Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

10 grudnia 2014 r.
10:00
Edytuj ten wpis

Sesja sejmiku w sobotę, w dzień marszu PiS w Warszawie. "Trudno mi w to uwierzyć"

1 32 A A

Prawo i Sprawiedliwość wystąpiło o zwołanie nadzwyczajnej sesji sejmiku. Przewodniczący z PSL wyznaczył ją na 13 grudnia. A to data organizowanego w stolicy przez PiS "marszu w obronie demokracji i wolności mediów.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Na sobotni marsz wybierają się do Warszawy zwolennicy i członkowie PiS z całej Polski, w tym także wielu z woj. lubelskiego. Tymczasem tego dnia w Lublinie sejmik ma debatować na temat przedsięwzięć o priorytetowym znaczeniu dla celów Strategii Rozwoju Województwa Lubelskiego na lata 2014-2010 oraz Kontraktu Terytorialnego Województwa Lubelskiego. O zwołanie takiego posiedzenia radni PiS wnioskowali w poniedziałek. O jego sobotnim terminie przewodniczący sejmiku poinformował wczoraj. - Trudno mi w to uwierzyć. Jeśli faktycznie sesja będzie w sobotę, to świadczy to o pewnej małostkowości przewodniczącego, której się nie spodziewałem - uważa Andrzej Pruszkowski (PiS), wiceprzewodniczący sejmiku, który o dacie nadzwyczajnej sesji dowiedział się od nas. Czy pojedzie na marsz do Warszawy? Przyznaje, że miał zamiar, ale w tej sytuacji jeszcze nie wie, co zrobi. - Sobota to świetny dzień na sesję sejmiku - komentuje natomiast Artur Soboń, przewodniczący sejmikowego klubu radnych PiS. - Mam nadzieję, że intencje zwołania posiedzenia na 13 grudnia są takie, by dać czas do dobrego przygotowania się, a nie mają charakteru politycznej złośliwości. Ale w związku z tym, że w powiadomieniu o zwołaniu sesji nie do końca precyzyjnie zawarto argumenty z naszego wniosku, a także z tym, że nie otrzymaliśmy materiałów w tej sprawie, będę chciał w środę wyjaśnić swoje wątpliwości z przewodniczącym. Jeśli te wyjaśnienia nie okażą się wystarczające, to w czwartek ogłosimy stanowisko klubu na ten temat - dodaje. Przewodniczący sejmiku Przemysław Litwiniuk (PSL) wyjaśnia natomiast, że ustalając termin sesji na sobotę kierował się i przepisami prawa, i dobrem radnych. - Sesja nadzwyczajna musi się odbyć w ciągu siedmiu dni od złożenia wniosku. Moim obowiązkiem było ogłosić ją w pierwszym wolnym terminie, a ten wypadł w sobotę. Poza tym jest to dzień wolny, a radni pracują zawodowo. W tej kadencji mieliśmy już dwie sesje, do tego trwają pracę w komisjach, więc w interesie radnych nie ustaliłem terminu na dzień powszedni - tłumaczy Litwiniuk. - Doszukiwanie się związków z jakimś marszem jest niedorzeczne - dodaje.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 32

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Henio / 11 grudnia 2014 r. o 08:51

Formułujesz zarzut w temacie Smoleńska. A czy chociaż jesteś świadomy ile rzeczy, które usłyszeliśmy po tej tragedii od obecnie rządzących polityków okazały się kłamstwami? Nie przeszkadza ci to? Nie przeszkadza ci, że w ten sposób wyeliminowana została cała polska elita polityczna i wojskowa? Nie przeszkadza ci, że tak ważne sprawy nie zostały wyjaśnione tylko rozmyte? Nie przeszkadzają ci późniejsze plagi seryjnych samobójców?

Nie przeszkadza ci to?! Nie przeszkadza! Nie przeszkadza ci, dopóty, dopóki bezpośrednio nie odczujesz, że stałes się niewolnikiem sprzedanym przez tych polityków, trzymanym za pysk przez korporacje i banki, zapi***alającym całymi dniami żeby spłacić kredyt hipoteczny, a na starość podpiszesz odwróconą hipotekę by mieć na chleb. Taka cie przyszłośc czeka, jeszcze tego nie wiesz, bo o to w tym tez chodzi, żebyś tego nie zauważył tylko robił swoje dzień za dniem, tydzień za tygodniem, miesiac za miesiącem, za parokrotnie niższą niż zachodnia pensję harując by właścicielom na zachodzie europy żyło się lepiej. Łudź się dalej, że żyjesz w demokracji. Bo czy demokracją jest wbrew woli narodu podwyższenie wieku emerytalnego, choć emerytury i tak czekają nas głodowe? Czy demokracją jest zmielenie ponad miliona podpisów obywateli za referendum w sprawie jednomandatowych okręgach wyborczych? Notorycznie iniciatywy obywatelskie nie są wcale nawet brane pod uwagę przez rządzących. To jest demokracja? Władza ma i ciebie i nas wszystkich w du-pie. Nie liczą się z nami, choć powinni wykonywać wolę narodu. I co? Dalej będziesz szczekał nieuku że mamy demokracje?

Więcej oglądaj, czytaj manipulujących usłużnych władzy (w większości niemieckich) mediów, więcej formułuj pustych haseł i dalej żyj w fikcji, wierząc, że jest super.

A ty chociaż jesteś świadomy ile rzeczy, które usłyszeliśmy po tej tragedii od cierpiących, że nie rządzą, obłąkanych politykierów i różnej maści niedouczonych paraekspertów, okazało się, delikatnie mówiąc, idiotyzmami? Np. sztuczna mgła, dobijanie rannych, meaconing, hel, ruski magnes, trotyl i nitrogliceryna, dwa wybuchy, drgania silników, trzy wybuchy.... 

A ty chociaż jesteś świadomy ile rzeczy, które usłyszeliśmy po tej tragedii od cierpiących, że nie rządzą, obłąkanych politykierów i różnej maści niedouczonych paraekspertów, okazało się, delikatnie mówiąc, idiotyzmami? Np. sztuczna mgła, dobijanie rannych, meaconing, hel, ruski magnes, trotyl i nitrogliceryna, dwa wybuchy, drgania silników, trzy wybuchy.... 

rozwiń
Avatar
de / 11 grudnia 2014 r. o 07:53

"Bronisław Komorowski – Marszałek Sejmu od 5 listopada 2007 r. do 8 lipca 2010 r. W tym czasie przysługiwał mu samochód służbowy. Nie powinien więc pobierać dodatkowo z naszych podatków pieniędzy na podróże prywatnym autem. A jednak! W latach 2008-2010 pobrał z kasy Sejmu 34 769,28 zł (słownie: trzydzieści cztery tysiące itd.). Donald Tusk – przewodniczący klubu parlamentarnego PO od 5 listopada 2005 do 5 grudnia 2006. W tym czasie przysługiwał mu samochód służbowy. Nie powinien więc pobierać dodatkowo z naszych podatków pieniędzy na podróże autem prywatnym. A jednak! W tym czasie pobrał z kasy Sejmu 27 346,25 zł. Panowie prezydenci (ten Polski i ponoć Europy), czekamy na wyjaśnienia!"

ZŁODZIEJ !!!  jak cała reszta tych POjebow i płatnych pachołków Moskwy.

ZŁODZIEJ !!!  jak cała reszta tych POjebow i płatnych pachołków Moskwy.

rozwiń
Avatar
de / 11 grudnia 2014 r. o 07:50


Kto wysyłał policjantów do Siedlec.żeby odwieźli podchmielonego urzędnika do domu.Tak to się skończyło,że potopili się w stawie na zkaręcie drogi.Kto wieśmaki do pociągu podrzucał dla pisowskich notabli.

Ci sami wtedy wysyłali [ czerwone sQrwysyny ] co po pizze dla Sikorskiego.

Avatar
Tu i Tam / 10 grudnia 2014 r. o 20:40

13 -ty ...to, 13 -ty ...tamto, 13-ty ... tamto i owamto
"A mi to wisi"... jak powiedział Wiewiór

i zrobił zwis na ... "krawacie" Hofmana

Avatar
nieuk / 10 grudnia 2014 r. o 20:24

Formułujesz zarzut w temacie Smoleńska. A czy chociaż jesteś świadomy ile rzeczy, które usłyszeliśmy po tej tragedii od obecnie rządzących polityków okazały się kłamstwami? Nie przeszkadza ci to? Nie przeszkadza ci, że w ten sposób wyeliminowana została cała polska elita polityczna i wojskowa? Nie przeszkadza ci, że tak ważne sprawy nie zostały wyjaśnione tylko rozmyte? Nie przeszkadzają ci późniejsze plagi seryjnych samobójców?

Nie przeszkadza ci to?! Nie przeszkadza! Nie przeszkadza ci, dopóty, dopóki bezpośrednio nie odczujesz, że stałes się niewolnikiem sprzedanym przez tych polityków, trzymanym za pysk przez korporacje i banki, zapi***alającym całymi dniami żeby spłacić kredyt hipoteczny, a na starość podpiszesz odwróconą hipotekę by mieć na chleb. Taka cie przyszłośc czeka, jeszcze tego nie wiesz, bo o to w tym tez chodzi, żebyś tego nie zauważył tylko robił swoje dzień za dniem, tydzień za tygodniem, miesiac za miesiącem, za parokrotnie niższą niż zachodnia pensję harując by właścicielom na zachodzie europy żyło się lepiej. Łudź się dalej, że żyjesz w demokracji. Bo czy demokracją jest wbrew woli narodu podwyższenie wieku emerytalnego, choć emerytury i tak czekają nas głodowe? Czy demokracją jest zmielenie ponad miliona podpisów obywateli za referendum w sprawie jednomandatowych okręgach wyborczych? Notorycznie iniciatywy obywatelskie nie są wcale nawet brane pod uwagę przez rządzących. To jest demokracja? Władza ma i ciebie i nas wszystkich w du-pie. Nie liczą się z nami, choć powinni wykonywać wolę narodu. I co? Dalej będziesz szczekał nieuku że mamy demokracje?

Więcej oglądaj, czytaj manipulujących usłużnych władzy (w większości niemieckich) mediów, więcej formułuj pustych haseł i dalej żyj w fikcji, wierząc, że jest super.

Hej Uku - pyta nieuk - i co, niejaki Jaro-placzacy-ze-go-nawet-internowac-nie-chcieli jest panaceum na wszystkie twoje bóle? znasz takich co ci worki pieniędzy nawrzucaja, pogonią kota Niemcom, Ruskich wystrzelają, brzozę smoleńską na Wawel przeniosą a ty będziesz uku leżał na brzuchu i mruczał z zadowolenia jak wykastrowany kocur ? Hmm ... hyba tylko ta brzoza jest w waszym zasiegu pisiorki zapyziałe

Hej Uku - pyta nieuk - i co, niejaki Jaro-placzacy-ze-go-nawet-internowac-nie-chcieli jest panaceum na wszystkie twoje bóle? znasz takich co ci worki pieniędzy nawrzucaja, pogonią kota Niemcom, Ruskich wystrzelają, brzozę smoleńską na Wawel przeniosą a ty będziesz uku leżał na brzuchu i mruczał z zadowolenia jak wykastrowany kocur ? Hmm ... hyba tylko ta brzoza jest w waszym zasiegu pisiorki zapyziałe

rozwiń
Avatar
???? / 10 grudnia 2014 r. o 19:51
a czy bez "pruszona"manifa się nie uda lub bez "spraweczki"?
Avatar
Annonim / 10 grudnia 2014 r. o 19:41
"Trudno mi w to uwierzyć"

A co w tym takiego niewiarygodnego? Sejmik ma pracować dla potrzeb województwa, a nie wybierać się na jakieś spacerki po Warszawce!

Avatar
Gość / 10 grudnia 2014 r. o 18:05

Trochę mnie ruch/ają ale tylko trochę.

Oni są dobrzy mogliby zabić a tylko ruch/ają.

Trochę jestem ku//wa ale tylko trochę.

Taki jest mój krzyk głupoty taka demokracja

Avatar
andrew / 10 grudnia 2014 r. o 17:59

Nie epatuj emocjami, bo ci żyłka pęknie.

Chcesz iść na demonstrację - idź, pozwala ci na to demokracja, przewietrz się, ochłoń...

Ja nie idę, bo nie mam powodu nie narzekania.

Studia skończyłem, żona też, mamy kredyt w złotówkach, spokojnie go spłacamy, dzieci już dorosłe na studiach, mamy piękny, duży dom z ogrodem, dwa razy do roku jeździmy na wakacje za granicę, często kino, teatr, imprezy.

Komunę pamiętam, pamiętam stan wojenny, strach rodziców, co będzie dalej, na studiach rozrzucane ulotki, aresztowania itd. itp.

Jeśli ktoś dzisiaj bredzi, że nie ma demokracji, wolności mediów i innych bzdetów - to po prostu łże.

Nie chce TVN, słucha Radia Maryja, nie chce Polsatu - włączy TV Trwam czy Republikę, chce wierzyć w zamach - chodzi na odczyty o pękających parówkach i sztucznych mgłach.\

Możesz bezkarnie nazywać mnie nieukiem, ja mogę ciebie nazwać moherem albo przydupasem kaczora i ani  tobie ani mi włos z głowy nie spadnie.

Zobacz - piszę teraz: "Tusk jest zdrajcą" albo "Kaczor jest głupi". I co? Nic się nie dzieje.

Idź zatem w rocznicę stanu wojennego lub jak kto woli w 33 rocznicę nie internowania J. Kaczyńskiego (to taka złośliwość) i możesz krzyczeć co chcesz. Jak to w demokracji.

A dla mnie będzie to krzyk głupoty. I mam ku temu prawo. Taka jest demokracja.

Nie epatuj emocjami, bo ci żyłka pęknie.

Chcesz iść na demonstrację - idź, pozwala ci na to demokracja, przewietrz się, ochłoń...

Ja nie idę, bo nie mam powodu nie narzekania.

Studia skończyłem, żona też, mamy kredyt w złotówkach, spokojnie go spłacamy, dzieci już dorosłe na studiach, mamy piękny, duży dom z ogrodem, dwa razy do roku jeździmy na wakacje za granicę, często kino, teatr, imprezy.

Komunę pamiętam, pamiętam stan wojenny, strach rodziców, co będzie dalej, na studiach rozrzucane ulotki, aresztowania i... rozwiń

Avatar
ja / 10 grudnia 2014 r. o 16:02

Idźcie, idźcie, trochę ruchu nie zaszkodzi.

Założę się, że będzie także nawiązanie do zamachu w Smoleńsku, o parówkach i zgniatanych puszkach.

Tylko nie biadolcie o zamachu na demokrację, bo to dzięki niej możecie wypowiadać takie głupoty.

Formułujesz zarzut w temacie Smoleńska. A czy chociaż jesteś świadomy ile rzeczy, które usłyszeliśmy po tej tragedii od obecnie rządzących polityków okazały się kłamstwami? Nie przeszkadza ci to? Nie przeszkadza ci, że w ten sposób wyeliminowana została cała polska elita polityczna i wojskowa? Nie przeszkadza ci, że tak ważne sprawy nie zostały wyjaśnione tylko rozmyte? Nie przeszkadzają ci późniejsze plagi seryjnych samobójców?

Nie przeszkadza ci to?! Nie przeszkadza! Nie przeszkadza ci, dopóty, dopóki bezpośrednio nie odczujesz, że stałes się niewolnikiem sprzedanym przez tych polityków, trzymanym za pysk przez korporacje i banki, zapi***alającym całymi dniami żeby spłacić kredyt hipoteczny, a na starość podpiszesz odwróconą hipotekę by mieć na chleb. Taka cie przyszłośc czeka, jeszcze tego nie wiesz, bo o to w tym tez chodzi, żebyś tego nie zauważył tylko robił swoje dzień za dniem, tydzień za tygodniem, miesiac za miesiącem, za parokrotnie niższą niż zachodnia pensję harując by właścicielom na zachodzie europy żyło się lepiej. Łudź się dalej, że żyjesz w demokracji. Bo czy demokracją jest wbrew woli narodu podwyższenie wieku emerytalnego, choć emerytury i tak czekają nas głodowe? Czy demokracją jest zmielenie ponad miliona podpisów obywateli za referendum w sprawie jednomandatowych okręgach wyborczych? Notorycznie iniciatywy obywatelskie nie są wcale nawet brane pod uwagę przez rządzących. To jest demokracja? Władza ma i ciebie i nas wszystkich w du-pie. Nie liczą się z nami, choć powinni wykonywać wolę narodu. I co? Dalej będziesz szczekał nieuku że mamy demokracje?

Więcej oglądaj, czytaj manipulujących usłużnych władzy (w większości niemieckich) mediów, więcej formułuj pustych haseł i dalej żyj w fikcji, wierząc, że jest super.

Formułujesz zarzut w temacie Smoleńska. A czy chociaż jesteś świadomy ile rzeczy, które usłyszeliśmy po tej tragedii od obecnie rządzących polityków okazały się kłamstwami? Nie przeszkadza ci to? Nie przeszkadza ci, że w ten sposób wyeliminowana została cała polska elita polityczna i wojskowa? Nie przeszkadza ci, że tak ważne sprawy nie zostały wyjaśnione tylko rozmyte? Nie przeszkadzają ci późniejsze plagi seryjnych samobójców?

Nie przeszkadza ci to?! Nie przeszkadza! Nie przeszkadza ci, dopóty, dopóki bezpośrednio ... rozwiń

Avatar
Henio / 11 grudnia 2014 r. o 08:51

Formułujesz zarzut w temacie Smoleńska. A czy chociaż jesteś świadomy ile rzeczy, które usłyszeliśmy po tej tragedii od obecnie rządzących polityków okazały się kłamstwami? Nie przeszkadza ci to? Nie przeszkadza ci, że w ten sposób wyeliminowana została cała polska elita polityczna i wojskowa? Nie przeszkadza ci, że tak ważne sprawy nie zostały wyjaśnione tylko rozmyte? Nie przeszkadzają ci późniejsze plagi seryjnych samobójców?

Nie przeszkadza ci to?! Nie przeszkadza! Nie przeszkadza ci, dopóty, dopóki bezpośrednio nie odczujesz, że stałes się niewolnikiem sprzedanym przez tych polityków, trzymanym za pysk przez korporacje i banki, zapi***alającym całymi dniami żeby spłacić kredyt hipoteczny, a na starość podpiszesz odwróconą hipotekę by mieć na chleb. Taka cie przyszłośc czeka, jeszcze tego nie wiesz, bo o to w tym tez chodzi, żebyś tego nie zauważył tylko robił swoje dzień za dniem, tydzień za tygodniem, miesiac za miesiącem, za parokrotnie niższą niż zachodnia pensję harując by właścicielom na zachodzie europy żyło się lepiej. Łudź się dalej, że żyjesz w demokracji. Bo czy demokracją jest wbrew woli narodu podwyższenie wieku emerytalnego, choć emerytury i tak czekają nas głodowe? Czy demokracją jest zmielenie ponad miliona podpisów obywateli za referendum w sprawie jednomandatowych okręgach wyborczych? Notorycznie iniciatywy obywatelskie nie są wcale nawet brane pod uwagę przez rządzących. To jest demokracja? Władza ma i ciebie i nas wszystkich w du-pie. Nie liczą się z nami, choć powinni wykonywać wolę narodu. I co? Dalej będziesz szczekał nieuku że mamy demokracje?

Więcej oglądaj, czytaj manipulujących usłużnych władzy (w większości niemieckich) mediów, więcej formułuj pustych haseł i dalej żyj w fikcji, wierząc, że jest super.

A ty chociaż jesteś świadomy ile rzeczy, które usłyszeliśmy po tej tragedii od cierpiących, że nie rządzą, obłąkanych politykierów i różnej maści niedouczonych paraekspertów, okazało się, delikatnie mówiąc, idiotyzmami? Np. sztuczna mgła, dobijanie rannych, meaconing, hel, ruski magnes, trotyl i nitrogliceryna, dwa wybuchy, drgania silników, trzy wybuchy.... 

A ty chociaż jesteś świadomy ile rzeczy, które usłyszeliśmy po tej tragedii od cierpiących, że nie rządzą, obłąkanych politykierów i różnej maści niedouczonych paraekspertów, okazało się, delikatnie mówiąc, idiotyzmami? Np. sztuczna mgła, dobijanie rannych, meaconing, hel, ruski magnes, trotyl i nitrogliceryna, dwa wybuchy, drgania silników, trzy wybuchy.... 

rozwiń
Avatar
de / 11 grudnia 2014 r. o 07:53

"Bronisław Komorowski – Marszałek Sejmu od 5 listopada 2007 r. do 8 lipca 2010 r. W tym czasie przysługiwał mu samochód służbowy. Nie powinien więc pobierać dodatkowo z naszych podatków pieniędzy na podróże prywatnym autem. A jednak! W latach 2008-2010 pobrał z kasy Sejmu 34 769,28 zł (słownie: trzydzieści cztery tysiące itd.). Donald Tusk – przewodniczący klubu parlamentarnego PO od 5 listopada 2005 do 5 grudnia 2006. W tym czasie przysługiwał mu samochód służbowy. Nie powinien więc pobierać dodatkowo z naszych podatków pieniędzy na podróże autem prywatnym. A jednak! W tym czasie pobrał z kasy Sejmu 27 346,25 zł. Panowie prezydenci (ten Polski i ponoć Europy), czekamy na wyjaśnienia!"

ZŁODZIEJ !!!  jak cała reszta tych POjebow i płatnych pachołków Moskwy.

ZŁODZIEJ !!!  jak cała reszta tych POjebow i płatnych pachołków Moskwy.

rozwiń
Avatar
de / 11 grudnia 2014 r. o 07:50


Kto wysyłał policjantów do Siedlec.żeby odwieźli podchmielonego urzędnika do domu.Tak to się skończyło,że potopili się w stawie na zkaręcie drogi.Kto wieśmaki do pociągu podrzucał dla pisowskich notabli.

Ci sami wtedy wysyłali [ czerwone sQrwysyny ] co po pizze dla Sikorskiego.

Avatar
Tu i Tam / 10 grudnia 2014 r. o 20:40

13 -ty ...to, 13 -ty ...tamto, 13-ty ... tamto i owamto
"A mi to wisi"... jak powiedział Wiewiór

i zrobił zwis na ... "krawacie" Hofmana

Avatar
nieuk / 10 grudnia 2014 r. o 20:24

Formułujesz zarzut w temacie Smoleńska. A czy chociaż jesteś świadomy ile rzeczy, które usłyszeliśmy po tej tragedii od obecnie rządzących polityków okazały się kłamstwami? Nie przeszkadza ci to? Nie przeszkadza ci, że w ten sposób wyeliminowana została cała polska elita polityczna i wojskowa? Nie przeszkadza ci, że tak ważne sprawy nie zostały wyjaśnione tylko rozmyte? Nie przeszkadzają ci późniejsze plagi seryjnych samobójców?

Nie przeszkadza ci to?! Nie przeszkadza! Nie przeszkadza ci, dopóty, dopóki bezpośrednio nie odczujesz, że stałes się niewolnikiem sprzedanym przez tych polityków, trzymanym za pysk przez korporacje i banki, zapi***alającym całymi dniami żeby spłacić kredyt hipoteczny, a na starość podpiszesz odwróconą hipotekę by mieć na chleb. Taka cie przyszłośc czeka, jeszcze tego nie wiesz, bo o to w tym tez chodzi, żebyś tego nie zauważył tylko robił swoje dzień za dniem, tydzień za tygodniem, miesiac za miesiącem, za parokrotnie niższą niż zachodnia pensję harując by właścicielom na zachodzie europy żyło się lepiej. Łudź się dalej, że żyjesz w demokracji. Bo czy demokracją jest wbrew woli narodu podwyższenie wieku emerytalnego, choć emerytury i tak czekają nas głodowe? Czy demokracją jest zmielenie ponad miliona podpisów obywateli za referendum w sprawie jednomandatowych okręgach wyborczych? Notorycznie iniciatywy obywatelskie nie są wcale nawet brane pod uwagę przez rządzących. To jest demokracja? Władza ma i ciebie i nas wszystkich w du-pie. Nie liczą się z nami, choć powinni wykonywać wolę narodu. I co? Dalej będziesz szczekał nieuku że mamy demokracje?

Więcej oglądaj, czytaj manipulujących usłużnych władzy (w większości niemieckich) mediów, więcej formułuj pustych haseł i dalej żyj w fikcji, wierząc, że jest super.

Hej Uku - pyta nieuk - i co, niejaki Jaro-placzacy-ze-go-nawet-internowac-nie-chcieli jest panaceum na wszystkie twoje bóle? znasz takich co ci worki pieniędzy nawrzucaja, pogonią kota Niemcom, Ruskich wystrzelają, brzozę smoleńską na Wawel przeniosą a ty będziesz uku leżał na brzuchu i mruczał z zadowolenia jak wykastrowany kocur ? Hmm ... hyba tylko ta brzoza jest w waszym zasiegu pisiorki zapyziałe

Hej Uku - pyta nieuk - i co, niejaki Jaro-placzacy-ze-go-nawet-internowac-nie-chcieli jest panaceum na wszystkie twoje bóle? znasz takich co ci worki pieniędzy nawrzucaja, pogonią kota Niemcom, Ruskich wystrzelają, brzozę smoleńską na Wawel przeniosą a ty będziesz uku leżał na brzuchu i mruczał z zadowolenia jak wykastrowany kocur ? Hmm ... hyba tylko ta brzoza jest w waszym zasiegu pisiorki zapyziałe

rozwiń
Avatar
???? / 10 grudnia 2014 r. o 19:51
a czy bez "pruszona"manifa się nie uda lub bez "spraweczki"?
Avatar
Annonim / 10 grudnia 2014 r. o 19:41
"Trudno mi w to uwierzyć"

A co w tym takiego niewiarygodnego? Sejmik ma pracować dla potrzeb województwa, a nie wybierać się na jakieś spacerki po Warszawce!

Avatar
Gość / 10 grudnia 2014 r. o 18:05

Trochę mnie ruch/ają ale tylko trochę.

Oni są dobrzy mogliby zabić a tylko ruch/ają.

Trochę jestem ku//wa ale tylko trochę.

Taki jest mój krzyk głupoty taka demokracja

Avatar
andrew / 10 grudnia 2014 r. o 17:59

Nie epatuj emocjami, bo ci żyłka pęknie.

Chcesz iść na demonstrację - idź, pozwala ci na to demokracja, przewietrz się, ochłoń...

Ja nie idę, bo nie mam powodu nie narzekania.

Studia skończyłem, żona też, mamy kredyt w złotówkach, spokojnie go spłacamy, dzieci już dorosłe na studiach, mamy piękny, duży dom z ogrodem, dwa razy do roku jeździmy na wakacje za granicę, często kino, teatr, imprezy.

Komunę pamiętam, pamiętam stan wojenny, strach rodziców, co będzie dalej, na studiach rozrzucane ulotki, aresztowania itd. itp.

Jeśli ktoś dzisiaj bredzi, że nie ma demokracji, wolności mediów i innych bzdetów - to po prostu łże.

Nie chce TVN, słucha Radia Maryja, nie chce Polsatu - włączy TV Trwam czy Republikę, chce wierzyć w zamach - chodzi na odczyty o pękających parówkach i sztucznych mgłach.\

Możesz bezkarnie nazywać mnie nieukiem, ja mogę ciebie nazwać moherem albo przydupasem kaczora i ani  tobie ani mi włos z głowy nie spadnie.

Zobacz - piszę teraz: "Tusk jest zdrajcą" albo "Kaczor jest głupi". I co? Nic się nie dzieje.

Idź zatem w rocznicę stanu wojennego lub jak kto woli w 33 rocznicę nie internowania J. Kaczyńskiego (to taka złośliwość) i możesz krzyczeć co chcesz. Jak to w demokracji.

A dla mnie będzie to krzyk głupoty. I mam ku temu prawo. Taka jest demokracja.

Nie epatuj emocjami, bo ci żyłka pęknie.

Chcesz iść na demonstrację - idź, pozwala ci na to demokracja, przewietrz się, ochłoń...

Ja nie idę, bo nie mam powodu nie narzekania.

Studia skończyłem, żona też, mamy kredyt w złotówkach, spokojnie go spłacamy, dzieci już dorosłe na studiach, mamy piękny, duży dom z ogrodem, dwa razy do roku jeździmy na wakacje za granicę, często kino, teatr, imprezy.

Komunę pamiętam, pamiętam stan wojenny, strach rodziców, co będzie dalej, na studiach rozrzucane ulotki, aresztowania i... rozwiń

Avatar
ja / 10 grudnia 2014 r. o 16:02

Idźcie, idźcie, trochę ruchu nie zaszkodzi.

Założę się, że będzie także nawiązanie do zamachu w Smoleńsku, o parówkach i zgniatanych puszkach.

Tylko nie biadolcie o zamachu na demokrację, bo to dzięki niej możecie wypowiadać takie głupoty.

Formułujesz zarzut w temacie Smoleńska. A czy chociaż jesteś świadomy ile rzeczy, które usłyszeliśmy po tej tragedii od obecnie rządzących polityków okazały się kłamstwami? Nie przeszkadza ci to? Nie przeszkadza ci, że w ten sposób wyeliminowana została cała polska elita polityczna i wojskowa? Nie przeszkadza ci, że tak ważne sprawy nie zostały wyjaśnione tylko rozmyte? Nie przeszkadzają ci późniejsze plagi seryjnych samobójców?

Nie przeszkadza ci to?! Nie przeszkadza! Nie przeszkadza ci, dopóty, dopóki bezpośrednio nie odczujesz, że stałes się niewolnikiem sprzedanym przez tych polityków, trzymanym za pysk przez korporacje i banki, zapi***alającym całymi dniami żeby spłacić kredyt hipoteczny, a na starość podpiszesz odwróconą hipotekę by mieć na chleb. Taka cie przyszłośc czeka, jeszcze tego nie wiesz, bo o to w tym tez chodzi, żebyś tego nie zauważył tylko robił swoje dzień za dniem, tydzień za tygodniem, miesiac za miesiącem, za parokrotnie niższą niż zachodnia pensję harując by właścicielom na zachodzie europy żyło się lepiej. Łudź się dalej, że żyjesz w demokracji. Bo czy demokracją jest wbrew woli narodu podwyższenie wieku emerytalnego, choć emerytury i tak czekają nas głodowe? Czy demokracją jest zmielenie ponad miliona podpisów obywateli za referendum w sprawie jednomandatowych okręgach wyborczych? Notorycznie iniciatywy obywatelskie nie są wcale nawet brane pod uwagę przez rządzących. To jest demokracja? Władza ma i ciebie i nas wszystkich w du-pie. Nie liczą się z nami, choć powinni wykonywać wolę narodu. I co? Dalej będziesz szczekał nieuku że mamy demokracje?

Więcej oglądaj, czytaj manipulujących usłużnych władzy (w większości niemieckich) mediów, więcej formułuj pustych haseł i dalej żyj w fikcji, wierząc, że jest super.

Formułujesz zarzut w temacie Smoleńska. A czy chociaż jesteś świadomy ile rzeczy, które usłyszeliśmy po tej tragedii od obecnie rządzących polityków okazały się kłamstwami? Nie przeszkadza ci to? Nie przeszkadza ci, że w ten sposób wyeliminowana została cała polska elita polityczna i wojskowa? Nie przeszkadza ci, że tak ważne sprawy nie zostały wyjaśnione tylko rozmyte? Nie przeszkadzają ci późniejsze plagi seryjnych samobójców?

Nie przeszkadza ci to?! Nie przeszkadza! Nie przeszkadza ci, dopóty, dopóki bezpośrednio ... rozwiń