Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

15 grudnia 2008 r.
11:16
Edytuj ten wpis

14-latek woził rodzinę maluchem

Autor: Zdjęcie autora (er)
0 9 A A

Wczoraj w miejscowości Gołąb policjanci zatrzymali fiata 126p, który jechał bez włączonych świateł. Za kierownicą malucha siedział 14-latek. Wiózł do znajomych matkę i dwie małe siostry.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Funkconariusze zatrzymali samochód. Za kierownicą siedział 14- letni Mateusz T. Z auta wyszła również 32-letnia kobieta, matka młodego kierowcy - mówi Marcin Koper, z puławskiej policji.

Na tylnym siedzeniu jechały jeszcze dwie siostry chłopaka - 4-letnia Zuzanna oraz 10-letnia Paulina. Rodzina jechała do znajomych.

- Matka kierowcy tłumaczyła się funkcjonariuszom, że jej syn już wielokrotnie jeździł samochodem i do tej pory nic im się nie stało - dodaje Koper. - Jej zdaniem Mateusz jest dobrym kierowcą.

Kobieta nie miała przy sobie żadnych dokumentów pojazdu, jej córki przewożone były bez fotelików.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
regon / 21 grudnia 2008 r. o 12:12
olo napisał:
Ta baba ma myślenie dziecka - 14 letniego... więc co się dziwić....

a w okolicy Puław to chyba częste jest takie myślenie. Jak się jednemu gościowi popsuły hamulce w jednej wsi spod Puław to miał kłopot. zacytuję,,Do Baranowa to można jeździć ale do Puław to już strach"
Avatar
olo / 17 grudnia 2008 r. o 07:37
Ta baba ma myślenie dziecka - 14 letniego... więc co się dziwić....
Avatar
ErA / 15 grudnia 2008 r. o 23:27
No to zdaje się, ze ten samochód jest teraz na policyjnym parkingu..
Avatar
edziu / 15 grudnia 2008 r. o 22:50
Przecięż to jest zdjęcia z policyjnego parkingu.. Panie eR jasny.
Avatar
Pan eR. / 15 grudnia 2008 r. o 19:53
Gość napisał:
Dobre jest zdjęcie do tego artykułu nie ma takiej ulicy w Puławach to zdjęcie jest zrobione w lublinie droga z Elizówki do Lublina pozdrawiam i teraz widać że prasa i telewizja kłamie

Musze wam powiedzieć, że to jest prawdziwe zdjęcie, ponieważ mieszkam w Gołębiu i znam tych ludzi,
to jest ich samochód, a że kupili sobie nowy to jeden z synków jezdził!
Niestety żal mi was "ciemni ludzie" którzy dopatrujecie się jakiegoś błędu! <rzygi>
zi,
to jest ich samochód, a że kupili sobie nowy to jeden z synków jezdził!
Niestety żal mi was "ciemni ludzie" którzy dopatrujecie się jakiegoś błędu! <rzygi> rozwiń
Avatar
Megi / 15 grudnia 2008 r. o 15:34
Ale cwaniaczek a ta matka to normalna?
Avatar
Gość / 15 grudnia 2008 r. o 14:18
Gość napisał:
PRZECIEZ NIKT NIE PISZE ŻE TO ZDJĘCIE TEGO MALUCHA Z ARTYKUŁU

tak dokłanie tylko po co zdjęcia umieszczać do artukuły jakieś z nieba troche rzeczywistości wiem że praca dziennikarza jest nie udolna lecz za to biorą pieniadze.i niech nie robią ludzi w balona
Avatar
Gość / 15 grudnia 2008 r. o 13:46
PRZECIEZ NIKT NIE PISZE ŻE TO ZDJĘCIE TEGO MALUCHA Z ARTYKUŁU
Avatar
Gość / 15 grudnia 2008 r. o 13:30
Dobre jest zdjęcie do tego artykułu nie ma takiej ulicy w Puławach to zdjęcie jest zrobione w lublinie droga z Elizówki do Lublina pozdrawiam i teraz widać że prasa i telewizja kłamie
Avatar
regon / 21 grudnia 2008 r. o 12:12
olo napisał:
Ta baba ma myślenie dziecka - 14 letniego... więc co się dziwić....

a w okolicy Puław to chyba częste jest takie myślenie. Jak się jednemu gościowi popsuły hamulce w jednej wsi spod Puław to miał kłopot. zacytuję,,Do Baranowa to można jeździć ale do Puław to już strach"
Avatar
olo / 17 grudnia 2008 r. o 07:37
Ta baba ma myślenie dziecka - 14 letniego... więc co się dziwić....
Avatar
ErA / 15 grudnia 2008 r. o 23:27
No to zdaje się, ze ten samochód jest teraz na policyjnym parkingu..
Avatar
edziu / 15 grudnia 2008 r. o 22:50
Przecięż to jest zdjęcia z policyjnego parkingu.. Panie eR jasny.
Avatar
Pan eR. / 15 grudnia 2008 r. o 19:53
Gość napisał:
Dobre jest zdjęcie do tego artykułu nie ma takiej ulicy w Puławach to zdjęcie jest zrobione w lublinie droga z Elizówki do Lublina pozdrawiam i teraz widać że prasa i telewizja kłamie

Musze wam powiedzieć, że to jest prawdziwe zdjęcie, ponieważ mieszkam w Gołębiu i znam tych ludzi,
to jest ich samochód, a że kupili sobie nowy to jeden z synków jezdził!
Niestety żal mi was "ciemni ludzie" którzy dopatrujecie się jakiegoś błędu! <rzygi>
zi,
to jest ich samochód, a że kupili sobie nowy to jeden z synków jezdził!
Niestety żal mi was "ciemni ludzie" którzy dopatrujecie się jakiegoś błędu! <rzygi> rozwiń
Avatar
Megi / 15 grudnia 2008 r. o 15:34
Ale cwaniaczek a ta matka to normalna?
Avatar
Gość / 15 grudnia 2008 r. o 14:18
Gość napisał:
PRZECIEZ NIKT NIE PISZE ŻE TO ZDJĘCIE TEGO MALUCHA Z ARTYKUŁU

tak dokłanie tylko po co zdjęcia umieszczać do artukuły jakieś z nieba troche rzeczywistości wiem że praca dziennikarza jest nie udolna lecz za to biorą pieniadze.i niech nie robią ludzi w balona
Avatar
Gość / 15 grudnia 2008 r. o 13:46
PRZECIEZ NIKT NIE PISZE ŻE TO ZDJĘCIE TEGO MALUCHA Z ARTYKUŁU
Avatar
Gość / 15 grudnia 2008 r. o 13:30
Dobre jest zdjęcie do tego artykułu nie ma takiej ulicy w Puławach to zdjęcie jest zrobione w lublinie droga z Elizówki do Lublina pozdrawiam i teraz widać że prasa i telewizja kłamie
Zobacz wszystkie komentarze 9

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

IV Dni Muzyki Ludomira Michała Rogowskiego
3 października 2022, 18:00

IV Dni Muzyki Ludomira Michała Rogowskiego

Stowarzyszenie Polskich Artystów Muzyków zaprasza na wyjątkowy koncert kameralny z cyklu IV Dni Muzyki Ludomira Michała Rogowskiego. Wydarzenie włącza odbędzie się już 3 października o godz. 18 w Trybunale Koronnym.

Tur Milejów – Sokół Konopnica 4:0, gol Kamila Oziemczuka i reszta wyników lubelskiej okręgówki

Tur Milejów – Sokół Konopnica 4:0, gol Kamila Oziemczuka i reszta wyników lubelskiej okręgówki

Tur Milejów rozgromił Sokół Konopnica. Jedną z bramek w tym spotkaniu zdobył Kamil Oziemczuk.

Cisowianka Drzewce – Unia Bełżyce 2:1. Spotkanie dwóch różnych światów

Cisowianka Drzewce – Unia Bełżyce 2:1. Spotkanie dwóch różnych światów

KS Cisowianka Drzewce dość niespodziewanie miał sporo problemów w starciu z Unią Bełżyce. Lider ostatecznie wygrał 2:1, ale o triumf drżał do ostatnich minut.

Grzegorz Tardwid Trio w cyklu Jazz na Peryferiach
30 września 2022, 20:00

Grzegorz Tardwid Trio w cyklu Jazz na Peryferiach

Dzielnicowy Dom Kultury Węglin (ul. Judyma 2a) zaprasza na koncert z cyklu Jazz na Peryferiach. W piątek, 30 września o godz. 20 na scenie instytucji wystąpi zespół Grzegorz Tarwid Trio.

Lubelski marszałek traci nerwy. „Ja tego pana nie znam, ja tylko podpisałem”

Lubelski marszałek traci nerwy. „Ja tego pana nie znam, ja tylko podpisałem”

Marszałek województwa Jarosław Stawiarski (PiS) przyznał, że nie zna szefa amerykańskiej fundacji, która w powiecie kraśnickim obiecuje zainwestować 5 mld zł. – Firmowali to burmistrz i wójt z Kraśnika, a podpisanie listu to wydarzenie symboliczne – przekonuje.

Motor Lublin - Moje Bermudy Stal Gorzów 14:10 [na żywo]

Motor Lublin - Moje Bermudy Stal Gorzów 14:10 [na żywo]

Motor Lublin w rewanżowym meczu finałowym PGE Ekstraligi podejmuje u siebie Moje Bermudy Stal Gorzów. Czy lublinianom uda się odrobić 12 punktów straty z pierwszego spotkania i sięgnąć po upragniony tytuł?

Chełm. Będzie kontrola, bo ktoś może oszukiwać na 1 zł

Chełm. Będzie kontrola, bo ktoś może oszukiwać na 1 zł

Urząd Miasta Chełm sprawdzi, czy mieszkańcy nie oszukują, by zaoszczędzić złotówkę miesięcznie. Do końca listopada potrwają kontrole nieruchomości, których właściciele zadeklarowali posiadanie kompostownika i w związku z tym korzystają z częściowego zwolnienia z opłat za wywóz śmieci

Złoty orszak na ulicach Lublina. Chcą powiedzieć o bardzo ważnej sprawie dla dzieci i ich rodziców
zdjęcia
galeria

Złoty orszak na ulicach Lublina. Chcą powiedzieć o bardzo ważnej sprawie dla dzieci i ich rodziców

To dla dobra dzieci – mówią organizatorzy Złotego Września. To duża akcja, której częścią był niedzielny przemarsz przez Lublin.

Andrzej Mathiasz o "Maszynach losu". To nie taki zwykły kryminał z akcją w Lublinie
magazyn

Andrzej Mathiasz o "Maszynach losu". To nie taki zwykły kryminał z akcją w Lublinie

Z Andrzejem Mathiaszem, autorem „Maszyny losu” rozmawiamy o jego najnowszej książce i o tym, czy czuje się pisarzem.

Spektakl i zajęcia dla rodzin w Warsztatach Kultury
1 października 2022, 11:00

Spektakl i zajęcia dla rodzin w Warsztatach Kultury

1 października w siedzibie Warsztatów Kultury (ul. Grodzka 5a) odbędą się spotkania z opowieściami i muzyką dla dzieci, rodziców i dziadków. W programie spektakl i warsztaty. Start o godz. 11.

Stal Kraśnik – POM Iskra Piotrowice 5:0. Koniec kiepskiej passy

Stal Kraśnik – POM Iskra Piotrowice 5:0. Koniec kiepskiej passy

Dwie kolejne porażki w lidze, a do tego koniec przygody z Pucharem Polski. Stal Kraśnik po świetnym początku sezonu wyraźnie złapała zadyszkę. Po 45 minutach meczu z POM Iskrą Piotrowice nic nie zapowiadało przełamania. Po przerwie drużyna Daniela Szewca spisała się jednak zdecydowanie lepiej i ostatecznie wygrała… 5:0.