Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

4 grudnia 2007 r.
18:02
Edytuj ten wpis

www.swiateczna paczka.pl

0 46 A A

Pani Renata ma 43 lata. Sama wychowuje Łukasza (9 lat), Kasię (17 lat) i Przemka (18 lat). Jeszcze ma pracę, ale nowy rok może zacząć w kolejce w pośredniaku.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Bez rodzinnego zasiłku, którego jej odmówiono, czeka ją ciężka zima. Ale Ty możesz to zmienić.

Wystarczy wejść na stronę: www.szlachetnapaczka.pl - wybrać sobie rodzinę, zobaczyć czego potrzebuje i zrobić paczkę na święta.

- Wybraliśmy 200 rodzin z Lubelszczyzny. Możecie o każdej z nich przeczytać na naszej stronie - mówi Hanna Kozłowska z Biura Akademickiego Centrum Wolontariatu w Lublinie. Akcja potrwa do 14 grudnia.

- Ludzi potrzebujących pomocy szukaliśmy w parafiach, podpowiadały nam sądy i kuratorzy - mówi wolontariuszka Katarzyna Targońska. - Docieraliśmy do rodzin lub osób samotnych, dotkniętych przez los.

Wolontariusze sporządzili dokładną listę ich potrzeb, a zebrane informacje umieścili w internetowej, anonimowej bazie danych. Teraz szukają osób, które chciałyby zrobić dla kogoś paczkę na święta. Kto może ją przygotować? Rodziny, uczniowie, pracownicy firm i urzędów.

• Jeśli ktoś z czytelników Dziennika będzie chciał pomóc?

- Wchodzi na stronę www.szlachetnapaczka.pl, wybiera sobie rodzinę, loguje się. Dostaje od nas mailem wykaz potrzeb. Kupuje potrzebne rzeczy, robi paczkę, przywozi do nas - tłumaczy Kozłowska. Paczki zostaną dostarczone do potrzebujących w niedzielę, 16 grudnia.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 46

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Mistrz / 13 grudnia 2011 r. o 22:09
Życzymy wszystkim zdrowych i wesołych świąt, oraz pomyślności w Nowym Roku.
Pozdrawiamy
Mistrzowie Szeptów
Avatar
Gość / 11 grudnia 2011 r. o 18:03
[quote name='Anna' timestamp='1323618001' post='568975']
Witam , Proszę ludzi dobrej woli o pomoc gdyż nie wiem gdzie trzeba wejść na świątecznapaczka i prosić o pomoc , a piszę od sąsiadki . Mam 3 dzieci dwie córki w wieku 12 i 8 syn 3 lata utrzymujemy się z niewielkich alimentów i zasiłku rodzinnego .Mam zadłużenia za mieszkanie nie wiem z czego zrobię dzieciom święta. nr. tel : 0 516-987-461 lub e-mail: anka613@vp.pl (e-mail sąsiadki) . Z góry dziękuje za jaką kolwiek pomoc . Będziemy wdzięczni z całego serca .
[/quote]
No to weźcie się do roboty -a nie tylko łeb w komputer lub telewizor wsadzicie i płaczecie,że Wam bieda! Moja ciotka ze wsi obok Cycowa już za komuny dziecko niepełnosprawne ruchowo miała(dziecko często w sanatoriach i szpitalach -aby dziecko do szpitala do Buska "zapchać" musieli dużego konia sprzedać). Miała też: krowy,cielęta, 10ha pola,teściową wredną,a męża często w domu nie było -i jakoś dała radę. Nikogo o pomoc nie prosiła! Ciężką pracą i samozaparciem dorobiła się mieszkania w Lublinie. A teraz ludzie wygodni są i jedynie o gotowe żebrać potrafią...
[quote name='Anna' timestamp='1323618001' post='568975']
Witam , Proszę ludzi dobrej woli o pomoc gdyż nie wiem gdzie trzeba wejść na świątecznapaczka i prosić o pomoc , a piszę od sąsiadki . Mam 3 dzieci dwie córki w wieku 12 i 8 syn 3 lata utrzymujemy się z niewielkich alimentów i zasiłku rodzinnego .Mam zadłużenia za mieszkanie nie wiem z czego zrobię dzieciom święta. nr. tel : 0 516-987-461 lub e-mail: anka613@vp.pl (e-mail sąsiadki) . Z góry dziękuje za jaką kolwiek pomoc . Będziemy wdzięczni z całego serca... rozwiń
Avatar
Anna / 11 grudnia 2011 r. o 16:40
Witam , Proszę ludzi dobrej woli o pomoc gdyż nie wiem gdzie trzeba wejść na świątecznapaczka i prosić o pomoc , a piszę od sąsiadki . Mam 3 dzieci dwie córki w wieku 12 i 8 syn 3 lata utrzymujemy się z niewielkich alimentów i zasiłku rodzinnego .Mam zadłużenia za mieszkanie nie wiem z czego zrobię dzieciom święta. nr. tel : 0 516-987-461 lub e-mail: anka613@vp.pl (e-mail sąsiadki) . Z góry dziękuje za jaką kolwiek pomoc . Będziemy wdzięczni z całego serca .
Avatar
dominika minda / 3 grudnia 2011 r. o 22:20
[quote name='awg1949@yahoo.com' timestamp='1197219654' post='8704']
jak mam pomoc ? Nie moge w zaden sposob odszukac listy potrzebujacych rodzin !!! Andrzej z USA
[/quote]
Avatar
katarzyna minda / 3 grudnia 2011 r. o 22:17
[quote name='hella' timestamp='1197216992' post='8691']
szkoda nie moge znalezc zadnej rodziny zeby pomoc.Jest to dobry pomysl z taka pomoca.
[/quote]
Avatar
roman / 2 grudnia 2011 r. o 16:03
[quote name='hella' timestamp='1197216992' post='8691']
szkoda nie moge znalezc zadnej rodziny zeby pomoc.Jest to dobry pomysl z taka pomoca.
[/quote]
Avatar
Agnieszka / 10 stycznia 2011 r. o 10:27
proszę o pomoc Mam na imnie Agnieszk mieszkam w wielkich radowiskach 68 pochodzę z biednej rodziny mam 2-małych dzieci 4-letnia Martynka,2-letni Błażej utrzymójemy się tylko z zasiłku rodzinnego jest to 136zł,niestać mnie nanić proszę ludzi dobrego serca o pomoc,mój e-mail trzcionka01@wp.pl proszę o pomoc ....
Avatar
agnieszka / 10 stycznia 2011 r. o 10:24
potrzebuję pomocy
Mam na imnie Agnieszk mieszkam w wielkich radowiskach 68 pochodzę z biednej rodziny mam 2-małych dzieci 4-letnia Martynka,2-letni Błażej utrzymójemy się tylko z zasiłku rodzinnego jest to 136zł,niestać mnie nanić proszę ludzi dobrego serca o pomoc,mój e-mail trzcionka01@wp.pl proszę o pomoc ....
Avatar
Agnieszka / 10 stycznia 2011 r. o 10:22
Mam na imnie Agnieszk mieszkam w wielkich radowiskach 68 pochodzę z biednej rodziny mam 2-małych dzieci 4-letnia Martynka,2-letni Błażej utrzymójemy się tylko z zasiłku rodzinnego jest to 136zł,niestać mnie nanić proszę ludzi dobrego serca o pomoc,mój e-mail trzcionka01@wp.pl proszę o pomoc ....
Avatar
magdalena / 15 grudnia 2010 r. o 13:41
[quote name='magdalena' timestamp='1292416761' post='406155']
witam miszkam w krakowie i jestem w trudnej sytuacji materialnej jestem chora i utrzymuje sie z zasilku socjalnego po oplaceniu mediow zostaje mi pare groszy na zycie nie mam srodkow do zycia bardzo prosze o pomoc jezli jest pani mi gotowa pomoc za to z ory serdecznie dziekuje i czekam na wiadomosc
[/quote]
to moj mail ptaszyna 153@wp.pl
Avatar
Mistrz / 13 grudnia 2011 r. o 22:09
Życzymy wszystkim zdrowych i wesołych świąt, oraz pomyślności w Nowym Roku.
Pozdrawiamy
Mistrzowie Szeptów
Avatar
Gość / 11 grudnia 2011 r. o 18:03
[quote name='Anna' timestamp='1323618001' post='568975']
Witam , Proszę ludzi dobrej woli o pomoc gdyż nie wiem gdzie trzeba wejść na świątecznapaczka i prosić o pomoc , a piszę od sąsiadki . Mam 3 dzieci dwie córki w wieku 12 i 8 syn 3 lata utrzymujemy się z niewielkich alimentów i zasiłku rodzinnego .Mam zadłużenia za mieszkanie nie wiem z czego zrobię dzieciom święta. nr. tel : 0 516-987-461 lub e-mail: anka613@vp.pl (e-mail sąsiadki) . Z góry dziękuje za jaką kolwiek pomoc . Będziemy wdzięczni z całego serca .
[/quote]
No to weźcie się do roboty -a nie tylko łeb w komputer lub telewizor wsadzicie i płaczecie,że Wam bieda! Moja ciotka ze wsi obok Cycowa już za komuny dziecko niepełnosprawne ruchowo miała(dziecko często w sanatoriach i szpitalach -aby dziecko do szpitala do Buska "zapchać" musieli dużego konia sprzedać). Miała też: krowy,cielęta, 10ha pola,teściową wredną,a męża często w domu nie było -i jakoś dała radę. Nikogo o pomoc nie prosiła! Ciężką pracą i samozaparciem dorobiła się mieszkania w Lublinie. A teraz ludzie wygodni są i jedynie o gotowe żebrać potrafią...
[quote name='Anna' timestamp='1323618001' post='568975']
Witam , Proszę ludzi dobrej woli o pomoc gdyż nie wiem gdzie trzeba wejść na świątecznapaczka i prosić o pomoc , a piszę od sąsiadki . Mam 3 dzieci dwie córki w wieku 12 i 8 syn 3 lata utrzymujemy się z niewielkich alimentów i zasiłku rodzinnego .Mam zadłużenia za mieszkanie nie wiem z czego zrobię dzieciom święta. nr. tel : 0 516-987-461 lub e-mail: anka613@vp.pl (e-mail sąsiadki) . Z góry dziękuje za jaką kolwiek pomoc . Będziemy wdzięczni z całego serca... rozwiń
Avatar
Anna / 11 grudnia 2011 r. o 16:40
Witam , Proszę ludzi dobrej woli o pomoc gdyż nie wiem gdzie trzeba wejść na świątecznapaczka i prosić o pomoc , a piszę od sąsiadki . Mam 3 dzieci dwie córki w wieku 12 i 8 syn 3 lata utrzymujemy się z niewielkich alimentów i zasiłku rodzinnego .Mam zadłużenia za mieszkanie nie wiem z czego zrobię dzieciom święta. nr. tel : 0 516-987-461 lub e-mail: anka613@vp.pl (e-mail sąsiadki) . Z góry dziękuje za jaką kolwiek pomoc . Będziemy wdzięczni z całego serca .
Avatar
dominika minda / 3 grudnia 2011 r. o 22:20
[quote name='awg1949@yahoo.com' timestamp='1197219654' post='8704']
jak mam pomoc ? Nie moge w zaden sposob odszukac listy potrzebujacych rodzin !!! Andrzej z USA
[/quote]
Avatar
katarzyna minda / 3 grudnia 2011 r. o 22:17
[quote name='hella' timestamp='1197216992' post='8691']
szkoda nie moge znalezc zadnej rodziny zeby pomoc.Jest to dobry pomysl z taka pomoca.
[/quote]
Avatar
roman / 2 grudnia 2011 r. o 16:03
[quote name='hella' timestamp='1197216992' post='8691']
szkoda nie moge znalezc zadnej rodziny zeby pomoc.Jest to dobry pomysl z taka pomoca.
[/quote]
Avatar
Agnieszka / 10 stycznia 2011 r. o 10:27
proszę o pomoc Mam na imnie Agnieszk mieszkam w wielkich radowiskach 68 pochodzę z biednej rodziny mam 2-małych dzieci 4-letnia Martynka,2-letni Błażej utrzymójemy się tylko z zasiłku rodzinnego jest to 136zł,niestać mnie nanić proszę ludzi dobrego serca o pomoc,mój e-mail trzcionka01@wp.pl proszę o pomoc ....
Avatar