Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

12 sierpnia 2014 r.
10:00
Edytuj ten wpis

Tarasy Zamkowe na finiszu, IKEA zaczyna, a Felicity ma nowe sklepy

59 17 A A

Inwestorzy nie zwalniają tempa. Budowa Tarasów Zamkowych wkracza w nową fazę. IKEA szykuje już własny plac budowy. Z kolei w Felicity pojawiają się nowe marki

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Rozpoczął się jeden z kluczowych etapów budowy Tarasów Zamkowych. Budowlańcy uformowali już stalową konstrukcję dachu galerii. W tej chwili trwa układanie ocieplenia i ziemi pod przyszłe uprawy. Na dachu trwa również montaż warstw izolacyjnych i wykańczanie świetlików. Budowlańcy układają również chodniki.
Tereny zielone na dachu galerii zajmą ponad 15 tys. mkw. Jedna trzecia tej przestrzeni będzie dostępna dla spacerowiczów. Dostaniemy się tam wprost z poziomu ulicy.

Jak informują przedstawiciele inwestora, grupy Immofinanz, na budowie u stóp Zamku Lubelskiego codzienne pracuje ponad 520 osób. Inwestycja to okazja do zarobku dla 37 podwykonawców. Dwunastu z nich to przedsiębiorcy z naszego regionu. Nowa galeria zaoferuje 38 tys. mkw powierzchni handlowej. Pod jednym dachem znajdziemy ok. 150 sklepów i punktów usługowych. Z szacunków inwestora wynika, że po otwarciu Tarasów Zamkowych (początek przyszłego roku), pracę w centrum znajdzie ok. 2000 osób.

IKEA

Po latach przygotowań, za inwestycję w Lublinie zabiera się koncern IKEA. Firma zdobyła już wszystkie, niezbędne pozwolenia na budowę własnego sklepu i towarzyszącej mu galerii handlowej. Wokół kompleksu przy al. Spółdzielczości Pracy powstanie również nowy układ drogowy. Na miejscu pojawiły się już pierwsze kontenery.

- Rozpoczynamy prace związane z budową dróg - wyjaśnia Izabela Sawicka ze spółki Inter IKEA Centre Group. - W najbliższych tygodniach efekty powinny być już widoczne. Jeśli chodzi o termin rozpoczęcia budowy części handlowej, to szczegółowych informacji będziemy mogli udzielić dopiero po 18 sierpnia.

Drogową część inwestycji zrealizuje firma Mota-Engil. Wybuduje m.in. ul. Nasutowską i ul. Dłotlice (oznaczaną obecnie, jako 8KDD). Przy al. Spółdzielczości Pracy powstanie również nowy węzeł drogowy, który umożliwi bezpieczny dojazd do galerii. Inwestor nie zdradza jeszcze, kto zajmie się budową galerii handlowej i sklepu meblowego, ze szwedzkim logo.

Atrium Felicity

Zmiany na handlowej mapie Lublina nie omijają działających już galerii. Do grona najemców Atrium Felicity dołączyły marki Inglot, Lula Cafe oraz English Home. Ingot - polski producent kosmetyków ulokował swoją wyspę w pobliżu sklepu Benetton.
Marka Lula Cafe ma wzbogacić ofertę gastronomiczną w Felicity. Od soboty, w galerii działa również sklep English Home. Znajdziemy tam wyposażenie domu, m.in. meble dekoracje, pościel i inne akcesoria do dekoracji wnętrz. Sklep ulokował się tuż obok sieci Home&You i zajął ponad 166 mkw.

Galeria się chwali na swojej stronie, że przez pierwsze 100 dni od otwarcia (20 marca) Atrium Felicity odwiedziło ponad 2 miliony mieszkańców naszego miasta i regionu.

Komentarze 17

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ja / 25 sierpnia 2014 o 16:40
0

Słowa "na prawdę" piszemy ze spacją. Początek zdania zaczynamy wielką literą.

Swoją drogą, kolega 'ss' ma rację, a Ty nie masz żadnych argumentów i szukasz dziury w całym...

od kiedy to naprawdę piszemy oddzielnie?

no, chyba że kolega po gimnazjum, wtedy można wszystko..

Avatar
mam / 13 sierpnia 2014 o 22:23
0

jednak naprawdę masz problemy emocjonalne.... krew się gotuje co? :)

ps. pisz wolniej bo przeglądarka błędów nie poprawi.

Słowa "na prawdę" piszemy ze spacją. Początek zdania zaczynamy wielką literą.

Swoją drogą, kolega 'ss' ma rację, a Ty nie masz żadnych argumentów i szukasz dziury w całym...

Avatar
lublinianin / 13 sierpnia 2014 o 09:30
0

Pracownicy galerii i innych sklepów będą chodzić na zakupy do innych galerii i sklepów. :) Kiedyś Lublin był miastem banków, teraz jest miastem sklepów, a czy kiedyś będzie na nowo miastem gdzie są zakłady produkcyjne i sklepy?

IKEA jest także firmą produkcyjną i robi to w Polsce z polskich materiałów. A swoją drogą w czasach kiedy Lublin był miastem wielkich molochów (FSC, Odlewnia) bezrobocie było na poziomie 13-15% (proszę sprawdzić roczniki statystyczne początku lat 90-tych), dziś Lublin jest mniej przemysłowy, a bardziej usługowy i bezrobocie ma chyba lekko poniżej 10%. Jaki z tego wniosek?

IKEA jest także firmą produkcyjną i robi to w Polsce z polskich materiałów. A swoją drogą w czasach kiedy Lublin był miastem wielkich molochów (FSC, Odlewnia) bezrobocie było na poziomie 13-15% (proszę sprawdzić roczniki statystyczne początku lat 90-tych), dziś Lublin jest mniej przemysłowy, a bardziej usługowy i bezrobocie ma chyba lekko poniżej 10%. Jaki z tego wniosek?

rozwiń
Avatar
to-to / 12 sierpnia 2014 o 18:03
0

Pracownicy galerii i innych sklepów będą chodzić na zakupy do innych galerii i sklepów. :) Kiedyś Lublin był miastem banków, teraz jest miastem sklepów, a czy kiedyś będzie na nowo miastem gdzie są zakłady produkcyjne i sklepy?


Pracownicy galerii i innych sklepów będą chodzić na zakupy do innych galerii i sklepów. :) Kiedyś Lublin był miastem banków, teraz jest miastem sklepów, a czy kiedyś będzie na nowo miastem gdzie są zakłady produkcyjne i sklepy?

Jakie zakłady pracy ?!  Pójdź do Urzędu Pracy i powiedz, że powstal nowy zakład pracy, nie trzeba dużych kwalifikacji i dają pensję 2 tys.zł na miesiąc - ciekawe ile osób by się w tym momencie zgosiło, że chce podjąć pracę ??? Myślę, że ani jedna!!!

Jakie zakłady pracy ?!  Pójdź do Urzędu Pracy i powiedz, że powstal nowy zakład pracy, nie trzeba dużych kwalifikacji i dają pensję 2 tys.zł na miesiąc - ciekawe ile osób by się w tym momencie zgosiło, że chce podjąć pracę ??? Myślę, że ani jedna!!!

rozwiń
Avatar
vvv / 12 sierpnia 2014 o 16:26
0

To pomyśl tępy baranie ile przedsiębiorstw straciło dochody przez to że galerii u nas jest ponad miarę i wciąż dostawiaja się kolejne, ilu ludzi straciło dotychczasową pracę bo rekiny gospodarcze z zachodnim kapitałem wygryźli ich z interesu, popytaj ludzi jak drastycznie ubywa klientów we wszystkich sektorach handlowych, zobacz ile osób nie tyle znajdzie pracę w tarasach ilu ją straci za 2, 3 6 miesięcy - przykład? Castorama w Lublinie zatrudniła ponad 200 osób w 2012 wyrywając połowę z konkurencji a już po pół roku masa ludzi poszła na bruk bo marketów od groma u nas tego typu, ludzie którzy latami pracowali na swoje firmy nie wytrzymują konkurencji z rekinami za którymi stoi obcy wielki kapitał, a zyski nie zostają u nas tylko są pompowane do spółek-matek za granica, my nie mamy prawie zupełnie liczących się przedsiębiorstw bo wszystko jest u nas wykaszane przez takie molochy. Ale co z tego jak tępy tłum idzie i robi zakupy wydając na te towary częstokroć więcej aniżeli u drobnych przedsiębiorców. A tobie się dzieciaku chce rzygać jak słyszysz parę słów od ludzi którzy patrza na problem trochę szerzej aniżeli przez pryzmat wygodnictwa, łądnego kramiku, kolorowej krzykliwej reklamy i muzyki do wyruchania laski przy zakupach... pololenie ESKI rośnie

jednak naprawdę masz problemy emocjonalne.... krew się gotuje co? :)

ps. pisz wolniej bo przeglądarka błędów nie poprawi.

jednak naprawdę masz problemy emocjonalne.... krew się gotuje co? :)

ps. pisz wolniej bo przeglądarka błędów nie poprawi.

rozwiń
Avatar
ss / 12 sierpnia 2014 o 16:12
0

1. Ktoś to budował, ktoś dostarcza towar, ktoś dostarcza energie/gaz/wodę ... mogę tak dalej ale po co. Co masz do galerii /sklepów itp? Jakaś fobia?

2. a pokaż mi łaskawco gdzie była mowa o Żuku, 

a na dodatek - co ma piernik do wiatraka?????

Rzygać mi się chce jak cały czas widzę takie wpisy pseudo fachowców stale narzekających na wszystko i wszystkich...

To pomyśl tępy baranie ile przedsiębiorstw straciło dochody przez to że galerii u nas jest ponad miarę i wciąż dostawiaja się kolejne, ilu ludzi straciło dotychczasową pracę bo rekiny gospodarcze z zachodnim kapitałem wygryźli ich z interesu, popytaj ludzi jak drastycznie ubywa klientów we wszystkich sektorach handlowych, zobacz ile osób nie tyle znajdzie pracę w tarasach ilu ją straci za 2, 3 6 miesięcy - przykład? Castorama w Lublinie zatrudniła ponad 200 osób w 2012 wyrywając połowę z konkurencji a już po pół roku masa ludzi poszła na bruk bo marketów od groma u nas tego typu, ludzie którzy latami pracowali na swoje firmy nie wytrzymują konkurencji z rekinami za którymi stoi obcy wielki kapitał, a zyski nie zostają u nas tylko są pompowane do spółek-matek za granica, my nie mamy prawie zupełnie liczących się przedsiębiorstw bo wszystko jest u nas wykaszane przez takie molochy. Ale co z tego jak tępy tłum idzie i robi zakupy wydając na te towary częstokroć więcej aniżeli u drobnych przedsiębiorców. A tobie się dzieciaku chce rzygać jak słyszysz parę słów od ludzi którzy patrza na problem trochę szerzej aniżeli przez pryzmat wygodnictwa, łądnego kramiku, kolorowej krzykliwej reklamy i muzyki do wyruchania laski przy zakupach... pololenie ESKI rośnie

l tępy baranie ile przedsiębiorstw straciło dochody przez to że galerii u nas jest ponad miarę i wciąż dostawiaja się kolejne, ilu ludzi straciło dotychczasową pracę bo rekiny gospodarcze z zachodnim kapitałem wygryźli ich z interesu, popytaj ludzi jak drastycznie ubywa klientów we wszystkich sektorach handlowych, zobacz ile osób nie tyle znajdzie pracę w tarasach ilu ją straci za 2, 3 6 miesięcy - przykład? Castorama w Lublinie zatrudniła ponad 200 osób w 2012 wyrywając połowę z konkurencji a już po pół roku masa ludzi poszła na bruk bo mar... rozwiń
Avatar
michu / 12 sierpnia 2014 o 16:07
0

Nowych miejsc pracy?

BTW

Gdzie te nowe drogi Żuk wybudowali

Chodzi pewnie o te pare km dróg co unia europejska dała zresztą w całej polsce. Mieszkańcą wshodniej europy wystarczy to i jeszcze na kolanach dziękują że im dali :) nie chce nikogo obrażać ale niestety muszę nazwać motłochem tych co cieszą się na nowe galeirie. Wizja wspólnego spędzenia czasu z rodziną w wolny dzień w galerii to szczyt ich możliwości bo zero innych wizji na wspólne spędzanie czasu. Wydawanie cieżkiej kasy na chińskie ciuchy. A nie wspomne już o wykorzystywaniu pracowników za 1200 zł w wekendy i inne świeta. Dobra praca dla studentów by dorobić ale jak widzę osoby w dojżałym wieku pracujące w sklepach kłaniające się motłochowi to mnie krew zalewa. Sklepy czynne 12 13 godzin w ciągu doby a i tak im mało. Cieszmy się nowymi sklepami w naszym mieście :)

Chodzi pewnie o te pare km dróg co unia europejska dała zresztą w całej polsce. Mieszkańcą wshodniej europy wystarczy to i jeszcze na kolanach dziękują że im dali :) nie chce nikogo obrażać ale niestety muszę nazwać motłochem tych co cieszą się na nowe galeirie. Wizja wspólnego spędzenia czasu z rodziną w wolny dzień w galerii to szczyt ich możliwości bo zero innych wizji na wspólne spędzanie czasu. Wydawanie cieżkiej kasy na chińskie ciuchy. A nie wspomne już o wykorzystywaniu pracowników za 1200 zł w wekendy i inne świeta... rozwiń

Avatar
vvv / 12 sierpnia 2014 o 16:01
0

Nowych miejsc pracy?

BTW

Gdzie te nowe drogi Żuk wybudował?

1. Ktoś to budował, ktoś dostarcza towar, ktoś dostarcza energie/gaz/wodę ... mogę tak dalej ale po co. Co masz do galerii /sklepów itp? Jakaś fobia?

2. a pokaż mi łaskawco gdzie była mowa o Żuku, 

a na dodatek - co ma piernik do wiatraka?????

Rzygać mi się chce jak cały czas widzę takie wpisy pseudo fachowców stale narzekających na wszystko i wszystkich...

1. Ktoś to budował, ktoś dostarcza towar, ktoś dostarcza energie/gaz/wodę ... mogę tak dalej ale po co. Co masz do galerii /sklepów itp? Jakaś fobia?

2. a pokaż mi łaskawco gdzie była mowa o Żuku, 

a na dodatek - co ma piernik do wiatraka?????

Rzygać mi się chce jak cały czas widzę takie wpisy pseudo fachowców stale narzekających na wszystko i wszystkich...

rozwiń
Avatar
asd / 12 sierpnia 2014 o 15:28
0

budują nowe drogi - źle, remontują obecne drogi - źle, zbudowali lotnisko - źle, powstają nowe galerie handlowe  - źle. Czego TY baranie właściwie chcesz - nowych kościołów?

Nowych miejsc pracy?

BTW

Gdzie te nowe drogi Żuk wybudował?

Avatar
ds / 12 sierpnia 2014 o 13:06
0

Nic mnie tak nie wkurza jak wieczne biadolenie na forum. Byłam w Felicity i bardzo mi się tam podoba. A te wieczne nieudaczniki, które tylko przed komputerem ślęczą będą tak do końca życia zatruwać.

No jak jesteś na tyle tępa/tępy że galeria to dla ciebie galeria to wszystko co człowiekowi do szczęścia potrzeba to szkoda gadać... Forum to miejsce gdzie ludzie mówią co myślą a nie "ślęczą" i nic poza tym nie robią... Proponuję myśleć trochę bardziej długofalowo to może zrozumiesz o co nam chodziło, póki co podmioty geleryjne zacierają ręce bo takich tępaków jest jak mrowia, ale i to się kiedyś skończy

No jak jesteś na tyle tępa/tępy że galeria to dla ciebie galeria to wszystko co człowiekowi do szczęścia potrzeba to szkoda gadać... Forum to miejsce gdzie ludzie mówią co myślą a nie "ślęczą" i nic poza tym nie robią... Proponuję myśleć trochę bardziej długofalowo to może zrozumiesz o co nam chodziło, póki co podmioty geleryjne zacierają ręce bo takich tępaków jest jak mrowia, ale i to się kiedyś skończy

rozwiń
Avatar
ja / 25 sierpnia 2014 o 16:40
0

Słowa "na prawdę" piszemy ze spacją. Początek zdania zaczynamy wielką literą.

Swoją drogą, kolega 'ss' ma rację, a Ty nie masz żadnych argumentów i szukasz dziury w całym...

od kiedy to naprawdę piszemy oddzielnie?

no, chyba że kolega po gimnazjum, wtedy można wszystko..

Avatar
mam / 13 sierpnia 2014 o 22:23
0

jednak naprawdę masz problemy emocjonalne.... krew się gotuje co? :)

ps. pisz wolniej bo przeglądarka błędów nie poprawi.

Słowa "na prawdę" piszemy ze spacją. Początek zdania zaczynamy wielką literą.

Swoją drogą, kolega 'ss' ma rację, a Ty nie masz żadnych argumentów i szukasz dziury w całym...

Avatar
lublinianin / 13 sierpnia 2014 o 09:30
0

Pracownicy galerii i innych sklepów będą chodzić na zakupy do innych galerii i sklepów. :) Kiedyś Lublin był miastem banków, teraz jest miastem sklepów, a czy kiedyś będzie na nowo miastem gdzie są zakłady produkcyjne i sklepy?

IKEA jest także firmą produkcyjną i robi to w Polsce z polskich materiałów. A swoją drogą w czasach kiedy Lublin był miastem wielkich molochów (FSC, Odlewnia) bezrobocie było na poziomie 13-15% (proszę sprawdzić roczniki statystyczne początku lat 90-tych), dziś Lublin jest mniej przemysłowy, a bardziej usługowy i bezrobocie ma chyba lekko poniżej 10%. Jaki z tego wniosek?

IKEA jest także firmą produkcyjną i robi to w Polsce z polskich materiałów. A swoją drogą w czasach kiedy Lublin był miastem wielkich molochów (FSC, Odlewnia) bezrobocie było na poziomie 13-15% (proszę sprawdzić roczniki statystyczne początku lat 90-tych), dziś Lublin jest mniej przemysłowy, a bardziej usługowy i bezrobocie ma chyba lekko poniżej 10%. Jaki z tego wniosek?

rozwiń
Avatar
to-to / 12 sierpnia 2014 o 18:03
0

Pracownicy galerii i innych sklepów będą chodzić na zakupy do innych galerii i sklepów. :) Kiedyś Lublin był miastem banków, teraz jest miastem sklepów, a czy kiedyś będzie na nowo miastem gdzie są zakłady produkcyjne i sklepy?


Pracownicy galerii i innych sklepów będą chodzić na zakupy do innych galerii i sklepów. :) Kiedyś Lublin był miastem banków, teraz jest miastem sklepów, a czy kiedyś będzie na nowo miastem gdzie są zakłady produkcyjne i sklepy?

Jakie zakłady pracy ?!  Pójdź do Urzędu Pracy i powiedz, że powstal nowy zakład pracy, nie trzeba dużych kwalifikacji i dają pensję 2 tys.zł na miesiąc - ciekawe ile osób by się w tym momencie zgosiło, że chce podjąć pracę ??? Myślę, że ani jedna!!!

Jakie zakłady pracy ?!  Pójdź do Urzędu Pracy i powiedz, że powstal nowy zakład pracy, nie trzeba dużych kwalifikacji i dają pensję 2 tys.zł na miesiąc - ciekawe ile osób by się w tym momencie zgosiło, że chce podjąć pracę ??? Myślę, że ani jedna!!!

rozwiń
Avatar
vvv / 12 sierpnia 2014 o 16:26
0

To pomyśl tępy baranie ile przedsiębiorstw straciło dochody przez to że galerii u nas jest ponad miarę i wciąż dostawiaja się kolejne, ilu ludzi straciło dotychczasową pracę bo rekiny gospodarcze z zachodnim kapitałem wygryźli ich z interesu, popytaj ludzi jak drastycznie ubywa klientów we wszystkich sektorach handlowych, zobacz ile osób nie tyle znajdzie pracę w tarasach ilu ją straci za 2, 3 6 miesięcy - przykład? Castorama w Lublinie zatrudniła ponad 200 osób w 2012 wyrywając połowę z konkurencji a już po pół roku masa ludzi poszła na bruk bo marketów od groma u nas tego typu, ludzie którzy latami pracowali na swoje firmy nie wytrzymują konkurencji z rekinami za którymi stoi obcy wielki kapitał, a zyski nie zostają u nas tylko są pompowane do spółek-matek za granica, my nie mamy prawie zupełnie liczących się przedsiębiorstw bo wszystko jest u nas wykaszane przez takie molochy. Ale co z tego jak tępy tłum idzie i robi zakupy wydając na te towary częstokroć więcej aniżeli u drobnych przedsiębiorców. A tobie się dzieciaku chce rzygać jak słyszysz parę słów od ludzi którzy patrza na problem trochę szerzej aniżeli przez pryzmat wygodnictwa, łądnego kramiku, kolorowej krzykliwej reklamy i muzyki do wyruchania laski przy zakupach... pololenie ESKI rośnie

jednak naprawdę masz problemy emocjonalne.... krew się gotuje co? :)

ps. pisz wolniej bo przeglądarka błędów nie poprawi.

jednak naprawdę masz problemy emocjonalne.... krew się gotuje co? :)

ps. pisz wolniej bo przeglądarka błędów nie poprawi.

rozwiń
Avatar
ss / 12 sierpnia 2014 o 16:12
0

1. Ktoś to budował, ktoś dostarcza towar, ktoś dostarcza energie/gaz/wodę ... mogę tak dalej ale po co. Co masz do galerii /sklepów itp? Jakaś fobia?

2. a pokaż mi łaskawco gdzie była mowa o Żuku, 

a na dodatek - co ma piernik do wiatraka?????

Rzygać mi się chce jak cały czas widzę takie wpisy pseudo fachowców stale narzekających na wszystko i wszystkich...

To pomyśl tępy baranie ile przedsiębiorstw straciło dochody przez to że galerii u nas jest ponad miarę i wciąż dostawiaja się kolejne, ilu ludzi straciło dotychczasową pracę bo rekiny gospodarcze z zachodnim kapitałem wygryźli ich z interesu, popytaj ludzi jak drastycznie ubywa klientów we wszystkich sektorach handlowych, zobacz ile osób nie tyle znajdzie pracę w tarasach ilu ją straci za 2, 3 6 miesięcy - przykład? Castorama w Lublinie zatrudniła ponad 200 osób w 2012 wyrywając połowę z konkurencji a już po pół roku masa ludzi poszła na bruk bo marketów od groma u nas tego typu, ludzie którzy latami pracowali na swoje firmy nie wytrzymują konkurencji z rekinami za którymi stoi obcy wielki kapitał, a zyski nie zostają u nas tylko są pompowane do spółek-matek za granica, my nie mamy prawie zupełnie liczących się przedsiębiorstw bo wszystko jest u nas wykaszane przez takie molochy. Ale co z tego jak tępy tłum idzie i robi zakupy wydając na te towary częstokroć więcej aniżeli u drobnych przedsiębiorców. A tobie się dzieciaku chce rzygać jak słyszysz parę słów od ludzi którzy patrza na problem trochę szerzej aniżeli przez pryzmat wygodnictwa, łądnego kramiku, kolorowej krzykliwej reklamy i muzyki do wyruchania laski przy zakupach... pololenie ESKI rośnie

l tępy baranie ile przedsiębiorstw straciło dochody przez to że galerii u nas jest ponad miarę i wciąż dostawiaja się kolejne, ilu ludzi straciło dotychczasową pracę bo rekiny gospodarcze z zachodnim kapitałem wygryźli ich z interesu, popytaj ludzi jak drastycznie ubywa klientów we wszystkich sektorach handlowych, zobacz ile osób nie tyle znajdzie pracę w tarasach ilu ją straci za 2, 3 6 miesięcy - przykład? Castorama w Lublinie zatrudniła ponad 200 osób w 2012 wyrywając połowę z konkurencji a już po pół roku masa ludzi poszła na bruk bo mar... rozwiń
Avatar
michu / 12 sierpnia 2014 o 16:07
0

Nowych miejsc pracy?

BTW

Gdzie te nowe drogi Żuk wybudowali

Chodzi pewnie o te pare km dróg co unia europejska dała zresztą w całej polsce. Mieszkańcą wshodniej europy wystarczy to i jeszcze na kolanach dziękują że im dali :) nie chce nikogo obrażać ale niestety muszę nazwać motłochem tych co cieszą się na nowe galeirie. Wizja wspólnego spędzenia czasu z rodziną w wolny dzień w galerii to szczyt ich możliwości bo zero innych wizji na wspólne spędzanie czasu. Wydawanie cieżkiej kasy na chińskie ciuchy. A nie wspomne już o wykorzystywaniu pracowników za 1200 zł w wekendy i inne świeta. Dobra praca dla studentów by dorobić ale jak widzę osoby w dojżałym wieku pracujące w sklepach kłaniające się motłochowi to mnie krew zalewa. Sklepy czynne 12 13 godzin w ciągu doby a i tak im mało. Cieszmy się nowymi sklepami w naszym mieście :)

Chodzi pewnie o te pare km dróg co unia europejska dała zresztą w całej polsce. Mieszkańcą wshodniej europy wystarczy to i jeszcze na kolanach dziękują że im dali :) nie chce nikogo obrażać ale niestety muszę nazwać motłochem tych co cieszą się na nowe galeirie. Wizja wspólnego spędzenia czasu z rodziną w wolny dzień w galerii to szczyt ich możliwości bo zero innych wizji na wspólne spędzanie czasu. Wydawanie cieżkiej kasy na chińskie ciuchy. A nie wspomne już o wykorzystywaniu pracowników za 1200 zł w wekendy i inne świeta... rozwiń

Avatar
vvv / 12 sierpnia 2014 o 16:01
0

Nowych miejsc pracy?

BTW

Gdzie te nowe drogi Żuk wybudował?

1. Ktoś to budował, ktoś dostarcza towar, ktoś dostarcza energie/gaz/wodę ... mogę tak dalej ale po co. Co masz do galerii /sklepów itp? Jakaś fobia?

2. a pokaż mi łaskawco gdzie była mowa o Żuku, 

a na dodatek - co ma piernik do wiatraka?????

Rzygać mi się chce jak cały czas widzę takie wpisy pseudo fachowców stale narzekających na wszystko i wszystkich...

1. Ktoś to budował, ktoś dostarcza towar, ktoś dostarcza energie/gaz/wodę ... mogę tak dalej ale po co. Co masz do galerii /sklepów itp? Jakaś fobia?

2. a pokaż mi łaskawco gdzie była mowa o Żuku, 

a na dodatek - co ma piernik do wiatraka?????

Rzygać mi się chce jak cały czas widzę takie wpisy pseudo fachowców stale narzekających na wszystko i wszystkich...

rozwiń
Avatar
asd / 12 sierpnia 2014 o 15:28
0

budują nowe drogi - źle, remontują obecne drogi - źle, zbudowali lotnisko - źle, powstają nowe galerie handlowe  - źle. Czego TY baranie właściwie chcesz - nowych kościołów?

Nowych miejsc pracy?

BTW

Gdzie te nowe drogi Żuk wybudował?

Avatar
ds / 12 sierpnia 2014 o 13:06
0

Nic mnie tak nie wkurza jak wieczne biadolenie na forum. Byłam w Felicity i bardzo mi się tam podoba. A te wieczne nieudaczniki, które tylko przed komputerem ślęczą będą tak do końca życia zatruwać.

No jak jesteś na tyle tępa/tępy że galeria to dla ciebie galeria to wszystko co człowiekowi do szczęścia potrzeba to szkoda gadać... Forum to miejsce gdzie ludzie mówią co myślą a nie "ślęczą" i nic poza tym nie robią... Proponuję myśleć trochę bardziej długofalowo to może zrozumiesz o co nam chodziło, póki co podmioty geleryjne zacierają ręce bo takich tępaków jest jak mrowia, ale i to się kiedyś skończy

No jak jesteś na tyle tępa/tępy że galeria to dla ciebie galeria to wszystko co człowiekowi do szczęścia potrzeba to szkoda gadać... Forum to miejsce gdzie ludzie mówią co myślą a nie "ślęczą" i nic poza tym nie robią... Proponuję myśleć trochę bardziej długofalowo to może zrozumiesz o co nam chodziło, póki co podmioty geleryjne zacierają ręce bo takich tępaków jest jak mrowia, ale i to się kiedyś skończy

rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 17

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

PZLA 94 Mistrzostwa Polski. Podsumowanie pierwszego dnia

PZLA 94 Mistrzostwa Polski. Podsumowanie pierwszego dnia 3 1

Pierwszy dzień rozgrywanych w Lublinie MP przyniósł wiele niezapomnianych emocji. Brąz wywalczyła Joanna Bemowska i Arkadiusz Rogowski, srebro Paweł Fajdek, a złoto Damian Kopeć

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny 0 5

Jerzy Rębek burmistrz Radzynia Podlaskiego uważa że pikieta Marii Kosidło ma podtekst polityczny.

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka
31 sierpnia 2018, 20:00

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka 9 0

Co Gdzie Kiedy. 31 sierpnia o godz. 20 w Parku Bronowickim, w ramach cyklu Zatańcz z Lublinem, wystąpi zespół Rokiczanka. To okazja do wspólnej zabawy przy wspaniałej muzyce sprzed lat.

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali 0 10

O 1/5 miały zmniejszyć się wynagrodzenia samorządowców w związku ustawą przyjętą przez PiS. Tymczasem w wielu przypadkach obniżki były wręcz symboliczne. A niektórzy nawet zyskali na zmianie.

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota!
galeria

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota! 4 1

Wojciech Nowicki z Podlasia Białystok wywalczył złoty medal w konkursie rzutu młotem w Lublinie i wyprzedził Pawła Fajdka. Zawodnikowi Agrosu Zamość do złota zabrakło zaledwie 12 centymetrów. Trzecie miejsca zajął natomiast inny zawodnik Agrosu Arkadiusz Rogowski

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem!

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem! 1 1

Zawodnik Agrosu Zamość nie miał sobie równych i mimo ciężkich warunków na bieżni ze znakomitym wynikiem zdobył pierwsze miejsce na zawodach w Lublinie

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe
28 lipca 2018, 20:00

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe 7 1

Co Gdzie Kiedy. Retro-potańcówka dla miłośników klimatu lat 20-60 odbędzie się 28 lipca o godz. 20 w Teatralnej Cafe (ul. Peowiaków 1). Uczestnicy będą mogli bawić się przy dobrej muzyce do godz. 2 nad ranem.

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać 0 4

Coraz więcej obcokrajowców chce pozostać w Polsce na dłużej - mówi w rozmowie z PAP Jakub Dudziak z Urzędu do Spraw Cudzoziemców. Z danych urzędu wynika, że w pierwszym półroczu tego roku liczba cudzoziemców z zezwoleniami na pobyt zwiększyła się o 25 tys. W połowie tego roku takie zezwolenia posiadało łącznie 350 tys. osób.

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę 10 8

Od 1 września nauczyciele, wychowawcy, bibliotekarze, logopedzi czy psychologowie będą musieli być zatrudniani na umowę o pracę. Osoby prowadzące działalność gospodarczą nie będą też mogły pracować w prywatnych przedszkolach czy poradniach.

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte
galeria

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte 5 0

o godzinie 17 na stadionie w Lublinie przy komplecie publiczności nastąpiło uroczyste otwarcie imprezy, która potrwa w naszym mieście aż do niedzieli

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe
22 lipca 2018, 9:45

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe 5 0

Autobusy – Jelcz 120M i Jelcz M11 przyjadą w niedzielę z Lublina do Kraśnika. Podczas przejazdów będzie można posłuchać o historii komunikacji w Kraśniku i ważnych dla niej miejscach. O tym wszystkim będzie opowiadać Maksym Bratko, autor książki „Historia Komunikacji Publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim”, której premierę zaplanowano na niedzielę.

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku 28 11

Od poniedziałku aż do końca wakacji na ul. Nowy Świat obowiązywać będzie ruch wahadłowy. Drogowcy zabierają się tutaj za przebudowę kanalizacji deszczowej. Skrót z Bronowic na Czuby coraz bardziej przypomina tor przeszkód.

Potrącenie pieszego. Utrudnienia na ul. Choiny

Potrącenie pieszego. Utrudnienia na ul. Choiny 0 8

Utrudnienia na ul. Choiny w Lublinie. Jak informuje nasz Czytelnik Paweł doszło do potrącenia pieszego na przejściu.

II Festiwal w Krainie Lubelskich Ryb

II Festiwal w Krainie Lubelskich Ryb 0

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!