Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

9 czerwca 2018 r.
11:56

Zmiana organizacji ruchu na ważnym skrzyżowaniu. Niektórzy kierowcy się pogubili

0 9 A A

Na skrzyżowaniu ulic Prymasa Wyszyńskiego z Odrodzenia oraz Jana Zamoyskiego w Zamościu od 6 czerwca obowiązuje ruch okrężny.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Zamysłem zmiany organizacji ruchu w tym miejscu było zwiększenie przepustowości skrzyżowania. Teraz kierowcy nie muszą już obowiązkowo zatrzymywać się jadąc z kierunków ulic Odrodzenia i Jana Zamoyskiego. Ale analogicznie jadący ulicą Prymasa Wyszyńskiego nie mają już też z automatu pierwszeństwa przejazdu. Muszą ustępować pierwszeństwa wszystkim kierowcom, którzy już są na skrzyżowaniu.

Przepustowość na skrzyżowaniu się poprawiła ale każda zmiana organizacji ruchu obnaża również niefrasobliwość kierowców, którzy poruszają się po znanym sobie terenie nie patrząc na znaki, czyli "na pamięć". Taki sposób jazdy może okazać się zgubnym nie tylko dla portfela kierowcy ale również życia i zdrowia.

W pierwszym dniu funkcjonowania nowych zasad funkcjonariusze zamojskiej drogówki nie mogli narzekać na brak zajęć. Wielokrotnie musieli wyhamowywać kierowców jadących ulicą Prymasa Wyszyńskiego od strony Peowiaków i Hrubieszowskiej. Policja apeluje o wzmożoną czujnośc i zwracanie uwagi na innych kierowców a przede wszystkim na znaki.

W kolejnych dniach kierowcy nie mogą już liczyć na taryfę ulgową a zapominalscy będą karani mandatami.

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
LZ / 10 czerwca 2018 o 17:26
0
Szanowny gościu, ty "bynajmniej" nie powinieneś się wypowiadać. Dlatego zamiast wysyłać innych na kursy prawka, ja zaproponuję tobie abyś wrócił się do 4 klasy szkoły podstawowej i od niej powtarzał swoją edukację, bo jakoś kiepsko ci ona wyszła. Wiedziałbyś, że bynajmniej nie jest tożsame z przynajmniej. Jeżeli tak znasz przepisy o ruchu drogowym jak język polski, to ci rzeczywiście współczuję. Co do dobrej jazdy... pff. Statystyki zdarzeń drogowych mówią same za siebie i żadne zaklinanie przez ciebie rzeczywistości tego nie zmieni. Mianowicie osoby starsze stanowią zaledwie 1/8 do 1/9 wszystkich zdarzeń drogowych. Młode osoby 1/2. I to przy przyjęciu takich samych proporcji w ilości kierowców. Więc z całym szacunkiem mości panie, ale wsadź sobie swoje durnoty między strony sjp, który powinieneś koniecznie przeczytać.
Szanowny gościu, ty "bynajmniej" nie powinieneś się wypowiadać. Dlatego zamiast wysyłać innych na kursy prawka, ja zaproponuję tobie abyś wrócił się do 4 klasy szkoły podstawowej i od niej powtarzał swoją edukację, bo jakoś kiepsko ci ona wyszła. Wiedziałbyś, że bynajmniej nie jest tożsame z przynajmniej. Jeżeli tak znasz przepisy o ruchu drogowym jak język polski, to ci rzeczywiście współczuję. Co do dobrej jazdy... pff. Statystyki zdarzeń drogowych mówią same za siebie i żadne zaklinanie przez ciebie rzeczywistości tego nie zmien... rozwiń
Avatar
Gość / 9 czerwca 2018 o 19:07
0
tak złych rozwiązań na rondach jak w zamościu nie ma nigdzie indziej!!! jeżdżą prawym pasem dookoła co to ma być? druga sprawa to taka,że kierowcy na LZ lub LZA należą do tych nie najlepszych delikatnie mówiąc... jak widzę taką rejestracje to od razu zasada ograniczonego zaufania...
Avatar
Gość / 9 czerwca 2018 o 15:24
0
kilkanaście lat temu pod zamkiem wprowadzono ruch okrężny - wiele stłuczek, wiele mandatów mimo wprost wzorcowego oznakowania - za jazdę "na pamięć" kierowcy powinni być bezwzględnie karani półrocznym zatrzymaniem uprzwnień
Avatar
Kierowca / 9 czerwca 2018 o 14:10
0
Nie ma takiej ulicy "Szczebrzeszynskiej" 
Avatar
Gość / 9 czerwca 2018 o 13:44
0
brawo!!! w koncu małymi krokami Zamość po latach bycia w erze jazdy na rondach na starych zasadach wraca do ery cywilizowanej organizacji ruchu na rondach ktora obowiazuje w calej Polsce.dotychczas tylko w Zamosciu inaczej jak w calej Polsce i na swiecie obowiazywala zasada ze wjezdzajac na rondo mialo sie pierwszenstwo co jest oczywiscie glupota bo ronda maja wyhamowywac ruch i powodowac bezpieczne bezkolizyjne pokonanie takiego skrzyzowania.widac bylo to zwlaszcza w lnie jak przyjezdza gosc z zamostia i on jest panem na rondzie i powoduje tylko kolizje.Panie Prezydencie Zamoscie niech Pan zmienie organizacje ruchu tez na rondzie na Szczebrzeszynskiej!!!
brawo!!! w koncu małymi krokami Zamość po latach bycia w erze jazdy na rondach na starych zasadach wraca do ery cywilizowanej organizacji ruchu na rondach ktora obowiazuje w calej Polsce.dotychczas tylko w Zamosciu inaczej jak w calej Polsce i na swiecie obowiazywala zasada ze wjezdzajac na rondo mialo sie pierwszenstwo co jest oczywiscie glupota bo ronda maja wyhamowywac ruch i powodowac bezpieczne bezkolizyjne pokonanie takiego skrzyzowania.widac bylo to zwlaszcza w lnie jak przyjezdza gosc z zamostia i on jest panem na rondzie i powoduje ... rozwiń
Avatar
Gość / 9 czerwca 2018 o 13:00
0
W czym problem wobec tego? Oznakowanie pionowe i poziome jest jednoznaczne..
Avatar
Gość / 10 czerwca 2018 o 10:27
-1
Piszecie takie głupoty że jak czytam to nie wiem co mam robić śmiać się z was czy współczuć wam. Zacznijcie w końcu poznawać nowe zasady ruchu drogowego i zacznijcie żyć tym co jest teraz a nie było kiedyś, każdy pie***szy że stary kierowca jest najlepszy, a to nie prawda młodzi kierowcy bynajmniej zwracają uwagę na znaki, może nie często się do nich stosują ale zwracają na nie, uważam że takie zmiany są pozytywne jak by nie bylo dużo osób miało problem z zdaniem na tym rondzie taka zmiana może dużo zmienić i wyjść korzystniej na ruch drogowy, zmniejszyć korki, co chyba jest najważniejsze. Pozdrawiam tych co powinni się cofnąć to szkoły jazdy bo praktykę macie ale z teoria jesteście zacofani.
Piszecie takie głupoty że jak czytam to nie wiem co mam robić śmiać się z was czy współczuć wam. Zacznijcie w końcu poznawać nowe zasady ruchu drogowego i zacznijcie żyć tym co jest teraz a nie było kiedyś, każdy pie***szy że stary kierowca jest najlepszy, a to nie prawda młodzi kierowcy bynajmniej zwracają uwagę na znaki, może nie często się do nich stosują ale zwracają na nie, uważam że takie zmiany są pozytywne jak by nie bylo dużo osób miało problem z zdaniem na tym rondzie taka zmiana może dużo zmienić i wyjść korzystniej na ruch drogow... rozwiń
Avatar
Kirowca / 10 czerwca 2018 o 04:22
-1
Haha ale bzdury piszecie
Avatar
Gość / 9 czerwca 2018 o 17:04
-1
Szanowny panie, w Zamościu nie ma i nigdy nie było ronda na które wjeżdża się z pierwszeństwem. Więc nie wiem co za bzdury pan opowiada. Skrzyżowanie na ulicy odrodzenia - zamoyskiego - wyszyńskiego to dotychczas było zwykłe skrzyżowanie, a nie żadne rondo. Wystarczy patrzeć na znaki, tam nie było znaku informującego o ruchu okrężnym. Tak samo na karolówce na ulicy szczebrzeskiej (nie szczebrzeszyńskiej jak pan pisze, bo takiej nie ma), tam obecnie znajduje się zwykłe skrzyżowanie, ze znakami stop i ustąp pierwszeństwa dla jadących z bocznych ulic. Więc gdzie ty masz tam rondo? Tam dopiero rondo będzie, bo jest w planach wraz z przebudową tamtejszej drogi, powstanie rondo na szczebrzeskiej oraz dwa nowe na skrzyżowaniu z królowej jadwigi oraz kolejne na skrzyżowaniu z sadową.
Szanowny panie, w Zamościu nie ma i nigdy nie było ronda na które wjeżdża się z pierwszeństwem. Więc nie wiem co za bzdury pan opowiada. Skrzyżowanie na ulicy odrodzenia - zamoyskiego - wyszyńskiego to dotychczas było zwykłe skrzyżowanie, a nie żadne rondo. Wystarczy patrzeć na znaki, tam nie było znaku informującego o ruchu okrężnym. Tak samo na karolówce na ulicy szczebrzeskiej (nie szczebrzeszyńskiej jak pan pisze, bo takiej nie ma), tam obecnie znajduje się zwykłe skrzyżowanie, ze znakami stop i ustąp pierwszeństwa dla jadących z bocznyc... rozwiń
Avatar
LZ / 10 czerwca 2018 o 17:26
0
Szanowny gościu, ty "bynajmniej" nie powinieneś się wypowiadać. Dlatego zamiast wysyłać innych na kursy prawka, ja zaproponuję tobie abyś wrócił się do 4 klasy szkoły podstawowej i od niej powtarzał swoją edukację, bo jakoś kiepsko ci ona wyszła. Wiedziałbyś, że bynajmniej nie jest tożsame z przynajmniej. Jeżeli tak znasz przepisy o ruchu drogowym jak język polski, to ci rzeczywiście współczuję. Co do dobrej jazdy... pff. Statystyki zdarzeń drogowych mówią same za siebie i żadne zaklinanie przez ciebie rzeczywistości tego nie zmieni. Mianowicie osoby starsze stanowią zaledwie 1/8 do 1/9 wszystkich zdarzeń drogowych. Młode osoby 1/2. I to przy przyjęciu takich samych proporcji w ilości kierowców. Więc z całym szacunkiem mości panie, ale wsadź sobie swoje durnoty między strony sjp, który powinieneś koniecznie przeczytać.
Szanowny gościu, ty "bynajmniej" nie powinieneś się wypowiadać. Dlatego zamiast wysyłać innych na kursy prawka, ja zaproponuję tobie abyś wrócił się do 4 klasy szkoły podstawowej i od niej powtarzał swoją edukację, bo jakoś kiepsko ci ona wyszła. Wiedziałbyś, że bynajmniej nie jest tożsame z przynajmniej. Jeżeli tak znasz przepisy o ruchu drogowym jak język polski, to ci rzeczywiście współczuję. Co do dobrej jazdy... pff. Statystyki zdarzeń drogowych mówią same za siebie i żadne zaklinanie przez ciebie rzeczywistości tego nie zmien... rozwiń
Avatar
Gość / 10 czerwca 2018 o 10:27
-1
Piszecie takie głupoty że jak czytam to nie wiem co mam robić śmiać się z was czy współczuć wam. Zacznijcie w końcu poznawać nowe zasady ruchu drogowego i zacznijcie żyć tym co jest teraz a nie było kiedyś, każdy pie***szy że stary kierowca jest najlepszy, a to nie prawda młodzi kierowcy bynajmniej zwracają uwagę na znaki, może nie często się do nich stosują ale zwracają na nie, uważam że takie zmiany są pozytywne jak by nie bylo dużo osób miało problem z zdaniem na tym rondzie taka zmiana może dużo zmienić i wyjść korzystniej na ruch drogowy, zmniejszyć korki, co chyba jest najważniejsze. Pozdrawiam tych co powinni się cofnąć to szkoły jazdy bo praktykę macie ale z teoria jesteście zacofani.
Piszecie takie głupoty że jak czytam to nie wiem co mam robić śmiać się z was czy współczuć wam. Zacznijcie w końcu poznawać nowe zasady ruchu drogowego i zacznijcie żyć tym co jest teraz a nie było kiedyś, każdy pie***szy że stary kierowca jest najlepszy, a to nie prawda młodzi kierowcy bynajmniej zwracają uwagę na znaki, może nie często się do nich stosują ale zwracają na nie, uważam że takie zmiany są pozytywne jak by nie bylo dużo osób miało problem z zdaniem na tym rondzie taka zmiana może dużo zmienić i wyjść korzystniej na ruch drogow... rozwiń
Avatar
Kirowca / 10 czerwca 2018 o 04:22
-1
Haha ale bzdury piszecie
Avatar
Gość / 9 czerwca 2018 o 19:07
0
tak złych rozwiązań na rondach jak w zamościu nie ma nigdzie indziej!!! jeżdżą prawym pasem dookoła co to ma być? druga sprawa to taka,że kierowcy na LZ lub LZA należą do tych nie najlepszych delikatnie mówiąc... jak widzę taką rejestracje to od razu zasada ograniczonego zaufania...
Avatar
Gość / 9 czerwca 2018 o 17:04
-1
Szanowny panie, w Zamościu nie ma i nigdy nie było ronda na które wjeżdża się z pierwszeństwem. Więc nie wiem co za bzdury pan opowiada. Skrzyżowanie na ulicy odrodzenia - zamoyskiego - wyszyńskiego to dotychczas było zwykłe skrzyżowanie, a nie żadne rondo. Wystarczy patrzeć na znaki, tam nie było znaku informującego o ruchu okrężnym. Tak samo na karolówce na ulicy szczebrzeskiej (nie szczebrzeszyńskiej jak pan pisze, bo takiej nie ma), tam obecnie znajduje się zwykłe skrzyżowanie, ze znakami stop i ustąp pierwszeństwa dla jadących z bocznych ulic. Więc gdzie ty masz tam rondo? Tam dopiero rondo będzie, bo jest w planach wraz z przebudową tamtejszej drogi, powstanie rondo na szczebrzeskiej oraz dwa nowe na skrzyżowaniu z królowej jadwigi oraz kolejne na skrzyżowaniu z sadową.
Szanowny panie, w Zamościu nie ma i nigdy nie było ronda na które wjeżdża się z pierwszeństwem. Więc nie wiem co za bzdury pan opowiada. Skrzyżowanie na ulicy odrodzenia - zamoyskiego - wyszyńskiego to dotychczas było zwykłe skrzyżowanie, a nie żadne rondo. Wystarczy patrzeć na znaki, tam nie było znaku informującego o ruchu okrężnym. Tak samo na karolówce na ulicy szczebrzeskiej (nie szczebrzeszyńskiej jak pan pisze, bo takiej nie ma), tam obecnie znajduje się zwykłe skrzyżowanie, ze znakami stop i ustąp pierwszeństwa dla jadących z bocznyc... rozwiń
Avatar
Gość / 9 czerwca 2018 o 15:24
0
kilkanaście lat temu pod zamkiem wprowadzono ruch okrężny - wiele stłuczek, wiele mandatów mimo wprost wzorcowego oznakowania - za jazdę "na pamięć" kierowcy powinni być bezwzględnie karani półrocznym zatrzymaniem uprzwnień
Avatar
Kierowca / 9 czerwca 2018 o 14:10
0
Nie ma takiej ulicy "Szczebrzeszynskiej" 
Avatar
Gość / 9 czerwca 2018 o 13:44
0
brawo!!! w koncu małymi krokami Zamość po latach bycia w erze jazdy na rondach na starych zasadach wraca do ery cywilizowanej organizacji ruchu na rondach ktora obowiazuje w calej Polsce.dotychczas tylko w Zamosciu inaczej jak w calej Polsce i na swiecie obowiazywala zasada ze wjezdzajac na rondo mialo sie pierwszenstwo co jest oczywiscie glupota bo ronda maja wyhamowywac ruch i powodowac bezpieczne bezkolizyjne pokonanie takiego skrzyzowania.widac bylo to zwlaszcza w lnie jak przyjezdza gosc z zamostia i on jest panem na rondzie i powoduje tylko kolizje.Panie Prezydencie Zamoscie niech Pan zmienie organizacje ruchu tez na rondzie na Szczebrzeszynskiej!!!
brawo!!! w koncu małymi krokami Zamość po latach bycia w erze jazdy na rondach na starych zasadach wraca do ery cywilizowanej organizacji ruchu na rondach ktora obowiazuje w calej Polsce.dotychczas tylko w Zamosciu inaczej jak w calej Polsce i na swiecie obowiazywala zasada ze wjezdzajac na rondo mialo sie pierwszenstwo co jest oczywiscie glupota bo ronda maja wyhamowywac ruch i powodowac bezpieczne bezkolizyjne pokonanie takiego skrzyzowania.widac bylo to zwlaszcza w lnie jak przyjezdza gosc z zamostia i on jest panem na rondzie i powoduje ... rozwiń
Avatar
Gość / 9 czerwca 2018 o 13:00
0
W czym problem wobec tego? Oznakowanie pionowe i poziome jest jednoznaczne..
Zobacz wszystkie komentarze 9

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

W policyjnym budżecie brakuje pieniędzy. "Wstrzymanie dodatków uderzy w najmniej zarabiających policjantów"

W policyjnym budżecie brakuje pieniędzy. "Wstrzymanie dodatków uderzy w najmniej zarabiających policjantów" 0 0

Policjanci nie dostaną na czas dodatków do pensji. Wypłata świadczeń została wstrzymana. Z pisma komendanta głównego w tej sprawie wynika, że w policyjnym budżecie brakuje pieniędzy na pokrycie wszystkich wydatków.

Nasza różana perełka z gminy Końskowola

Nasza różana perełka z gminy Końskowola 2 0

W ostatnią sobotę w Nałęczowie rozstrzygnięto konkurs kulinarny pod nazwą „Nasze Kulinarne Dziedzictwo-Smaki Regionów”. Po raz drugi wygrał go produkt z „Manufaktury Różanej” w Starej Wsi w gminie Końskowola.

Lubelskie: Wpadli z takimi bryłkami w samochodzie. Teraz mają problem

Lubelskie: Wpadli z takimi bryłkami w samochodzie. Teraz mają problem 1 0

W czwartek łukowscy policjanci zwalczający przestępczość narkotykową dowiedzieli się, że osoby jadące samochodem do Łukowa mogą mieć środki odurzające.

Motor Lublin - Soła Oświecim, czyli w sobotę inauguracja nowego sezonu na Arenie

Motor Lublin - Soła Oświecim, czyli w sobotę inauguracja nowego sezonu na Arenie 1 0

Motor po dwóch meczach ma cztery punkty. A przed sobą pierwsze spotkanie na własnym stadionie. W sobotę o godz. 19 żółto-biało-niebiescy zagrają z Sołą Oświęcim. Wszyscy liczą na efektowne otwarcie nowego sezonu u siebie

Lublin: Pies pogryzł mu buty. Przywiązał zwierzę za łapy do grzejnika

Lublin: Pies pogryzł mu buty. Przywiązał zwierzę za łapy do grzejnika 0 1

Mężczyzna wynajmujący pokój w jednym z lubelskich mieszkań skrępował psa należącego do córki właścicieli mieszkania i przywiązał mu łapy do grzejnika. Kiedy kobieta wróciła do domu, psa już nie było. Zwierzę znalazło się dopiero pod Lublinem, w okolicy jednego z wiaduktów.

Koncert Freenology w Nałęczowie
18 sierpnia 2018, 19:30

Koncert Freenology w Nałęczowie 0 0

W sobotę, 18 sierpnia o godz. 19.30 w Kawiarni Lipowej w Nałęczowie (ul. Lipowa 43) wystąpi formacja Freenology.

Eurojackpot 17.08.2018. Wyniki losowania, sprawdź liczby. 165 mln zł do wygrania!

Eurojackpot 17.08.2018. Wyniki losowania, sprawdź liczby. 165 mln zł do wygrania! 0 0

Losowanie Eurojackpot z 17 sierpnia 2018 r. Sprawdź wylosowane liczby. Czy ktoś wygra 165 mln zł, które znalazły się w puli podczas losowania?

TBV Start wrócił do treningów, europejskich pucharów jednak nie będzie?

TBV Start wrócił do treningów, europejskich pucharów jednak nie będzie? 1 0

Koszykarze TBV Startu Lublin mają już za sobą pierwszy wspólny trening. Lublinianie spotkali się w czwartek w hali MOSiR niemal w komplecie. Na pierwsze zajęcia przyjechał także James Washington.

Powiślak odpłaci się Lubliniance? Kłos nie zagra z Ładą

Powiślak odpłaci się Lubliniance? Kłos nie zagra z Ładą 1 0

W poprzednim sezonie rewelacją ligi była ekipa z Końskowoli. Piłkarze Łukasza Gizy świetnie spisywali się zwłaszcza na jesieni. Pierwszy raz przegrali dopiero w ostatniej kolejce i to z późniejszym mistrzem – Stalą Kraśnik. W sezonie 2018/2019 pierwsze zero drużyna przywiozła już na inaugurację, po porażce w Werbkowicach 1:2. Teraz szybko spróbuje wrócić na właściwe tory. Problem w tym, że zmierzy się z Lublinianką (niedziela, godz. 16)

XIV Bolkowanie w Hniszowie. Na imieniny do sędziwego Bolka
18 sierpnia 2018, 12:00

XIV Bolkowanie w Hniszowie. Na imieniny do sędziwego Bolka 1 0

Co Gdzie Kiedy. W ten weekend gmina Ruda Huta wspólnie z gminą Hrubieszów obchodzą 1000-lecie pobytu Bolesława Chrobrego w Hniszowie oraz bitwy pod Gródkiem nad Bugiem.

ASF w sądzie. Rolnik pozwał lekarza weterynarii i domaga się odszkodowania za wybite świnie

ASF w sądzie. Rolnik pozwał lekarza weterynarii i domaga się odszkodowania za wybite świnie 4 1

Damian Kierekiesza, rolnik z Mań (gm. Międzyrzec Podlaski) pozwał powiatowego lekarza weterynarii za niewypłacenie odszkodowania za wybite świnie. Z kolei, lekarz weterynarii tłumaczy, że w gospodarstwie pana Damiana były pewne uchybienia, m.in. dotyczące mat dezynfekcyjnych.

Gwałt i "inne czynności seksualne". Szokujące ustalenia policji w sprawie ginekologa
galeria
film

Gwałt i "inne czynności seksualne". Szokujące ustalenia policji w sprawie ginekologa 5 0

50-letni ginekolog z Zabrza (woj. śląskie) jest podejrzany o zgwałcenie, a także doprowadzenie czterech pacjentek do poddania się innym czynnościom seksualnym - informuje Śląska Policja.

Dęblin: Zostań kapralem w siłach powietrznych

Dęblin: Zostań kapralem w siłach powietrznych 0 0

Tylko do 20 sierpnia młodzi ludzie mogą złożyć wnioski do Wojskowej Komendy Uzupełnień na kurs podoficerski, który odbędzie się w Szkole Podoficerskiej Sił Powietrznych w Dęblinie. Czeka na nich 56 miejsc.

Hetman Zamość dobrze rozpoczął sezon, Orlęta Łuków będą trudniejszą przeszkodą?

Hetman Zamość dobrze rozpoczął sezon, Orlęta Łuków będą trudniejszą przeszkodą? 4 0

Hetman w pierwszej kolejce rozbił MKS Ryki 5:0. Trener Jacek Ziarkowski nie do końca był jednak zadowolony z postawy swojego zespołu. W niedzielę głównego faworyta do awansu czeka starcie w Łukowie (godz. 17). Beniaminek też udanie przywitał się z ligą, bo na dzień dobry rozbił Włodawiankę 4:0

Porzucili Lublin i przenieśli się na Polesie. Sukces w konkursie na najlepszą agroturystykę

Porzucili Lublin i przenieśli się na Polesie. Sukces w konkursie na najlepszą agroturystykę 51 1

„Agroturystyka Polesie” Anny i Grzegorza Gołosiów na podium konkursu Polskiej Organizacji Turystycznej. – Staramy się żyć powoli i z sensem. Nie lubimy gonitwy za wszystkim i za niczym. W pełni też identyfikujemy się z tytułem konkursu „Na wsi najlepiej” – przyznają gospodarze z Babska (gm. Urszulin).

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!