Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

20 grudnia 2007 r.
8:51
Edytuj ten wpis

Finał WOŚP poświęcony Grzegorzowi

0 4 A A

Przyjaciele tragicznie zmarłego w Londynie 19-latka z Zamościa postanowili uczcić pamięć o nim.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Tegoroczny Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Zamościu prawdopodobnie zostanie poświęcony 19-letniemu Grzegorzowi, który zginął w ubiegłą sobotę na jednym z londyńskich dworców. O jego śmierci pisaliśmy wczoraj.
Chłopak był wychowankiem Młodzieżowego Domu Kultury i od czterech lat pracował jako wolontariusz działającego tam sztabu WOŚP.
- Pomysł, by poświęcić Grześkowi nasz tegoroczny finał, to inicjatywa jego znajomych, osób, które go znały, które z nim współpracowały przy organizacji WOŚP. Kontaktowaliśmy się już w tej sprawie z fundacją Jurka Owsiaka. Wyrazili zgodę - mówi Magdalena Cieplechowicz, szefowa zamojskiego sztabu WOŚP.
Dobrze zapamiętali Grzegorza także pracownicy Zamojskiego Domu Kultury. Z sukcesami brał udział w organizowanych tam konkursach recytatorskich i fotograficznych. - Miał ogromny potencjał, szybko się uczył, bo umiał przyjmować wskazówki. I lubił odnosić sukcesy. Świat był przed nim... - wspomina Grażyna Kawala, instruktor z ZDK. - Taki przystojny, inteligentny facet. Nie do zapomnienia.
Przypomnijmy. W sobotę ciało Grzegorza zostało odnalezione na jednym z londyńskich dworców. Prawdopodobnie został uderzony przez pociąg. Okoliczności wypadku bada tamtejsza policja. (ak)
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 4

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
mikadp / 12 stycznia 2008 r. o 15:48
[*]
Avatar
jaśka-złotko / 30 grudnia 2007 r. o 08:16
Znałam Go...!!! Trudno o tym pisać w czasie przeszłym. Papuga bo tak Go nazywaliśmy w swoim gronie to był tak inteligentny, komunikatywny, pomysłowy gość (i tu naprawde nie przesadzam i nie przebarwiam) taki był zawsze twórczy... Zawsze szukał, czegoś chciał ale niektórzy Go niedoceniali... i to chyba dlatego był często przydołowany...A to nasza Papuga.. Dlaczego papuga bo dużo mówił i mówił i mówił. Swoją kreatywnością zmienił by świat. Zawsze będziesz w naszym serduchu.
Avatar
siemasz / 22 grudnia 2007 r. o 19:07
Wrażliwy, spontaniczny, otwarty, bardzo dobry człowiek..o ogromnym, ale smutnym sercu - mój jedyny prawdziwy Przyjaciel!!!!!!!!! dzięki za wszystko Grzesiek..
Avatar
sam nie wiem... / 21 grudnia 2007 r. o 13:11
Byl niedoceniany. Sprawial takie wrazenie niemal zawsze kiedy z nim rozmawialem. Wstyd sie przyznac, sam tez go nie docenialem. Wystepowalismy pare razy wspólnie na scenie. W Zamosciu w Lublinie, gdziestam. Ehh... Do zobaczenia Grzesiek!
Avatar
mikadp / 12 stycznia 2008 r. o 15:48
[*]
Avatar
jaśka-złotko / 30 grudnia 2007 r. o 08:16
Znałam Go...!!! Trudno o tym pisać w czasie przeszłym. Papuga bo tak Go nazywaliśmy w swoim gronie to był tak inteligentny, komunikatywny, pomysłowy gość (i tu naprawde nie przesadzam i nie przebarwiam) taki był zawsze twórczy... Zawsze szukał, czegoś chciał ale niektórzy Go niedoceniali... i to chyba dlatego był często przydołowany...A to nasza Papuga.. Dlaczego papuga bo dużo mówił i mówił i mówił. Swoją kreatywnością zmienił by świat. Zawsze będziesz w naszym serduchu.
Avatar
siemasz / 22 grudnia 2007 r. o 19:07
Wrażliwy, spontaniczny, otwarty, bardzo dobry człowiek..o ogromnym, ale smutnym sercu - mój jedyny prawdziwy Przyjaciel!!!!!!!!! dzięki za wszystko Grzesiek..
Avatar
sam nie wiem... / 21 grudnia 2007 r. o 13:11
Byl niedoceniany. Sprawial takie wrazenie niemal zawsze kiedy z nim rozmawialem. Wstyd sie przyznac, sam tez go nie docenialem. Wystepowalismy pare razy wspólnie na scenie. W Zamosciu w Lublinie, gdziestam. Ehh... Do zobaczenia Grzesiek!
Zobacz wszystkie komentarze 4

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Drogo?  To jasne jak słońce!
PARTNER AKCJI

Drogo? To jasne jak słońce!

PRĄD Koszty energii rosną z roku na rok i nikt nie jest w stanie temu przeciwdziałać. Są jednak sposoby na to, żeby rachunek za prąd nie był aż tak bardzo bolesny. Co więcej rady na oszczędzanie nie są wcale trudne do zastosowania. Wystarczy zmienić tylko kilka naszych codziennych przyzwyczajeń

Nie żyje dwóch 19-latków. Znaleziono ich w samochodzie, w zamkniętym garażu

Nie żyje dwóch 19-latków. Znaleziono ich w samochodzie, w zamkniętym garażu

Tragedia w jednej z miejscowości w gminie Drelów (powiat bialski).

Suchą stopą przez jesień. Podsumowanie rundy w lubelskiej klasy okręgowej

Suchą stopą przez jesień. Podsumowanie rundy w lubelskiej klasy okręgowej

KS Cisowianka Drzewce i Janowianka Janów Lubelski po rundzie jesiennej są na miejscach premiowanych awansem do IV ligi

Jak leczyć depresję? Skuteczne sposoby

Jak leczyć depresję? Skuteczne sposoby

Depresja jest chorobą psychiczną, która dotyka dzieci, młodzież i dorosłych. Zaburzenie psychiczne znacznie utrudnia codzienne funkcjonowanie, odbiera radość z życia. Niejednokrotnie prowadzi do prób samobójczych. Depresja wymaga leczenia.

W tym mieście bilety komunikacji miejskiej wciąż bezpłatne. Będą zmiany w kursowaniu autobusów

W tym mieście bilety komunikacji miejskiej wciąż bezpłatne. Będą zmiany w kursowaniu autobusów

Mieszkańcy osiedla Kochanowskiego w Chełmie zyskają dostęp do komunikacji miejskiej. Kursy kilku linii zostaną dostosowane do potrzeb uczniów. Od 1 grudnia Chełmskie Linie Autobusowe wprowadzą zmiany w rozkładach jazdy.

Mundial 2022: Kto dziś gra i gdzie obejrzeć mecze? (28 listopada)

Mundial 2022: Kto dziś gra i gdzie obejrzeć mecze? (28 listopada)

W poniedziałek drugie swoje drugie mecze na mistrzostwach świata w Katarze rozegrają zespoły z grup G i H. Hitem dnia będzie wieczorne starcie Urugwaju z Portugalią

"Kochane pieniążki" w Centrum Spotkania Kultur
4 grudnia 2022, 16:00

"Kochane pieniążki" w Centrum Spotkania Kultur

Sceniczną komedię "Kochane pieniążki" będzie można zobaczyć w Centrum Spotkania Kultur (plac Teatralny 1). Pokazy zaplanowano na 4 grudnia o godz. 16 i 19.

Właścicielka krów trafiła do więzienia. Idzie zima, wilki w okolicy, a zwierząt nie ma komu przygarnąć
Pierwsza strona
galeria

Właścicielka krów trafiła do więzienia. Idzie zima, wilki w okolicy, a zwierząt nie ma komu przygarnąć

Mieszkała z krowami i traktowała je bardziej jak towarzyszy, niż zwierzęta hodowlane. Ale krowy były w złym stanie, dlatego kobieta za znęcanie się nad nimi trafiła do więzienia. Teraz karmią je urzędnicy, a żaden gospodarz nie chce ich przygarnąć, bo nie można ich sprzedać do ubojni. Tymczasem robi się coraz zimniej, a w okolicy grasują wilki.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 28 listopada 2022 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 28 listopada 2022 r.

Mundial 2022: Hiszpania – Niemcy 1:1. Podział punktów w starciu gigantów

Mundial 2022: Hiszpania – Niemcy 1:1. Podział punktów w starciu gigantów

Reprezentacja Niemiec wciąż pozostaje w grze o awans do fazy pucharowej. W niedzielny wieczór ekipa Hansiego Flicka zremisowała z Hiszpanią 1:1 ratując cenny punkt w końcówce spotkania

Tomaszów Lubelski. Wyrzuć elektrograty blisko domu

Tomaszów Lubelski. Wyrzuć elektrograty blisko domu

Nie trzeba już jechać do PSZOK, który na dodatek jest otwarty tylko w konkretnych porach, ale przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu zużytego sprzętu można się pozbyć wrzucając go do specjalnych pojemników. Taka możliwość właśnie pojawiła się w Tomaszowie Lubelskim.

Radny PiS wpadł z marihuaną w urzędzie, będą poważne konsekwencje. "Bardzo przykra historia"

Radny PiS wpadł z marihuaną w urzędzie, będą poważne konsekwencje. "Bardzo przykra historia"

Krzysztof Ż. radny miejski klubu Prawa i Sprawiedliwości oraz urzędnik powiatowego starostwa przyznał się do zarzutu posiadania znacznej ilości środków odurzających. Sąd zastosował wobec niego środki zapobiegawcze, w tym zakaz opuszczania kraju.

Najstarsi mieszkańcy powiatu opolskiego będą decydować

Najstarsi mieszkańcy powiatu opolskiego będą decydować

Na początku grudnia po raz pierwszy spotkają się członkowie nowego gremium Powiatowej Rady Seniorów. Tworzy ją osiemnaście osób z różnych środowisk. – Współcześni emeryci chcą wychodzić z domu, chcą działać – mówią przedstawiciele systematycznie powiększającej się grupy mieszkańców.

Puławy. Szef jednego z wydziałów odchodzi z urzędu miasta