Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

15 czerwca 2014 r.
14:12
Edytuj ten wpis

Odwołana urzędniczka poszła do sądu. A wójt już szuka nowego kierownika

1 7 A A

Była kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej będzie walczyć w sądzie o przywrócenie na stanowisko. Tymczasem gmina już ogłosiła konkurs na nowego szefa ośrodka.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Pełniący obowiązki wójta nie czeka na decyzje sądu, a przecież może zdarzyć się tak, że sąd przywróci mnie do pracy. Wtedy trzeba będzie zatrudniać na tym stanowisku, przynajmniej tymczasowo, dwie osoby. Kto to będzie finansował? - nie może zrozumieć powodu ogłoszenia konkursu na stanowisko kierownika Marzanna Pakuła, była urzędniczka.

Powodem odwołania Marzanny Pakuły było to, że nie miała wyższego wykształcenia. A to jeden z wymogów Jana Gędka, p.o. wójta wobec szefów podległych mu jednostek. Gędek tłumaczył to na jednej z sesji rady gminy. Była kierownik wskazuje jednak na Ustawę o pomocy społecznej, która nie nakłada na osoby kierujące jednostkami organizacyjnymi pomocy społecznej obowiązku ukończenia studiów.

- Obowiązkiem jest posiadanie co najmniej trzyletniego stażu pracy w pomocy społecznej oraz specjalizacji z zakresu organizacji pomocy społecznej. A te kryteria spełniam, mam 10-letni staż pracy w opiece społecznej i ukończyłam 40 różnych kursów, które potwierdzają moje kwalifikacje - wylicza Pakuła. - Poza tym w pozytywnej opinii, którą dostałam z Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji jest wyraźnie napisane, że przy moim zatrudnianiu w 2004 r. dotyczyła mnie Ustawa o pracownikach samorządowych, w której nie było wówczas wymogu wyższego wykształcenia i przeprowadzania konkursu.
Dodaje, że poinformowała p.o. wójta, że sprawa trafiła do sądu pracy. - Dostałam potwierdzenie z sekretariatu, że pismo wpłynęło, a teraz Jan Gędek twierdzi, że o niczym nie wiedział. W związku z tym przesłałam mu kolejne pismo razem z zaświadczeniem z sądu - mówi Pakuła.

Jan Gędek, p.o. wójta gminy Janowiec tłumaczy, że od lutego, kiedy została odwołana kierownik, nie dostał żadnego dokumentu z sądu potwierdzającego, że został wniesiony pozew. - W takiej sytuacji strona pozwana nic nie wie o sprawie do momentu wezwania jej do sądu. Informacje o ewentualnej sprawie wynikają tylko z pism zwolnionej kierowniczki GOPS-u w Janowcu - zaznacza Gędek. - Co do konkursu na nowego kierownika, została uruchomiona standardowa procedura zgodna z obowiązującym prawem. W tym momencie gdybanie na temat ewentualnej sprawy w sądzie, czy też jej wyniku jest bezpodstawne.

Sprawa została przekazana do Sądu Okręgowego w Lublinie, bo sędziowie z Puław wyłączyli się z jej rozpatrywania. Chodzi o to, że była szefowa janowieckiego GOPS jest ławnikiem w puławskim sądzie. Terminu rozprawy jeszcze nie ma.

Komentarze 7

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
gość / 17 czerwca 2014 o 21:33
0

To niech się ta pierwsza za naukę weźmie i studia porządne zrobi. Kursy to jedna wielka ściema.

Dokładnie pewnie ta nowa ma tyle samo kursów, tylko jeszcze studia do tego.

Avatar
student / 17 czerwca 2014 o 21:27
0

Już mają alfę i omegę na to stanowisko - na konkurs zgłosiła się jedna kandydatka - ta, dla której Gędek sprzątnął Pakułę - stara Malinowska. Papiery na konkurs potajemnie przyniósł jej mąż i to w ostaniej chwili

To niech się ta pierwsza za naukę weźmie i studia porządne zrobi. Kursy to jedna wielka ściema.

Avatar
Gość / 17 czerwca 2014 o 13:12
0

Jak się chce byc kierowniczką w instytucji panstwowej zarabiacą tysiace to wypadaloby miec chociaz mature....

Zasiedziane stanowisko nie robi alfy i omegi z piastującego.... Ale skoro niektórym to nie przeszkadza to może zamiast lekarzy otwórzmy w Janowcu przychodnie znachorską..

ZNOM SIĘ A JAK SIĘ NIE ZNOM TO SIĘ Z CZASEM POZNOM..

Już mają alfę i omegę na to stanowisko - na konkurs zgłosiła się jedna kandydatka - ta, dla której Gędek sprzątnął Pakułę - stara Malinowska. Papiery na konkurs potajemnie przyniósł jej mąż i to w ostaniej chwili

Już mają alfę i omegę na to stanowisko - na konkurs zgłosiła się jedna kandydatka - ta, dla której Gędek sprzątnął Pakułę - stara Malinowska. Papiery na konkurs potajemnie przyniósł jej mąż i to w ostaniej chwili

rozwiń
Avatar
gość / 17 czerwca 2014 o 11:52
0

Jak się chce byc kierowniczką w instytucji panstwowej zarabiacą tysiace to wypadaloby miec chociaz mature....

Zasiedziane stanowisko nie robi alfy i omegi z piastującego.... Ale skoro niektórym to nie przeszkadza to może zamiast lekarzy otwórzmy w Janowcu przychodnie znachorską..

ZNOM SIĘ A JAK SIĘ NIE ZNOM TO SIĘ Z CZASEM POZNOM..

NO więc właśnie, jakby ta Pani była szefem firmy, artystką albo innym niezależnym zawodowo człowiekiem, nikt by jej nie zaglądał do wykształcenia. Ale że zachciało się z publicznych pieniędzy żyć to trzeba zaakceptować też warunki, jakie się z tym wiążą. Poza tym jak się miało czas na 40 kursów to jakim cudem nie miało się czasu zrobić matury? A może te kursy to była taka ściema, nie wymagały żadnego zaangażowania, ot - odfajkowane. Średnio 4 kursy w roku przez 10 lat... choć wystarczyło w to miejsce zrobić maturę i zapisać się na studia.

NO więc właśnie, jakby ta Pani była szefem firmy, artystką albo innym niezależnym zawodowo człowiekiem, nikt by jej nie zaglądał do wykształcenia. Ale że zachciało się z publicznych pieniędzy żyć to trzeba zaakceptować też warunki, jakie się z tym wiążą. Poza tym jak się miało czas na 40 kursów to jakim cudem nie miało się czasu zrobić matury? A może te kursy to była taka ściema, nie wymagały żadnego zaangażowania, ot - odfajkowane. Średnio 4 kursy w roku przez 10 lat... choć wystarczyło w to miejsce zrobić maturę i zapisać... rozwiń

Avatar
zuza / 16 czerwca 2014 o 13:04
0

rozumiem, że należy się dokształcać, no ale teraz co się dzieje to zgroza, nic tylko uczyć się, uczyć, a na to trzeba mieć czas i pieniądze, jeżeli ktoś przepracował 20-40 lat to on więcej umie jak ten wyuczony do tego jeszcze w innym kierunku, bo tak jak w mojej firmie, nieważne jaki kierunek, ważne, że wyższe, paranoja, Wałęsa po zawodówce był prezydentem i proszę jaki specjalista, a tu pracowników ze średnim wykształceniem zwalniają, pomimo, że mają duży staż pracy w danym zakładzie.To dotyczy nie tylko tej pani tylko w każdej innej instytucji budżetowej czy tp.

Jak się chce byc kierowniczką w instytucji panstwowej zarabiacą tysiace to wypadaloby miec chociaz mature....

Zasiedziane stanowisko nie robi alfy i omegi z piastującego.... Ale skoro niektórym to nie przeszkadza to może zamiast lekarzy otwórzmy w Janowcu przychodnie znachorską..

ZNOM SIĘ A JAK SIĘ NIE ZNOM TO SIĘ Z CZASEM POZNOM..

Jak się chce byc kierowniczką w instytucji panstwowej zarabiacą tysiace to wypadaloby miec chociaz mature....

Zasiedziane stanowisko nie robi alfy i omegi z piastującego.... Ale skoro niektórym to nie przeszkadza to może zamiast lekarzy otwórzmy w Janowcu przychodnie znachorską..

ZNOM SIĘ A JAK SIĘ NIE ZNOM TO SIĘ Z CZASEM POZNOM..

rozwiń
Avatar
gość / 16 czerwca 2014 o 12:12
0

rozumiem, że należy się dokształcać, no ale teraz co się dzieje to zgroza, nic tylko uczyć się, uczyć, a na to trzeba mieć czas i pieniądze, jeżeli ktoś przepracował 20-40 lat to on więcej umie jak ten wyuczony do tego jeszcze w innym kierunku, bo tak jak w mojej firmie, nieważne jaki kierunek, ważne, że wyższe, paranoja, Wałęsa po zawodówce był prezydentem i proszę jaki specjalista, a tu pracowników ze średnim wykształceniem zwalniają, pomimo, że mają duży staż pracy w danym zakładzie.To dotyczy nie tylko tej pani tylko w każdej innej instytucji budżetowej czy tp.

Zgroza, 40 kursów??? To kiedy miała czas na pracę?

Zgroza, 40 kursów??? To kiedy miała czas na pracę?

rozwiń
Avatar
Gość / 16 czerwca 2014 o 08:04
0

rozumiem, że należy się dokształcać, no ale teraz co się dzieje to zgroza, nic tylko uczyć się, uczyć, a na to trzeba mieć czas i pieniądze, jeżeli ktoś przepracował 20-40 lat to on więcej umie jak ten wyuczony do tego jeszcze w innym kierunku, bo tak jak w mojej firmie, nieważne jaki kierunek, ważne, że wyższe, paranoja, Wałęsa po zawodówce był prezydentem i proszę jaki specjalista, a tu pracowników ze średnim wykształceniem zwalniają, pomimo, że mają duży staż pracy w danym zakładzie.To dotyczy nie tylko tej pani tylko w każdej innej instytucji budżetowej czy tp.

rozumiem, że należy się dokształcać, no ale teraz co się dzieje to zgroza, nic tylko uczyć się, uczyć, a na to trzeba mieć czas i pieniądze, jeżeli ktoś przepracował 20-40 lat to on więcej umie jak ten wyuczony do tego jeszcze w innym kierunku, bo tak jak w mojej firmie, nieważne jaki kierunek, ważne, że wyższe, paranoja, Wałęsa po zawodówce był prezydentem i proszę jaki specjalista, a tu pracowników ze średnim wykształceniem zwalniają, pomimo, że mają duży staż pracy w danym zakładzie.To dotyczy nie tylko tej pani tylko w każdej innej in... rozwiń

Avatar
gość / 17 czerwca 2014 o 21:33
0

To niech się ta pierwsza za naukę weźmie i studia porządne zrobi. Kursy to jedna wielka ściema.

Dokładnie pewnie ta nowa ma tyle samo kursów, tylko jeszcze studia do tego.

Avatar
student / 17 czerwca 2014 o 21:27
0

Już mają alfę i omegę na to stanowisko - na konkurs zgłosiła się jedna kandydatka - ta, dla której Gędek sprzątnął Pakułę - stara Malinowska. Papiery na konkurs potajemnie przyniósł jej mąż i to w ostaniej chwili

To niech się ta pierwsza za naukę weźmie i studia porządne zrobi. Kursy to jedna wielka ściema.

Avatar
Gość / 17 czerwca 2014 o 13:12
0

Jak się chce byc kierowniczką w instytucji panstwowej zarabiacą tysiace to wypadaloby miec chociaz mature....

Zasiedziane stanowisko nie robi alfy i omegi z piastującego.... Ale skoro niektórym to nie przeszkadza to może zamiast lekarzy otwórzmy w Janowcu przychodnie znachorską..

ZNOM SIĘ A JAK SIĘ NIE ZNOM TO SIĘ Z CZASEM POZNOM..

Już mają alfę i omegę na to stanowisko - na konkurs zgłosiła się jedna kandydatka - ta, dla której Gędek sprzątnął Pakułę - stara Malinowska. Papiery na konkurs potajemnie przyniósł jej mąż i to w ostaniej chwili

Już mają alfę i omegę na to stanowisko - na konkurs zgłosiła się jedna kandydatka - ta, dla której Gędek sprzątnął Pakułę - stara Malinowska. Papiery na konkurs potajemnie przyniósł jej mąż i to w ostaniej chwili

rozwiń
Avatar
gość / 17 czerwca 2014 o 11:52
0

Jak się chce byc kierowniczką w instytucji panstwowej zarabiacą tysiace to wypadaloby miec chociaz mature....

Zasiedziane stanowisko nie robi alfy i omegi z piastującego.... Ale skoro niektórym to nie przeszkadza to może zamiast lekarzy otwórzmy w Janowcu przychodnie znachorską..

ZNOM SIĘ A JAK SIĘ NIE ZNOM TO SIĘ Z CZASEM POZNOM..

NO więc właśnie, jakby ta Pani była szefem firmy, artystką albo innym niezależnym zawodowo człowiekiem, nikt by jej nie zaglądał do wykształcenia. Ale że zachciało się z publicznych pieniędzy żyć to trzeba zaakceptować też warunki, jakie się z tym wiążą. Poza tym jak się miało czas na 40 kursów to jakim cudem nie miało się czasu zrobić matury? A może te kursy to była taka ściema, nie wymagały żadnego zaangażowania, ot - odfajkowane. Średnio 4 kursy w roku przez 10 lat... choć wystarczyło w to miejsce zrobić maturę i zapisać się na studia.

NO więc właśnie, jakby ta Pani była szefem firmy, artystką albo innym niezależnym zawodowo człowiekiem, nikt by jej nie zaglądał do wykształcenia. Ale że zachciało się z publicznych pieniędzy żyć to trzeba zaakceptować też warunki, jakie się z tym wiążą. Poza tym jak się miało czas na 40 kursów to jakim cudem nie miało się czasu zrobić matury? A może te kursy to była taka ściema, nie wymagały żadnego zaangażowania, ot - odfajkowane. Średnio 4 kursy w roku przez 10 lat... choć wystarczyło w to miejsce zrobić maturę i zapisać... rozwiń

Avatar
zuza / 16 czerwca 2014 o 13:04
0

rozumiem, że należy się dokształcać, no ale teraz co się dzieje to zgroza, nic tylko uczyć się, uczyć, a na to trzeba mieć czas i pieniądze, jeżeli ktoś przepracował 20-40 lat to on więcej umie jak ten wyuczony do tego jeszcze w innym kierunku, bo tak jak w mojej firmie, nieważne jaki kierunek, ważne, że wyższe, paranoja, Wałęsa po zawodówce był prezydentem i proszę jaki specjalista, a tu pracowników ze średnim wykształceniem zwalniają, pomimo, że mają duży staż pracy w danym zakładzie.To dotyczy nie tylko tej pani tylko w każdej innej instytucji budżetowej czy tp.

Jak się chce byc kierowniczką w instytucji panstwowej zarabiacą tysiace to wypadaloby miec chociaz mature....

Zasiedziane stanowisko nie robi alfy i omegi z piastującego.... Ale skoro niektórym to nie przeszkadza to może zamiast lekarzy otwórzmy w Janowcu przychodnie znachorską..

ZNOM SIĘ A JAK SIĘ NIE ZNOM TO SIĘ Z CZASEM POZNOM..

Jak się chce byc kierowniczką w instytucji panstwowej zarabiacą tysiace to wypadaloby miec chociaz mature....

Zasiedziane stanowisko nie robi alfy i omegi z piastującego.... Ale skoro niektórym to nie przeszkadza to może zamiast lekarzy otwórzmy w Janowcu przychodnie znachorską..

ZNOM SIĘ A JAK SIĘ NIE ZNOM TO SIĘ Z CZASEM POZNOM..

rozwiń
Avatar
gość / 16 czerwca 2014 o 12:12
0

rozumiem, że należy się dokształcać, no ale teraz co się dzieje to zgroza, nic tylko uczyć się, uczyć, a na to trzeba mieć czas i pieniądze, jeżeli ktoś przepracował 20-40 lat to on więcej umie jak ten wyuczony do tego jeszcze w innym kierunku, bo tak jak w mojej firmie, nieważne jaki kierunek, ważne, że wyższe, paranoja, Wałęsa po zawodówce był prezydentem i proszę jaki specjalista, a tu pracowników ze średnim wykształceniem zwalniają, pomimo, że mają duży staż pracy w danym zakładzie.To dotyczy nie tylko tej pani tylko w każdej innej instytucji budżetowej czy tp.

Zgroza, 40 kursów??? To kiedy miała czas na pracę?

Zgroza, 40 kursów??? To kiedy miała czas na pracę?

rozwiń
Avatar
Gość / 16 czerwca 2014 o 08:04
0

rozumiem, że należy się dokształcać, no ale teraz co się dzieje to zgroza, nic tylko uczyć się, uczyć, a na to trzeba mieć czas i pieniądze, jeżeli ktoś przepracował 20-40 lat to on więcej umie jak ten wyuczony do tego jeszcze w innym kierunku, bo tak jak w mojej firmie, nieważne jaki kierunek, ważne, że wyższe, paranoja, Wałęsa po zawodówce był prezydentem i proszę jaki specjalista, a tu pracowników ze średnim wykształceniem zwalniają, pomimo, że mają duży staż pracy w danym zakładzie.To dotyczy nie tylko tej pani tylko w każdej innej instytucji budżetowej czy tp.

rozumiem, że należy się dokształcać, no ale teraz co się dzieje to zgroza, nic tylko uczyć się, uczyć, a na to trzeba mieć czas i pieniądze, jeżeli ktoś przepracował 20-40 lat to on więcej umie jak ten wyuczony do tego jeszcze w innym kierunku, bo tak jak w mojej firmie, nieważne jaki kierunek, ważne, że wyższe, paranoja, Wałęsa po zawodówce był prezydentem i proszę jaki specjalista, a tu pracowników ze średnim wykształceniem zwalniają, pomimo, że mają duży staż pracy w danym zakładzie.To dotyczy nie tylko tej pani tylko w każdej innej in... rozwiń

Zobacz wszystkie komentarze 7

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

W tym urzędzie w Lublinie pracuje 76 osób. Przenieśli się do nowej siedziby [zdjęcia]
galeria

W tym urzędzie w Lublinie pracuje 76 osób. Przenieśli się do nowej siedziby [zdjęcia] 0 0

Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Lublinie ma nową siedzibę. Funkcjonująca od stycznia w ramach Państwowego Przedsiębiorstwa Wodnego Wody Polskie instytucja mieści się teraz przy ul. Leszka Czarnego 3 w dzielnicy Rury.

94 PZLA MP. Dominik Kopeć z kolejnym złotym medalem!

94 PZLA MP. Dominik Kopeć z kolejnym złotym medalem! 2 0

Zawodnik Agrosu Zamość wywalczył drugi krążek na trwającej od piątku imprezy w Lublinie. Po złocie na 100 metrów Kopeć dołożył kolejne, ale na dwa razy dłuższym dystansie

94 PZLA MP. Malwina Kopron z brązowym medalem

94 PZLA MP. Malwina Kopron z brązowym medalem 0 0

Zawodniczka AZS UMCS zajęła trzecie miejsce w niedzielnym konkursie rzutu młotem. Srebrny medal zdobyła Joanna Fiodorow, a złoto przypadło Anicie Włodarczyk, która była poza zasięgiem

Po kontroli NIK: Seniorzy bez opieki w 41 gminach woj. lubelskiego

Po kontroli NIK: Seniorzy bez opieki w 41 gminach woj. lubelskiego 0 0

41 gmin czyli 19 proc. wszystkich gmin w województwie lubelskim nie zapewnia seniorom opieki – wynika z najnowszego raportu Najwyższej Izby Kontroli. W skali kraju robi to zaledwie 20 proc. gmin, mimo że należy to do ich obowiązków i jest najmniej kosztowną dla samorządów formą pomocy seniorom.

Kontrola policji nad jez. Białym. Trzech nerwowych panów w seacie

Kontrola policji nad jez. Białym. Trzech nerwowych panów w seacie 17 3

W sobotę pełniący służbę w Okunince nad jeziorem Białym policjanci zatrzymali do kontroli drogowej samochód seat leon, którym podróżowało trzech młodych mężczyzn z woj. mazowieckiego.

Tragedia podczas remontu. Znaleźli przy betoniarce syna i ojca
film

Tragedia podczas remontu. Znaleźli przy betoniarce syna i ojca 14 0

Grodków, woj. opolskie. 15-letni chłopak i jego ojciec zostali porażeni prądem w Grodkowie.

Dachowanie na prostym odcinku drogi. Kierująca i pasażerka w szpitalu
galeria

Dachowanie na prostym odcinku drogi. Kierująca i pasażerka w szpitalu 0 3

Do groźnego zdarzenia doszło w piątkowe południe w Dębowej Kłodzie (pow. parczewski).

Pomysł na biznes: 10 hektarów rodzinnej zabawy
Złota Setka

Pomysł na biznes: 10 hektarów rodzinnej zabawy 0 1

Na pomysł otworzenia tematycznego parku rozrywki trójka przedsiębiorców wpadła 8 lat temu. Dzisiaj to jedno z największych i najbardziej znanych miejsc tego typu w naszych kraju. Do Magicznych Ogródów koło Janowca w sezonie ściągają prawdziwe tłumy.

Awantura podczas festiwalu. Zaatakowali ochroniarza

Awantura podczas festiwalu. Zaatakowali ochroniarza 1 0

Do zdarzenia doszło w piątek wieczorem podczas festiwalu Kolory Muzyki w Parku Miejskim w Chełmie.

Zakupy po pijanemu z małym dzieckiem to zły pomysł. Przyjechał "Przyjazny Patrol"

Zakupy po pijanemu z małym dzieckiem to zły pomysł. Przyjechał "Przyjazny Patrol" 10 2

W sobotę przed godz. 20 dyżurny policji otrzymał zgłoszenie od pracowników jednego z marketów przy Al. Tysiąclecia w Lublinie. Z przekazanej informacji wynikało, że na zakupy z malutkim dzieckiem przyszła nietrzeźwa kobieta.

Upalny dzień w PRL. Dla ochłody napój dla imperialistów czy syfon z wodą sodową?
Magazyn

Upalny dzień w PRL. Dla ochłody napój dla imperialistów czy syfon z wodą sodową? 26 1

W PRL-u nie trzeba było baru czy restauracji, aby ugasić pragnienie. Coca-colę okrzyknięto w latach 50. napojem imperialistów. W sklepach królowała oranżada, a na ulicy popularna „gruźliczanka” - woda sodowa z sokiem (droższa) i bez soku (tańsza), sprzedawana z saturatorów.

Francuscy organiści w Puławach
23 lipca 2018, 19:00

Francuscy organiści w Puławach 6 0

W poniedziałek, 23 lipca o godz. 19 w Kościele pw. św. Brata Alberta w Puławach wystąpi duet organistów z Francji - Eric Lebrun oraz Marie-Ange Leurent. Wydarzenie odbędzie się w ramach trwającego Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej.

Lewart Lubartów – Orlęta Łuków 3:3. Dużo goli i dużo testów

Lewart Lubartów – Orlęta Łuków 3:3. Dużo goli i dużo testów 1 0

Do przerwy w starciu Lewartu z Orlętami Łuków padła tylko jedna bramka. W drugiej połowie obie ekipy się rozstrzelały i ostatecznie zawody zakończyły się remisem 3:3. Zarówno Łukasz Mierzejewski, jak i Robert Różański mieli w składach wiele nowych twarzy

Obława na agresywnie jeżdżących kierowców w Lublinie. 90 kontroli, 60 wykroczeń

Obława na agresywnie jeżdżących kierowców w Lublinie. 90 kontroli, 60 wykroczeń 39 18

Lubelscy policjanci skontrowali blisko 90 pojazdów oraz ujawnili 60 wykroczeń w ruchu drogowym.

Nieruchomości w dwóch częściach Puław na sprzedaż. Co może tam powstać?

Nieruchomości w dwóch częściach Puław na sprzedaż. Co może tam powstać? 2 15

Grunty w dwóch częściach Puław chce sprzedać Urząd Miasta. Chodzi o trzy działki pod usługi przy ul. Sosnowej oraz jedną większą nieruchomość położoną w strefie ekonomicznej przy ul. Komunalnej.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!