Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraj Świat

7 grudnia 2017 r.
19:10

Pomyłka, która mogła kosztować życie. Przeziębienie omal nie skończyło się tragedią

Autor: Zdjęcie autora Uwaga TVN
0 5 A A

Zwykłe przeziębienie omal nie zakończyło się śmiercią miesięcznego Antosia. Wszystko przez pomyłkę apteki, która zamiast kropel do nosa zapisanych na recepcie, wydała rodzicom niemowlaka bardzo groźny dla dzieci lek na jaskrę. Lekarze walczyli o życie Antosia przez kilka dni. Czy wobec osób odpowiedzialnych za błąd zostały wyciągnięte konsekwencje? Na ile ubezpieczyciel wycenił życie i zdrowie chłopca?

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Miesięczny Antoś i jego o rok starszy brat przeziębili się w lutym tego roku. Mama zabrała ich do lekarza, który zapisał chłopcom dwa opakowania tego samego leku dla dzieci. Każdy chłopiec miał mieć swoje opakowanie kropli, aby w czasie ich podawania nie doszło do wymiany bakterii. Rodzice zrealizowali receptę w aptece w centrum Międzychodu.

- Po kąpieli usiadłam do tych leków. Sprawdziłam, pamiętam jeszcze paragon, bo byłam ciekawa ceny jednego leku - wspomina matka chłopców Katarzyna Śpiączka. Z paragonu wynikało, że w aptece kupiła dwa takie same leki. Krople najpierw dostało starsze dziecko, następnie z drugiej buteleczki matka podała specyfik młodszemu synkowi. - W pewnym momencie usłyszałam krzyk - mówi i dodaje, że zaraz potem chłopiec zaczął się dusić. - Wyciągnęłam go z łóżeczka, a on jakby kompletnie nie miał mięśni. Leciał mi cały na rękach, bladziutki był, coraz mniej kontaktował, nie reagował ani na pierś, ani na smoczka - wspomina pani Katarzyna.

Chłopiec trafił do szpitala z objawami zapaści, bezdechu, jego organizm był silnie wyziębiony. Zaczęła się walka o jego życie. W Międzychodzie dziecko zostało zaintubowane i podłączone do respiratora. Zapadła decyzja o przewiezieniu go do specjalistycznego szpitala w Poznaniu.

- Lekarz z karetki powiedział mi, że on nie rozumie, co się stało, że dla niego to jest wszystko niepojęte, że jedyne, co może podejrzewać, to sepsa i zapalenie opon mózgowych. Przekazał mi, że stan jest tragiczny i syn jest już jedną nogą na tamtym świecie - mówi pani Katarzyna. - Podłączyli małego pod respirator, założyli mu centralne dojście, przełożyli do inkubatora, wsadzili w karetkę i zapytali, jak go ochrzcić, bo już było tak źle, że jedyne, co mogli wtedy zrobić, to go ochrzcić - płacze.

Pani Katarzyna o tym, co się wydarzyło feralnego wieczoru, po kilku dniach rozmawiała z ordynator OIOM-u, na którym leżało dziecko. - Trzy razy przerabiałyśmy ten wieczór minuta po minucie. Wtedy się zorientowałam, że ten lek, który mieli dostać synowie taki sam, mimo że opakowania były identyczne, to nie było to [samo - red.]. Że podałam mu niewłaściwy lek - opowiada Katarzyna Śpiączka i pokazuje dwa opakowania leków: łudząco podobne pudełka z niemal identyczną oprawą graficzną, w tych samych kolorach, z podobną czcionką.

Okazało się, że do pomyłki doszło w aptece. Matce chłopców zamiast jednego specyfiku, sprzedano dwa różne lekarstwa. W konsekwencji starsze dziecko otrzymało prawidłowe krople, natomiast młodszy syn dostał lek dla dorosłych, który stosuje się w leczeniu jaskry. Jest to specyfik silnie działający, którego absolutnie nie można podawać niemowlętom, bo może u nich wywołać utratę świadomości, obniżenie ciśnienia, wychłodzenie organizmu, a nawet zatrzymanie oddechu.

- Były tak łudząco podobne, że odruchowo chwyciłam i podałam - przyznaje pani Katarzyna i dodaje, że przeczytała ulotkę tylko tego pierwszego leku, który prawidłowo podała starszemu dziecku. - To jest nauczka na całe życie. Dzisiaj sprawdzam nawet sól fizjologiczną, którą im psikam do nosa na co dzień - mówi.

Niebezpieczny dla dziecka lek wydano w aptece w Międzychodzie. Należy ona do firmy z województwa zachodniopomorskiego, która prowadzi sieć aptek. Za pomyłkę zwolniona z pracy została technik farmacji. Najprawdopodobniej aptekarka wzięła do ręki dwa różne leki, ale na kasie zeskanowała dwukrotnie kod tylko jednego z opakowań, przez co nie zauważyła swojego błędu.

Jak tłumaczy Monika Turska-Nowak z Prokuratury Rejonowej w Szamotułach, na aptecznej półce oba leki stały obok siebie. - Technik farmacji omyłkowo wziął jedno opakowanie tego leku, drugie tego leku - twierdzi. Zaznacza, że lek tak niebezpieczny obok specyfiku na przeziębienie w ogóle nie powinien się znaleźć. - Leki, które są umieszczone w wykazie leków zawierających te substancje silnie działające, powinny być przechowywane w specjalnej, zamkniętej szufladzie. On nie był tak przechowywany. Leki były ustawione po prostu na półce, alfabetycznie - mówi.
Jak twierdzi, w chwili, gdy apteka została skontrolowana, sposób przechowywania leku był już prawidłowy.

Gdy próbujemy porozmawiać o sprawie w aptece, w której doszło do pomyłki, kierownictwo odmawia komentarza. - Bardzo mi przykro, ja nie będę z panem rozmawiać - słyszymy na miejscu.

Jak wzorcowo powinna wyglądać realizacja recepty pokazał nam magister Marek Lysko, kierownik apteki z Katowic.

- Bierzemy receptę i na początku sprawdzamy prawidłowość wystawienia recepty przez lekarza. Następnie wyciągamy poszczególne preparaty idąc z receptą i sprawdzając, czy to, co przygotujemy, jest zgodne z przepisem lekarza. Odkładamy sobie zwykle receptę i dokonujemy kontroli, czy przygotowane przez nas preparaty są przygotowane prawidłowo. Następnym etapem realizacji recepty będzie wprowadzenie poszczególnych leków do systemu. Każdy lek, który wydajemy, powinien być osobno skasowany - demonstruje i dodaje, że to nie koniec sprawdzania. - Pakujemy je pacjentowi i tutaj dodatkowo jeszcze jest kolejna kontrola. Jeżeli ta cała akcja przechodzi prawidłowo, prawdopodobieństwo pomyłki jest stosunkowo nieduże - twierdzi.

Jak twierdzą rodzice Antosia, od chwili pomyłki nie mieli do czynienia z nikim z przedstawicieli apteki, nikt ich nie przeprosił. - Przerzucili sprawę odszkodowania, zadośćuczynienia swojemu ubezpieczycielowi, który poprosił nas o oryginały rachunków za paliwo, za jedzenie. Tak jakby sugerował nam, że my sobie to zaplanowaliśmy, jesteśmy teraz przygotowani, żeby to udowodnić. Zaproponowali 2 tys. zł odszkodowania - mówi pani Katarzyna.

- To, co my przeszliśmy tamtej nocy i przez kilka kolejnych dni to było piekło. Nie wiem, czy w ogóle jest jakaś kwota adekwatna do tej sytuacji, ale to, co zaproponowali, jest śmiechu warte - ocenia ojciec chłopca Filip Plackowiak.

Chłopiec trzy dni był w śpiączce, w tym czasie lekarze walczyli o jego życie. Mogło wtedy dojść do niedotlenia mózgu i jego uszkodzenia. Po wyjściu ze szpitala dziecko trafiło na konsultacje do neurologa, który z powodu zaburzenia napięcia mięśniowego skierował je na rehabilitację.

- Antoś miał wzmożone napięcie w kończynach górnych, w barkach, w szyjce, był mocno spięty, przyciągał do siebie rączki, miał bardzo napięte dłonie. I nie utrzymywał główki tak, jak powinien utrzymywać w etapie prawidłowego rozwoju w danym momencie - wylicza rehabilitantka Emilia Matysiak-Żuchowska.

Właściciele apteki nie chcą uznać swojej odpowiedzialności za to, co się stało. Odesłali rodzinę Antosia do swojego ubezpieczyciela. Mimo że niewłaściwy lek wydano prawie rok temu, firma ubezpieczeniowa nadal jednak prowadzi swoje postępowanie, choć miała na to jedynie 30 dni.

Adwokat Łukasz Mieloch zwraca uwagę na braki w postępowaniu likwidacyjnym. - Nikt nie wpadł na pomysł, żeby to dziecko przebadać - mówi. Dodaje też, że dopiero po tym, jak zainteresowaliśmy się sprawą, otrzymał e-maila z informacją, że postępowanie likwidacyjne wciąż się toczy i podjęta została decyzja o przeprowadzeniu "osobistej komisji lekarskiej z udziałem tego dziecka". - Z perspektywy czasu ja oceniam to działanie jako działanie pozorne, polegające na przedłużaniu całego działania - twierdzi.
Ubezpieczyciel i właściciel apteki nie zgodzili się na rozmowę przed kamerą. Od czerwca tego roku sprawą zajmuje się też rzecznik odpowiedzialności zawodowej aptekarzy jednak nadal nikogo nie ukarano dyscyplinarnie za to co się stało.

- Sprawa jest cały czas przez nas analizowana, jest w toku. Na tym etapie nie chciałbym udzielać informacji z uwagi na to, że dysponujemy niepełnymi jeszcze informacjami - mówi Jędrzej Janus, okręgowy rzecznik odpowiedzialności zawodowej. Zapewnia, że "wszystko toczy się zgodnie z przyjętymi terminami", czyli pół roku od chwili, czerwca, kiedy doszło do pomyłki. - Zdążymy ewidentnie to przeprowadzić - twierdzi.

Prokuratura bada komu postawić zarzuty narażenia Antosia na utratę zdrowia i życia. Rodzice zapowiadają pozew przeciwko właścicielowi apteki do sądu. Izba aptekarska może ukarać winnych zaniedbania upomnieniem, naganą a nawet wykluczeniem z zawodu.

Komentarze 5

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 10 grudnia 2017 o 17:22
0
W Polsce ubezpieczenia OC wykupują na siebie tylko nieliczni ludzie. Jeśli zwolniona technik farmacji tego nie miała, a sąd orzeknie horrendalne odszkodowanie na rzecz zagrożonego śmiercią dziecka oraz jego rodziców, to kobieta do kińca życia będzie klepać skrajną biedę, harując na odszkodowanie, albo odsiedzi za to latami w prieldu.
Avatar
fg / 8 grudnia 2017 o 10:30
0
Prosta zasada- zanimpodacz lek SPRAWDZ 3 razy- nazwę, dawkę, datę ważności. Matki nic nie zwalnia z tego obowiązku. Oczywiście wina pani z apteki bezdyskusyjna.
Avatar
Gość / 8 grudnia 2017 o 09:59
0
Głupia cizia prawie zamordowała dziecko, a kara: zwolnienie z pracy. Leki nie były przechowywane prawidłowo, reakcja właścicieli: nie poczuwamy się do odpowiedzialności. Polacy jednak powinni mieć dostęp do broni.
Avatar
Gość / 8 grudnia 2017 o 09:27
0
A ja się zawsze zastanawiam skąd u ludzi taka ślepa wiara w to co dostają w aptece, czy u lekarza. Czy to już nie dają ulotek do leków - coś się zmieniło? Czy taki rodzic nie potrafi czytać?! Ja zanim cokolwiek dam dziecku to 2x czytam, czy faktycznie dawkowanie jest takie jak przypisał lekarz, czy nie ma obostrzeń wiekowych (pediatrzy nader często przypisują leki kierowane do starszych pacjentów bo z ich "praktyki" wynika, że można dawać - ja już taki odważny nie jestem). Zresztą każdy wie, jak to jest ze wszystkimi "fachowcami" - czy u mechanika, czy u lekarza, czy aptece. Wszędzie to samo, trzeba mieć się na baczności. Najgorzej z tymi niedouczonymi, wiecznie nieprzytomnymi małolatami zaraz po studiach. Jedna panienka przy 3 wizytach za każdym razem dawała mi złe leki - nie te dawki, niepowlekane tabletki mimo, że takie miały być itd. Chłopaczek tydzień temu z kolei wciskał 3x mniejszą butelkę syropu niż na recepcie - syrop na 2 tyg., a po 5 dniach by zabrakło... Ja jestem tym załamany, ale przecież wiem jak jest - wszędzie to samo, 90% co najwyżej średnio rozgarniętych i 10% prawdziwych fachowców.
A ja się zawsze zastanawiam skąd u ludzi taka ślepa wiara w to co dostają w aptece, czy u lekarza. Czy to już nie dają ulotek do leków - coś się zmieniło? Czy taki rodzic nie potrafi czytać?! Ja zanim cokolwiek dam dziecku to 2x czytam, czy faktycznie dawkowanie jest takie jak przypisał lekarz, czy nie ma obostrzeń wiekowych (pediatrzy nader często przypisują leki kierowane do starszych pacjentów bo z ich "praktyki" wynika, że można dawać - ja już taki odważny nie jestem). Zresztą każdy wie, jak to jest ze wszystkimi "fachowca... rozwiń
Avatar
Gość / 7 grudnia 2017 o 19:59
0
> Były tak łudząco podobne, że odruchowo chwyciłam i podałam ... i aptekarka też się "załapała" na takie podobieństwo, chociaż to ona musi wszytsko posprawdzać dwa razy ... ciekawe dlaczego firma farmaceutyczna robi tak ŁUDZĄCO podobne opakowania dla tak skrajnie różnych leków ... przecież to właśnie nie powinno się wydarzyć z tego względu żeby LEKI były WIZUALNIE różne, kolor, flakon itp itd ....
Avatar
Gość / 10 grudnia 2017 o 17:22
0
W Polsce ubezpieczenia OC wykupują na siebie tylko nieliczni ludzie. Jeśli zwolniona technik farmacji tego nie miała, a sąd orzeknie horrendalne odszkodowanie na rzecz zagrożonego śmiercią dziecka oraz jego rodziców, to kobieta do kińca życia będzie klepać skrajną biedę, harując na odszkodowanie, albo odsiedzi za to latami w prieldu.
Avatar
fg / 8 grudnia 2017 o 10:30
0
Prosta zasada- zanimpodacz lek SPRAWDZ 3 razy- nazwę, dawkę, datę ważności. Matki nic nie zwalnia z tego obowiązku. Oczywiście wina pani z apteki bezdyskusyjna.
Avatar
Gość / 8 grudnia 2017 o 09:59
0
Głupia cizia prawie zamordowała dziecko, a kara: zwolnienie z pracy. Leki nie były przechowywane prawidłowo, reakcja właścicieli: nie poczuwamy się do odpowiedzialności. Polacy jednak powinni mieć dostęp do broni.
Avatar
Gość / 8 grudnia 2017 o 09:27
0
A ja się zawsze zastanawiam skąd u ludzi taka ślepa wiara w to co dostają w aptece, czy u lekarza. Czy to już nie dają ulotek do leków - coś się zmieniło? Czy taki rodzic nie potrafi czytać?! Ja zanim cokolwiek dam dziecku to 2x czytam, czy faktycznie dawkowanie jest takie jak przypisał lekarz, czy nie ma obostrzeń wiekowych (pediatrzy nader często przypisują leki kierowane do starszych pacjentów bo z ich "praktyki" wynika, że można dawać - ja już taki odważny nie jestem). Zresztą każdy wie, jak to jest ze wszystkimi "fachowcami" - czy u mechanika, czy u lekarza, czy aptece. Wszędzie to samo, trzeba mieć się na baczności. Najgorzej z tymi niedouczonymi, wiecznie nieprzytomnymi małolatami zaraz po studiach. Jedna panienka przy 3 wizytach za każdym razem dawała mi złe leki - nie te dawki, niepowlekane tabletki mimo, że takie miały być itd. Chłopaczek tydzień temu z kolei wciskał 3x mniejszą butelkę syropu niż na recepcie - syrop na 2 tyg., a po 5 dniach by zabrakło... Ja jestem tym załamany, ale przecież wiem jak jest - wszędzie to samo, 90% co najwyżej średnio rozgarniętych i 10% prawdziwych fachowców.
A ja się zawsze zastanawiam skąd u ludzi taka ślepa wiara w to co dostają w aptece, czy u lekarza. Czy to już nie dają ulotek do leków - coś się zmieniło? Czy taki rodzic nie potrafi czytać?! Ja zanim cokolwiek dam dziecku to 2x czytam, czy faktycznie dawkowanie jest takie jak przypisał lekarz, czy nie ma obostrzeń wiekowych (pediatrzy nader często przypisują leki kierowane do starszych pacjentów bo z ich "praktyki" wynika, że można dawać - ja już taki odważny nie jestem). Zresztą każdy wie, jak to jest ze wszystkimi "fachowca... rozwiń
Avatar
Gość / 7 grudnia 2017 o 19:59
0
> Były tak łudząco podobne, że odruchowo chwyciłam i podałam ... i aptekarka też się "załapała" na takie podobieństwo, chociaż to ona musi wszytsko posprawdzać dwa razy ... ciekawe dlaczego firma farmaceutyczna robi tak ŁUDZĄCO podobne opakowania dla tak skrajnie różnych leków ... przecież to właśnie nie powinno się wydarzyć z tego względu żeby LEKI były WIZUALNIE różne, kolor, flakon itp itd ....
Zobacz wszystkie komentarze 5

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Avia Świdnik - Motor Lublin 0:1. Z wolnego za trzy punkty

Avia Świdnik - Motor Lublin 0:1. Z wolnego za trzy punkty 9 3

Derby dla Motoru! Piłkarze Mariusza Sawy pokonali w Świdniku Avię 1:0. Bohaterem meczu nie był jednak Grzegorz Bonin, czy Tomasz Brzyski, a bramkarz gości Adrian Olszewski, który kilka razy uratował skórę kolegom

Lublin: Jest już projekt nowej dwupasmowej trasy

Lublin: Jest już projekt nowej dwupasmowej trasy 6 4

Gotowy jest już projekt nowej dwupasmówki, która ma być przedłużeniem ul. Dekutowskiego, czyli drogi biegnącej od al. Witosa (na przedłużeniu Grygowej) do ronda na skrzyżowaniu z Drogą Męczenników Majdanka.

Chonabibe Festiwal 2018 w Opolu Lubelskim. Program koncertów
17 sierpnia 2018, 21:00

Chonabibe Festiwal 2018 w Opolu Lubelskim. Program koncertów 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek w Opolu Lubelskim rozpocznie się dziewiąty Chonabibe Festiwal. Impreza reklamowana przez organizatorów jako „światowe dni relaksu” potrwa dwa dni.

1000 żołnierzy, 200 pojazdów, 100 samolotów. Wielka defilada w Warszawie [wideo]
film

1000 żołnierzy, 200 pojazdów, 100 samolotów. Wielka defilada w Warszawie [wideo] 15 4

W Warszawie odbyła się Wielka Defilada Niepodległości. Wzięło w niej udział ponad 1000 żołnierzy i 900 rekonstruktorów. Ulicami stolicy przejechało także ponad 200 pojazdów wojskowych a nad Warszawą przeleciało ponad 100 samolotów i helikopterów.

Lublin: Kłopot z placem zabaw przy Przedszkolu Integracyjnym nr 39

Lublin: Kłopot z placem zabaw przy Przedszkolu Integracyjnym nr 39 0 0

Urządzenia do zabaw, także dla dzieci niepełnosprawnych, miały się pojawić obok Przedszkola Integracyjnego nr 39 przy ul. Balladyny.

Andrzej Duda: Polska powinna podnosić wydatki na wojsko
film

Andrzej Duda: Polska powinna podnosić wydatki na wojsko 0 7

– Cieszymy się z tego, że jest także na mocy porozumień bilateralnych silna obecność armii Stanów Zjednoczonych w naszym kraju, ale chcielibyśmy, żeby była to obecność stała. Ale naszą ambicją jest to, aby polska armia była jak najsilniejsza, aby w jak największym stopniu była w stanie zabezpieczyć samodzielnie nasze bezpieczeństwo - mówił prezydent Andrzej Duda przed rozpoczęciem Wielkiej Defilady Niepodległości w Warszawie.

Kino Bajka w Lublinie do tej pory miało tylko jedną salę. Powstaje druga, z innym repertuarem

Kino Bajka w Lublinie do tej pory miało tylko jedną salę. Powstaje druga, z innym repertuarem 55 2

To jeszcze odrapane pomieszczenie ale jesienią będzie tu nowoczesna sala kinowa. Bajka urządza nową przestrzeń dla widzów. – Będę miał miejsca i na filmy ambitne, i na te bardziej kasowe – planuje szef placówki. Chce żeby to widzowie nadali nazwy obu salom.

Za jednym razem dostał sześć mandatów na ponad 7 tys. zł. "Przykład bezgranicznej nieodpowiedzialności"

Za jednym razem dostał sześć mandatów na ponad 7 tys. zł. "Przykład bezgranicznej nieodpowiedzialności" 16 2

Sześć mandatów na kwotę 7 350 zł za naruszenia czasu pracy dla kierowcy, a także możliwe 10 tys. zł kary dla właściciela firmy przewozowej. Tak zakończyła się poniedziałkowa kontrola inspektorów ITD w Lublinie.

Lublin: Nie będzie zmiany organizacji ruchu na skrzyżowaniu ul. Smoluchowskiego z Inżynierską

Lublin: Nie będzie zmiany organizacji ruchu na skrzyżowaniu ul. Smoluchowskiego z Inżynierską 0 2

Ratusz nie zmieni organizacji ruchu na skrzyżowaniu ul. Smoluchowskiego z Inżynierską.

Włodawa: Pod kurtyną dużo chłodniej

Włodawa: Pod kurtyną dużo chłodniej 0 0

Na upały mieszkańcy dostali zraszacz i pierwszą w mieście kurtynę wodną.

John Del Toro Richardson gwiazdą Puławskiego Lata Bluesowego [program]
21 sierpnia 2018, 0:00

John Del Toro Richardson gwiazdą Puławskiego Lata Bluesowego [program] 2 0

Co Gdzie Kiedy. Już 21 sierpnia w Puławach rozpocznie się kolejna edycja warsztatów dla młodych bluesmanów - Puławskie Lato Bluesowe. Wybitni instruktorzy i ciekawe zajęcia to jednak nie jedyne atrakcje imprezy, będą też wieczorne jam sessions i niezwykłe koncerty. Jedną z gwiazd festiwalu będzie John Del Toro Richardson z Teksasu.

Obchody Święta Wojska Polskiego w Lublinie. Piknik na Błoniach pod Zamkiem [zdjęcia]
galeria

Obchody Święta Wojska Polskiego w Lublinie. Piknik na Błoniach pod Zamkiem [zdjęcia] 5 5

Najpierw złożyli kwiaty i zapalili znicze pod pomnikami Nieznanego Żołnierza i Marszałka Józefa Piłsudskiego na pl. Litewskim.

500 kleszczy w ciele niewielkiego psa. Właścicielka z zarzutami
film

500 kleszczy w ciele niewielkiego psa. Właścicielka z zarzutami 0 1

Jelenia Góra (woj. dolnośląskie). Był wygłodzony i odwodniony, a jego ciało było pokryte kleszczami. Przykuty do łańcucha pies leżał na dolnośląskiej posesji. Był w tak złym stanie, że nie miał siły się ruszać. Weterynarze z Lubania wyjęli z jego ciała pół tysiąca kleszczy.

Pogoda na długi weekend. Największe upały już za nami?

Pogoda na długi weekend. Największe upały już za nami? 0 0

Lato szybko nas nie opuści. W najbliższym czasie możemy spodziewać się gorących dni, chociaż największe upały już za nami.

Soła – Stal Kraśnik 3:0, Podlasie – Hutnik Kraków 1:4. Nie poszli za ciosem

Soła – Stal Kraśnik 3:0, Podlasie – Hutnik Kraków 1:4. Nie poszli za ciosem 2 3

Po zwycięstwach na inaugurację piłkarze Stali Kraśnik i Podlasia Biała Podlaska szybko musieli przełknąć gorzkie pigułki. Beniaminek przegrał w Oświęcimiu 0:3. Z kolei bialczanie dostali lanie od innego nowicjusza – Hutnika Kraków i to u siebie 1:4.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!