Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

8 grudnia 2014 r.
12:58
Edytuj ten wpis

Zrujnowane wesele. Pan młody w kajdankach, żona chciała unieważnić ślub

Autor: Zdjęcie autora (jsz)
1112 42 A A

Pan młody spędził noc poślubną w celi. Wcześniej wdał się z awanturę z policjantami. Obecna na miejscu panna młoda, zamiast wstawić się za swoim wybrankiem, pytała mundurowych o sposób na unieważnienie małżeństwa.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Tak zakończyło się jedno z wesel w Chełmie. W niedzielę, ok. godz. 4 rano taksówkarze czekający przy ul. Partyzantów zauważyli agresywnego mężczyznę. Zawiadomili policję. Biegał bez koszulki - Mężczyzna był uzbrojony w deskę. Biegał po ulicy, grożąc zdemolowaniem zaparkowanych tam samochodów - mówi Ewa Czyż, oficer prasowy chełmskiej policji. - 33 latek był bardzo agresywny i niekompletnie ubrany. Mimo zimna, Krystian P. biegał z gołym torsem i w podartych spodniach. Widok mundurowych jeszcze bardziej go rozjuszył. - Swoją agresję skierował na policjantów - dodaje Czyż. - Szarpał ich, popychał, wyzywał i groził pozbawieniem życia. Żona chce unieważnić ślub Mężczyzna szybko został obezwładniony. Okazało się, że jest kompletnie pijany. Miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Na miejscu szybko pojawili się krewni 33-latka, a z nimi panna młoda, w sukni ślubnej z welonem. - Nie zamierzała jednak wstawiać się za niedawno poślubionym mężczyzną - dodaje Czyż. - Przeciwnie. Pytała policjantów, w jaki sposób można unieważnić związek małżeński. Agresywny 33-latek trafił na komendę. Za nim ruszyła jego wybranka. Nie dostała jednak od policjantów oczekiwanej porady. Policja ustala Mundurowi zajęli się jej mężem. Wyjaśniają dokładne okoliczności zajścia. Na razie nie wiadomo jednak, dlaczego Krystian P. wpadł w szał, a jego wybranka chciała unieważnienia ślubu. Za znieważenie policjantów mężczyźnie grozi do 3 lat więzienia. Mundurowi szukają również innych osób, które mogły zostać poszkodowane przez awanturnika.
Czytaj więcej o:

Komentarze 42

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
nicp0n / 11 grudnia 2014 o 16:11
0

Nie jest wazne,czyja wina.. je b Ac policje.

Avatar
szatan / 11 grudnia 2014 o 15:47
0

Hahahaha, nie rozśmieszaj mnie. Nie wszystkie śluby są katolickie, nie wszystkie są nawet w jakimkolwiek obrządku. "Uwielbiam" to jak katolicy są zakochani w swojej religii, że w ogóle nie przyjmują do wiadomości faktu, że ktoś może nie wierzyć z ich boga albo nie wierzyć w żadnego...

Będziesz zdychał śmieciu to  jeden z dugim o łaske będziecie prosić

Avatar
Ralf / 10 grudnia 2014 o 21:14
0

ola to nie chrześcijanka, to zakonspirowana ladacznica. przez 15 lat byłem z podobną. do kościoła chodziła co tydzień, grała wierzącą do bólu. dziecko z nią mam. i co? po 15 latach poszła z pierwszym lepszym i do tego 11 lat młodszym...

Avatar
asd / 9 grudnia 2014 o 19:37
0

ola widzę męczy cały czas zdartą płytę o weselu w adwencie. słuchaj tępa wywłoko, po pierwsze, kościół katolicki nie zabrania słubów w adwencie. gdybyś nie powtarzałą wiejskich zabobonów, a zainteresowałą się nieco swoją wiarą wyszłoby to z pożytkiem dla wszystkich. po drugie, coś ci uswiadomie.stwierdzenie, że polska to kraj tak samo katolickij jest tyle warte, co stwierdzenie że to kraj ludzi białych. czy konstytucja rp stanowi, że poslak to kraj katolicki? nie. wiec racz skonczyc pajacowanie.

Avatar
seb / 9 grudnia 2014 o 18:21
0

@Gość a nie wpadlo ci do glowy ze moga byc niewierzacy? Ale w sumiwe czego ja oczekuje od katoli z Chelma.

Avatar
alicja / 9 grudnia 2014 o 18:04
0

moze jego wina, moze jej, po co ta wasza idiotyczna dyskusja eksperci

Avatar
df / 9 grudnia 2014 o 17:49
0

Nie napisali istotnej nformacji: matrimonium consummatum, czy nie.

Avatar
Gość / 9 grudnia 2014 o 17:30
0

Wesele w adwencie??? Od razu widać, że mądrzy inaczej brali ten ślub...

Hahahaha, nie rozśmieszaj mnie. Nie wszystkie śluby są katolickie, nie wszystkie są nawet w jakimkolwiek obrządku. "Uwielbiam" to jak katolicy są zakochani w swojej religii, że w ogóle nie przyjmują do wiadomości faktu, że ktoś może nie wierzyć z ich boga albo nie wierzyć w żadnego...

Avatar
ola / 9 grudnia 2014 o 16:55
0

Wesele w adwencie??? Od razu widać, że mądrzy inaczej brali ten ślub...

Avatar
"Drukarz" / 9 grudnia 2014 o 15:26
0

...a co ma wspólnego "ośmiu poprzednich" z idiotycznym zachowaniem się tego człowieczka? Wiedział z kim się żeni i chyba to nie żaden grzech! Czyżby wszyscy "mądrale" pobrali za małżonki tylko dziewice? Uznając to za jakieś kryterium najprawdopodobniej nie byłoby żadnych związków małżeńskich. Każdy w życie wchodzi z jakąś historią tym dłuższą , im starszym się jest .. A teraz niech każdy rzucający kamieniem przyjrzy się własnej połowicy ... Eh...cóż to za hipokryzja ...

Avatar
nicp0n / 11 grudnia 2014 o 16:11
0

Nie jest wazne,czyja wina.. je b Ac policje.

Avatar
szatan / 11 grudnia 2014 o 15:47
0

Hahahaha, nie rozśmieszaj mnie. Nie wszystkie śluby są katolickie, nie wszystkie są nawet w jakimkolwiek obrządku. "Uwielbiam" to jak katolicy są zakochani w swojej religii, że w ogóle nie przyjmują do wiadomości faktu, że ktoś może nie wierzyć z ich boga albo nie wierzyć w żadnego...

Będziesz zdychał śmieciu to  jeden z dugim o łaske będziecie prosić

Avatar
Ralf / 10 grudnia 2014 o 21:14
0

ola to nie chrześcijanka, to zakonspirowana ladacznica. przez 15 lat byłem z podobną. do kościoła chodziła co tydzień, grała wierzącą do bólu. dziecko z nią mam. i co? po 15 latach poszła z pierwszym lepszym i do tego 11 lat młodszym...

Avatar
asd / 9 grudnia 2014 o 19:37
0

ola widzę męczy cały czas zdartą płytę o weselu w adwencie. słuchaj tępa wywłoko, po pierwsze, kościół katolicki nie zabrania słubów w adwencie. gdybyś nie powtarzałą wiejskich zabobonów, a zainteresowałą się nieco swoją wiarą wyszłoby to z pożytkiem dla wszystkich. po drugie, coś ci uswiadomie.stwierdzenie, że polska to kraj tak samo katolickij jest tyle warte, co stwierdzenie że to kraj ludzi białych. czy konstytucja rp stanowi, że poslak to kraj katolicki? nie. wiec racz skonczyc pajacowanie.

Avatar
seb / 9 grudnia 2014 o 18:21
0

@Gość a nie wpadlo ci do glowy ze moga byc niewierzacy? Ale w sumiwe czego ja oczekuje od katoli z Chelma.

Avatar
alicja / 9 grudnia 2014 o 18:04
0

moze jego wina, moze jej, po co ta wasza idiotyczna dyskusja eksperci

Avatar
df / 9 grudnia 2014 o 17:49
0

Nie napisali istotnej nformacji: matrimonium consummatum, czy nie.

Avatar
Gość / 9 grudnia 2014 o 17:30
0

Wesele w adwencie??? Od razu widać, że mądrzy inaczej brali ten ślub...

Hahahaha, nie rozśmieszaj mnie. Nie wszystkie śluby są katolickie, nie wszystkie są nawet w jakimkolwiek obrządku. "Uwielbiam" to jak katolicy są zakochani w swojej religii, że w ogóle nie przyjmują do wiadomości faktu, że ktoś może nie wierzyć z ich boga albo nie wierzyć w żadnego...

Avatar
ola / 9 grudnia 2014 o 16:55
0

Wesele w adwencie??? Od razu widać, że mądrzy inaczej brali ten ślub...

Avatar
"Drukarz" / 9 grudnia 2014 o 15:26
0

...a co ma wspólnego "ośmiu poprzednich" z idiotycznym zachowaniem się tego człowieczka? Wiedział z kim się żeni i chyba to nie żaden grzech! Czyżby wszyscy "mądrale" pobrali za małżonki tylko dziewice? Uznając to za jakieś kryterium najprawdopodobniej nie byłoby żadnych związków małżeńskich. Każdy w życie wchodzi z jakąś historią tym dłuższą , im starszym się jest .. A teraz niech każdy rzucający kamieniem przyjrzy się własnej połowicy ... Eh...cóż to za hipokryzja ...

Zobacz wszystkie komentarze 42

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Znika popularna sieć sklepów w Lublinie. Jaka marka ją zastąpi?

Znika popularna sieć sklepów w Lublinie. Jaka marka ją zastąpi? 0 2

Trwa zmiana marki w popularnych Aldikach. Już wkrótce wszystkie zastąpią Stokrotki.

Eddie/Hai na Trzecim Księżycu w Kazimierzu
22 września 2018, 20:00

Eddie/Hai na Trzecim Księżycu w Kazimierzu 0 0

Co Gdzie Kiedy. Restauracja Trzeci Księżyc w Kazimierzu Dolnym zaprasza na koncert lubelskiego duetu Eddie/Hai. Artyści wystąpią w sobotę, 22 września o godz. 20.

Radna PO pozwie do sądu Sylwestra Tułajewa za hasło wyborcze?

Radna PO pozwie do sądu Sylwestra Tułajewa za hasło wyborcze? 8 6

"Łączy nas Lublin" – pod takim szyldem o fotel prezydenta miasta walczy poseł PiS Sylwester Tułajew. – To moje hasło – przekonuje tymczasem radna wojewódzka PO Celina Stasiak, która zastanawia się nad skierowaniem sprawy do sądu

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 września 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 września 2018 r. 0 1

Liga Mistrzów. Hattrick i kolejny rekord Leo Messiego

Liga Mistrzów. Hattrick i kolejny rekord Leo Messiego 2 0

FC Barcelona w pierwszym meczu tegorocznej edycji nie dała żadnych szans PSV Eindhoven i zwyciężyła 4:0, a trzy bramki zapisał na swoim koncie Argentyńczyk. Z kolei w najciekawszym wtorkowym meczu Liverpool wygrał po świetnym widowisku z Paris Saint Germain 3:2 zdobywając decydującą bramkę w doliczonym czasie gry

Militaria XX wieku. Wystawa historyczna w Targach Lublin
26 października 2018, 10:00

Militaria XX wieku. Wystawa historyczna w Targach Lublin 3 0

Co Gdzie Kiedy. Modele pojazdów militarnych z całej Polski, repliki samolotów, pokazy broni i sprzętu wojskowego - to wszystko i wiele innych atrakcji czeka na odwiedzających Targi Lublin (ul. Dworcowa 11) w dniach 26-28 października podczas III edycji projektu Militaria XX wieku – Wystawa historyczna.

Bułgarzy na kolanach. Polska z piątym zwycięstwem w Warnie

Bułgarzy na kolanach. Polska z piątym zwycięstwem w Warnie 0 1

Polscy siatkarze zakończyli pierwszą fazę Mistrzostw Świata z kompletem zwycięstw. Podopieczni Vitala Heynena nie dali się Bułgarom, z którymi wygrali 3:1. Było to jednak niezwykle wymagające spotkanie.

Wybory samorządowe 2018 - Zamość. Kandydaci do Rady Miasta

Wybory samorządowe 2018 - Zamość. Kandydaci do Rady Miasta 1 1

Wybory samorządowe 2018 Zamość. Oto zarejestrowane listy kandydatów do Rady Miasta.

700 badaczy przyjechało do Lublina na Ogólnopolski Kongres Politologii [zdjęcia]
galeria

700 badaczy przyjechało do Lublina na Ogólnopolski Kongres Politologii [zdjęcia] 0 4

Z okazji IV Ogólnopolskiego Kongresu Politologii przyjechało ponad 700 badaczy z polskich oraz zagranicznych ośrodków naukowych. W programie ponad setka różnorodnych spotkań panelowych. Wydarzenie potrwa do czwartku.

Przekręcony licznik w samochodzie? Teraz będą za to wysokie kary

Przekręcony licznik w samochodzie? Teraz będą za to wysokie kary 13 3

Rada Ministrów przyjęła we wtorek przygotowane w Ministerstwie Sprawiedliwości zmiany w prawie, które pozwolą ukrócić oszukańczy proceder „przekręcania” liczników w używanych autach.

Starosta puławski nagrodzony tytułem „Samorządowca XX-lecia”

Starosta puławski nagrodzony tytułem „Samorządowca XX-lecia” 6 5

Starosta puławski, Witold Popiołek (PSL) w październiku dostanie statuetkę z tytułem „Samorządowca XX-lecia”. To nagroda przyznawana przez Zarząd Związku Powiatów Polskich, organizację tworzoną przez innych starostów z całego kraju. W jego zarządzie dominują działacze PSL-u.

Wymienią tablicę na cmentarzu jeńców włoskich w Białej Podlaskiej

Wymienią tablicę na cmentarzu jeńców włoskich w Białej Podlaskiej 6 0

Mieszkaniec Białej Podlaskiej zwrócił się do władz miasta o wymianę tablicy informacyjnej na cmentarzu jeńców włoskich. Samorząd chce to naprawić, ale nie w tym roku.

Jak nazwać te ulice i plac w Kraśniku? Pytają mieszkańców

Jak nazwać te ulice i plac w Kraśniku? Pytają mieszkańców 1 7

Mieszkańcy Kraśnika mogą wypowiedzieć się na temat proponowanych nazw dla nienazwanych jeszcze ulic i placu miejskiego.

Świdnik: Kandydaci już znani

Świdnik: Kandydaci już znani 1 7

79 kandydatów na radnych gmin na terenie powiatu świdnickiego i do Rady Powiatu Świdnickiego zgłosił Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość. Swoich kandydatów do Rady Miasta Świdnik przedstawił też burmistrz Waldemar Jakson, który będzie walczyć o kolejną kadencję w Ratuszu.

Koncert Moriah Woods w Nałęczowie
22 września 2018, 19:30

Koncert Moriah Woods w Nałęczowie 1 0

W sobotę, 22 września o godz. 19.30 w nałęczowskiej Kawiarni Lipowej odbędzie się koncert artystki z USA - Moriah Woods.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!