Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Puławy

10 grudnia 2012 r.
20:53
Edytuj ten wpis

Wygoda: Samochód osobowy uderzył w drzewo

Autor: Zdjęcie autora red
0 9 A A
 (Archiwum)
(Archiwum)

W poniedziałek wieczorem w miejscowości Wygoda (gmina Kurów) doszło do wypadku. Kierowca samochodu osobowego wjechał w drzewo. Trwa akcja ratunkowa.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Informację o wypadku otrzymaliśmy od naszego Czytelnika na redakcyjny nr Gadu-Gadu (2231337). Dziękujemy!

Na miejscu jest policja oraz pięć zastępów Straży Pożarnej. Strażacy pomagają rannym pasażerom samochodu wydostać się z rozbitego pojazdu.

Samochodem jechały cztery osoby.

Droga w miejscowości Wygoda jest zablokowana.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Adrianna / 28 grudnia 2012 r. o 00:13
Byłam uczestnikiem wypadku w Wygodzie 10.12.2012r i bardzo serdecznie chciałabym podziękować tym wszystkim,którzy próbowali nam pomóc do momentu przyjazdu policji i karetek.
Avatar
lol / 12 grudnia 2012 r. o 16:02
Kancelaria Prawna AnLex zajmuje się kompleksową pomocą w dochodzeniu odszkodowań dla ofiar wypadków drogowych, wypadków przy pracy i innych zdarzeniach. Reprezentujemy również osoby, które w wypadkach straciły osoby bliskie.

Uzyskujemy świadczenia odszkodowawcze za wypadki, które zaistniały po 10.08.1997 r.
Zajmujemy się również egzekwowaniem zadośćuczynienia dla osób które straciły bliskich w wypadkach przed 3.08.2008 r.

Nie pobieramy opłat wstępnych.

Wynagrodzenie uzależnione od sukcesu. Prowizja wynosi 15 - 20 % brutto od uzyskanego świadczenia.

Skonsultuj bezpłatnie swoją sprawę i sprawdź, czy masz jeszcze szansę na odszkodowanie.

Kancelaria Prawna AnLex
[url="http://www.kancelariaanlex.pl/"]http://www.kancelariaanlex.pl/[/url]
tel. 721 401 000
Kancelaria Prawna AnLex zajmuje się kompleksową pomocą w dochodzeniu odszkodowań dla ofiar wypadków drogowych, wypadków przy pracy i innych zdarzeniach. Reprezentujemy również osoby, które w wypadkach straciły osoby bliskie.

Uzyskujemy świadczenia odszkodowawcze za wypadki, które zaistniały po 10.08.1997 r.
Zajmujemy się również egzekwowaniem zadośćuczynienia dla osób które straciły bliskich w wypadkach przed 3.08.2008 r.

Nie pobieramy opłat wstępnych.

Wynagrodzenie uzależnione od sukcesu. Prowizj... rozwiń
Avatar
paulina / 12 grudnia 2012 r. o 10:49
prosze o kontakt osoby poszkodowane pomoge w kwetii finansowej 791-31-32-33
Avatar
amelka / 11 grudnia 2012 r. o 11:42
a skąd byli poszkodowani, z naszej okolicy?
Avatar
paulina / 11 grudnia 2012 r. o 09:51
prosze o
Avatar
Pietras1988 / 10 grudnia 2012 r. o 23:33
co ty gościu pieprzysz?! Wczoraj przed godziną 22 na granicy Płonek i Kalenia samochód dostawczy uderzył w drzewo. Dwóch rannych (jeden lekko, drugi ze złamaną nogą) Rosjan zostało przewiezionych do szpitala. Gdzie masz Płonki, a gdzie Wygodę?! To ta sama gmina, ale kilka km róznicy...
Avatar
zlo / 10 grudnia 2012 r. o 22:46
ten wypadek byl wczporaj czyli w niedziele a nie dzis!!!!!!!!! wiem bo mijalem go
Avatar
Paweł P. / 10 grudnia 2012 r. o 22:27
W aucie były nie dwie osoby tylko cztery, w tym jedno dziecko. Wszyscy zostali przewiezieni do szpitala w stanie nie zagrażającym życiu. Prawdopodobna przyczyna- kierujący usnął podczas jazdy.
Avatar
qwasz / 10 grudnia 2012 r. o 22:06
Ma ktoś więcej informacji na ten temat?
Avatar
Adrianna / 28 grudnia 2012 r. o 00:13
Byłam uczestnikiem wypadku w Wygodzie 10.12.2012r i bardzo serdecznie chciałabym podziękować tym wszystkim,którzy próbowali nam pomóc do momentu przyjazdu policji i karetek.
Avatar
lol / 12 grudnia 2012 r. o 16:02
Kancelaria Prawna AnLex zajmuje się kompleksową pomocą w dochodzeniu odszkodowań dla ofiar wypadków drogowych, wypadków przy pracy i innych zdarzeniach. Reprezentujemy również osoby, które w wypadkach straciły osoby bliskie.

Uzyskujemy świadczenia odszkodowawcze za wypadki, które zaistniały po 10.08.1997 r.
Zajmujemy się również egzekwowaniem zadośćuczynienia dla osób które straciły bliskich w wypadkach przed 3.08.2008 r.

Nie pobieramy opłat wstępnych.

Wynagrodzenie uzależnione od sukcesu. Prowizja wynosi 15 - 20 % brutto od uzyskanego świadczenia.

Skonsultuj bezpłatnie swoją sprawę i sprawdź, czy masz jeszcze szansę na odszkodowanie.

Kancelaria Prawna AnLex
[url="http://www.kancelariaanlex.pl/"]http://www.kancelariaanlex.pl/[/url]
tel. 721 401 000
Kancelaria Prawna AnLex zajmuje się kompleksową pomocą w dochodzeniu odszkodowań dla ofiar wypadków drogowych, wypadków przy pracy i innych zdarzeniach. Reprezentujemy również osoby, które w wypadkach straciły osoby bliskie.

Uzyskujemy świadczenia odszkodowawcze za wypadki, które zaistniały po 10.08.1997 r.
Zajmujemy się również egzekwowaniem zadośćuczynienia dla osób które straciły bliskich w wypadkach przed 3.08.2008 r.

Nie pobieramy opłat wstępnych.

Wynagrodzenie uzależnione od sukcesu. Prowizj... rozwiń
Avatar
paulina / 12 grudnia 2012 r. o 10:49
prosze o kontakt osoby poszkodowane pomoge w kwetii finansowej 791-31-32-33
Avatar
amelka / 11 grudnia 2012 r. o 11:42
a skąd byli poszkodowani, z naszej okolicy?
Avatar
paulina / 11 grudnia 2012 r. o 09:51
prosze o
Avatar
Pietras1988 / 10 grudnia 2012 r. o 23:33
co ty gościu pieprzysz?! Wczoraj przed godziną 22 na granicy Płonek i Kalenia samochód dostawczy uderzył w drzewo. Dwóch rannych (jeden lekko, drugi ze złamaną nogą) Rosjan zostało przewiezionych do szpitala. Gdzie masz Płonki, a gdzie Wygodę?! To ta sama gmina, ale kilka km róznicy...
Avatar
zlo / 10 grudnia 2012 r. o 22:46
ten wypadek byl wczporaj czyli w niedziele a nie dzis!!!!!!!!! wiem bo mijalem go
Avatar
Paweł P. / 10 grudnia 2012 r. o 22:27
W aucie były nie dwie osoby tylko cztery, w tym jedno dziecko. Wszyscy zostali przewiezieni do szpitala w stanie nie zagrażającym życiu. Prawdopodobna przyczyna- kierujący usnął podczas jazdy.
Avatar
qwasz / 10 grudnia 2012 r. o 22:06
Ma ktoś więcej informacji na ten temat?
Zobacz wszystkie komentarze 9

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 8 grudnia 2022 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 8 grudnia 2022 r.

Crvena Zvezda – Polski Cukier AZS UMCS 63:82. Trzecia wygrana w EuroCup i pewny awans

Crvena Zvezda – Polski Cukier AZS UMCS 63:82. Trzecia wygrana w EuroCup i pewny awans

W dobrym stylu do gry po kilku tygodniach przerwy wróciły koszykarki z Lublina. Polski Cukier AZS UMCS pokonał w Belgradzie tamtejszą Crvenę Zvezdę 82:63 i zapewnił sobie awans do kolejnej rundy EuroCup.

LUK Lublin – Cuprum Lubin 3:0. Czwarta wygrana z rzędu [zdjęcia]
galeria

LUK Lublin – Cuprum Lubin 3:0. Czwarta wygrana z rzędu [zdjęcia]

Trwa dobra passa siatkarzy z Lublina. W środę drużyna LUK pokonała bez większych problemów w hali Globus Cuprum Lubin 3:0. To było już czwarte zwycięstwo z rzędu podopiecznych trenera Dariusza Daszkiewicza.

Sąd: To nie miejsca na bloki. A jednak można je budować

Sąd: To nie miejsca na bloki. A jednak można je budować

Zapadł wyrok w sprawie sporu o budowę bloków obok domów jednorodzinnych przy ul. Goździkowej. Sąd stwierdził, że niezgodna z prawem jest decyzja, która była podstawą do wydania pozwolenia na budowę. Ale samego pozwolenia nie unieważnił.

"Nowa Jerozolima, Nowy Babilon". Bolodymyr Topiy w CK
9 grudnia 2022, 18:00

"Nowa Jerozolima, Nowy Babilon". Bolodymyr Topiy w CK

W piątek, 9 grudnia o godz. 18 w Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) otwarcie wystawy Bolodymyra Topiy'ego "Nowa Jerozolima, Nowy Babilon".

Czterech chce dowodzić 2. Lubelską Brygadą Obrony Terytorialnej

Czterech chce dowodzić 2. Lubelską Brygadą Obrony Terytorialnej

W najbliższych dniach możemy poznać nazwisko nowego dowódcy 2. Lubelskiej Brygady Obrony Terytorialnej. Na schedę po pułkowniku Tadeuszu Nastarowiczu kandyduje czterech oficerów.

Co popłynęło do Bystrzycy? Będą sprawdzać skąd wzięła się piana
Alarm 24
galeria

Co popłynęło do Bystrzycy? Będą sprawdzać skąd wzięła się piana

Urzędnicy od rzek i kanalizacji będą wyjaśniać, skąd wzięła się piana, którą zaobserwowano wczoraj na Bystrzycy w rejonie wylotu kolektorów burzowych niedaleko mostu 700-lecia Lublina (przeprawa przez rzekę w ciągu ul. Muzycznej).

Ojciec nawet nie widział, że przejechał swojego 2-letniego synka. Już poniósł najwyższą karę

Ojciec nawet nie widział, że przejechał swojego 2-letniego synka. Już poniósł najwyższą karę

Był 15 czerwca tego roku. Franciszek B. ze swoją partnerką i ich dwuletnim synkiem przyjechali w odwiedziny do rodziców kobiety w gminie Kock.

Dworzec PKP w Łukowie od kilku lat jest nieczynny. Jest ważna decyzja

Dworzec PKP w Łukowie od kilku lat jest nieczynny. Jest ważna decyzja

To już pewne. W grudniu Łuków podpisze umowę z PKP na remont dworca. W budynku ma się znaleźć miejska sala widowiskowa.

WIR zagra Nalepę w DDK Czechów
9 grudnia 2022, 19:00

WIR zagra Nalepę w DDK Czechów

W piątek, 9 grudnia o godz. 19 w Dzielnicowym Domu Kultury Czechów (ul. Kiepury 5a) odbędzie się koncert zespołu WIR.

Rodzinne pamiątki składają się na naszą wspólną historię. Dzięki temu miejscu pamięć może przetrwać

Rodzinne pamiątki składają się na naszą wspólną historię. Dzięki temu miejscu pamięć może przetrwać

Zdecydowali się przekazać zdjęcia wykonane przez swoich przodków, ich dyplomy i świadectwa do państwowego zbioru. Dzieląc się rodzinnymi historiami nie pozwolili by zaginęły w mrokach historii. Wczoraj był czas na podziękowania.

Wiedział jakie ma psy, nie ochronił sąsiadów. Zaatakowany Mariusz K. wykrwawił się na śmierć

Wiedział jakie ma psy, nie ochronił sąsiadów. Zaatakowany Mariusz K. wykrwawił się na śmierć

Śledczy uznali, że Jerzy B. „szedł w zaparte” wypierając się posiadania psów, bo była to jego linia obrony, do której miał prawo. Mężczyzna przyznał się dopiero, gdy przedstawiono mu twarde dowody. Teraz stanie przed sądem, gdzie grozić będą mu trzy lata więzienia.

Ambasador USA podczas spotkania na UMCS w Lublinie: Będziemy bronić Polski
galeria

Ambasador USA podczas spotkania na UMCS w Lublinie: Będziemy bronić Polski

Polska jest bezpieczna – zapewniał podczas wizyty w Lublinie ambasador Stanów Zjednoczonych w Warszawie Mark Brzezinski. Dyplomata wczoraj był gościem Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej.

Biała Podlaska. Dlaczego „Babski rynek” nie będzie gotowy w tym roku?
galeria

Biała Podlaska. Dlaczego „Babski rynek” nie będzie gotowy w tym roku?

Remont popularnego wśród mieszkańców targowiska „Babski rynek” przedłuży się o kilka miesięcy. Konieczne są dodatkowe prace, ale obecne warunki atmosferyczne uniemożliwiają ich realizację.

Ksiądz odprawiał niedzielną mszę. Nawet nie wiedział, co się dzieje na plebanii

Ksiądz odprawiał niedzielną mszę. Nawet nie wiedział, co się dzieje na plebanii

W trakcie niedzielnej mszy w kościele w Klementowicach w powiecie puławskim nieznani sprawcy włamali się na plebanię. Gdy wierni modlili się w świątyni, złodzieje wynieśli z budynku pieniądze. Nikt ich nie zauważył.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!