Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

12 października 2008 r.
16:38
Edytuj ten wpis

W Zamościu będzie McDonald`s

Autor: Zdjęcie autora Bogdan Nowak
0 50 A A

Po latach poszukiwań firma znalazła wreszcie odpowiednią lokalizację. McDrive stanie na tzw. dzikich polach w rejonie obwodnicy.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Prawdopodobnie w najbliższych dniach zostanie podpisana umowa na zakup gruntu.

- Chodzi nam o działkę znajdującą się przy zamojskiej obwodnicy - tłumaczy Dominik Szulowski z biura prasowego McDonald`s Polska. - Negocjacje są naprawdę bardzo zaawansowane. Jest już niemal przesądzone, że pójdą po naszej myśli.

O budowie w Zamościu restauracji tego koncernu głośno jest od kilku lat. McDonald`s chciał zainwestować w działkę na terenie tzw. starego szpitala (przy skrzyżowaniu ul. Peowiaków z Lubelską), ale nie zgodzili się na to miejscowi konserwatorzy zabytków.

Powód? Na tej działce rosną stare drzewa i jest ona w tzw. strefie chronionej. Rozgorzała wówczas gorąca debata. Mieszkańcy Zamościa nie bardzo mogli zrozumieć o co konserwatorom chodzi, bo drzewka są raczej rachitycznie, a do Starówka daleko.

McDonald`s się jednak nie poddawał. Jakiś czas temu magistrat zaproponował firmie nową lokalizację. Miała to być działka przy ul. Odrodzenia (niebawem powstanie tam multipleks). Ta propozycja nie przypadła jednak restauratorom do gustu.

- Po prostu nie była to dla nich atrakcyjna lokalizacja - mówi Karol Garbula, rzecznik prezydenta Zamościa. - Od tamtego czasu żadnych rozmów w sprawie owej restauracji nie prowadziliśmy.

Dlaczego? Bo McDonald`s postanowił wystarać się o grunt od właścicieli prywatnych. - Jeśli tę działkę kupimy, natychmiast zaczniemy starać się o wszystkie pozwolenia - zapewnia Szulowski. - Sama budowa restauracji potrwa najwyżej 5 miesięcy. Mam nadzieję, przed następnym sezonem turystycznym powstanie w Zamościu świetna restauracja typu McDrive.

Co na to mieszkańcy Zamościa?
- Przy zamojskiej obwodnicy są same ugory - kwituje Jan Lewandowski. - Wygląda to źle. Ważne, że w tym miejscu coś zostanie wreszcie wybudowane. Ta firma przyciągnie też innych inwestorów, którzy zobaczą, że warto na tych dzikich polach inwestować. Nie będę się tam stołować, ale naprawdę się z tego cieszę. - Fajnie - kwituje 25-letnia Anna z Zamościa. - Nie mogli się dogadać z miastem, to znaleźli inną furtkę.

8-letni Kacper jest także budową zachwycony. - Bo tam do jedzenia dodają zabawki - tłumaczy z przejęciem. (pele)

Komentarze 50

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
kinga / 19 września 2010 o 18:42
0
cześć
Avatar
marek 408 / 1 marca 2010 o 10:50
0
(poprawka)...chodziło mi tu o salon samochodowy w Lublinie.
A nawet i na każdej ulicy w Zamościu postawcie sobie MacDonald...
Avatar
marek 408 / 1 marca 2010 o 10:48
0
To wszystko zależy od właściciela. To z tego wynika,że chyba jednak właściciele restauracji"o smaku Zamościa"są "pyszni"z tego,że mają taką restaurację i "kładą lagę"na to,co ludzie u nich zjedzą... A z MacDonaldem to myślę,że jest tak,jak z tą aferą,która była niedawno temu-że mieszkańcowi z Zamościa uszkodzili samochód w salonie renomowanej firmy samochodowej. W MacDonaldzie TEŻ się zdarzają "wpadki"-jak z tym salonem samochodowym...
Avatar
Gość / 28 lutego 2010 o 23:26
0
marek 408 napisał:
A jeszcze wrócę do Twej wypowiedzi-masz rację,że w Mac`u są tłumy-bo naprawdę i ja to widziałem u nas w Lublinie na własne oczy-więc nie zaprzeczam-ale sanepid wykrył"brudną prawdę". A zresztą i bystry obserwator nawet i bez sanepidu to samo Ci powie...

Czyli podsumujmy. W Mac'u, gdzie po każdym kliencie gruntownie sprzątają miejscówkę, gdzie przez cały czas jeden z pracowników jedzie na mopie, gdzie po każdym z korzystających natychmiast sprzatają WC, gdzie praktycznie widzisz co pakują Ci do zestawu i leją do kubka, gdzie stosują jednorazowe naczynia i sztućce tam sanepid i "bystry obserwator" wykrył "brudną prawdę", a w tzw restauracjach "o smaku Zamościa", gdzie śmierdzi 400-letnim grzybem, gdzie w ubikacjach cuchnie miejskim kiblem, gdzie jesz wszelki syf z mięsa i innych produktów, które nie poszły w marketach (ja to też widziałem), gdzie zadymioną salę musisz dzielić z nabzdryngoloną ćwierć inteligencją, gdzie wreszcie sprzątają raz w tygodniu w tzw dzień gospodarczy to tam sanepid i "bystry obserwator" nie wykrył "brudnej prawdy". W Mac'u całkiem smaczny zestaw powiększony za 11 zł , w tzw restauracjach "o smaku Zamościa" najwyżej rosołek z trebki. Tylko pogratulować bystrości obserwacji.

Czyli podsumujmy. W Mac'u, gdzie po każdym kliencie gruntownie sprzątają miejscówkę, gdzie przez cały czas jeden z pracowników jedzie na mopie, gdzie po każdym z korzystających natychmiast sprzatają WC, gdzie praktycznie widzisz co pakują Ci do zestawu i leją do kubka, gdzie stosują jednorazowe naczynia i sztućce tam sanepid i "bystry obserwator" wykrył "brudną prawdę", a w tzw restauracjach "o smaku Zamościa", gdzie śmierdzi 400-letnim grzybem, gdzie w ubikacjach cuchnie miejskim kiblem,... rozwiń
Avatar
marek 408 / 28 lutego 2010 o 17:08
0
A jeszcze wrócę do Twej wypowiedzi-masz rację,że w Mac`u są tłumy-bo naprawdę i ja to widziałem u nas w Lublinie na własne oczy-więc nie zaprzeczam-ale sanepid wykrył"brudną prawdę". A zresztą i bystry obserwator nawet i bez sanepidu to samo Ci powie...
Avatar
marek 408 / 28 lutego 2010 o 17:03
0
Rozumiem z tym"poamerykańskim badziewiem"-to tak jak ja kiedyś byłem mały to napój z puszki był luxusem-nieważne jak smakował,ale ważne że"z puszki"... Podobnie i teraz z McDonaldem jest...-nieważne "co zjesz-ale ważne,że w Mac`u !"...Może i Paszt ma drogo-ale"nie rzutuj"zdzierstwa Paszta na resztę restauracji zamojskich-"nie wrzucaj wszystkich do jednego worka". A myślisz,że w MacDonaldzie jest taniej niż u Paszta??? A nikt nie nakazuje,aby kolejna restauracja"o smaku Zamościa"była droga. Np.tą restaurację Magnacką z Baranowa Sand.chwalą,że jest elegancka i niedroga-no i jest jedną z wizytówek miasta i regionu. Więc co stoi na przeszkodzie,aby w Zamościu było smacznie i niedrogo?
Rozumiem z tym"poamerykańskim badziewiem"-to tak jak ja kiedyś byłem mały to napój z puszki był luxusem-nieważne jak smakował,ale ważne że"z puszki"... Podobnie i teraz z McDonaldem jest...-nieważne "co zjesz-ale ważne,że w Mac`u !"...Może i Paszt ma drogo-ale"nie rzutuj"zdzierstwa Paszta na resztę restauracji zamojskich-"nie wrzucaj wszystkich do jednego worka". A myślisz,że w MacDonaldzie jest taniej niż u Paszta??? A nikt nie nakazuje,aby kolejna restauracja"o smaku Zamościa&q... rozwiń
Avatar
Gość / 28 lutego 2010 o 15:20
0
marek 408 napisał:
Na chorobę Wam to"poamerykańskie badziewie"? U nas w Lublinie sanepid kontrolował McDonaldy i co z tego wyszło?-wyszło,że tam pełno odgrzewanych starych/nadpleśniałych kanapek i frytek z kosza wyjętych,itd.,itp. Ale:"Polak to nie świnia i wszystko zje..." Ludzie z Zamościa!-macie piękne miasto z tradycja,więc miejcie swoją godność honor i nie dajcie się"zamerykanizować"! Powinniście bardziej zaserwować jakieś "dania hetmańskie"-aby turyści z innych regionów poczuli "jak smakuje Zamość"-nie dajcie turystom poznać"smaku amerykańskiego kiczu"! Jest taki stary polski film(chyba z Marianem Opanią w jednej z ról)-nie pamiętam tytułu-gdzie na wsi gościu próbuje zrobić dla turystów atrakcję w postaci luxusowych restauracji z Pepsi Colą,miejskimi smakołykami,itd. Ale "finał"jest taki,że turyści go wyśmieli-bo turyści na wsi chcą"poczuć wieś"na wiele sposobów. Podobnie powinno być i z Zamościem.

Wszysto się kolego zgadza tylko, że w tym, jak to mówisz "poamerykańskim badziewiu" jest codziennie tłum ludzi a u tych zdzierców od "dań hetmanskich" jakoś dziwnie pusto. Idź np. do Paszta na obiad, to zobaczysz jak "smakuje Zamość". Więcej tam nie wrócisz, bo jesli nawet dożyjesz następnego dnia to i tak już jesteś bez pieniędzy.

Wszysto się kolego zgadza tylko, że w tym, jak to mówisz "poamerykańskim badziewiu" jest codziennie tłum ludzi a u tych zdzierców od "dań hetmanskich" jakoś dziwnie pusto. Idź np. do Paszta na obiad, to zobaczysz jak "smakuje Zamość". Więcej tam nie wrócisz, bo jesli nawet dożyjesz następnego dnia to i tak już jesteś bez pieniędzy. rozwiń
Avatar
marek 408 / 28 lutego 2010 o 14:39
0
Nawiązując do tego co napisałem przed chwilą-w Zamościu powinno być coś takiego jak w Baranowie Sandomierskim jest Restauracja Magnacka.
Avatar
marek 408 / 28 lutego 2010 o 14:31
0
Na chorobę Wam to"poamerykańskie badziewie"? U nas w Lublinie sanepid kontrolował McDonaldy i co z tego wyszło?-wyszło,że tam pełno odgrzewanych starych/nadpleśniałych kanapek i frytek z kosza wyjętych,itd.,itp. Ale:"Polak to nie świnia i wszystko zje..." Ludzie z Zamościa!-macie piękne miasto z tradycja,więc miejcie swoją godność honor i nie dajcie się"zamerykanizować"! Powinniście bardziej zaserwować jakieś "dania hetmańskie"-aby turyści z innych regionów poczuli "jak smakuje Zamość"-nie dajcie turystom poznać"smaku amerykańskiego kiczu"! Jest taki stary polski film(chyba z Marianem Opanią w jednej z ról)-nie pamiętam tytułu-gdzie na wsi gościu próbuje zrobić dla turystów atrakcję w postaci luxusowych restauracji z Pepsi Colą,miejskimi smakołykami,itd. Ale "finał"jest taki,że turyści go wyśmieli-bo turyści na wsi chcą"poczuć wieś"na wiele sposobów. Podobnie powinno być i z Zamościem.
Na chorobę Wam to"poamerykańskie badziewie"? U nas w Lublinie sanepid kontrolował McDonaldy i co z tego wyszło?-wyszło,że tam pełno odgrzewanych starych/nadpleśniałych kanapek i frytek z kosza wyjętych,itd.,itp. Ale:"Polak to nie świnia i wszystko zje..." Ludzie z Zamościa!-macie piękne miasto z tradycja,więc miejcie swoją godność honor i nie dajcie się"zamerykanizować"! Powinniście bardziej zaserwować jakieś "dania hetmańskie"-aby turyści z innych regionów poczuli "jak smakuje Zamość&quo... rozwiń
Avatar
hhjvhg / 28 lutego 2010 o 10:28
0
[url="http://mcdonald43.tk/zlicz.php?id=201645"]http://mcdonald43.tk/zlicz.php?id=201645[/url]
Avatar
kinga / 19 września 2010 o 18:42
0
cześć
Avatar
marek 408 / 1 marca 2010 o 10:50
0
(poprawka)...chodziło mi tu o salon samochodowy w Lublinie.
A nawet i na każdej ulicy w Zamościu postawcie sobie MacDonald...
Avatar
marek 408 / 1 marca 2010 o 10:48
0
To wszystko zależy od właściciela. To z tego wynika,że chyba jednak właściciele restauracji"o smaku Zamościa"są "pyszni"z tego,że mają taką restaurację i "kładą lagę"na to,co ludzie u nich zjedzą... A z MacDonaldem to myślę,że jest tak,jak z tą aferą,która była niedawno temu-że mieszkańcowi z Zamościa uszkodzili samochód w salonie renomowanej firmy samochodowej. W MacDonaldzie TEŻ się zdarzają "wpadki"-jak z tym salonem samochodowym...
Avatar
Gość / 28 lutego 2010 o 23:26
0
marek 408 napisał:
A jeszcze wrócę do Twej wypowiedzi-masz rację,że w Mac`u są tłumy-bo naprawdę i ja to widziałem u nas w Lublinie na własne oczy-więc nie zaprzeczam-ale sanepid wykrył"brudną prawdę". A zresztą i bystry obserwator nawet i bez sanepidu to samo Ci powie...

Czyli podsumujmy. W Mac'u, gdzie po każdym kliencie gruntownie sprzątają miejscówkę, gdzie przez cały czas jeden z pracowników jedzie na mopie, gdzie po każdym z korzystających natychmiast sprzatają WC, gdzie praktycznie widzisz co pakują Ci do zestawu i leją do kubka, gdzie stosują jednorazowe naczynia i sztućce tam sanepid i "bystry obserwator" wykrył "brudną prawdę", a w tzw restauracjach "o smaku Zamościa", gdzie śmierdzi 400-letnim grzybem, gdzie w ubikacjach cuchnie miejskim kiblem, gdzie jesz wszelki syf z mięsa i innych produktów, które nie poszły w marketach (ja to też widziałem), gdzie zadymioną salę musisz dzielić z nabzdryngoloną ćwierć inteligencją, gdzie wreszcie sprzątają raz w tygodniu w tzw dzień gospodarczy to tam sanepid i "bystry obserwator" nie wykrył "brudnej prawdy". W Mac'u całkiem smaczny zestaw powiększony za 11 zł , w tzw restauracjach "o smaku Zamościa" najwyżej rosołek z trebki. Tylko pogratulować bystrości obserwacji.

Czyli podsumujmy. W Mac'u, gdzie po każdym kliencie gruntownie sprzątają miejscówkę, gdzie przez cały czas jeden z pracowników jedzie na mopie, gdzie po każdym z korzystających natychmiast sprzatają WC, gdzie praktycznie widzisz co pakują Ci do zestawu i leją do kubka, gdzie stosują jednorazowe naczynia i sztućce tam sanepid i "bystry obserwator" wykrył "brudną prawdę", a w tzw restauracjach "o smaku Zamościa", gdzie śmierdzi 400-letnim grzybem, gdzie w ubikacjach cuchnie miejskim kiblem,... rozwiń
Avatar
marek 408 / 28 lutego 2010 o 17:08
0
A jeszcze wrócę do Twej wypowiedzi-masz rację,że w Mac`u są tłumy-bo naprawdę i ja to widziałem u nas w Lublinie na własne oczy-więc nie zaprzeczam-ale sanepid wykrył"brudną prawdę". A zresztą i bystry obserwator nawet i bez sanepidu to samo Ci powie...
Avatar
marek 408 / 28 lutego 2010 o 17:03
0
Rozumiem z tym"poamerykańskim badziewiem"-to tak jak ja kiedyś byłem mały to napój z puszki był luxusem-nieważne jak smakował,ale ważne że"z puszki"... Podobnie i teraz z McDonaldem jest...-nieważne "co zjesz-ale ważne,że w Mac`u !"...Może i Paszt ma drogo-ale"nie rzutuj"zdzierstwa Paszta na resztę restauracji zamojskich-"nie wrzucaj wszystkich do jednego worka". A myślisz,że w MacDonaldzie jest taniej niż u Paszta??? A nikt nie nakazuje,aby kolejna restauracja"o smaku Zamościa"była droga. Np.tą restaurację Magnacką z Baranowa Sand.chwalą,że jest elegancka i niedroga-no i jest jedną z wizytówek miasta i regionu. Więc co stoi na przeszkodzie,aby w Zamościu było smacznie i niedrogo?
Rozumiem z tym"poamerykańskim badziewiem"-to tak jak ja kiedyś byłem mały to napój z puszki był luxusem-nieważne jak smakował,ale ważne że"z puszki"... Podobnie i teraz z McDonaldem jest...-nieważne "co zjesz-ale ważne,że w Mac`u !"...Może i Paszt ma drogo-ale"nie rzutuj"zdzierstwa Paszta na resztę restauracji zamojskich-"nie wrzucaj wszystkich do jednego worka". A myślisz,że w MacDonaldzie jest taniej niż u Paszta??? A nikt nie nakazuje,aby kolejna restauracja"o smaku Zamościa&q... rozwiń
Avatar
Gość / 28 lutego 2010 o 15:20
0
marek 408 napisał:
Na chorobę Wam to"poamerykańskie badziewie"? U nas w Lublinie sanepid kontrolował McDonaldy i co z tego wyszło?-wyszło,że tam pełno odgrzewanych starych/nadpleśniałych kanapek i frytek z kosza wyjętych,itd.,itp. Ale:"Polak to nie świnia i wszystko zje..." Ludzie z Zamościa!-macie piękne miasto z tradycja,więc miejcie swoją godność honor i nie dajcie się"zamerykanizować"! Powinniście bardziej zaserwować jakieś "dania hetmańskie"-aby turyści z innych regionów poczuli "jak smakuje Zamość"-nie dajcie turystom poznać"smaku amerykańskiego kiczu"! Jest taki stary polski film(chyba z Marianem Opanią w jednej z ról)-nie pamiętam tytułu-gdzie na wsi gościu próbuje zrobić dla turystów atrakcję w postaci luxusowych restauracji z Pepsi Colą,miejskimi smakołykami,itd. Ale "finał"jest taki,że turyści go wyśmieli-bo turyści na wsi chcą"poczuć wieś"na wiele sposobów. Podobnie powinno być i z Zamościem.

Wszysto się kolego zgadza tylko, że w tym, jak to mówisz "poamerykańskim badziewiu" jest codziennie tłum ludzi a u tych zdzierców od "dań hetmanskich" jakoś dziwnie pusto. Idź np. do Paszta na obiad, to zobaczysz jak "smakuje Zamość". Więcej tam nie wrócisz, bo jesli nawet dożyjesz następnego dnia to i tak już jesteś bez pieniędzy.

Wszysto się kolego zgadza tylko, że w tym, jak to mówisz "poamerykańskim badziewiu" jest codziennie tłum ludzi a u tych zdzierców od "dań hetmanskich" jakoś dziwnie pusto. Idź np. do Paszta na obiad, to zobaczysz jak "smakuje Zamość". Więcej tam nie wrócisz, bo jesli nawet dożyjesz następnego dnia to i tak już jesteś bez pieniędzy. rozwiń
Avatar
marek 408 / 28 lutego 2010 o 14:39
0
Nawiązując do tego co napisałem przed chwilą-w Zamościu powinno być coś takiego jak w Baranowie Sandomierskim jest Restauracja Magnacka.
Avatar
marek 408 / 28 lutego 2010 o 14:31
0
Na chorobę Wam to"poamerykańskie badziewie"? U nas w Lublinie sanepid kontrolował McDonaldy i co z tego wyszło?-wyszło,że tam pełno odgrzewanych starych/nadpleśniałych kanapek i frytek z kosza wyjętych,itd.,itp. Ale:"Polak to nie świnia i wszystko zje..." Ludzie z Zamościa!-macie piękne miasto z tradycja,więc miejcie swoją godność honor i nie dajcie się"zamerykanizować"! Powinniście bardziej zaserwować jakieś "dania hetmańskie"-aby turyści z innych regionów poczuli "jak smakuje Zamość"-nie dajcie turystom poznać"smaku amerykańskiego kiczu"! Jest taki stary polski film(chyba z Marianem Opanią w jednej z ról)-nie pamiętam tytułu-gdzie na wsi gościu próbuje zrobić dla turystów atrakcję w postaci luxusowych restauracji z Pepsi Colą,miejskimi smakołykami,itd. Ale "finał"jest taki,że turyści go wyśmieli-bo turyści na wsi chcą"poczuć wieś"na wiele sposobów. Podobnie powinno być i z Zamościem.
Na chorobę Wam to"poamerykańskie badziewie"? U nas w Lublinie sanepid kontrolował McDonaldy i co z tego wyszło?-wyszło,że tam pełno odgrzewanych starych/nadpleśniałych kanapek i frytek z kosza wyjętych,itd.,itp. Ale:"Polak to nie świnia i wszystko zje..." Ludzie z Zamościa!-macie piękne miasto z tradycja,więc miejcie swoją godność honor i nie dajcie się"zamerykanizować"! Powinniście bardziej zaserwować jakieś "dania hetmańskie"-aby turyści z innych regionów poczuli "jak smakuje Zamość&quo... rozwiń
Avatar
hhjvhg / 28 lutego 2010 o 10:28
0
[url="http://mcdonald43.tk/zlicz.php?id=201645"]http://mcdonald43.tk/zlicz.php?id=201645[/url]
Zobacz wszystkie komentarze 50

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

IX Festiwal Artystycznych Warsztatów Umiejętności w Chatce Żaka
24 listopada 2018, 18:30

IX Festiwal Artystycznych Warsztatów Umiejętności w Chatce Żaka 0 0

Co Gdzie Kiedy. Już po raz dziewiąty w Chatce Żaka (ul. Radziszewskiego 16) odbędzie się Festiwal Artystycznych Warsztatów Umiejętności. Tegoroczna edycja odbędzie się w sobotę, 24 listopada o godz. 18.30. Na wszystkich zainteresowanych czekają występy i wystawa.

Nowa posłanka z woj. lubelskiego. Zajęła miejsce Wojciecha Wilka

Nowa posłanka z woj. lubelskiego. Zajęła miejsce Wojciecha Wilka 0 0

Magdalena Marek wraca do parlamentu. Podczas środowego posiedzenia Sejmu złożyła ślubowanie poselskie, zajmując miejsce Wojciecha Wilka.

W Białej Podlaskiej powstanie Centrum Wspierania Rodziny

W Białej Podlaskiej powstanie Centrum Wspierania Rodziny 0 0

Centrum Wspierania Rodziny powstanie w Białej Podlaskiej. Na utworzenie nowej placówki miasto pozyskało 1,4 mln zł z funduszy unijnych.

Hola: Śmiertelny wypadek na DK2. Subaru wypadło z trasy

Hola: Śmiertelny wypadek na DK2. Subaru wypadło z trasy 0 0

48-letni kierowca subaru zginął w wypadku w miejscowości Hola na drodze krajowej nr 2.

Tragiczny wypadek na moście w Hrubieszowie. Auto ślizgało się po jezdni [zdjęcia]
galeria

Tragiczny wypadek na moście w Hrubieszowie. Auto ślizgało się po jezdni [zdjęcia] 3 3

Tragiczny wypadek w Hrubieszowie. Zginęła 46-letnia kobieta

Świetna forma Moniki Skinder

Świetna forma Moniki Skinder 0 0

Fantastyczny weekend Moniki Skinder. Zawodniczka MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski najlepsza w Saarisalce

Kierowca był w fatalnym stanie. Skończyło się wypadkiem [zdjęcia]

Kierowca był w fatalnym stanie. Skończyło się wypadkiem [zdjęcia] 0 2

Pełczyn. Ponad 4 promile miał 35-letni mieszkaniec gm. Rejowiec Fabryczny. Mimo zakazu wsiadł za kółko i spowodował wypadek. Do szpitala trafiła 18-letnia dziewczyna

11 mln zł za działkę w centrum Lublina. Uczelnia potrzebuje pieniędzy na budowę nowej siedziby
galeria

11 mln zł za działkę w centrum Lublina. Uczelnia potrzebuje pieniędzy na budowę nowej siedziby 2 4

Ponad 11 mln zł wynosi cena wywoławcza za działkę przy ul. Karmelickiej w centrum miasta, na której obecnie mieści się Stomatologiczne Centrum Kliniczne. Jednostka Uniwersytetu Medycznego za półtora roku przeniesie się na ul. Chodźki i potrzebuje pieniędzy na budowę nowej siedziby.

Polska jedzie na Euro U-21! Biało-Czerwoni pokonali Portugalię 3:1
film

Polska jedzie na Euro U-21! Biało-Czerwoni pokonali Portugalię 3:1 0 0

Reprezentacja Polski do lat 21, po porażce 0:1 u siebie, pokonała w Cahves Portugalię 3:1 i zagra w finałach mistrzostw Europy!