa, nawet za granicą w Portugalii(po Euro zaczeli wyburzać) Po drugie w Lublinie trzeba mieć drużyne reprezentacyjna a nie kopaczy-kopacze graja na łące. Po trzecie dla tysiąca osób jakie przychodza na mecz wystarczy dostawić więcej ławek albo zrobic nasyp po drugiej stronie łąki. A po czwarte to mozna wyremontować istniejacy stadion na Zygmuntowskich lub na Wieniawie.
Ten stadion jest niepotrzebny!!! Wstrzymac plany i budowe kto na to wydał pozwolenie!? Nie trzeba być znawcą tematu co do zapotrzebowania stadionu wystarczy zobaczyc jakie problemy ma i bedzie miał Wrocław, Warszawa, nawet za granicą w Portugalii(po Euro zaczeli wyburzać) Po drugie w Lublinie trzeba mieć drużyne reprezentacyjna a nie kopaczy-kopacze graja na łące. Po trzecie dla tysiąca osób jakie przychodza na mecz wystarczy dostawić więcej ławek albo zrobic nasyp po drugiej stronie łąki. A po czwarte to mozna wyremontować i... rozwiń
Avatar
Matoł / 21 grudnia 2012 r. o 17:34
0
Władza wie najlepiej: rentowną cukrownię zamienić na deficytowy stadion. Nobel z ekonomii gwarantowany!
Avatar
@ / 21 grudnia 2012 r. o 17:30
0
Czy któryś komentujacych jest w stanie podać numer tel lub adres w celu przedyskutowania tego tematu czy stadion jest potrzebny czy nie.Z góry dziekuje(M)y
Avatar
kirk / 21 grudnia 2012 r. o 17:06
0
już widzę jak świetnie będzie sie tam bawić cała kibicowska hołota w targowych dresikach ze szmatami popisanymi "motor lublin" - dziadostwo z kośminka, lubartowskiej, grygowej i kaliny.
Avatar
luk / 21 grudnia 2012 r. o 16:36
0
wpadnie hołota z Lbn na kilka meczy i po stadionie... pare lat temu pokazaliście jak potraficie kibicować i obchodzić rocznicę zasłużonego klubu (Motor)... takich kibiców to tylko pozazdrościć... Wesołych świąt
Avatar
as / 21 grudnia 2012 r. o 16:35
0
zlikwidowali cukrownie aby zbudować nie rentowny stadion. gdzie tu logika?